Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » My bloody agony


My bloody agonyMůj další pokus o drabble.

Bella. Edward ji opustil, Jacob ji už "nechce" vídat a Bella se s tím vyrovnává po svém... Tripple drabble (300 slov).

Vyběhla jsem do pokoje a padla na postel. Proč mi Jake musel taky takhle ublížit? Zabořila jsem hlavu do polštáře a tiše vzlykala. Už to bylo tři měsíce, co on odešel. A vážně se mi zdál vzdálenější a vzdálenější. Ale i tak mi ho všechno připomínalo. Jako nejkrásnější sen. Nádherný a nedosažitelný.

Sáhla jsem pod polštář a vytáhla žlutou žiletku. Už to bylo asi dva měsíce, co jsem s tímhle začala. Měla jsem pocit, že nikdo jiný, než tahle žiletka, mě nedokáže pochopit. Všichni to nazývají sebedestrukce. Ale je to vlastně něco jiného.

Je to nutnost. Má duše to potřebuje víc, než mé plíce vzduch. Je to touha. Chci to víc, než jsem kdy chtěla Edwarda. A je to únik. Nemusím hýbat nohami, a přec na chvíli před svými problémy uteču na hony daleko.

Jak jsem řekla – začala jsem s tím asi měsíc,po jeho odchodu. Zprvu jsem se neřezala moc – jen pár škrábnutí. A pak jsem na to zapomněla. Už jsem se léčila z té bolesti – díky Jacobovi… Ta díra se plnila – ale teď, když mi řekl, že už se nebudeme vídat, zasáhlo mě to. Oba mě opustili.

Utřela jsem si slzy a svlékla si tričko. Z mých předchozích škrábanců už nebylo nic – dlouho jsem se neřezala. Teď to napravím. Zatlačila jsem žiletku do ramene a táhla až k zápěstí. Z očí mi vytryskly slzy, žaludek se mi zvedl kvůli pachu krve. Zalapala jsem po dechu. Tohle mi chybělo. Ať se mi to líbilo, nebo ne – já jsem potřebovala řezat!

Řezala jsem dál a dál, až už jsem neměla kam. Krev stékala po mé bílé kůži, vytvářela kaluž…

Lehla jsem si na postel a zavřela oči. Řeka bolesti mne unášela pryč. Bezvládnými rty jsem vyřkla poslední větu, než jsem usnula:

„Miluju vás, Jacobe a Edwarde.“

Už jsem se neprobudila…

 


Ano, vím, trochu depresivní, ale musela jsem to ze sebe dostat ven... Někde jsem četla nebo něco viděla o lidech, kteří s tím mají problémy, tak jsem se to pokusila trochu vyjádřit. Ale musím říct, že ačkoli jsem si vybrala nejdelší drabble, jaký jsem mohla, nestačilo mi to. Musela jsem hodně mazat a s každým tým slovem jsem měla pocit, že je ta povídka horší a horší, ale doufám, že to není zas tak špatné... Znáte to - komentáře by potěšily. =)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek My bloody agony:

 1
2. :D
04.09.2014 [18:14]

Pěkné, možná by se to dalo i rozvinout do kapitolovky, např. kdyby se vrátil Edward, jak by reagoval Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2014 [15:20]

BlotikAhoj,
článek ti bohužel vracím k opravě. Nesplnila jsi totiž počet slov. Díky tomu, že se i pomlčky počítají jako slova. Proto si prosím doplň ještě 6 slov. Poté zaškrtni Článek je hotov.
Děkuju. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!