Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Going Under

Going UnderTakže...opět jsem něco napsala..Jedná se o Bellu a Edwarda a o jejich existenci...oba dva jsou upíři, ale není všechno dokonalé..což se dozvíte..je to taková krátka povídka takže nevím jestli se vám bude líbit a tak písnička k ní ..mno uvidíte...pls pište komentíky..kritiku cokoliv..jen abych věděla jsetli mám psat spíše kratší jednorázovky nebo delší, nebo se naplno pustit do psaní rozepsané povídky (Každý může milovat)..mno příjemné počtení atd a omlouvám se za chyby na čestinu nejsem expert a taky to nějak moc neřeším..Vaše Zabza

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZLCbreTRKqQ&feature=channel

 

Dívka...bledá nádherná dívka s kaštanovými vlasy běží lesem..nevnímá nic, jen bolest ze zrady. Jak jí to mohl udělat? Vždyť bylo všechno dokonalý..nic nemělo chybu. Byli jen zamilovaný pár a nic víc, ale on to všechno promrhal.

Nikdy to neměla dělat, nikdy se mu neměla odevzdávat, dát mu svou lásku-svoje srdce. Teď už není nic, lhal jí a to bolí. Nevěřil jí, nic neřekl, jenom lhal a lhal.

No a teď...teď ať se nediví že je pryč..za všechno může on..kdyby jí řekl pravdu neutekla by. Kdyby jí řekl vše na rovinu.. prostě čistý řez, ale on ne.

,,Proč je na světě všechno tak těžký!?" zakřičí do temného lesa a padá na zem, kde se podává vzlykům. Tohle se nemělo stát, oni měli mít happyend, ale co teď? Všechno je ztracené..Nenávidí ho. Nenávidí jeho dokonalou tvář, jeho zlaté hluboké oči, jeho hruď. Nenávidí ho celého.

Now I will tell you what I've done for you
50 thousand tears I've cried
Screaming Deceiving and Bleeding for you
And you still won't hear me
(I'm going under)
Don't want your hand this time I'll save myself
Maybe I'll wake up for once
Not tormented daily defeated by you
Just when I thought I'd reached the bottom
I'm dying again

I'm going under
Drowning in you
I'm falling forever
I've got to break through
I'm going under

 

Kdyby ji doopravdy miloval..byl by tu s ní, ale není, neběžel za ..nic..prostě nic. Ale ani se mu nediví, kdo by chtěl strávit věčnost s ní?! S obyčejnou přecitlivělou upírkou?! Nikdo..ano to je odpověď. A teď začne nový život..bez něho. Postaví se opět na nohy a bude zase žit, nebo alespoň přežívat. Ona musí, už kvůli sobě.

Ale co když ho potká a zase neodolá?! Co se stane pak? Ne....to se nastane. Už mu nikdy nepodlehne..už to není jeho panenka na hraní. Teď je to jen prázdná schránka překupující nenávistí. A to všechno z ní udělal on. Všechno to je jeho vina.

,,Nenávidím tě!" Křikne opět do lesa a pomalu se zvedne a dá se doběhu. Opět jí spaluje bolest, ale taky nenávist. Běží čím dál tím rychlejší až se zastaví u jezera, kdy si sedne a opět se podá vzlykům.

 Blurring and Stirring the truth and the lies
(So I don't know what's real and what's not)
(So I don't know what's real and what's not)
(So I don't know what's real and what's not)
Always confusing the thoughts in my head
So I can't trust myself anymore
I'm dying again

I'm going under
Drowing in you
I'm falling forever
I've got to break through

 

,,Proč? Proč? PROČ?! Proč my dva. Řekni proč?" křikne do dálky a její hlas je prosycen nenávistí. Ano proč tohle všechno. Proč oni dva. Na to není odpověď. Opět se zvedá a běží. Dál od tohohle místa, od vzpomínek, od své lásky.

Nic jí teď nemůže zastavit. Dokonce ani on. Prostě nikdo. Běží dál a dál a vymýšlí plán na svůj nový život. Ale co pak, co se stane až začne nový život. Bude spokojená. Ne ..další přímá odpověď. Ona to bez něj nezvládne, tak proč se namáhat. V hlouby duše ví že ho pořád miluje, ale zároveň i nenávidí. Prudce se zastaví a zrychleně dýchá.

 

So go on and scream
Scream at me I'm so far away
I won't be broken again
I've got to breathe I can't keep going under

I'm dying again

I'm going under
Drowing in you
I'm falling forever
I've got to break through
I'm going under
I'm going under
I'm going under

 

Co udělá, má mu odpustit? Má? Ale co když se nic nezmění a on bude lhát pořád. A co když se rozhodne pro nový život? Proč je všechno tak těžké?! Ne..tak rychle mu neodpustí. Ne..nejdřív si to musí všechno rozmyslet a dostat ze sebe vztek a nenávist. A udělá to hnedka. A nebo počká až se ozve sám ..pokud se někdy ozve. Nikdo teď neví jak se cítí. Její pocity..se nedají popsat. Nenávist, láska, bolest, zármutek...směsice pocitu které ovládají její tělo.

Ale vždyť všechno je to jeho vina...on ji opustil..on jí lhal...tak proč by měla ona dolízat. Proč? To ona musí být tak co doleze? Ne to ona nebude. Už nebude tak slabá, milá dívka, která se směje. Ano bude z ní mrcha. Bude bezcitná stejně jako on. Ale stejně...nevydrží to dlouho..nebo ano? Dokáže bez něho žit? To nikdo neví..ani on..ani on. Prostě nikdo..

 

,,NENÁVIDÍM TĚ EDWARDE CULLENE!" Křikne a dá se opět do běhu.......

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Going Under:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!