Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Ďáblovy děti


Ďáblovy děti

Původně se mělo jednat o jednorázovou povídku, ale protože už nebylo co dodat, vznikl z toho jen tripple drabble.

Byla až neobvykle temná a deštivá noc, když se v Římě narodila jedné prosté ženě dvě děťátka. Byla to dívka a chlapec. Na první pohled děti jako každé jiné - růžovoučké tvářičky, drobounké nožičky a ručičky. Však když jste se podívali blíž, zjistili jste, že v jejich očích je něco špatného, zlého.

Ještě téhož dne je matka zabalila do teplých přikrývek, uložila do proutěného koše a odnesla před sirotčinec. Tam je pojmenovali Jane a Alec.

Po celém světě byl zmatek. Nebyla snad jediná země, kde se neřešilo esperanto, které Zamenhof nedávno publikoval. Avšak v sirotčinci měli jiné starosti.

Před prahem sirotčince se přes noc objevila dvě malá děťátka. Předpokládalo se, že je sem odnesla sama matka, ale nebyli si tím jistí. Byla to děťátka jako každá jiná, však něco na nich bylo zvláštní. Byly to jejich modré oči, ze kterých čišelo něco špatného, zlého. Ale nezbývalo nic jiného, než je oba vzít pod ochranná křídla sirotčince. Holčičku pojmenovali Jane a chlapce Alec.

Oba byli chytří, krásní a dokonce jim nechyběla dětská roztomilost, přestože zlost nezmizela. Jane trhala panenkám hlavy a Alec zase ubližoval ostatním. Oba na sobě neskutečně lpěli. Jakoby měli jen sebe. Však okolo nich bylo tolik lidí, kteří by je mohli mít rádi, ale oni o to nestáli. Děti se jim vyhýbaly velikým obloukem a vychovatelky s nimi mluvily jen v krajní nutnosti.

V sirotčinci byla spousta zájemců o nejrůznější děti. O Jane, krásnou modrookou dívku s dlouhými blonďatými vlasy, a o Aleca, téměř identické dvojče Jane s jen jedinou odlišností - barvou vlasů, ale nikdo nestál. Všichni, už při pouhém pohledu na ně, byli zděšeni. Proto jim začali říkat ďáblovy děti.

I když už se jednalo o pokročilou dobu, kdy všichni přestávali věřit na čarodějnictví a podobné zlo, začalo se o tom zase spekulovat. Mezi lidmi začaly kolovat řeči o tom, že mají zvláštní moc a že jsou posedlí ďáblem. Ani ne po měsíci těchto spekulací, v jejich 13 letech, byla postavena mohutná hranice, kde měli být oba upáleni díky obvinění z čarodějnictví.

Vše probíhalo hladce, podle plánů, ale něco se zvrtlo. Nikdo netušil, co se stalo, nic neviděl, ale najednou oba zmizeli. Nikdy o nich nikdo neslyšel a ani neměl příležitost, protože celá vesnice byla krutě vyvražděna. Říká se, že to udělali upíři.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ďáblovy děti:

 1
5. evil in girl
07.11.2013 [10:57]

Emoticon to je Emoticon

17.02.2013 [12:34]

Rosel Emoticon je to moc pěkný vážně mě se to moc líbilo Emoticon Emoticon

04.10.2011 [10:43]

DarkFirefliesZajímavý pohled na věc. Pěkné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.06.2011 [15:48]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.05.2011 [17:08]

Kika57 Emoticon To by sedělo i do současnosti! Emoticon I teď by se jim mělo říkat ďáblovi děti... mají štěstí, že je jeden "ďábel" jménem Aro našel... a vyvraždil celou vesnici?? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!