Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Twigirl

Twigirl

TwigirlPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 27

O mně: Po přečtení twilight ságy jsem prostě chtěla víc a víc...a taky pro to píšu...
Moje povídky: http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-twigirl/

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 40

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 8. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2018, 20:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Twigirl

Povídky od TwigirlDOKONČENÉ kapitolovky: Vyvolená, Narozena jako upír!, Hledaná, Tančící anděl

Články:

 

Hledaná - Epilog

Hledaná - EpilogNemůžu uvěřit, že je to tady. Trochu jsem se nechala unést a udělala tomu všemu romantickou tečku, ale lholt, to jsem celá já. Musím se přiznat, že jsem tuhle kapitolu psala s jistou dávkou sentimentu. No a není se čemu divit. Touhle kapitolou se loučím s povídkou Hledaná. Ráda bych Vám VŠEM poděkovala za neuvěřitelnou podporu a za Vaše komenty, které mě motivovaly a každý jednotlivý z nich mi dával sílu psát dál. Velké díky patří Dablici4, která mě přiměla k tomu, aby to nebyla pouze jednorázovka. Jarusince, za její podporu a za úžasný perex obrázek, který vytvořila. No a nakonec velkéééé díky Tilly, která mi především posledních pár dílků byla "konzultantkou" a díky které právě čtete epilog. Bez ní by povídka byla bez něj...všem moc díky a jsem ráda, že Vás mám... Moc a moc prosím o komentáře.

 

Hledaná - 36. kapitola

Hledaná - 36. kapitolaPoslední kapitola. Omlouvám se, že jste museli tak dlouho čekat, ale bylo to složitější než jsem čekala. Do neděle ještě dopíšu epilog, kde se dozvíte jak to bylo s dítětem dál...nechte prosím komentáře. Moc mi na nich záleží a jsou neuvěřitelnou motivací pro další psaní. Díky všem.

 

Hledaná - 35. kapitola

Hledaná - 35. kapitolaDalší kapitolka. Zřejmě jste už všichni poznali, že se blížíme k závěru. Ještě tak dvě kapitolky a epilog a Hledaná skončí. Touhle kapitolkou jsem se potřebovala trochu posunout v čase...nechte prosím komentáře. Díky moc.

 

Hledaná - 34. kapitola

Hledaná - 34. kapitolaMám pro Vás další kapitolku. Ještě se nic moc o proměně Belly nedozvíte, ale já jsem si nemohla pomoct. CHarlie je jedna z mých oblíbených postav v knize a já mu chtěla dát prostor. Moc a moc prosím o komentáře a díky, že to čtete. Hodně to pro mě znamená. Ač mám v hlavě pokračování, nemám ho napsané, vlastně nemám dalšího dílu ani čárku, takže zítra určitě další díl nebude.

 

Hledaná - 33. kapitola

Hledaná - 33. kapitolaDalší kapitolka. Moc díky za krásné komentáře. Jsem moc ráda, že se Vám minulý dílek líbil. Poslední pár kapitolek jsem Vám dávala střípky a tahle kapitolka vše vysvětlí. Snad se bude líbit. Komentáře potěší...

 

Hledaná - 32. kapitola

Hledaná - 32. kapitolaDalší kapitolka je trochu delší, ale to prostě nešlo rozdělit. Je tam dokonce vložená písnička. Nikdy jsem to ještě neudělala, ale tak nějak mi přišlo, že by to mohlo dokreslit ten moment. Snad se bude líbit. Prosím prosím o komentáře...

 

Hledaná - 31. kapitola

Hledaná - 31. kapitolaDíky všem za komentáře. Jste úplně úžasní! Tahle kapitolka napoví hodně o budoucím vývoji,ale ten jste už zřejmě všichni uhodli, ale třeba ne ... Budu ráda za komenty a pokud máte nějakou kritiku, nebo nápady na vylepšení, sem s nimi.

 

Hledaná - 30. kapitola

Hledaná - 30. kapitolaMám pro Vás další kapitolku. Slíbila jsem víc Edwarda, tak ho máte mít...Bella se pomalu snaží žít dál, tak můžete sledovat, jak se jí to daří a pokud by se Vám chtělo, nechte mi komentík, jak se Vám kapitolka líbila. Ty poslední dvě mi přišly trochu nudné. No, možná jsem si zvykla na to, že v mých povídkách buďto někdo hodně trpí nebo je absolutně šťastný, tak tohle mezidobí se mi zdá ne tak napínavé, ale nechám na Vašem posouzení. Prosím o komentáře a kritiku. Díky.

 

Hledaná - 29. kapitola

Hledaná - 29. kapitolaDalší poklidná kapitolka...slibuju, že v další si užijete Edwarda!

 

Hledaná - 28. kapitola

Hledaná - 28. kapitolaExtra dlouhá kapitolka. Trochu zvolníme. Konečně!!! Vrací se nám Edward, jak si s tím Bella poradí? Tentokrát nebudu tolik napínat, žádné dramatické zvraty na konci kapitoly, jsem vyměkla...díky za úžasné komentáře, jste super!

 

Hledaná - 27. kapitola

Hledaná - 27. kapitolaDalší kapitolka. Bella učiní rozhodnutí, které jí moc bolí, ale myslím si, že důvody jsou jasné a rozumné. Snad budete stejného názoru. Slíbila jsem, že budu trochu odlehčovat, tak příštím dílem...slibuju, nebo se o to alespoň pokusím. Snad se bude kapitolka líbit a moc a moc Vás chci poprosit o komentáře.

 

Hledaná - 26. kapitola

Hledaná - 26. kapitolaSlíbila jsem, že nebudu napínat, tak je tady další. Vím, že některé zklamu a vlastně částečně i sama sebe, ale někdo prostě musel z kola ven. A volba vůbec nebyla jednoduchá. Musím se přiznat, že jsem si u jeho odchodu poplakala. Nakonec asi nejvíc rozhodl fakt, že takto mám jakoby větší prostor pro další vývoj. Tohle je poslední krátká kapitolka, příští už zase budou delší tak, jak je ode mě znáte. To znamená, že nebudou nejspíš přibývat každý den, ale pravidelně ano a budou delší. Ještě jednou díky za podporu a doufám, že Ti, kteří chtěli toho druhého mi odpustí. Musím to začít nějak odlehčovat, jinak mi z toho hrábne...jsem od přírody veselý človíček a tohle začíná být moooc smutné. Musím s tím něco vyrobit. Neříkám, že to půjde lehce, ale je to výzva!!!

 

Hledaná - 25. kapitola

Hledaná - 25. kapitolaDalší kapitola. Předem se omlouvám za ten konec, ale nemůžu jinak. Ne, že by mi to tentokrát udělalo radost, vás takhle trápit, ale musela jsem kvůli ději. Odpověď Esmé bude komplikovaná a to už bych teď napsat nestihla...tak jsem chtěla aspoň něco vložit, abych Vám udělala radost...Nebudete mě mít rádi,ale za to já vás mám...zvlášť po těch neuvřitelně nádherných komentářích. Ani nevíte, jak jste mě potěšili a jsem ráda, že se Vám povídka líbí. Díky díky moc. Speciální díky patří Jarusince, která pro povídku vyrobila ten nádherný perex obrázek. Díky...a teď už snad jen doufám,že se kapitola bude líbit. Večer zkusím dopsat další kapitolku a vložit ještě v noci...

 

Hledaná - 24. kapitola

Hledaná - 24. kapitolaDalší kapitolka...Beth nachází dopis...co je v něm se dočtete!Až budete mít, přečtěte si prosím i text pod čarou...díky.

 

Hledaná - 23. kapitola

Hledaná - 23. kapitolaDalší kapitolka. Tamara...Thomas...Edward...Bella...Beth....to vše v ní najdete, tak snad se bude líbit. Chtěla jsem ještě napsat obsah toho, co drží Beth v ruce, ale už nemůžu...tak zítra...Budu moc ráda za komentáře, prosím. Díky.

 

Hledaná - 22. kapitola

Hledaná - 22. kapitolaDalší kapitolka. Bella se vzpamatovává z útoku Tamary. Co Thomas udělá? A co dítě? Čtěte...moc moc moc prosím o komentáře.

 

Hledaná - 21. kapitola

Hledaná - 21. kapitolaTak mám pro Vás další kapitolku...je trochu kratší, na mě nezvyklé, já vím, ale nechtěla jsem Vás dneska nechat bez dílku, tak ji i tak vkládám. Tahle kapitolka je trochu akčnější, snad se bude líbit. Do děje se nám víc a víc zaplétá Tamara.

 

Hledaná - 20. kapitola - bonus

Hledaná - 20. kapitola - bonusBONUSOVÝ DÍL - alternativní Happy End...povídka jinak pokračuje dál... Je to trochu uspěchané, ale až dopíšu hlavní děj povídky, vrátím se k tomu. Líbí se mi tenhle děj a ještě ho propracuju...

 

Hledaná - 20. kapitola

Hledaná - 20. kapitola20. kapitolka je jiná!!!Snad to vysvětlím správně...po 19. kapitole mě napadly dva směry, kterými se vydat. Nemohla jsem se rozhodnout, tak jsem napsala oba. Ale nebojte, nebudu psát dvě verze. Pouze 20. kapitola má dvě části. Potom se už zase vrátíme k jedné a 21. kapitola bude už zase jen jedna. Bonusovou 20. kapitolu najdete pod odkazem v textu...snad Vám v tom neudělám zmatek...ale já jsem si prostě nemohla pomoct...prosím, nechte komentáře....Do děje nám vstupuje nová postava...

 

Hledaná - 19. kapitola

Hledaná - 19. kapitolaSlíbila jsem, že po tom předchozím konci nebudu dlouho napínat, tak tady je další kapitolka...ještě jednou se omlouvám za ten předchozí konec, ale já jsem si prostě nemohla pomoct...díky všem za úžasné komentáře!Další dílek rozhodně nečekejte zítra a možná ani v sobotu...ale přísahám, že budu dělat všechno pro to, aby byl co nejdřív!Počkáte si, že jo? Díky a užijte si další kapitolku. Je to skoro celé vzpomínkové, snad se v tom vyznáte. Musela jsem to tam dát, abych si připravila půdu pro další kapitolku...páááá

 

Hledaná - 18. kapitola

Hledaná - 18. kapitolaDalší kapitolka a je mooooc dlouhá. Bella (Beth) se zamotává do svých vzpomínekj a citů k Edwardovi...Moc se omlouvám za ten otevřený konec, ale já jsem si prostě nemohla pomoct...bylo to silnější než já, ale nebudu trápit dlouho. Moc Všem děkuju za komentáře...

 

Hledaná - 17. kapitola

Hledaná - 17. kapitolaPo dvoudenní pauze další kapitolka. Trochu jsem si prošla menší psací krizí, ale fantazie a představivost je zpátky, takže se máte na co těšit...nevím co víc napsat, snad jen, že doufám, že se to bude líbit a budu moc ráda za komentáře. Děkuji všem za předešlé komentáře, myslím si, že jsem si udělala obrázek o tom, kdo jaký chcete konec!!!No, nechte se překvapit. Je vymyšlený! Snad Vás potěším, když prozradím, že mám v hlavě dalších minimálně 5 kapitolek, takže povídka ještě nekončí.Hezké počtení, Twigirl

 

Hledaná - 16. kapitola

Hledaná - 16. kapitolaPřidávám další kapitolku. Bude to šok pro všechny, předpokládám, ale upozorňuju, že není poslední a ještě všechno projde vývojem. No a dál: Díky všem za neuvěřitelné množství komentářů, hlavně těm, kteří se vyjádří i k povídce, nejen k E+B a nebo E+T...díky moc. Těším se na další a předpokládám, že touhle kapitolkou mě budete chtít odrovnat, ale předem říkám, že tohle není poslední kapitolka!!!Prosím, prosím, smutně koukám...dejte mi jakékoliv komentáře, kritiku, prostě co vás k této povídce napadne. Díky moc Reni21 a dablici4 za jejich podporu, stejně tak jarusince,gigles a dalším, kteří mě motivují k psaní dál a dál. Díky.

 

Hledaná - 15. kapitola

Hledaná - 15. kapitolaMám další kapitolu...dneska se překonávám. No, za tu rychlost musím poděkovat hlavně Reni21, s kterou kšeftuju o další kapitoly její povídky a Gigles za její komentář, protože mě namotivoval a vrhla jsem se zase do toho...prosím, napiště mi jak se Vám to čte. Budu teď občas vkládat vzpomínky, začala jsem hlavně v této kapitole, tak mi prosím napiště, jestli je srozumitelné co je vzpomínka a co je realita...díky moc za komentáře...

 

Hledaná - 14. kapitola

Hledaná - 14. kapitolaTý jo, už 14. kapitola. Na to, že to měla být jednodílná....hehe. Slíbila jsem, že trochu pomotám Belle pocity a život, tak tady to je! Prosím o komentáře...

 

Hledaná - 13. kapitola

Hledaná - 13. kapitolaTaaakkkk....v šibeničním termínu dvou hodin jsem Vám napsala 6 stránek. Jestli tam budou chyby, zítra doopravím. Dneska už určitě nebudu mít sílu...Nooo...a abych předešla dotazům....v příští kapitole se děj zase trochu zamotá. Bella bude mít společnost...Thomas bude v St. Paulu a toho využije někdo jiný. No nechte se překvapit...trochu pomotáme Belle hlavu!

 

Hledaná - 12. kapitola

Hledaná - 12. kapitolaDalší kapitola. Chtěla jsem toho napsat víc a dát toho najednou víc, ale zase jsem se nechala ukecat...snad se bude líbit!!!!Prosím o komenty...

 

Hledaná - 11. kapitola

Hledaná - 11. kapitolaSlíbila jsem další kapitolku tak tady je. Vaše přání byly vyslyšeny a do hry se vrací naši dobří známí...Doufám, že se vám vývoj líbí. Nechte komentáře!!!!

 

Hledaná - 10. kapitola

Hledaná - 10. kapitolaMáte tu další kapitolku. Beth (Bella) to chudinka se mnou nemá lehké....ten Thomas se nám ale vybarví...čtěte a prosím o komentáře...však víte jak je potřebuju....

 

Hledaná - 9. kapitola

Hledaná - 9. kapitolaPod nátlakem další kapitolka. Moc díky za tak úžasné komentáře. Jsou obrovskou motivací!!!Alice841 gratuluju, je to přesně tak, jak jsi si myslela. No teda téměř. Prosím o komentáře,protože jak vidíte, fungujou na mě. Díky.

 

Hledaná - 8. kapitola

Hledaná - 8. kapitolaPokračování....řekli jste si o to. Pomalu vám házím drobečky...a co ty jeho oči?Zapůsobilo? a co bude v krabičce? Komentujte....Díky...

 

Hledaná - 7. kapitola

Hledaná - 7. kapitolaNemůžu si pomoct. Prostě jsem zvědavá na Vaše reakce, takže jsem rychle dopsala další kapitolu...prosím o kritiku a komentáře...zkrátka cokoliv. Zajímá mě Vaše hodnocení!Díky

 

Hledaná - 6. kapitola

Hledaná - 6. kapitolaDalší kapitolka. Nezapomeňte, že se mi Bella na čas přejmenovala na Beth.Jo a Vám všem co mi píšete na ICQ...i Edward bude, nebojte!!!Hehe. Trochu jsem v této kapitolce potřebovala časově přeskočit...na konci kapitoly je Bella(Beth) v St. Paulu už 13. měsíců...(ale to se všechno dočtete).Hezké počtení a prosím kritiku, komentáře, no však víte. Díky všem, kteří mě podporují. Hlavně dablici4, díky které jsem se rozhodla v této povídce pokračovat. Původně to měla být jen jednodílná povídka, takže díky Ti dáblice4! Jo a díky dablici4 tam máte i nějaké ty choulostivější scény, ne ještě teď, ale budou :-)...Jak se Vám to četlo? Nebylo to moc uspěchané? Vyznáte se v tom? Prosím komentář.

 

Hledaná - 5. kapitola

Hledaná - 5. kapitolaNová kapitolka. Bellu propouští z nemocnice. Thomas pro ni má nabídky, které se neodmítají...jak si s tím poradí? Prosím, prosím o komentáře!!!!

 

Hledaná - 4. kapitola

Hledaná - 4. kapitolaDopsala jsem další kapitolu. Je hodně dlouhá, tak snad Vás tím potěším. Bella se začíná rozkoukávat v novém městě, stále na útěku. Stane se ale něco, co jí její plány naprosto zničí!Čtěte a hodnoďte...prosímn o komentáře...prosím,prosím!

 

Hledaná - 3. kapitola

Hledaná - 3. kapitolaTeda, teda...jsem já to na Vás hodná....ne, to jen, že jste hodní Vy na mě...máte tu další kapitolku...Doufám, že se bude líbit. Prosím,prosím, komentáře...díky.

 

Hledaná - 2. kapitola

Hledaná - 2. kapitolaTak jooo...další kapitolka. Další ale až určitě večer, nemám ji doupravenou. Plevilek mi před chvílí řekla, že Vás nažhavím a pak zchladím, takže tohle to bohužel její slova potvrzuje...tohle je děj, který ještě tak nějak poznáváte z knihy, ale v další kapitolce se už posuneme dál...prosím,prosím komentáře...

Dokončeno

Hledaná - 1. kapitola

Hledaná - 1. kapitolaBella a Edward jsou spolu šťastní, ale Bella se přesto nemůže smířit s tím, že jejich vztah je pouze platonický. Nakonec se jí podaří Edwarda svést. Ačkoliv se zdá být vše v pořádku, monstrum ukryté v Edwardovi se v jedné právě takové nestřežené chvilce prodere ven a ...! Ačkoliv Bella přežije, Edward se už nedokáže podívat Belle do očí a utíká...A co se stane s Bellou? Zvládne jeho odchod? A kdo je Beth, která najednou vstupuje do příběhu...a co když se Bella zamiluje do jiného upíra? Jen čtěte a uvidíte...

 

Narozena jako upír! - 20. kapitola

Narozena jako upír! - 20. kapitolaMotivována Vašimi komentáři jsem dala dohromady další kapitolku. Je kratší než ostatní, ale za to načrtne, kam se bude děj směrovat dál. Počítám s komentářemi!!!!!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!