Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné

 

Kým ty spíš

Kým ty spíšMala som chuť napísať niečo poetické, no a tu je výsledok :) Nie je to nejaká poviedka, pretože to nemá dej. Skôr je to taká Edwardova úvaha o Belle a o jeho citoch k nej. O tom, či má alebo nemá právo ľúbiť ju...

 

You left me,but something your is forever my- Jednonázovka.

You left me,but something your is forever my- Jednonázovka.Menší jednorázovka, snad se bude líbit. Poprosím o komentíky.

 

Karafiát pro Jacoba

Karafiát pro JacobaTrocha deprese. Potřebovala jsem si oddychnout od veselé a bezstarostné nálady Falling star a v půl jedné v noci vzniklo toto. Co když se po Edwardově odchodu Bella nakonec přeci jen zamiluje do Jacoba? Bohužel tu ale nebude žádné šťastně až na věky... Prosím komentujte

 

Every day

Every dayTohle je moje první jednorázovka... Je to o Jane a Alecovi, jak by mohla vypadat jejich přeměna, kdyby je nenašel a napřeměnil Aro... Klidně se do mě pusťte, komentujte kritizujte, budu ráda za všechno... Děkuji BCullen.

 

Oheň pekel - Jednorázovka

Oheň pekel - JednorázovkaTohle je moje první jednorázovka. Zrovna jsem neměla náladu psát jednu z mých kapitolovak a tak vzniklo tohle. Hlavními postavami jsou Bella a Edward. Děj je o tom, že Edwardovi to vyšlo v Itálii a uvidíte co Bella na to. Doufám, že se bude líbit. Moc prosím o komentáře. Předem moc díky.

 

Srdce na cucky

Srdce na cuckyAhoj je to moje první povídka... prosím se mnou mějte slitování. Je to Nový měsíc po mém. Tak prosím o komentáře. Jestli mám zkusit psát další. Děkuju moooc.

 

Věčnost

tak zase dosti krátká povídka, ale opravdu se snažím o delší(zatím bez úspěchu xP)...snad se bude líbit x)..plosim plosim komenty, kritiku, cokoliv x)

 

Výročí - jednorázovka

Doufám, že se bude líbit, dostala jsem inspiraci, když jsem četla povídku na jiné téma.Budu moc ráda za komentíky:)

 

Neplakej Edwarde

Neplakej EdwardeAhoj. Napslala jsem pro vás jednorázovku. Doufám, že se Vám bude líbit. Klidně mě zkritizujte.. Odehrává se to v období Zatmění.. Příjemné čtení.

 

Way back into love-1.část

Way back into love-1.částJednorázovka o Ness a Jakovi,je na pokračování. Inspiraci k povídce a k názvu jsem našla ve filmu Hudbu složil,slova napsal.Povídku jsem pojmenovala stejně jako jedna píseň ve filmu a to Way Back Into Love(cesta zpět k lásce). Jake má zakázáno Ness vídat,a ona o něm neví.o se ale stane když Renesmee k den svých osmnáctých narozenin vidí v lese před domem svého vyvoleného,..

« Předchozí  1 ... 308  309  310  311  312  313  314  315  316  317  318 ... 323   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!