Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AliceCullen999

Eclipse


AliceCullen999

AliceCullen999Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Ally

Bydliště: Vesnice =)

Věk: 15

O mně: Jsem (plus mínus =P) normální holka, která se nesnaží si na něco hrát. Mám ráda hudbu, svého pejska Nera a (mimo jiné) celou ságu Stmívání. Jinak jsem strašně nešikovná, zelenooká hnědovláska se smyslem pro humor a bujnou fantazií.

Díky mé "bujné fantazii" sem budu přidávat (aspoň trochu, doufám) zajímavé povídky, asi spíš FanFiction na pokračování, možná nějakou tu jednorázovku a když bude nálada, možná i Drabble... uvídíme =)

Ráda čtu, poslouchám hudbu a chodím do kina. Mezi mé oblíbené filmy patří jak jinak Twilight, teď i Hostitel a jiné dobré filmy s upíří tematikou, např. Dracula, Nosferatu nebo Vampýrská akademie (Ta mě teď pohltila totálně). Mám ráda také seriál Upíří deníky a The Originals.

Co se týče stran, tak ve stmívání jsem podle knížky tým Edward, podle filmu tým Jacob (obecně spíš tým Edward), jinak taky říkám, že jsem tým Switzerland (<3 LOVE THEM BOTH =D). Co se upířích deníků týče, mám to vyrovnané, o něco víc vede Stefan =)

Literaturu mám oblíbenou také fantasy, například upíří deníky, Stefanovy deníky, Stmívání, Ghostgirl, Temná akademie, Dracula (v deníkové formě), Vampýrská Akademie (=) ) deník úúúplně obyčejného upíra a podobné. Dřív jsem měla nejradši pouze stmívání a byla jsem mu dost oddaná, ale jak šel čas, zabloudila jsem k Richelle Meadové a její VA. No, tohle se vyšvihlo na první příčku v mém žebříčku, asi hlavně proto, že se s Rose (hl. postavou) ztotožním líp, než s Bellou. Je to (aspoň pro mě) realističtější, páč hlavní hrdinka tam není takový andílek a takový neviňátko, jako je Bella. Co ještě říct k mé oblíbené literatuře? Rozhodně dávám přednost knihám, kde jsou ty naše nadpřirozené potvory, =D protože už od malička jsem se na upíry nedívala jako na mostra, před kterýma utíkat, ale jako na krásný, sobecký a inteligentní bestie, kterých se nemusím bát. =D A pokud si mám vybrat knihu, která se mi bude příjemně číst, dám přednost ich-formě (doufám, že to je tak správně =) ) která je psaná z pohledu 1. osoby, protože pak se můžu s hlavní postavou, jejími pocity, myšlenky, povahou a obecně s příběhem lépe ztotožnit. Příběhy ze třetí osoby se mi čtou obtížně hlavně z toho důvodu, že se tam popisují myšlenky a pocity všech, což znamená, že hned víte, jestli (třeba) objekt zájmu hlavního hrdiny cítí to stejné. A když to víte, ten moment překvapení je pryč.

Za nejlepší autorky (ve skutečném světě, kdybych měla vypisovat autorky ze stmívka, asi neskončíme =D), jejichž knihy jsem měla tu čest přečíst, považuji Richelle Meadovou (Vampýrská Akademie, Pokrevní pouta aj.) nebo Stephnie Meyerovou (Twilight, Hostitel). Dále bych ráda zmínila spoustu jiných autorů, kteří mě významně ovlivnili, třeba Joanne Kathleen Rowlingová nebo také Oscar Wild.

Zálibu mám i ve tvorbě Stephena Kinga - píše skvělé horory, které mě vyděsí a rozbuší mi srdce, což mám vážně ráda.


I believe that imagination is stronger than knowledge.
That myth are more potent than history.
That dreams are more powerful than facts.
That hope always triumphs over experience.
That laught is the only cure for grief.
And I believe that love is stronger than death.

"I was angry with my friend.
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe...
I told it not, my wrath did gor.
I watered it in fears,
Night and morning, with my tears.
And I sunned it with smiles,
And with soft, deceitful wiles.
And it grew both day and night
Till it bore an apple bright
And my foe beheld it shine
And he knew that it was mine.
And into my garden stole,
When the night had veil'd the pole.
In the morning, glad I see
My foe outstreched beneth the tree..."

William Blake

Kontakt:

E-mail: pink.alinka (zavináč) seznam.cz

Skype: alka9997

Web: allyandherfantasy.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 43

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 5. 2013

Poslední přihlášení: 20. 6. 2016, 14:30

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AliceCullen999

Povídky od AliceCullen999 Kapitolové:

♠ Upíří pasťák - DOČASNĚ POZASTAVENÁ

♠ Sestry navždy (?) - rozepsaná

♠ Arova dcera - rozepsaná

Jednorázovky:

Moje krásná otrokyně (Soutěžní povídka)

Nakupování

Poezie:

♫ Little lonely girl...

Básničky:

♣ Fotbalová historka ♣ Alicin zápis do deníku

Drabble:

☼ Bella má chutě!

☼ My bloody agony

EDIT: 23. 8. 2015

Články:

 

Upíři

UpířiTaková parodovaná písnička, která mě tak najednou napadla... Můžete si ji i zazpívat na melodii vánoční písně "Vánoce, Vánoce přicházejí"! Aby jste se aspoň trochu pobavili a veselé vánoce přeje AliceCullen999

 

Arova dcera - 2. kapitola

Arova dcera - 2. kapitolaČaute, pamatujete si ještě někdo na tuhle povídku? Perfektní, já taky ne. :D

V dnešní kapitole si vysvětlíme Edwardovo podivné chování a čeká nás menší "rodinný" rozhovor, kde trošku objasníme celý příběh Edwarda Cullena. Užijte si kapitolu. :)

 

Sestry navždy (?) 20. kapitola - Zdravotní obtíže

Sestry navždy (?) 20. kapitola - Zdravotní obtížeTak, další kapitola asi po roce. :D Doufám, že si na tuhle kapitolovku ještě někdo vzpomene. :D

Bella se probouzí po bouračce v nemocnici. Užijte si kapitolku. :)

 

Upíři přicházejí

Upíři přicházejíTaková parodovaná písnička, která mě tak najednou napadla... Můžete si ji i zazpívat na melodii vánoční písně "Vánoce, Vánoce přicházejí"! Aby jste se aspoň trochu pobavili a veselé Vánoce přeje AliceCullen999

 

Arova dcera - 1. kapitola

Arova dcera - 1. kapitolaTady se v ději posuneme o hodně, hodně dál. Přeskočíme všechny ty stovky let, co se Annabellina osobnost tvarovala, a přejdeme k tomu, jaká je naše Annabella dnes... Je to krátká kapitola, ale aspoň je tu docela rychle. =)

 

My bloody agony

My bloody agonyMůj další pokus o drabble.

Bella. Edward ji opustil, Jacob ji už "nechce" vídat a Bella se s tím vyrovnává po svém... Tripple drabble (300 slov).

 

Arova dcera - Prolog

Arova dcera - PrologTak, je to tu. Moje nová kapitolovka. O čem bude? Objeví se tu Edward, Aro, Volturiovi, a taky dívka, která je až děsivě podobná Edwardově zesnulé životní lásce Isabelle. Co se dozvíme v prologu? Tady se dozvíme, kdo ta dívka je a jak se do toho zaangažují Volturiovi. Příjemné čtení.

 

Sestry navždy (?) 19. kapitola - Krev není voda

Sestry navždy (?) 19. kapitola - Krev není vodaKrev není voda... Tato kapitola je trochu kratší a z pohledu Belly. Nebude chybět Katherine a jistá ,katastrofa'. Příjemné čtení.

 

Bella má chutě!

Bella má chutě!Můj první pokus o drabble povídku. Bella má z nepochopitelných důvodů záchvaty žravosti a neskutečné chutě. Na co? To se dozvíte níže. Není to nijak dlouhé, nečekejte nic až tak zajímavého. Slouží jen k pobavení. :) Double drabble (200 slov).

 

Nakupování

NakupováníJestli čekáte Alici, zklamu vás. =) Tohle je povídka o Leah. Jak to dopadne, když si chce vlčice koupit šaty a prostě se o sebe postarat? Dozvíte se v této povídce. Snad vás to pobaví.

 

Sestry navždy (?) 18. kapitola - Pán Záhadný

Sestry navždy (?) 18. kapitola - Pán ZáhadnýTakže, máme tu další kapitolu. =) Co se tu objeví? Někdo nový a zvláštní, Bellina absence ve škole a Carolinin nápad. Dále samozřejmě Katherine a místo, kde se ukrývá. Příjemné čtení.

 

Sestry navždy (?) 17. kapitola - Zlé dvojče

Sestry navždy (?) 17. kapitola - Zlé dvojčeKatherine zdrhla, ví i o Damonovi a nejspíš kuje nějaké pikle. Jak se k tomu postaví Bella s Elenou? A co Katherine podnikne?

 

Little lonely girl...

Little lonely girl...Můj první publikovatelný pokus o poezii... :-)

Asi za to může to počasí, že mě napadlo pro jednou přidat něco vážnějšího... Je to velmi smutný příběh, myslím, že není moc, co dodávat - ostatně, určitě všichni poznáme, co to je za příběh...

 

Upíří pasťák 6. kapitola

Upíří pasťák 6. kapitolaTakže, Bella je dost otřesená ze setkání s vlky, takže se rozhodne někoho seřvat. Kdo by to asi tak jen mohl být? K tomu se připlete bláznivá, nebo spíš jen divná Alice a z toho všeho bude takový guláš... Poněkud krátká kapitola, na můj vkus. :-)

 

Moje krásná otrokyně - III. část

Moje krásná otrokyně - III. část

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

Konec. :-D Naše povídka se blíží ke konci, takže doufám, že jste si ji užili. :-D Když tak napiště do komentů...

Co udělá bitva se Sulpicií a Vladimirem? A co bude mít se Sulpicií Aro? Vše se dnes dozvíte!

„Ona není normální člověk,“ vyvrátil jsem jeho myšlenku. „Je jiná. Je krásnější než kdokoli, koho jsem kdy potkal nebo viděl, ať už z řad upírů nebo lidí, a to i ze vzhledové stránky, i z té povahové. Není tak marnivá jako ostatní a není tak podlézavá. I když je žena, nebojí se říct, co si myslí, nedělá rozdíly mezi lidmi, a když se směje, celá září, jasněji než slunce.“ Usmál jsem se a podíval se na Stefana.

„Ty ji asi vážně miluješ,“ řekl po chvíli, v jeho tváři byl výraz, který se to snažil pochopit, ale bylo to obtížné. Přikývl jsem.

 

Moje krásná otrokyně - II. část

Moje krásná otrokyně - II. část

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

Vladimir se vrátil ze schůzky s Arem, ale moc se u domácího krbu neohřeje, obrazně řečeno. Jak to bude se Sulpicií? A co se mezi nimi vlastně děje?

Úsměv na tváři mi ztuhnul a postupně mizel. Jí taktéž. Sulpicia se ke mně začala přibližovat a mhouřit oči. Já jsem, instinktivně, udělal to samé. Tím pomaloučkým, stejným tempem jako předtím se naše rty blížily k sobě. Nevěděl jsem, jak to bylo u ní, ale moje rty mě začaly pálit, byly vyprahlé, ale netoužily ani po vodě, ani po krvi. Jediné, po čem toužily, jediné, co je mohlo zachránit, byl dotek těch jejích rtů. Jediný by stačil. Jediný by stačil, aby si jej zapamatovaly navždy.

Stále jsme se k sobě blížili a naše rty byly najednou od sebe daleko jen pár milimetrů.

Příjemné čtení.

 

Moje krásná otrokyně - I. část

Moje krásná otrokyně - I. část

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

Rozhodla jsem se pojmout zakázanou lásku z jiné perspektivy - z perspektivy Rumunů (moji oblíbenci :-D). Aby byla tato povídka originální, vracíme se do minulosti. Hlavní hrdina je Vladimir a jeho zakázaná láska - nechte se překvapit, kdo to bude. ;-)

Lidé tu dodnes ctí legendy o našem druhu – i díky mně. Kdyby mě někdo zde uviděl, už by přede mnou couval s křížkem a česnekem (ne že by mu to nějak pomohlo). To proto, že věří, že jsme démoni. A proč v to věří? Proč věří, že jsme tak špatní, když neznají naše životy, naše příběhy a naši minulost? V čem se od nich tolik lišíme? Ano, zabíjíme. Ovšem lidé zabíjí též. Zabíjí se navzájem, nebo zabíjí pro potravu. My děláme to samé. Lidé se živí zvířaty, protože jsou jim zvířata podřazená. My se živíme lidmi, protože ti jsou podřazeni nám. Takto nás příroda stvořila. Takto to má být.

Přeji zajímavé čtení.

 

Sestry navždy (?) 16. kapitola - Rodinné tajemství

Sestry navždy (?) 16. kapitola - Rodinné tajemstvíTakže... Katherine is back! Já vím, není to absolutně podle seriálu, ale ta myšlenka na tři sestry se mi líbila a já prostě nemohla odolat. :-D

Tady trochu rozvedeme celou tu věc s Katherine a uvidíme, co na to Bella s Elenou. :-D Co se stane, když Katherine někdo potká, když si ji spletla i vlastní matka, že? :-D

Jinak, teď už to bude zajímavější, nejen kvůli tomu, že tu Katherine najednou prostě je, ale kvůli tomu, jaká Katherine je... No, uvidíme, co z toho bude. :-)

 

Sestry navždy (?) 15. kapitola - Potíží se nezbavíš

Sestry navždy (?) 15. kapitola - Potíží se nezbavíšAneb Návštěva. Tady bude důležitý konec, jinak taky krátká kapitola, prostě to teď není tak moc zajímavé...

Bella s Damonem a Elena se Stefanem se rozhodnou zajít si na Dukeovu párty. Ta se ale neobejde bez potíží. Nebude chybět vztek, překvapení a ani mrtvola...

P.S.: Na konci se nelekejte, pohled je napsaný správně, doufám, že neporušuju pravidla, ale prostě se mi zdá lepší, když se jméno oné návštěvy dozvíte až nakonec. ;-)

P.P.S.: LiviaCullen - Promiň, já vím, že bys chtěla víc scén s Damonem a Bellou, ale prostě tahle kapitola už byla napsaná a nějak mě nenapadlo, jak to tam vměstnat... No, už to zas bude lepší. :-D Přísahám. :-D

 

Sestry navždy (?) 14. kapitola - Historie Salvatorů

Sestry navždy (?) 14. kapitola - Historie SalvatorůTahle kapitolka je poměrně krátká. Bude se tu jednat o kus historie Stefana a Damona - konečně se dozvíme, co to měli s tou Rebekou.

Myslím, že mi u předminulé kapitoly někdo psal, že by chtěl víc scén se Stefanem a Elenou, protože Bella a Damon je úplně zakryli. Omlouvám se - ale dodatečně tu máme hned na začátku krásnou Stelena scénu, tak doufám, že mi odpustíte. :-)

Jinak tahle kapitolka taky není nijak důležitá, ale teď to jinak nejde. Minimálně 16. kapitola už vás bude bavit. :-D

 

Upíří pasťák 5. kapitola

Upíří pasťák 5. kapitolaJak jsem slíbila, pátá kapitola je věnována Jacobovi. Začínáme chvíli před tím, než se setkali s Bellou a Edwardem, a pokračujeme dál částí v La Push... No, pěkně se nám tu dneska zamíchají karty...

 

Sestry navždy (?) 13. kapitola - Narozeniny

Sestry navždy (?) 13. kapitola - NarozeninyTakže...

Narozeniny... Co víc dodat? Damon se konečně pozná s Phoebe a Caroline bude vyzvídat i nějaké šťavnaté detaily o Damonovi, Belle a trochu o jejich výletu. Z toho nejsou nadšeni Matt s Bonnií... Tohle je v podstatě ne moc podstatná kapitola, možná vám vykouzlí na tváři úsměv a pro vás tam je jedna důležitá věc... Hodně zábavy přeje AliceCullen999.

 

Upíří pasťák 4. kapitola

Upíří pasťák 4. kapitolaTakže, Edward a Bella jdou spolu na rande. No, není to bomba? Bella dnes poví bez předstírání (aspoň doufejme) celý svůj příběh. Asi si radši vemte kapesník. :-)

 

Sestry navždy (?) 12. kapitola - Rodina Bennettových

Sestry navždy (?) 12. kapitola - Rodina BennettovýchTakže, Bella se probouzí po noci strávené s Damonem. Jak se Damon zachová? Bude tam, nebo zdrhne? Myslel to s Bellou vážně, nebo to byla jen "chvilková slabost"? Hodně zábavy přeje AliceCullen999.

 

Sestry navždy (?) 11. kapitola - Výlet

Sestry navždy (?) 11. kapitola - VýletTakže, tady toto by měl být důležitý a dlouhý díl, omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, protože jsem teď měla hodně práce ve škole. :-)

Bella odjela s Damonem na výlet a Damon o tom neměl ani tušení. Jak se zachová? A jak se Elena pokusí vyřešit jejich sesterskou krizi? Povede se jí to? Příjemné čtení přeje AliceCullen999!

 

Sestry navždy (?) 10. kapitola - Kdo s koho

Sestry navždy (?) 10. kapitola - Kdo s kohoMyslím, že tahle kapitolka by se mohla také klidně jmenovat "Kterak Damon k pocitům přišel..." Tak se bavte. :-)

 

Sestry navždy (?) 9. kapitola - Nováček

Sestry navždy (?) 9. kapitola - NováčekTakže, nováček... Kdo by to mohl být?

Jinak, máme tu jakoby novou sérii, takže jsem si dovolila udělat nový trailerek :-)

 

Upíří pasťák - 3. kapitola

Upíří pasťák - 3. kapitolaTak, a máme tu další kapitolku. :-)

 

Sestry navždy (?) 8. kapitola - Prozření

Sestry navždy (?) 8. kapitola - ProzřeníTakže, prozření...

Prozradím vám jen tolik, že je to v množném čísle a taky, že tahle kapitolka je o dost delší. :-)

Jinak v dnešní kapitolce se toho musí hodně stát, proto školu přeskočíme. Vím, že jsem teď dlouho nepsala, zkolaboval mi počítač, ale teď už jsem zpět :-)

 

Sestry navždy (?) 7. kapitola - Noc s kometou

Sestry navždy (?) 7. kapitola - Noc s kometouTakže, Noc s kometou...

Což znamená hned několik věcí.

1) Tak v první řadě to bude asi dějepis a nějaká historie okolo komety.

2) Dále asi nějaká ta pomoc Caroline.

3) Možná nové seznámení.

4) A zaručeně Bellino první domluvené rande!

Veselé a zábavné čtení se všemi radami, přešlapy a vtípky přeje AliceCullen999

 

Sestry navždy (?) 6. kapitola - Rande

Sestry navždy (?) 6. kapitola - RandeTakže, v této kapitole se vracíme k Belle a Damonovi. Jak to bude dál?

 

Sestry navždy (?) 5. kapitola - Salvatore

Sestry navždy (?) 5. kapitola - SalvatoreTakže, problém se sestrami - vyřešen. První díl, kdy jsou Bella a Elena BFF. Slavná trojka - Elena, Bonnie a Caroline přibírají nového člena, "náhradu" za Meredith. A hned se tu tak nějak objeví Salvatore. Jaký? Oba? Jiný? Tak, to bude překvapení... Veselé čtení!

 

Sestry navždy (?) 4. kapitola - Konec?

Sestry navždy (?) 4. kapitola - Konec?Tak, tahle kapitolka má název Konec?, tak se nechte překvapit, v jakém smyslu. :-)

 

Sestry navždy (?) 3. kapitola - Elenina odplata

Sestry navždy (?) 3. kapitola - Elenina odplataTakže, kapitolka s názvem Elenina odplata aneb Pomsta bývá sladká... K tomu se asi moc věcí dodat nedá. Pěkné čtení přeje AliceCullen999

 

Sestry navždy (?) 2. kapitola - Kamarádka

Sestry navždy (?) 2. kapitola - KamarádkaTak jsem se rozhodla pro střídání pohledů. Elena se dozví nepěknou věc, která ji rozčílí... Bavte se!

 

Sestry navždy (?) 1. kapitola - První den ve škole, Bello

Sestry navždy (?) 1. kapitola - První den ve škole, BelloJe pondělí a Bella tedy musí poprvé do školy. Jak to dopadne? Jak ji přijmou ostatní? Jak se to všechno asi vyvine? Co je schopna Bella udělat?

 

Alicin zápis do deníku

Alicin zápis do deníkuTak, a tak jsem si tak sedla k počítači, že napíšu nějakou básničku, už jsem dlouho nic takového nepsala. A napadlo mě moje jméno - Alice. Tak se tak rozhlížím po pokoji - můj deníček. A tak si říkám - Proč ne, že? :-)

Takže tady mám takovou jednoduchou básničku. Alice si píše deník a zjistí nemilou věc. Jak to dopadne? To už si musíte přečíst. :-) Pěknou zábavu přeje AliceCullen999.

 

Upíří pasťák - 2. kapitola

Upíří pasťák - 2. kapitolaTakže... Bella si trochu popovídá s Edwardem, a Edward bude muset nějak změnit svůj názor... Na konci nebude chybět malá, překvapivá scénka s Mikem...

Omlouvám se, vím, že mi tahle kapitolka trvala celou věčnost, ale teď jsem měla doma fakt fofr... :-)

 

Sestry navždy (?) Prolog - Bella přijíždí

Sestry navždy (?) Prolog - Bella přijíždíTakže tu začínám další povídku, jenom tak mě napadla a otravovala mě v mysli tak dlouho, až jsem se do ní pustila. :-) Omlouvám se, vím, že tu bylo nebo ještě je spousta povídek, kde se spojují Upíří deníky a Twilight, ale tohle je (snad) zase něco jiného. Bella Gilbertová, která dosud žila ve Forks s otcem Charliem, se po jeho smrti stěhuje za svou sestrou Elenou (kterou nenávidí) a matkou. Takže se bavte.

 

Upíří pasťák - 1. kapitola

Upíří pasťák - 1. kapitolaTak, a je tu konečně první díl upířího pasťáku! Tady se Bella seznámí s ostatními. Jak asi bude reagovat na ty "zlozvyky" ostatních? Stihne už něco provést? A taky se tady konečně vysvětlí ta Alice... Takže příjemné počteníčko vám přeje AliceCullen999. :-)

 

Upíří pasťák - Prolog

Upíří pasťák - PrologTak, a je tu teda můj první článek - prolog k té povídce "Upíří pasťák". Bude to povídka s nějakými vtipnými frázemi - setkají se tam vlastně Bella, Edward, Rose, Emmett, Alice a Jasper, ale s takovými... já bych řekla zlozvyky, ale jsou to spíš nějaké poruchy... :-) Povídka bude psána spíš z pohledu Belly, možná Edwarda, někdy přidám i někoho jiného, podle toho, co se bude dít. Prolog je z pohledu všech. :-) Veselé a příjemné čtení vám přeje AliceCullen999.

 

Fotbalová historka

Fotbalová historkaKrátká básnička z pohledu Alice o tom, jak Cullenovi hrají fotbal :-) Bavte se! AliceCullen999Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!