Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction poezie

 

Padlý anjel

čo viac dodať:D

 

Pryč - básnička

Pryč - básničkaDalší básnička ode mě, téma je New Moon-Edwardův odchod... Jinak pro ty co čtou(spíš četli)Rozdvojenou, je tu dobro-špatná zpráva: Díly přibývat budou, ale pomalu :)

 

Ztráta a smrt

Ztráta a smrtTak tady je moje básnička o ztrátě a smrti, bude vztahovat k jednorázovce co k ní brzy napíšu, doufám, že se vám bude líbit. Prosím okomentovat. Díky.

 

Básnička- Nedokážu se od tebe odloučit

Asi před dvěma týdny se se mnou rozešel můj kluk ale já sem se od něj ještě pořád neodtrhla (jestli víte jak to myslim). No a jen tak sem seděla u počítače a skoušela napsat nějakou básničku a vzniklo tohle. Je to krátká básnička o mejch pocitech ale neni to nic moc.Napiště nějakej komentik at aspon vim jestli se mi vilejvání srdce do básniček daří

 

Vrať se!

Vrať se!Tak hezké čtení...ať se líbí=)

 

Renesme Carlie Cullen - básnička

Renesme Carlie Cullen - básničkaDalší básnička ode mě. Snad se bude líbit.

 

Básnička- Pocit

Básnička- PocitBásnička o pocitech k Edwardovi.. nevim jestli povedená ale snad někoho aspon trochu zaujme :)

 

Edward vs. Jacob

Tak tohle je moje druhá básnička na téma Stmívání...na tu první byly celkem slušné ohlasy - dík - a mám teď takový menší nápad. Ta básnička je nedokončená - úmyslně. Tak mě napadlo, že byste si sami vybrali, koho si Bella nakonec vybere - bez ohledu na knihu - a já bych pak napsla pokráčko - básničku nebo povídku...tak vybírejte za a) Edward a za b) Jacob, ten kdo bude mít víc hlasů vyhraje - jak jinak:).. jo a nezapomeňte komentky....dík

 

Death is easy, life is harder...

Death is easy, life is harder...Takže... většinou píšu povídky, a tak nejsem moc zkušená v psaní poezie. Záměrně říkám poezie, protože báseň by se měla rýmovat. Je strašně kraťoučká... a spíš z pohledu Belly, nebo i jiného člověka (Samozřejmě se to oddehrává před proměnou...) Je tam použit citát ze Stmívání (Filmu)... ale dost keců... tady je...:D Komentujte, pls... ;-)

 

Samotný - Báseň

Samotný - BáseňPsala jsem báseň s názvem Samotná z Belliného pohledu a rozhodla jsem se, že tu báseň napíšu i z Edwardovýho pohledu. Koukněte na to prosím a pořádně to okomentujte a zkritizujte. Moc díky.

« Předchozí  1 ... 100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!