Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RoseDublest

RoseDublest

RoseDublestPráva: Veterán

Reálné jméno: Rosie

O mně: Bla, bla a blaaa...

Kontakt:

E-mail: gemer (zavináč) azet.sk

ICQ: 631617967ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000550136161

Statistiky:

Moje články: 262

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 3. 2009

Poslední přihlášení: 4. 5. 2015, 19:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rose Dublest

Povídky od Rose DublestKapitolovky : Hľadal som Ťa... *** Daj si pohov, Casanova! *** Ďalekohľad lásky *** Snová Lady *** Dokonalá *** Objímaj ma, zas a zas ***

Články:

 

Eclipse paródie

Eclipse paródiePrinášam vám pár Eclipse paródií, ja osobne sa najviac teším na Hillywood show.

NEWS

Eclipse scény priamo z kina

Eclipse scény priamo z kinaPridané scény z Eclipse, je tam horšia kvalita, hlavne v tom prvom videu, ale aj tak to stojí za to. :)

 

Najvtipnejšia hláška pri... - Mispulka

Najvtipnejšia hláška pri... - MispulkaSúťažná poviedka, ktorá sa umiestnila na ôsmom mieste. Prajeme príjemné čítanie. Poviedka je ponechaná s chybami autora.

 

Ako sme sa stretli... - Blackstar

Ako sme sa stretli... - BlackstarPoviedka, ktorá sa umiestnila na deviatom mieste. Prajeme príjemné čítanie. Poviedka je ponechaná s chybami autora.

 

Hláška Jane - Jennyska

Hláška Jane - JennyskaPoviedka, ktorá sa umiestnila na 10 mieste, od Jennyska. Prajeme príjemné čítanie. Poviedka je ponechaná s chybami autora.

 

Nessie musí zomrieť - Mispulka

Nessie musí zomrieť - MispulkaPoviedka, ktorá sa umiestnila na 11. mieste. Prajeme príjemné čítanie. Poviedka je ponechaná s chybami autora.

 

Bella musí zomrieť - Kixy 25

Bella musí zomrieť - Kixy 25Súťažná poviedka od Kixy25, ktorá sa umiestnila na 6. mieste. Takže, príjemné čítanie! P.S: Poviedka je ponechaná v stave, akom nám ju autor poslal, za chyby neručíme!

 

Ako sme sa stretli... Lenjule

Ako sme sa stretli... LenjuleSúťažná poviedka od Lenjule, ktorá sa umiestnila na 7. mieste. Prajeme príjemné čítanie. P.S: Poviedka je ponechaná s chybami autora.

 

Najvtipnejšia hláška pri... Lettynka

Najvtipnejšia hláška pri... LettynkaPoviedka od Lettynky, ktorá skončila na 5tom mieste s témou Najvtipnejšia hláška pri... Prajeme príjemné čítanie! PS: Poviedka je ponechaná s prípadnými chybami autora.

 

Nessie musí zomrieť - Imnotstupid

Nessie musí zomrieť - ImnotstupidPoviedka na tému Nessie musí zomrieť, od Imnotstupid, ktorá skončila na piatom mieste. Príjemné čítanie! PS: Poviedka je ponechaná s prípadnými chybami autora.

 

Bella musí zomrieť! - Stebluska 17

Bella musí zomrieť! - Stebluska 17Poviedka od Steblusky 17, ktorá sa umiestnila na 5 mieste s témou Bella musí zomrieť! Príjemné čítanie. PS: Poviedka nie je opravovaná, je ponechaná s autorovými chybami.

 

Ako sme sa stretli... Stebluska17

Ako sme sa stretli... Stebluska17Poviedka na tému "Ako sme sa stretli..." od Steblusky17, ktorá získala 3. miesto v súťaži. PS: Poviedka je tak, ako nám ju zaslala autorka, za chyby, neručíme. Príjemné čítanie!

NEWS

Súťaž!

Súťaž!

Výsledky súťaže

 

Nessie musí zomrieť - Blackie Cullen

Nessie musí zomrieť - Blackie CullenPoviedka, ktorá nás najviac ohromila a zaslúžila si prvé miesto. Upozorňujeme, že poviedky nie sú opravované, sú v takom stave, ako nám ich dodala autorka. Príjemné čítanie!

NEWS

Eclipse movie mashup + 2 still

Eclipse movie mashup + 2 stillVšetky scény z Eclipse pokope:) Príjemné pozeranie:) ja som tam dokonca našla aj niektoré, ktoré som nevidela:)

 

Edward a Bella vládnu svetom alias Barbie!

Edward a Bella vládnu svetom alias Barbie!Tak, a poďme si hrať:) - Jasper a Alice ma pomerne pobavili:D

NEWS

Robert Pattinson slaví!

Robert Pattinson slaví! A tak, 13. 5. 1986, teda pred 24 rokmi sa nám zrodila hviezda Twilightu, z ktorej sa stal lámač ženských sŕdc, skvelý herec, dokonca spevák! Všetko najlepšie Rob!

NEWS

Meskada - Kellan Lutz

Meskada - Kellan LutzNový film Kellana Lutza - Meskáda, informácie, foto a trailer

 

Alex Meraz Photoshoot a Ashley Greene Apparition

Alex Meraz Photoshoot a Ashley Greene ApparitionAlex Meraz, prvý photoshoot, je neznámi a druhý pre "Da man" A u Ashley je to pár fotiek z jej nového pripravovaného filmu "The Apparition"

NEWS

Kellan Lutz - Happy Birthday

Kellan Lutz - Happy BirthdayKellan Lutz a jeho sladkých 25!

 

Taylor Lautner for Rolling Stone

Taylor Lautner for Rolling StoneJe to už Taylorov starší Photoshoot, ale vôbec tu nie je. Z 8 októbra ešte 2009. Mne sa celkom ľúbi, tak vám ho sem dávam, nech sa ľudia team Jacob - Taylor smiete pokochať.

NEWS

Twilight v Dance Flick (Děsnej dupák)

Twilight v Dance Flick (Děsnej dupák)No koncom minulého roka vyšla nová komédia od tvorcov Scary Movie - Dance Flick... Je to vlastne paródia na tanečné filmy ako napríklad Máš to!, Step up a ešte mnohé iné... No a z nevysvetliteľného dôvodu (:D), do tohoto filmu, na záverečnú scénu, práve dali taktiež záverečnú scénu z Twilight... Ako sa z černocha stane Edward Cullen? Tak si to pozrite... Preklad je hneď pod videom. :)

NEWS

Ďalší videoklip k New Moon

Ďalší videoklip k New MoonNáhodou som dnes videla toto video. Je to videoklip od asi dosť neznámej skupiny Lupe Fiasco. Death Cabe For Cutie, nie sú jediní, ktorí si dali do svojho videoklipu časti z New Moonu. Podobne to vyriešila aj táto skupina, som zvedavá, ako oceníte ich videoklip ku New Moonu, mne osobne sa to celkom ľúbilo. :)

 

Bella a jej mimčo

Bella a jej mimčoAko si vy predstavujete tehotnú Bellu, alebo Bellu s jej malou Nessie? :) Niektorí ľudia sa trošku s tým potrápili a už teraz vďaka nim môžeme vidieť, ako to asi bude vyzerať... Tak sa kochajte. :)

NEWS

Dogs, Dogs, Dogs

Dogs, Dogs, DogsObhliadala som zase raz internet a narazila som na staro - novú správu. 1. decembra si Kellan Lutz adoptoval už svojho druhého psíka. Prvý je Kola a teraz má trošku menšieho, ktorý sa volá Kevin. Je tu odkaz na tri ich fotky a podávala som sem fotky Twilight hercov so psíkmi:) príjemné pozeranie:)

NEWS

Kellan Lutz - Christmas Charity

Kellan Lutz - Christmas CharityNo, takže dnes sú Vianoce a ja som až dnes našla článok o Kellanovi Lutzovi, ktorý pomohol chudobným ľuďom, aby mali krajšie Vianoce. Skúšala som nájsť aj druhých hercov, ale moc sa mi to nepodarilo. Takže predpokladám, že na tejto akcii sa zúčastnil len Kellan. Išlo o to, že isté nákupné centrum Target v New Yorku navštívil Kellan. Stál pred ním s nakupovacími kartami v hodnote 100 dolárov a rozdával im rodinám, ktoré trpia chudobou. Takže vďaka Kellanovi a nákupnému centru Target, teraz veľa New Yorských rodín bude mať krajšie Vianoce:)

 

Kellan, Ashley a Rachel - Photoshoot

Kellan, Ashley a Rachel - Photoshoot11.11.2009 nafotili Rachel, Kellan a Ashley photoshoot pre magazin Killers . Mne osobne sa moc ľúbi:)

 

Hellowen 2009 - Kellan Lutz with Ashley Greene

Hellowen 2009 - Kellan Lutz with Ashley Greene31. októbra 2009, teda v noci strašenia a zobúdzania sa duchov a strašidiel sa Kellan Lutz a Ashley Greene zúčastnili helloweenskej párty vo večernom klube Tao v Las Vegas. Objavili sa tam známe osobnosti ako napr. Paris Hilton, ktorá sa tam hrala na slušné dievčatko s vrkôčikmi a pravdaže jej nechýbala ani jej najdrahšia čivava, ďalej Gwen Stefani s celou rodinou, Katy Perry, Carmen Electra a asi hviezdou večera bola Britney Spears, ktorá sa tam objavila v ružovom tope, ktorý viac odkrýval ako zakrýval, a skutočne pohľad na jej kedysi vyšportované brucho, teraz nebol najkrajší... Taktiež sa tam objavila AnnaLynne McCord, priateľka Kellana Lutza, no za celý večer sa od Ashley neodtrhol, i keď prišla Anna v podobnom obleku ako Kellan. A tú sú už spomínané fotky z akcie, Ashley a Kellanovi to naozaj sedelo, len Kellan mi miestami prišiel smiešny:D:)

 

Meet me on the equinox ke stáhnutí + text + preklad

Meet me on the equinox ke stáhnutí + text + prekladAk by ste si chceli stiahnuť pesníčku zo soundtracku New Moon, od Death Cab for Cutie - Meet me on the equinox, tak som ju dala na uložto, odkaz je v článku:)

NEWS

New moon - video s novými i starými foto

New moon - video s novými i starými fotoPozrite si toto video... sú tam nové ale aj staré foto z new moonu...celkom pekné... a hlavne si pozorne prezrite fotku kde emmet drží jaspera a je tam aj Alice:D na tej som sa teda super nasmiala:D tak príjemné pozeranie:)

NEWS

Kellan Lutz and Ashley Greene in

Kellan Lutz and Ashley Greene in Takže:) ja viem že sem už niekto dával novinky o filme "WArior" ale ja mám niečo novšie!:D tak kuknite:)

 

Kreslený Twilight :)

No tak zase som chodila po nete a narazila som na pár krásnych obrázkov z Twilightu, ale všetko sú kreslené, či už manga, na počítači, rukou, emontíky alebo mini komixy, všetko možné:) je to naozaj krásne:) tak kukajte:)

 

Už ste videli Kirsten aj takto?

Už ste videli Kirsten aj takto?Jednoducho Kirsten nie je taký anjelik ako sa zdá... tichá voda brehy myje... pozrite sa:)

 

Kniha Twilight in Japan

Kniha Twilight in JapanAko to vyzerá v Japonsku s Twilightom?:) sa pozrite:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!