Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RoseDublest

RoseDublest

RoseDublestPráva: Veterán

Reálné jméno: Rosie

O mně: Bla, bla a blaaa...

Kontakt:

E-mail: gemer (zavináč) azet.sk

ICQ: 631617967ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000550136161

Statistiky:

Moje články: 262

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 3. 2009

Poslední přihlášení: 4. 5. 2015, 19:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rose Dublest

Povídky od Rose DublestKapitolovky : Hľadal som Ťa... *** Daj si pohov, Casanova! *** Ďalekohľad lásky *** Snová Lady *** Dokonalá *** Objímaj ma, zas a zas ***

Články:

 

Dokonalá - 13. kapitola

Dokonalá - 13. kapitolaJe tu ďalšia kapitola, ktorá nám ukáže, aj ten najtichší, najnedôležitejší človek, sa raz môže stať dôležitým. Venované všetkým, čo čítajú.

 

SuperBella

SuperBellaKaždý máme svojich hrdinov, a aj Twilight by mal mať nejakých. Je to taký, možno trochu smiešny pohľad na upírov, ktorí by mohli byť prospešní ľudstvu. A o čo vlastne ide a ako sú v tom zamotaní Edward a Bella? To si treba prečítať, tak príjemné čítanie, hádam to nebude katastrofa, vaša Rosie. :)

 

Dokonalá - 12. kapitola

Dokonalá - 12. kapitola12. kapitola Dokonalej po veľmi dlhej dobe, ale ja som na vás nezabudla a napísala ju, tak hádam ani vy ste na mňa nezabudli. :) V tejto časti sa objavia nové zaujímavé postavy a konečne sa vrhneme vpred, aby sme sa Ara zbavili. A čo Edward s Bellou? To si musíte prečítať. Takže už len, príjemné čítanie vám praje Rosie. :)

 

Prihláška menom Edward

Prihláška menom EdwardJe to už dosť stará jednorázovka a dnes som ju náhodou našla. Príbeh pojednáva o Belle, ktorá podáva prihlášku na výšku. Je vášnivá fotografka, lenže aby sa dostala na svoju vysnívanú školu, musí prejsť testom. Ako bude test vyzerať a čo má s tým spoločné kúzelný Edward? Príjemné čítanie, Vaša Rosie.

 

Objímaj ma, zas a zas - 2. kapitola

Objímaj ma, zas a zas - 2. kapitolaPrekvapivo pridávam aj Objímaj ma, dnes je fakt zaujímavý deň. :) Dúfam, že Vás teda aj trochu poteším touto časťou. Ako dopadne Edwardove 48 stretnutie a objatie s Bellou? A ako zase dopadne Belline stretnutie s... No, to si musíte prečítať. Takže ničím nerušené čítanie, Vám želá Rosie. :) PS: Špeciálne venovanie pre Verunku a Kixy:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!