Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od martisek

Soutěž Twilight kresba - By Lina


Povídky od martisek

Na pokračování:

- Jít dál
- Minulost a budoucnost se jednou potkají...
- Bratříčku, kde jsi?
- Tajemství jménem život
- Údery srdce - život zabijáka
- Pomsta bude sladká, chlapečku (s Jitulka963)
- Matka, dcera - Kterou miluji? (s Rock)
- Tichý svědek - znovuzrození
- Proč trestáš právě mě? (s Rock)
- Stopy vraha (s Rock)
- Naděje budoucích dnů

Jednorázovky:
- Údery srdce
- Kde příběh končí?
- Tichý svědek
- Život hoří jako svíce... a jednou stejně zhasne

- Krok ke smrti (drabble)

NOVINKY

 

 

 

12. kapitola Naděje budoucích dnů >>>

 

Omlouvám se, ale povídka Naděje budoucích dnů je oficiálně pozastavena na dobu neurčitou.

 

 


 

Mezi dvěma muži

 

spoluautor: Rock

Marcus Volturi – jeden z trojice vládců upířího světa. Po jeho boku Isabella, jeho dcera, velmi mocná a nadaná poloupírka, členka gardy ovládající psychický i fyzický štít. Co všechno se v klidném prostředí kamenného hradu může změnit, když tam zavítá rodina Carlislea Cullena? Nechtějí změnit svůj jídelníček a Italům došla veškerá trpělivost a tolerance, kterou za staletí získali.

Když Marcusova bratra Ara napadne svatba mezi jejich klany, je o Isabellině budoucnosti rozhodnuto. I o Edwardově. Ale co když se něco změní? Co když nenávist přeroste v lásku? A co když se nakonec změní všechno, co bylo určeno? Co když Isabellino srdce je dost velké na to, aby milovala dva muže?

 

STAV: stádium přípravy :)

 

 


 

 

Naděje budoucích dnů

 

Dvě sestry. Jedna poloupírka bez daru, druhá obyčejný člověk z masa a kostí. A ke všemu tak hezky voní. Jak se s tím poperou Cullenovi, když dívky ztratí rodiče a Esme jim díky hluboce zakořeněným mateřským pudům nabídne dům i teplé jídlo? Ne všem totiž čerstvá krev v domě nevadí...

 

STAV: pozastavena

 

| 1. kapitola | 2. kapitola | 3. kapitola  | 4. kapitola | 5. kapitola | 6. kapitola |

| 7. kapitola | 8. kapitola | 9. kapitola | 10. kapitola | 11. kapitola |

| 12. kapitola | 13. kapitola | 14. kapitola |

 

 


 

Stopy vraha

 

spoluautor: Rock

Bella je po rozchodu s Edwardem na dně. Dostat se z toho jí pomůže škola a stane se policistkou. Jednoho dne je přivolána k případu, kdy je nalezena důkladně zavražděna mladá žena, která je bez kapky krve. Co se ale stane, když se do případu zaplete rodina doktora Cullena?

 

STAV: dokončená

POČET ČÁSTÍ: 5 + epilog


> ZDE <

 

 


 

Proč trestáš právě mě?

 

Spoluautor: Rock

Belliny rodiče se nikdy nerozvedli. Bells stále žije ve Forks, ovšem s výjimkou, že je až druhé dítě Swanových. Má totiž bratra, který je ale v Izraeli ve válce. Vždy spolu měli krásný vztah a Bella se o něj moc bojí. Navíc se už tak dlouho neozývá... Bella je oblíbená a každý s ní chce kamarádit. Ona se však zdržuje jen u své party. Spolu jsou už odmalička a mají jednu velkou společnou zálibu - hudbu. Každý z nich hraje na nějaký nástroj. Bella zpívá, bohužel jí život moc nepřeje. Má totiž velmi nemocné hlasivky a podle doktorů by vůbec neměla zpívat, protože jinak přijde o hlas. Zpěv je ale její vášní a ona se ho tak lehce nevzdává - zpívá dál i za tuto cenu. V milostném životě jí štěstí také moc nepřeje. Měla kluka - Jackoba, ten ji ale opustil kvůli jedné barbie na škole. Bella se z toho dostává hlavně pomocí svých písní, které skládá a čím dál víc se oddává svému nejlepšímu příteli Bryanovi, který ji bezmezně miluje už od dětství. Jaké tajemství mají tihle dva? A co se stane v tomhle deštivém městě, když se sem přestěhuje tajemná rodinka Cullenových?

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 15 + epilog


> ZDE <

 

 


 

 

Tichý svědek - znovuzrození

 

Bellu užírají výčitky svědomí, protože nedokázala jednoho mladého lidského chlapce ochránit před šíleným vladařem. Osud si s nimi ale ošklivě pohraje a svede jejich cesty opět dohromady. Proč tomu tak bude a jak vyřeší svoji situaci?

„Život je jedno velké jeviště, na kterém musíš hrát. I když ti srdce krvácí, pořád se musíš smát."

(pokračování jednorázovky Tichý svědek)

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 4


> ZDE <

 

 


 

Údery srdce - život zabijáka

 

Bella je upír. Nelítostný zabiják, který se ale ve společnosti Cullenů mění. Změna je život a i když na ni máte věčnost, někdo to všechno zvládne během pár dnů. Stává se z ní hodná a milá holka. Jenže stačí jedno malé uklouznutí a vše se může opět vrátit na začátek. Jak to tedy dopadne?

(pokračování jednorázovky Údery srdce)

 

STAV: dokončená

POČET ČÁSTÍ: 3 (následující dvě rozesílám e-mailem) 


> ZDE <

 

 


 

 

 

Matka, dcera - Kterou miluji?

 

Spoluautor: Rock

Edward miloval Reneé, ale ona se musela odstěhovat pryč. Reneé neznala pravdu o Cullenově rodině, ale jinak je znala všechny. Když se odstěhovala, pořád myslela na Edwarda a on na ni. Ona si potom našla Charlieho a odehrálo se vše, co znáte...
Edward se jakž takž vzpamatoval. Odstěhoval se i s rodinou do Rorks a tam teď žijí.
Co se stane, když do Forks přijede nová holka Isabella - dcera náčelníka policie? Zamiluje se do ní Edward? A co udělá, když zjistí, že je to dcera Reneé, kterou kdysi miloval?

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 20 + epilog


> ZDE <

 

 


 

 

Pomsta bude sladká, chlapečku

 

Spoluautor: Jitulka963

Motto: Z hrobu se nikdo nemstí, ale já to udělám za ně.

Upír, tvor nenáviděný po celém světě. Tvor, který by měl být zabit hned, jakmile ho potkáme. A přesto mezi námi obyčejnými lidmi chodí bez povšimnutí.
Potloukají se přírodou a zabíjí nevinné. Vysají jejich krev a tělo pohodí někam do příkopu.
Ale já to tak nenechám. Zabiji každého upíra, na kterého narazím. Budou pykat, budou trpět za to, co provedli rodičům.
Nenechám to jen tak. Pocítí bolest hněvu - mého hněvu.
Touha po pomstě, to je to, co mě vede dál...

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 22 + epilog


> ZDE <

 


 

 

Tajemství jménem život

Pokračování povídky Bratříčku, kde jsi?

Demetri a ostatní Volturiovi navštíví Bellu a chtějí ji zabít. Naštěstí se jim to nepovede a Bella podstoupí přeměnu. Přestože se z ní měl stát upír, něco se pokazilo a ona zůstala člověkem. Tedy alespoň to tak vypadá. Nikdy není nic takové, jaké se zdá být.
Upíří tajemství má být jednoho dne prozrazeno. Co se stane tak zásadního, že to ohrozí jejich tajemství? Zvládnou Cullenovi předejít pohromě a ochránit tak svoje blízké?

(Upozorňuji, že povídka byla psána v době, kdy mi pravopis nic neříkal...)

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 9 + dva epology


> ZDE <

 


 

Bratříčku, kde jsi?

Isabella ,,Bella´´ Swan. Jako malá holčička ztratila bratra. Ta ztráta ji poznamenala na celý život. Je zamlklá, nemá žádné kamarády a bojí se lidí. Po několika letech, které prožila ve městě Forks, kde navštěvuje teď už střední školu, se ale její život změní. Zda je to dobře nebo ne, neví ani ona sama. Osud si pro ni připravil překvapení. Bella dostane za úkol střežit tajemství. Tajemství o kterém nesmí za žádnou cenu mluvit. Ale dodrží slib a bude mlčet?

(Upozorňuji, že povídka byla psána v době, kdy mi pravopis nic neříkal...)

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 16 + epilog


> ZDE <

 

 


 

Minulost a budoucnost se jedou potkají

 

Vypráví o Belle a Edwardovi. Bella je upír a v parku potká malého Edwarda, který se s ní dá do řeči. Netuší, jak může jeden nevinný rozhovor změnit vše...

(Upozorňuji, že povídka byla psána v době, kdy mi pravopis nic neříkal...)

 

STAV: dokončená
POČET KAPITOL: 31


> ZDE <

 

 


 

 

Jít dál

 

Začínáme ve chvíli, kdy se Bella stěhuje se svým bratrem a matkou do kanadského Vancouveru. Na koho tam asi narazí?

(Upozorňuji, že povídka byla psána v době, kdy mi pravopis nic neříkal...)

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 16 + epilog a pohled Edwarda> ZDE <

 

 
Jednorázové


Kde příběh končí?

Smrt obchází kolem. Kdy asi navštíví i nás?

 

> ZDE <

 

 


 

Údery srdce

Obyčejný příběh, kterých jsou stovky. Bella je člověkem a Edward osamělým upírem. Co vše se ale změní, když se tihle dva potkají?

 

> ZDE <

 

—> Údery srdce - život zabijáka

 


 

Tichý svědek

Edward je svědkem vraždy svého otce - je to "velký zvíře". Dostane se tak na seznam ochrany svědků. Doktor Cullen je vynikající pro úkol schovat Edwarda před vrahy. Netuší však, že vrazi nejsou lidé...

 

> ZDE <

 

—> Tichý svědek - znovuzrození

 


 

Život hoří jako svíce... a jednou stejně zhasne

Dva obyčejní lidé, kteří se neobyčejně milují. Co se ale všechno stane, když jeden z nich zjistí, že umírá? Jak tohle všechno dopadne? Pomůže jim doktor Cullen, nebo je smrt rozdělí?

 

> ZDE <

 

 


 

 

Krok ke smrti

Drabble.
Bella a Nový měsíc tak, jak to vidím já.

 

> ZDE <

 
 

PŘIPRAVUJE SE

 

Strachem ovládaná

Spoluautor: Jitulka963

Motto: "Velké bolesti jsou němé."

Isabellu chytí na uprchlické lodi z Evropy. Nikdo ale nezná její jméno a nikdo neví, odkud pochází. Dostane se do psychiatrické léčebny kvůli jejímu podivnému chování. Bojí se lidí a nedůvěřuje jim.
Jednou v noci se ale pokusí o sebevraždu a je převezena do nemocnice, kde její případ přebírá doktor Cullen, jeden z nejlepších lékařů a je ochoten ji za jakoukoli cenu pomoci. V tu dobu ovšem ještě nezná její tajemství...

 


 

 

 

A zase jedna pohádka

PARODIE

Spoluautor: Jitulka963

Opravdu si myslíte, že všechny pohádky, které jste sledovali v dětství, jsou pravda? Co když jsou všechny příběhy tak trochu jiné a ne vše dopadají podle představ? Víte, kdo byl ve skutečnosti Šípkovou Růženkou? Proč byl malý ustrašený zajíček schovaný v noře, když vlastně bydlel na nejrozlehlejším panství v zemi? Který chrabrý jinoch se postaral o vysvobození Zlatovlásky? Kde nechalo obrovské Zvíře svoji krásku? Proč náš udatný Myslivec nenosí pušku proti vlkům, ale jen jablko pro případ, že potká v lese koně? A proč byla ve skutečnosti Červená Karkulka zachráněna Juráškem? Zjevuje se kouzelný dědeček jen tak, nebo ho vedou špinavé postraní úmysly? A co ten podivný Doktor Jekyll a Hyde, co se schovává v tom špinavém hradě, v němž bydlí i podivín Gargamel se svým věrným kocourem Azraelem? Vyrábí umělou krev pro Draculu? No, ono je asi vážně všechno jinak...

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od martisek:

 1 2   Další »
16. Jessy
23.08.2012 [22:13]

JessyAhoj, chcela by som sa ti veľmi krásne poďakovať za taký pekný komentár pri poviedke Povedz mi pravdu! Emoticon Veľmi si ma potešila a som naozaj šťastná, že sa ti poviedka páčila. Emoticon

15. kory
24.11.2011 [22:21]

Ahoj chtěla jsem Tě poprosit jestli bys mi neposlala poslední 2 kapitoly Údery srdce život zabijáka - pokud to ještě máš Emoticon Emoticon moc děkuji pošli to prosím na:
kornea@seznam.cz

18.09.2011 [18:52]

Martisekmisacek: už dva dny na něm pracuju, tak to snad dneska dodělám. děje se toho teď moc a já nějak nestíhám Emoticon

17.09.2011 [20:39]

misacekKdy dopíšeš naděje bud. dnů?

03.09.2011 [9:51]

Martisekella: ten mail je určitě dobře, ale nechápu, jak je možný, že to nejde.
dam ti odkaz na jeji shrnuti tady na .eu. zkus ji napsat tam Emoticon www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-jituluky963/

11. ella
03.09.2011 [9:46]

ahoj, poslala sem jí zpravu a me došlo,že zprava nebyla doručena.Nema nahodou novy email, nebo nenapsala jsi to spatne?Dik Ella

01.09.2011 [20:45]

Martisekella: dám ti na ni mail Emoticon JITKA.SVAN (zavináč) email.cz

9. ella
01.09.2011 [15:28]

Ano mam o ni zajem.Das mi na ni kontakt? Dík ella Emoticon Emoticon

29.08.2011 [8:36]

misacekMockrát děkuju! Emoticon

28.08.2011 [19:19]

Martisekmisacek - dneska jsem se vrátila po několika dnech domů. udělám všechno pro to, abych druhou kapitolu dopsala a poslala ke zveřejnění Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!