Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Nicoll15

Povídky od Nicoll15Vypadá to, že se mi znovu vrátila inspirace a po dlouhé době jsem se rozhodla se vrátit. Povídky na pokračování: *Láska nenávist ne jen zlomené srdce *Hra osudu nebo je osud hrou *Sorry, I can´t be perfect *Život není pohádka *City jsou všude! Opatrně.

Novinky: Povídky budu publikovat i na svém blogu.  Blog.

Povídky budu publikovat na blogu a také zde. 4. kapitola City jsou všude. Opatrně! je uveřejněna na mém blogu a zde ji uveřejním až mi korektor pošle spravený článek. Děkuju za pochopení.


Kapitolové:

Rozhodla jsem se vrátit na tuto webovou stránku a prozatím psát pouze povídku City jsou všude! Opatrně.

 

Láska nenávist ne jen zlomené srdce -pozastavena

Edward opustil Bellu a ona se odstěhovala za svým otcem. Bella po 26 letech odloučení od Edward začíná vzpomínat na to jak se přistěhovala do Forks a kvůli čemu to bylo.

 

 

1.kapitola 2.kapitola


 

 

Hra osudu nebo je osud hrou - pozastavena

Isabella je dcerou Ara a jednoho dne se rozhodne opustit Voltru, ale má u sebe své dva strážce a to Jane a Aleca. Isabella se přestěhuje společně se svými strážci do Forks kde se za velmi krátkou dobu objevují také Cullenovi. Jak se Cullenovi zachovají k Volturium a co si myslí o Isabelle?

1.kapitola 2.kapitola 3.kapitola

 


 

 

Sorry, I can´t be perfect - pozastavena

Viktorie si po odchodu Edwarda příjde pro Bellu, která jí sama žádá o smrt, ale Viktorie jí místo toho přemění a řekne jí, že když už musí být na tom světě bez své lás ky, že nebude sama. Bella nakonec s Viktorii zůstane, ale přesvětší jí na lov zvířat místo lidí a tak se po padesáti letech přestěhují do jednoho Kanadského městečka a tam potkají Culleny. Co se stane až potkají Bellu s Viktorií? Co udělá Edward když zjístí, že Viktorie Bellu přeměnila? Jak se Bella vyrovná s tím, že jí Edward znovu přišel do života?

1.kapitola 2.kapitola 3.kapitola 4.kapitola 5.kapitola 6.kapitola 7.kapitola

 

 


 

 

Život není pohádka - v přípravě ( až dokončím City jsou všude! Opatrně. - začnu psát tuto povídku.)

Bella žije u bratra své matky Charlieho a chodí s upírem Edwardem Cullenem. Co o ní Cullenovi neví? Co před nimi skrývá? Kdo je vlastně její otec?

Edward se s Bellou rozejde a ta se rozhodne vrátit k otci, od kterého jí její matka odvezla ke svému bratrovi. Co se stane, když Bella zjistí, že je těhotná?


 

 


City jsou všude! Opatrně.

Povídka se odehrává v NM, když Edward odešel? Ale Bella není taková jakou jí známe z knížek. Je dcerou jednoho z vládců, kterého? Odjíždí do Itálie, kde se po pár týdnech objeví někdo jí velmi známý a někdo kdo jí miluje? Kdo to bude?

1.kapitola
2.kapitola

3.kapitola

4. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Nicoll15:

 1
31.01.2012 [17:33]

Nicoll15morningstar: díky za nabídku, už se mi někdo ozval, povídku jsme mu poslala a teď čekám jen na odpověď.

30.01.2012 [18:09]

morningstarahoj, jestli ještě nikoho nemáš, můžu pomoct s korekturou, kontakt mám v profilu Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!