Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Janna

Janna

JannaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Jana Kratochvilová

Bydliště: Brno

Věk: 19

Kontakt:

E-mail: Janna (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 252196011ICQ status

Statistiky:

Moje články: 76

Moje komentáře

Titulek článku Text
01.08.2013 (14:54)SoutěžeNej povídka měsíce srpna/augusta 2013 Ohnivý konec - Lareth
Let the Heart Die - Lereth
01.08.2013 (14:52)FanFiction jednodílnéOhnivý konec Kouzlo jednodílných povídek spočívá v tom, že jsou jednodílné. A otevřený konec tomu přidává to pravé ořechové. Žádné pokračování, takhle je to dokonalé :)

Moje sestřička stále a stále dokazuje, že je ta nejlepší spisovatelka :) Nádhera, sis! :*
25.04.2013 (22:59)FanFiction na pokračováníLet the heart die - 9. kapitola Naprostá dokonalost, sestřičko! ♥ To rande jsem dlouho očekávala a je to naprosto bombózní! A to místo, fň! Vybralas to nádherně :)
Jestli se mi někdy v životě podaří jet do Émeriky a i do Washingtonu, zaručeně bych se tam jela podívat ^^ (stejně bych během návštěvy USA chtěla rozhodně do Seattlu, takže to už je jen kousek od tam :P) Podle fotek to vypadá na fantastický místo :)

Alice, ochranitelka Edwardů :D Roztomilé, jak se stará o "dobro" brášky (vlastně i nejen svých brášků :P) :D

„Možná bys měl konečně otevřít oči a zjistil bys, že nestojím ani za hot dog ze stánku.“ Emoticon Emoticon To je naprosto skvělý :D Úplně živě mám před sebou Bellu, jak to říká :D Ach, tuhle Bellu fakt žeru, o mnoho lepší verze než ta originální :D

Btw, ta píseň je též nádherná :)

Hmm, copak to má asi Bella za další tajemství? :P A kdypak práskne s božskou Éďa? :P :D

Jako já většinou překvapení mám ráda, ale pravda, že taková ta oslava, jak přijdeš domů a všichni na tebe vybafnou, za to bych taky zabíjela :D

Přiznávám, že většinou už tady ty hodně sladké romantiky moc nemám ráda a už je tedy moc nečtu, ale v tvém podání je to prostě... fantastické :) Fakt nemám slov :) Věřím, že od tebe by mě bavilo i nějaké vesmírné scifi :DD Miluji, jak úžasně volíš slova, celé se to čte tak krásně a ladně, je to plynulé... dokonalost, fakt dokonalost :)

Jako vždy ségra, skláním ti poklonu a nadšeně tleskám :)
06.04.2013 (23:19)SoutěžeSme za koniec happy endom - Projekt :D Jsem ráda, že se zas našel někdo, kdo má rád špatné konce :D Btw, jen tak pro info - něco ve stylu spolku za špatné konce jsme tady už dááááávno založily se ségrou (Lareth) :D viz SZKŠK :D www.stmivani.eu/5-info/szksk/

Ale jinak jen do toho! Ze šťastných konců už jsou lidi moc přeslazení :D
02.03.2013 (15:38)SoutěžeNej povídka měsíce března/marca 2013 Let the heart die - Lareth
21.02.2013 (21:55)FanFiction na pokračováníLet the heart die - 8. kapitola Nádherná písnička! ^^

Hmm, tak by mě zajímalo, co je to Bellino big secret. Eda je ale fakt ten pravej, co má co říkat, že mu někdo něco tají, ha-ha :D Rovnou by se mohli svěřit navzájem a bylo by :D

Hehe, dohadování se s nemocničním personálem je vždycky švanda :D (neber si to - do potenciální budoucnosti - osobně, ségra :D) A Eda se objeví jak rytíř na bílém koni... hihi :D

Chudák Renée. To jsem zvědavá, jaký konec ji přichystáš... :P Jelikož u tebe opravdu nelze předpokládat happyend, že? :D Ovšem teď si říkám, jestli mi to vůbec vadí... hmmm... Ne, miluji špatné konce. :D

To je prostě dokonalý to jejich vzájemný pošťuchování :D Nikdy mě to neomrzí :D

Ňah, žeru toho tvýho Edwarda, jelikož ten "opravdový" by nikdy neřekl "vezmi si mě" jen tak z prdele :D Prostě je boží, jak si oboum ty charaktery vylepšila, hned je to mnohem lepší počtení :D

Toho rande se už nemůžu dočkat! :D

„Já se od tebe nechám zneužívat rád,“ :DDD Tohle mě fakt rozesmálo :D

Ségra, prostě nádhera, to nejde popsat jinak. A se psaním nespěchej, to musí zrát jak víno :P Je na tom aspoň vidět, jak je to pečlivě napsáno. Opravdu je to radost pro duši číst něco takového :) Beautiful, my devil twin, bravo! :-*
15.02.2013 (21:24)FanFiction jednodílnéOdevzdávám se Tobě Tak jsem právě přečetla všechny tři díly a musím říct, že mě to naprosto uchvátilo :) Máš velmi čtivý styl psaní. Nehledě na to, že miluji, když se děj motá kolem Volterry.
Konec nádherně srdceryvný. Opravdu velmi krásně napsané, tleskám :)
14.02.2013 (17:59)FanFiction na pokračováníMargareta - 3. kapitola Je hrozné, co s lidmi dokáže udělat nějaká nesmyslná snůška keců :( Když si člověk vezme, kolik nevinných lidí za "čarodějnictví" apod. zaplatilo v minulosti životem... že je byla schopna udat vlastní rodina... hrůza. Ještěže dnes taky lidí používají mozek a nevěří všech těm povídačkám. Byla to strašná doba, co se tohoto týče. A tobě se to daří nádherně vystihnout :) Fakt jsem úplně cítila nutkání té její matce vrazit facku, aby se probrala. Žádná normální matka nenechá své dítě napospas hladu a v podstatě smrti.
Fakt se mi to moc líbí, krásně píšeš, těším se na další díl :)
13.02.2013 (0:06)FanFiction na pokračováníMargareta - 1. kapitola Sice nelze moc soudit dle první kapitoly, ale musím říct, že se mi velmi líbí, jak píšeš :)
Už obecně téma mě zaujalo, jelikož mám ráda, když se píšou povídky o charakterech, které nedostaly v knihách (a to nejen co se týče fanfiction Stmívání) tolik prostoru, a hlavně Maggie mě už v knížkách velmi zaujala :)
A taky 19. století - z té doby bych mohla číst cokoliv, přiznám se :D
Líbí se mi, jak dobře dáváš najevo Maggienu schopnost poznat lež, která - jak víme - se pak ještě znásobí. A náturu té doby se ti daří taky dost pěkně vystihnout.
Je to opravdu moc hezky napsáno :) Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :)
11.02.2013 (20:25)FanFiction poezieO Belle Už fakt nemám sílu se tu rozepisovat. Lareth to vyjádřila naprosto bravurně a tak, jak to přesně cítím, a jak jsem to taky myslela. Jestli je pro vás vyjádření negativního komentáře urážka, tak se tu nemáme o čem bavit, jelikož se nikdy neshodneme.

Doufám, že linati nám ještě jednou vytře zrak nějakou úžasnou tvorbou, a do té doby bude vypilovávat nedostatky ;)
11.02.2013 (18:43)FanFiction poezieO Belle Jessy:
Fajn, tady opravdu rezignuji. Pokud tu nedokážete rozeznat urážení a kritiku od sebe, tak to je pak těžký. Věř mi, že urážení by vypadalo úplně jinak. Tohle bylo jen strohé konstatování bez příkras. Bohužel opravdu nemám v povaze ke svým slovům přidávat cukrlátka. Každý autor musí umět kritiku přijmout, pro mě to bylo to nejcennější, co jsem v reakci na povídku mohla dostat. A myslím, že na větu "každý jednou začínal" jsem odpověděla dostatečně (a Lareth též).
11.02.2013 (18:19)FanFiction poezieO Belle Sundance:

"říkat jí, aby si nejdříve nějakou poezii přečetla"
Prosím? Takže mi tím chceš říct, že člověk může napsat báseň, když předtím žádnou nečetl? To je asi tak, jako by si chtěla po člověku, co nikdy nečetl knihu, aby nějakou napsal. Jak jsem řekla, poesie není jen nesmyslné dávání rýmujících se slov dohromady, myslím že básničky typu "na obloze letí mrak, a taky velký drak" jsme všichni překonali kolem druhé až třetí třídy. Poesie musí mít myšlenku, jiskru, musí v ní být vidět autorova duše, emoce, které do toho dal. Tohle neobsahuje ani fň.
Ano, každý někdy začínal. A tyto začínající pokusy zamkl do šuplíku, kde mají taky zůstat. Promiň, ale na veřejnost dám snad jen to, co už má nějakou váhu, je na tom vidět nějaký pokrok, ne?

Nehledě na to, že ji nenadávám, jen prostě konstatuji, že tohle je hrůza, a ať si trochu o poesii rozšíří obzory. Potom třeba konečně napíše něco lepšího.

Ano, nebývalo to tu takové. A to jsem tu čtyři roky. Tehdy tu totiž bylo jen pár desítek autorů, a co dílo, to perla. Pak se tu najednou nasáčkovaly stovky lidí a začalo tu vycházet milion pseudoděl o nulové hodnotě, a něco kvalitního, aby člověk pohledal. Já neříkám, že má tvorba je kdovíjak dobrá, na některé mé povídky se dnes taky dívám s hrůzou v očích, co jsem to napsala, ale člověk musí být aspoň trochu soudný.
11.02.2013 (17:52)FanFiction poezieO Belle Opravdu doufám, že je tohle myšleno jako vtip. Protože pokud ne, tak se opravdu děsím toho, co všechno se tu dá vydat. Promiň, ale tohle je hrůza. Moje poesie sice většinou taky stojí za starou bačkoru, ale cokoliv by převálcovalo tady toto. Báseň není jen sesumírování pár slov co se rýmují. Zkus příště nějakou poesii přečíst, než se pokusíš něco napsat.
11.02.2013 (1:29)FanFiction na pokračováníLet the heart die - 7. kapitola Áááá, ségra, šíleně miluji, když v těch řádkách najdu kus tebe a našich konverzací :D Když jsem četla o akustice v koupelně, tak jsem se u toho křenila jak blázen :D

Mimochodem, už jsem si říkala, jak jsem si tuto písničku zamilovala? :P Ještě žes ji tehdy na FB sdílela, jinak bych ji nikdy neobjevila :)

Btw, máš tam drobný překlep :P "...všimla si, že ti da jsou stále zabráni do družného hovoru..."

Sis, nevím, jak to děláš, ale... jak tam byla ta chvilka mezi Edou a Bellou, najednou jsem se úplně dokázala nad tím rozplývat jako v době, kdy jsem poprvé TW četla a byla do něj tak zažraná... Což je teda dost úspěch, vzhledem k tomu, že romantiky mezi Bellou a Edou mám v dnešní době spíš dost a většinou jsem jí znechucená. Ale tobě se prostě povedlo zase ve mně zažehnout tu touhu, pro kterou jsem byla do Stmívání dřív tak zapálená. Fakt jsem zas pocítila bodnutí stesku, že taková romantika je jen ve fiktivním světě knih a povídek... :(

Jinak ale Bellu chápu. Pomyšlení, že si dovolím chvíli štěstí a pak o něj třeba přijít... je natolik hrozné, že radši si člověk to štěstí ani nedovolí, aby ho ta ztráta nemohla bolet. Ale to nenaplněné štěstí a neutěšené srdce taky bolí. Je to hrozné rozhodování.

Každopádně pevně věřím, že Eda to bude zkoušet dál ;) A fakt se nemůžu dočkat, jakým způsobem se Bella dozví tu "pravdu" :P

Je to krásné jako vždy, ségruško, a mně nezbývá nic jiného, než se ti poklonit nad tvým spisovatelským umem a zatleskat z plných sil ;)
05.02.2013 (12:13)SoutěžeNej povídka měsíce února/februára 2013 Let the heart die - Lareth
Hippokratova přísaha - domcamerci
03.02.2013 (16:11)FanFiction na pokračování Let the heart die - 6. kapitola ÁÁÁÁ! Moje jméno! Já tam vidím moje jméno! Děkuji sestřičko a není vůbec zač :) Jsem tu vždy pro tebe :-* Však víš :)

Hehe, když to teď čtu podruhé, tak jsem si uvědomila tu ironii zrovna "Edwardsova" syndromu... asi to nebyl účel, ale i tak :D Nehledě na to, co už jsem ti říkala, ségruško, kdopak mi to jen říkal, že o tomto sledoval dokument? :D
Jinak se mi moc líbí, jak si tam nasadila Alice na scénu! :D A už se těším na setkání s dalšími členy rodiny, vsadím se, že to ještě bude prča :D

Jedna z mála povídek, kde Alice Belle vkus chválí a nekritizuje :D Příjemná změna :D

"Edward ti ještě vzkazuje, že mu dlužíš večeři."
Haha, tak na večeři se už těším :D Třeba se při ní něco stane... :P 8D

„Na něm není vůbec nic roztomilého, ani milého. Myslím, že je to potomek ďábla, který jen čeká na vhodnou příležitost, aby povstal a zničil tenhle svět.“ Chňáááá... :D To trefila :D Akorát mám trochu pocit, jak kdyby spíš mluvila o Edwardovi z té tvé jiné rozepsané povídky :D

A přivítání na letišti bylo krásné (sic trochu smutné), úplně jsem to živě viděla ped sebou :) Každopádně se nemůžu dočkat setkání Edy s Renée :D A Alexem! :D:D

Hehe, mimochodem, líbí se mi, jak Belle dáváš autobiografické prvky :D Jelikož namíchaná s tvým charakterem je prostě tisíckrát lepší a snesitelnější než ta normální nudná Bella :D

Prostě nádherná kapitolka, ségruše! :) A přestaň s těmi řečmi, jak se ti to nelíbí, nebo vzdálenost nevzdálenost, přijedu za tebou a uvidíš! :D Je to krása! :) Tleskám ;)
17.01.2013 (22:47)FanFiction jednodílnéSetkání s věčností Naprosto dechberoucí povídka :) Nemám slov. Jako bych živě viděla, jak ladně byly ty řádky textu psány, s jakou lehkostí... Stejně tak vyznívá celý příběh, cítím z něj každý vřelý úsměv. Tleskám! :) Emoticon
17.01.2013 (22:14)FanFiction na pokračováníLet the heart die - 5. kapitola "Udělal výraz typu - tohle ti nežeru, Bello." Emoticon Emoticon Já to vidím jak živě :D Dokonalý :D

"Jen si hraj s ohněm, milý Edwarde. Jsem zvědavá, kdo tě potom odveze do nemocnice, až se spálíš. Já mám řízení zakázané." Ach jo, už jsem ti říkala, jak miluji tvůj sarkasmus? :D Jo, vlastně říkala - ovšem prostě to musím vypíchnout znovu :D Tvoje ironické výměny názorů a myšlenky, to je prostě radost číst, já z toho nemůžu :D Ty víš, jak mě udělat radost, ségruše :D

HA! Tak Bella bude s Eďoušem pracovat, jo? Hehe, na to jsem zvědavá :D Doufám, že tato spolupráce bude plná dalších jízlivých a sarkastických poznámek :D

Tahle kapitolka byla taková poklidná, ale hrozně milá :) Líbilo se mi, jak Eda vyprávěl o rodině s takovým citem :) A Bella takový jízlivý pesimista :D

Prostě dokonalost, sestřičko, miluji tvůj styl psaní, tleskám! ;)
01.01.2013 (18:29)FanFiction na pokračováníLet the heart die - 1. kapitola Už jsem ti to sice komentovala na scrivere, ségruše, ale nedá mi to :D Já tak šíleně obdivuji tvůj styl! Emoticon Vždycky víš, co napsat, jaké slova přesně použít, aby to vyznělo naprosto dokonale... :)
A hrozně se těším, jakým směrem se bude povídka vyvíjet, jelikož mě tohle téma velmi zajímá :)
A pokud tu nebude Eda obvyklým sucharem, tak o to líp! :D

P.S. Ten tvůj podpis žeru i s navijákem.
01.01.2013 (2:58)SoutěžeNej povídka měsíce ledna/januára 2013 Let the heart die - Lareth
Gone without me - Lareth
12.12.2012 (22:11)FanFiction poezieGone without me Uáááá, ségruše, to je tak... temné, bolestné, pesimistické... prostě ve tvém stylu a já to žeru Emoticon
Úplně z toho sálají negativní emoce, mňam :D A hlavně si to úplně dokážu představit jak text nějaké písně hrané na housle v tesklivých tónech... mmmm :D
Krása, sestřičko! Emoticon
26.11.2011 (22:20)FanFiction na pokračováníAngels - 12. Kapitola Ty jo, ani nevíte, jak úžasný pocit pro mě je, že ještě po dva a půl roku si někdo tenhle můj paskvil přečte... Emoticon Ten počet komentářů, co již převršil stovku... To je naprosto fantaskní, a nikdy by mě před tou dlouhou dobou, když jsem to psala, nenapadlo, že bych snad někdy mohla mít takový úspěch. Opravdu děkuji :)
Dnes když si to svoje "dílo" po sobě přečtu, tak se mi ježí děsem vlasy na hlavě, jak jsem něco tak příšerného mohla vypustit ven, takže o to víc mě dojímá, že se to vůbec někomu líbí :)
A k té věčné otázce - kam že se to vlastně dostali - řeknu tohle: Nejednou jsem přemýšlela o epilogu k Angels, že bych dovysvětlila, co jsem měla v plánu, jenže... nějak jsem zjistila, že to sama nevím. Tahle povídka prostě končila tímto, neměla jsem naplánováno nic víc. Nemůžu říct, kam se dostali, jelikož to sama netuším :) Snad nějaký ráj? Možná. Odpověď na tuto otázku nechávám vaší fantazii :)
Ještě jednou děkuji těm všem, co kdy četli tuhle povídku. Jen se podívám na počet otevření této stránky (přes 5700x!) a je mi šíleně :)
05.07.2011 (14:58)SoutěžeStín historie - výsledky Ňachau! Já vyhrála třetí místo?! Děěěěěěěěěkuji moc :)
22.05.2011 (20:14)Shrnutí povídekPovídky od Bambulky Neodpustím si komentář. U článku s videii mě přišlo, že se opravdu bavím s někým, kdo přijme cizí komentář, a tvé vystupování na to taky vypadalo. Byla jsem ráda, že jsem se nestřetla s nanynkou, která by mě za můj příspěvek nadala, ať si kritiku strčím někam. Tebe to zamrzelo, ale přijala si to v klidu.
Proto absolutně nechápu, proč chceš skončit? Naše výtky byly jen k videím, ne k povídkám.
Trochu mi přijde, jak kdybys nám chtěla tímto ukázat "Ha, teď schválně skončím, a vy, co jste mě kritizovali, se z toho určit budete cítit provinile, to vám to nandám."
Jenže tohle opravdu na mě neplatí. Jestli tu skončíš, je to jen tvé rozhodnutí, a mě je upřímně fuk, jestli je tu o autora povídek víc nebo míň, neb stejně žádné nečtu. Ale není to fér zrovna k těm, kdo si tvé povídky četly.
Trochu se nad tím zamysli.
Peace.
18.05.2011 (18:37)SoutěžeStín historie Počkat, v tom prvním tématu se musí objevit VŠICHNI Cullenovi?! Protože tohle v tom zadání vůbec napsaný není... Takže nejde, abych vyprávěla příběh jen některého nebo jen pár z nich?

Datum registrace: 5. 3. 2009

Poslední přihlášení: 26. 2. 2020, 12:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Janny

Povídky od JannyNa pokračování:
Angels // Tak trochu jiný konec // Rescue out of Darkness // Radiace // Mým Posláním je tvoje smrt
Jednorázovky:
První máj, to lásky čas // Úsměv Osudu // Nespavost (víceautorská) // Bloody Tears (s Lareth) // Nevěř psovi (s Lareth) // My dva, navždy (CBSSK) // Budeš trpět (CBSSK) // SongFic - Walk Away // Nauč mě nemilovat (s Lareth; CBSSK) // Merry Christmas?! (s Lareth)

Poslední aktualizace: 28.8.2010

Články:

 

Radiace - Epilog

Radiace - EpilogKdysi dávno jsem začala psát tuhle povídku a její poslední (sedmnáctou) část jsem zveřejnila 15. ledna... Můj zájem o celou ságu rapidně opadl a dopisovat povídky se mi už nechtělo. Nakonec jsem se rozhodla, že minimálně epilog si tato povídka zaslouží... Možná to nikdo nebude ani číst, ale já aspoň budu mít dobrý pocit, že jsem to konečně dokončila.

 

Radiace 17

Radiace 17Nová část. Chtěla bych vás upozornit, že zítra (15.1.) odjíždím na hory a přes týden tu nebudu, takže novou část čekejte nedřív 23. ledna. Noťas si beru sebou, takže budu ve volných chvílích psát :) Jinak jako vždy moc prosím o komentáře a kritiku, bez které to samozřejmě nejde :) Janna
P.S. Začala jsem psát novou kapitolovku "Mým Posláním je tvoje smrt", první část čtěte >> zde <<.

 

Mým Posláním je tvoje smrt - 2

Mým Posláním je tvoje smrt - 2Takže druhý díleček... Moc vás všechny prosím, abyste napsali alespoň nějaký komentář, děkuji... Janna

NEWS

People's Choice Awards 2010 - Výsledky

People's Choice Awards 2010 - VýsledkyStmívání opět zazářilo v mnoha kategoriích v People's Choice Awards 2010, tak se můžete podívat, jaké různé místa si sága vysloužila :)

 

Mým Posláním je tvoje smrt - 1

Mým Posláním je tvoje smrt - 1Iz Ab’Ell je Bytost, což je tvor na vyšší úrovni než člověk. Pochází ze Světa, země lepší než samotný Ráj. Dostala své poslání dovést Edwarda Cullena do Dokonalého Světa. Zdá se to jako lehký úkol, ale co když nadejdou problémy? Co když se Iz dopustí té největší chyby a začne k Edwardovi něco cítit? Ohrozí to její úkol, a hlavně – ohrozí to její život? Jestli nesplní své Poslání, Svět ji bude zanevřen. Ona se chce ale vrátit. Čeho všeho jsou Iz a Edward se schopni vzdát?
Jak vidíte, další povídka tvořená mou šíleností. Jednou jsem zkrátka sedla k počítači a začala psát tohle, sama pořádně nevím, o čem to bude, ale hrubou linii mám. Bude to povídka jen na pár částí, nic dlouhého. Budu se snažit přidávat dílky co nejčastěji, ale ještě mám rozepsanou Radiaci, tak se nezlobte, když to půjde pomalu.
Prosím hlavně o komentáře a názory, jestli mám v tomto šíleném nápadu pokračovat. Jsem ochotna tuto povídku zavrhnout, jestli se to neujme. Takže prosím o vyjádření, děkuji :) JannaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!