Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Johnna

Mali by ste záujem o Tému mesiaca?

Áno (16) Nie (2)

Celkem hlasů: 18


Johnna

JohnnaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Johnny Volturi

Bydliště: Hruška

Věk: 666

O mně: Jsem trochu střelená, ale na to si zatím každý zvykl! :) Jinak miluji knihy: Stmívání, fantasy, Hemingway, atd... Ráda jím, píšu, lenoším a sleduji seriály nebo filmy.

Na Outstories mě najdete pod přezdívkou JohnnaOut! :) (a vím, píšu out, i když vím, že je to our, ale mě se to prostě takhle líbí víc! :D)

„Naše tělo je zahrada a naše vůle zahradníkem." - W.S. (Othello, Jago)
„Chci vypnout, relaxovat a ne si číst knížku, která je delší než ochlupení Lociky." - A.Rimmer (Red Dwarf)
„Láska je tak málo nebezpečná, jako lžíce kyseliny sírové na lačný žaludek.“ - Charles P. Baudelaire
„Umělec není nikomu odpovědný, leč sobě.“ - Charles P. Baudelaire
„Smutek se rozptýlí s východem slunce. Je jako mlha." - Ernest Hemingway
„Ale srandou a nebezpečím si topinku nenamažete a kočku nenakrmíte. Toust nakonec oželíte a k večeři si dáte kočku." - Charles Bukowski

Kontakt:

E-mail: johnnabirne (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 74

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 4. 2013

Poslední přihlášení: 7. 12. 2017, 13:42

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Johnna

Povídky od Johnna

Kapitolovky:
Upírovo květinářství - dokončené! • The Book of Life - pozastavená • Poison - Jed na ješitnost - pozastavené • Ladies of victory - pozastavené • Našeptávač -Dokončené! • Hi, bitch. I'm a witch! - dokončená! • Wrong generation - rozepsané! 
Jednorázovky:
Volba • Drogs and any roll...• Angry jam  Metal mind  Baby with tattoos • Svatební pohromy
Drabble: Nakopni mě! • Black and white world • Hi, mum! • Máma, nic míň • Just one wish • Nikdy - navždy
Poezie: Transformation • Rotten mental poison • Ptáčci smrťáčci • Tady šeřík nepokvete • Chci toho muže 

Aktualizace: 19.8. ve 23:40

Články:

 

Svatební pohromy - 1. část

Svatební pohromy - 1. část

1. část: Lesklý orgasmus
Edward a Bella mají pár dní před svatbou. Všechno by mělo být naprosto perfektní, ale Alice se něco nezdá. Dokáže Bellu a Edwarda udržet od sebe, aby zachránila jejich svatbu? Co dokáže Bella vyvést za těch pár dní, co budou přípravy? 
Oddechová povídka, která má hlavně pobavit a potěšit. Příjemné čtení přeje Johnny 

 

Nightmare

NightmarePár veršů o tom, jak Isabella ztratila své milé. Temná noční můra, která honí její myšlenky... Ale opravdu se probudí? Nightmare!

 

Dark african soul - 3. část

Dark african soul - 3. částVictorie mu pomohla na útěk. Jak se zachová před Arem? Povede se Lincolnovi utéct? A jak vlastně dopadne nebezpečná, zakázaná láska?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Dark african soul - 2. část

Dark african soul - 2. částCo se stalo se záhadným otrokem? A co na svého otce Victorie vymyslí? Podaří se jí uskutečnit svůj plán na pomoc nepříteli? Bude to jen výpomoc za výpomoc nebo se do toho připlete i něco jiného?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Dark african soul - 1. část

Dark african soul - 1. částDívka, která porušuje upíří pravidla - Victoria. Co se přihodí tentokrát mladé ženě, když ji zatknou? Jaký nejvyšší zákon bude ochotna porušit? Kolik bytostí bude trpět? Jak to ovlivní zakázaná láska?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Just one wish

Just one wishJak by mohlo eventuelně dopadnout setkání Belly a zlaté rybky, co plní přání? Bude drzá ryba nebo naše Bellinka? Drabble na 200 slov. Tak trochu parodovaný, ale to musíte poznat sami. Příjemné smění přeje Johnny. :D

 

Metal mind - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Metal mind - 1. částKovová mysl... Bella na pokraji šílenosti. Chce se zabít, ale nemůže. Chce odejít, nemůže. Nesmí nic. Edwarda neušetřili, Aro ho nechal zabít. Alice vyměnila svou svobodu za Bellino bezpečí, ale netušila, že už se neuvidí. Bellu vězní Aro někde ve Volteře. Začíná šílet, musí přemýšlet o jeho smrti, o všem. Ale co když přibude nový vězeň? Že by někdo ze tří vládců? Povídka zaměřená spíše na Volteru než na klasické E+B. ;) Johnny

 

Tady šeřík nepokvete

Tady šeřík nepokveteZatmění mysli, zostřené smysly. Pochmurné čekání na smrt. Tady už žádný šeřík dýchat nemůže... Zase trošku strasti do života. -_- Johnna

 

Chci toho muže

Chci toho mužeChci... toho muže? Bella vidí nějakého muže v lese, tak ji okouzlí, že ho musí mít. Jen zbloudilá myšlenka, dnes není snad ani pochmurná.

 

Baby with tattoos

Baby with tattoosEdward potká v baru překrásnou dívku - Bellu. Ale odváže se a osloví ji? Nalezne uvnitř odvahu? Přece jen je tak krásná, ale upíří aura by mohla zabrat. Nebo ne? Dokáže Edward ulovit neobyčejnou krásku s tetováním?

 

Ptáčci smrťáčci

Ptáčci smrťáčciPtáci, kteří zastavují tep i dech... Bolest po odchodu Edwarda - nejspíše po sté, ale pokaždé je to jiné, nevěřím, že by se to zprotivilo! ╝Johhník╝

 

Máma, nic míň

Máma, nic míňBella je těhotná a její pocity? Zde... (double drabble - 200 slov)

 

Nikdy - navždy

Nikdy - navždyNikdy... Nikdy... Krátká úvaha před Bellinou svatbou. Abych to shrnula, je tam párkrát užito slovo nikdy! :) (drabble - 100 slov)

 

Hi, Mum!

Hi, Mum!Hi, Mum! Kdopak chce, aby ho máma načapala na švestkách? Nikdo, ani Bella. (300 slov - Tripple drubble)

 

Black and white world

Black and white worldČerná a bílá, hraní na vojáky je naše lidská doména. Double drabble (200).

 

Drogs and any roll...

Drogs and any roll...

Nechám si to projít hlavou... nebo žilou... nebo nosem?

„Víš, Bello, já nejsem mimo jenom z tohodle zasranýho světa, jsem mimo hlavně z drog. A každý zrnko toho bílýho andělského prachu je lepší než milion nádechu na tomhle zkurveným místě. Je to bázeň. Je to domov, ten, kterej hledáš."
„Teď nějak... Nechápu, ale to už dneska není překvápko," řekla Bella a zmateně zamrkala.
„Ani mě nenapadlo, že bych tě stáhla do toho kolotoče s sebou, ale tvůj život není v pohodě. Ani můj není, tohle je ta vlídnější možnost."
„A jaká je ta druhá?" zeptala se s neskrývaným očekáváním.
„Pomalu si zvyknout a pak skončit jako naši ubozí rodiče, umřít s flaškou levného líhu v ruce," pronesla nesmířeně Marquete a zastrčila Belle pramínek vlasů za ucho.

 

Rotten mental poison

Rotten mental poisonBelliny sebevražedné, ztrouchnivělé, zoufalé myšlenky po odchodu Edwarda. Můj druhý pokus a souvislý text, jež má připomínat poezii. Nespíš ohrané téma, ale iluze Romeo a Julie žije už několik století a pořád to nepřestává bavit!

 

Naštvaná marmeláda

Naštvaná marmeládaBellina neobvyklá večeře. A to poslední, co doma našla - vydatná meruňková marmeláda. Krátká oddechovka. Šílená jednorázovka, možná i bez nápadu, ale hlavně mě bavilo ji psát! Doufám, že zanecháte komentář, i když je to... No poznejte sami!

 

Transformation

TransformationBellina proměna v upíra. Krátké shrnutí bolestné masáže nervů! Snad se bude líbit - můj první pokus o poezii.

 

Nakopni mě!

Nakopni mě!Moje první drabble povídka, vlastně tripple drabble - 300 slov. Bella si myslela, že žije, žila a bude žít šťastný život. Ale Edward jí něco důležitého zatajil. Najednou si připadá životem trochu zašlapaná do země. Jak se s tím vyrovná?

 

Volba - 3. část

Volba - 3. částBella opustila všechny a se svým dítětem se nastěhovala do svého vlastního bytu. Když jednou přišla domů, zjístila, že její dcera není zas tak nevinná, jak vypadá. Co se stane s napadenou Lilly? A jak je to vlastně s Wensdy? Dočtete se zde! Poslední část příběhu.

 

Volba - 2. část

Volba - 2. částBella už ví, že je těhotná, ale čí dítě se jí zabydlelo v břiše? Má pro ni někdo pochopení? Ukvapená volba si žádá drastická rozhodnutí!

 

Volba - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Volba - 1. částBella si měla zvolit, a také zvolila. Otázka je, jestli dobře nebo špatně. Všichni o něčem rozhodujeme, ale každé, opravdu každé rozhodnutí, má důsledky.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!