Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky

na strOme


 

Nikdy si neosvojujte idnána

Nikdy si neosvojujte idnánaNessino trápenie s večným dieťaťom...

 

Chlapík menom Forks

Chlapík menom ForksDrabbel z pohľadu mestečka Forks...

 

Stretneme sa na druhej strane

Stretneme sa na druhej stranePo ceste z práce, keď som premýšľala nad pokračovaním Nového života mi napadlo spracovať v drabble poviedke pocity Victorie po udalostiach v poviedke Všade dobre, doma najlepšie. Myslím, že to tu ešte nebolo. Prajem príjemné čítanie.

 

Poučka o predvídateľnosti červených šiat

Poučka o predvídateľnosti červených šiatViaceré z vás v komentároch pod predchádzajúcim článkom písali, že text o ženskom cykle je presne to, nad čím ste rozmýšľali aj vy. Tak vám dnes prinášam ďalší článok s touto témou, dúfam, že vás pobaví. Prajem príjemné čítanie.

 

Červený odznak guráže

Červený odznak gurážePri čítaní každej knihy, a obzvlášť pri tejto sa zamýšľam, ako niektorí muži prežívajú, keď má ich partnerka "svoje dni". Stále nechápem, ako je možné, že to ešte nikto doteraz ani raz nespomenul. Možno vám to bude pripadať nechutné alebo naopak vtipné. V tejto poviedke sa dozviete, ako to vyriešili Bella s Edwardom.

 

Hlbiny srdca

Je to trochu pofiderný drabbel napísaný v slabej chvíľke... Najvhodnejšie mi bolo tieto myšlienky pripísať Esme, pretože rovnako ako ja, aj ona mala ochotné srdce, ktoré jej zdeptalo okolie, v ktorom žila.

 

Keby som bol človekom...

Keby som bol človekom...

Po diele o Emmettovej túžbe po obyčajných veciach prichádza jeho obšírnejšia verzia, v ktorom sa každý z Cullenovcov priznáva, čo by robil, keby sa mohol stať opäť človekom. 

 

Nemé výčitky

Nemé výčitky Suukubus je druh démona, upíra, ktorý sa miluje s ľudskými mužmi až ich doženie k smrti. Najbližšie zo všetkých upírov je tomu práve Tanya so svojimi sestrami, ktoré láska donúti zamyslieť sa nad vlastným životom a zmeniť ho.

 

Detský tábor v La Push

Detský tábor v La Push Keď majú Cullenovci a indiáni ako také prímerie, rozhodli sa Bella a Edward prihlásiť Renesmee na detský tábor v La Push pod vedením vlkolaka Paula. Ako taký tábor môže dopadnúť sa môžete dozvedieť z listu, ktorý Renesmee napísala domov.

 

Po čom Emmett túži

Po čom Emmett túžiEmmett je veľmi silný a zároveň vášnivý upír. Ako prežíva svoju túžbu po niečom obyčajnom?

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 202   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!