Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Patt


Patt

PattPráva: Veterán

Reálné jméno: Patricie

Věk: 25

O mně: Na stmívku už nepobývám, ale kdo sem zabrousí a bude chtít, může mi napsat přes mail. :)

Kontakt:

E-mail: patt (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 26

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 4. 2010

Poslední přihlášení: 15. 2. 2022, 15:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Patt

Povídky od PattLet's read it.

Články:

Síň slávy

The Masquerade

The MasqueradeV Anglii se píše rok 1870. Naše kroky nás povedou do domu Marie Canadysové v hrabství na jihu ostrova - Surrey. Ženy, která zde pořádá maškarní bál, ženy, která se v očích druhých zrcadlí jako tajemná vdova, zahalená do roušky tajemství. Marie je terčem všech báchorek a povídaček. Mladý Edward Masen ovšem na žádné historky nevěří, a i přes počáteční nesouhlas svého otce se vydává se škraboškou na očích zjistit, zda-li se v pomluvách skrývá zrnko pravdy...

 

Třetí, a zároveň první kinový, sraz v Praze!

Třetí, a zároveň první kinový, sraz v Praze!Přichází.
Den po dni.
Týden po týdnu.
Měsíc po měsíci.
Už je skoro nadosah.
Premiéra první části Rozbřesku.
A ruku v ruce s ní jde i třetí sraz v Praze.

EDIT 22.11.: Novinky a upozornění! Rozdělení skupin! (Naleznete na konci článku)

 

Sexsymbol

SexsymbolEdwardův běžný den. Hraní, lov, Debussy, louka... A poté? No, nic zvláštního. Prostě narcis. Drabble - 100 slov.
Přeji příjemné počtení, Patt.

 

Přátelé?

Přátelé?Bella letí z Phoenixu do Port Angeles. Těší se na Edwarda, ale zároveň se jí stýská po mamince. Vedle sebe má příjemného muže, se kterým se spřátelí. Kéž by pohádky skutečně existovaly...

Tragédie se stávají dnes a denně. Lidé spravedlnost nemohou ovládnout. Bohužel pro nás a pro ty, které jsme milovali či obdivovali.

 

Já to věděl!

Já to věděl!Bella toužila být profesionální herečkou. Ale nevyšlo to, takže skončila na střední škole ve Forks.
Drabble, 100 slov.
Přeji pěkné počtení, Patt.

 

Ale co Jacob?

Ale co Jacob?Malá Ness se vrátila z letního tábora, nutno dodat, že zamilovaná. Co na to Cullenovi?
Drabble - 100 slov

 

Démon - 11. kapitola

Démon - 11. kapitolaRozhovor, Esméiny myšlenky a odchod.

 

Krasavice

KrasaviceA nedám si pokoj. Dalších 100 slov - jinak řečeno drabble. :)
Příjemné počtení, Patt.

 

Démon - 8. kapitola

Démon - 8. kapitolaPošta, vražda a kavárna.

 

Plamen vášně

Plamen vášněTak málo stačí k tomu, aby se naše city změnily. Pouhých pár vteřin a najednou je všechno jinak. Báseň jsem složila na motiv jedné situace z Rozbřesku. Doufám, že pochopíte jemné náznaky, které se tam občas vyskytnou. Stačí jen popřemýšlet... :)
Příjemné počtení, Patt.

 

Démon - 6. kapitola

Démon - 6. kapitolaHola, hola...
Opět jsem tu (a omlouvám se za zpoždění) s kapitolkou z pohledu Esmé. Musím vás ovšem varovat - nečekejte nic dlouhého. Ty kapitoly, které budou nabité city, jež zatím naše mladičká studentka pořádně nepoznala, teprve přijdou. Buďte trpěliví...
Bude to jen taková krátká procházka sadem. Nestane se nic zvláštního...
Reklamace se nepřijímají.

 

Strejdo, neplač...

Strejdo, neplač...Když člověk prodělá obrovskou ztrátu, není to pro něj lehké... A o tom se na vlastní kůži přesvědčil i jeden z rodiny Cullenů.
Přeji příjemné počtení, Patt.

 

Démon - 4. kapitola

Démon - 4. kapitolaHola, hola, Démon volá.
Tentokrát tu máme o něco kratší kapitolu, tak mě neumlaťte. Pokračujeme v našem příběhu, tentokrát ovšem z pohledu naší mladé, naivní Esmé. Jaké myšlenky se jí vyrojí v hlavě? Jak velké následky bude mít to krátké setkání? Uvidíte sami.
Příjemné počtení, Patt

 

Démon - 1. kapitola

Démon - 1. kapitolaA je tady 1. kapitola. Chci, abyste věděli, že to bude něco úplně jiného. Přeci jen naše Esmé je tady člověk, který žije tak v trochu odlišném světě. Bude prostě krapet jinačí... Ale vy si zvyknete, protože jste prostě báječní. :)
Tak tedy začneme v jedné kavárně v Columbusu...

 

V rytmu čtyř tlap - 2. část

V rytmu čtyř tlap - 2. částA je to tady, druhá část. Rebecca má před sebou rozhodnutí... Jak dál? Jak se rozhodne - vrátit se domů, nebo zůstat se Sethem. Co je silnější? Povinnost nebo láska?
Příjemné počtení, Patt.

 

V rytmu čtyř tlap - 1. část

V rytmu čtyř tlap - 1. částPo dlouhé době sem přidávám novou tvorbu. Je to povídka, kterou jsem měla rozepsanou tři měsíce (ale měla být do soutěže, jenže já to nestihla), ale konečně jsem se odhodlala ji dopsat.
Dvoudílná jednorázová povídka pojednává o Sethovi, který přemýšlí nad všemi těmi zmatky s otiskem. Ale na pláži, kde se prochází, je v tu chvíli i jedna nešťastná dívka... Věřím, že vás překvapí, stejně jako Setha, kdo to je.
Přeji příjemné počtení, Patt.

NEWS

Druhý velký sraz v Praze!

Druhý velký sraz v Praze!Uplynulo půl roku od 1. oficiálního srazu v Praze. Užili jsme si spoustu legrace, častokrát jsme slzeli smíchy, poznali jsme báječné lidi... A proč to nezažít znovu? :)
EDIT: Sraz jsme o týden posunuly díky jistým komplikacím.

 

Ještě se uvidíme, krasavče

Ještě se uvidíme, krasavčeNemlaťte mě! Já za to nemůžu! Drabble se vás chytí a nepustí! Emmett v posilovně...

 

Holka zlatooká

Holka zlatookáAni já nakonec neodolala a pustila se do drabble. Nápad, který se mi vkradl do hlavy totiž ani jinak zpracovat nešel...
Bella ukládá Renesmé před spaním, ale té se vůbec nechce. Nakonec ji Bella umluví k tomu, aby malá zazpívala písničku a pak šla spát. Ale přeci je na té písničce něco špatně...

 

You're not sorry

You're not sorryTéma, jež je tu dosti běžné. Bella po Edwardově odchodu; ale šťastnou už ji učinil Jacob. Ale Edward se po dlouhém roce vrací. Jenže jeho milovaná nereaguje tak, jak si on namlouval po celou dobu…
Dovolila jsem si z toho udělat mou první songfic... Písnička Taylor Swift - You're not sorry...

 

Sbohem, můj malý Edwarde

Sbohem, můj malý EdwardeElizabeth Masenová svého syna Edwarda milovala. Udělala by cokoli, jen aby unikl všemu špatnému. Vrátíme se do roku, kdy zemřela, tedy do roku 1918. Nahlédneme do myšlenek a vzpomínek matky, které pomalu zhasínala svíčka života...

 

Tajemství volterrské

Tajemství volterrskéTajemství volterrské. Jen tři osoby vědí, co to znamená. Uhádnete je? Co když je všechno úplně jinak, než se na první pohled zdá? Jedna z těch, kteří o všem ví, je Jane. A ty zbývající osoby odhalím též. Pojďme se tedy ponořit do krátké jednorázové povídky, kde Jane odhaluje minulost, bolestnou a krutou...

 

Nesmrtelná přitažlivost 3. část

Nesmrtelná přitažlivost 3. částA poslední část povídky Nesmrtelná přitažlivost. Jaké našla Bree řešení? To i reakci obou chlapců se dozvíte ve třetí části. Budu ráda za jakýkoli komentář. Enjoy, Patt. :)

 

Nesmrtelná přitažlivost 2. část

Nesmrtelná přitažlivost 2. částA máme tady druhou část jednorázové povídky Nesmrtelná přitažlivost. Zachrání ji někdo před Raoulem? Zjistí něco, co před ní Fred tajil? A jestli to zjistí, jaká by byla reakce Diega? Enjoy, vaše Patt. :)

 

Nesmrtelná přitažlivost, 1. část

Nesmrtelná přitažlivost, 1. částKdyž jsem si užívala na tom nejkrásnějším místě na zemi - Orlíku - napadla mne jednorázová povídka o Bree Tannerové. Bude rozdělená na několik částí, aby to nebylo tak dlouhé. Enjoy, Vaše Patt :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!