Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kacennnka

Kacennnka

KacennnkaPráva: ověřený přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 111

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 5. 2010

Poslední přihlášení: 7. 10. 2019, 20:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kacennnky

Povídky od Kacennnky

Rozepsané kapitolovky:
Když se lidé z Hostitele potkají s lidmi z Twilight  ~ Vlčí srdce (Pegas99) ~ Call with me
Dokončené kapitolovky:

Nemiluji tě, Bello! ~ Miluji tě, Bello! ~ Otiskl jsem se, Bello! ~ Forkský anděl
Jednodílné:
Kde je můj křeček? ~ Pomsta Victorie, aneb velké fiasko ~ Ano, můj faraone! ~ Jasper v kině ~ Edward na formuli 1 ~ Síla samoty ~ Bolest nad smutkem svých bližních ~ Paprsky slunce mezi mraky ~ Ďáblovy děti ~ Krásný neznámý ~ The Diary of Jane

Články:

 

Zapadající slunce

Zapadající slunceChlapec, dívka, láska a zapadající slunce. Krátká povídka vyprávějící chvíli dvou zamilovaných, jednoho vlka a jednoho upíra.

Příjemné čtení přeje Kacennnka.

 

The Diary of Jane

The Diary of Jane

Třeba Jane nebyla vždy taková. Třeba kdysi nenáviděla Ara a upírství. Třeba Alec byl jím posedlý a ona ho chtěla jen chránit. A třeba si psala deník. Kacennnka.

 

Krásný neznámý

Krásný neznámýNaprosto nesmyslný pokus o jednorázovou povídku, tedy, abych pravdu řekla, je to tak trochu slashová povídka. :)

V ději se přenášíme na brooklynskou upíří párty, které se účastní i sám Alec Volturi, který byl poslán na tajnou misi mezi podsvěťany. A protože je hostitel pěkné číslo - a je pěkně mocný - Alecovi se to vymkne a bude muset udělat i to, co nikdy nechtěl. Prostě byl ve špatnou dobu na špatném místě a s ním i krásny neznámý.

Přeji příjemné čtení, Kacennnka. :)

 

Ďáblovy děti

Ďáblovy děti

Původně se mělo jednat o jednorázovou povídku, ale protože už nebylo co dodat, vznikl z toho jen tripple drabble.

Byla až neobvykle temná a deštivá noc, když se v Římě narodila jedné prosté ženě dvě děťátka. Byla to dívka a chlapec. Na první pohled děti jako každé jiné - růžovoučké tvářičky, drobounké nožičky a ručičky. Však když jste se podívali blíž, zjistili jste, že v jejich očích je něco špatného, zlého.

Ještě téhož dne je matka zabalila do teplých přikrývek, uložila do proutěného koše a odnesla před sirotčinec. Tam je pojmenovali Jane a Alec.

 

Paprsky slunce mezi mraky

Paprsky slunce mezi mraky

Děj se odehrává asi 20 let po Rozbřesku. Všichni tam tehdy zemřeli, kromě dvou lidí. Kromě Jacoba a Nessie. Jak to spolu vlastně zvládají? Zapomněla Nessie na svou rodinu, nebo je pořád postrádá? A jak dopadnou jejich dvacáté Vánoce, kdy budou sami? Nezávazné pokračování povídky Síly Samoty.

Přeji příjemné čtení, Kacennnka.

 

Bolest nad smutkem svých bližních

Bolest nad smutkem svých bližních

Tato povídka je nezávazným pokračováním povídky Síla Samoty. Prosili jste mě o vysvětlení, a tak jsem se rozhodla, že vám ho tedy napíši. :) Jak to tedy nakonec dopadlo s Bellou? A jak jsou na tom ostatní? Co Edward a Renesmé? A co vlci?

Přeji příjemné čtení, Kacennnka. :)

 

Síla samoty

Síla samoty

Povídka se odehrává asi 20 let po Rozbřesku. Však s jednou změnou - setkání s Volturiovými nedopadlo tak, jak mělo. Jak se s tím srovná člověk, který miloval svou dceru nadevše?

(PS: Berte tuto povídku s rezervou. Jednodílné povídky moc nejsou mým šálkem čaje, ale někdy se to naučit musím, ne? Prosím o kritiku. ;))

Přeji příjemné čtení. Kacennnka.

 

Ano, můj faraone!

Ano, můj faraone!Příběh vypráví o zrození Tiy. Tia se svým bratrem otročí na stavbě pyramid pro faraona. Pověsti říkají, že Tutanchamon zemřel na choleru, či něco takového, ale co když to bylo úplně jinak? Prosím o komentáře a přeji příjemné čtení. Kacennnka.

 

Cullenovi a kultura 2 - Edward na F1

Cullenovi a kultura 2 - Edward na F1Takže vám přináším další díl ze série Cullenovi a kultura. Dnes se zaměřím na Edwarda, který se vydal na závod F1, kam? A co se tam stalo? To si musíte přečíst. Přeji příjemné čtení. Kacennnka

 

Cullenovi a kultura 1 - Jasper v kině

Cullenovi a kultura 1 - Jasper v kiněJasper si ráno četl noviny a uviděl tam článek o premiéře nového filmu. Za každou cenu na to chtěl jít, ale příslušníci jeho rodiny ho odmítli. Za kým tedy šel? A na jaký film šel? A jaký z toho měl pocit? Je to spíš taková oddechovka a doufám, že tu něco podobného ještě nebylo. Přeji příjemné čtení. Kacennnka.

 

Kde je můj křeček?

Kde je můj křeček?Ve Forks se stala vražda nebo ne? Důkazy ukazují na vraždu. Koho? Bellina milovaného křečka Sněhulky. Byl opravdu zabit? A jestli ano, kdo mohl udělat něco takového? Toto je první jednorázovka z mé dílny, snad se bude líbit. Kacennnka.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!