Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Arii

Arii

AriiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Johanka

O mně: Věčný cholerik, milující čtení, psaní a zimní sporty. Koňofilní. Marně se to snaží psát a poslední dobou se pokouší o něco, čemu by možná člověk - s přehnanou dávkou fantazie - mohl říkat internetová grafika. Když jí to nejde - vzteká se. Což je poslední dobou poměrně často. Vlastní jeden z nejpopulárnějších koňských blogů, ale jelikož je to línej člověk, poslední dobou přibývají spíše deníkové zápisky.

Fanynkou S. Meyer se stala během toho šílenství. V podstatě do toho chumlu spadla po hlavě. Rozhodující slovo ale měla Anetka, která ji na sto procent přesvědčila, že lepší knihu nečetla. Více jak Sáze Stmívání fandí Hostiteli.

Co se týče filmu, nemá to rádo Roberta Pattinsona. A to nech ji jeho fanynky prosím neutlučou. Naopak si oblíbila Stewart. Je to dobrá herečka a Ar netrpělivě čeká na její nejnovější filmy. Snad se dočká.

Mimochodem, tady už pravděpodobně nic nevydám. Psala jsem, ale vždy mě příběh omrzel. Nechci čerpat z nápadů někoho jiného. Momentálně se věnuju povídce, které se možná veřejnost dočká na mém osobním blogu :)

Kontakt:

E-mail: johanka.b (zavináč) tiscali.cz

Skype: johana.bart

Web: andere.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 6. 2009

Poslední přihlášení: 26. 9. 2015, 22:27

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Arii

Povídky od Arii

JEDNODÍLNÉ POVÍDKY:
Přijď si pro ni, temnoto || Roztržené srdce || Východ slunce uprostřed noci

VÍCEDÍLNÉ POVÍDKY:
The tears of my heart (Slzy mého srdce) || Naposled... || Poutnice


POSLEDNÍ AKTUALIZACE:
11. 06. 2010

Články:

 

Vánoční přízrak

Vánoční přízrakVraťme se o pár dnů zpět do atmosféry Vánoc. Někteří říkají, že na Štědrý večer se plní přání. Platí to i pro Jane Volturi, která přišla o svého druha a prožívá to nejhorší období svého života? To, že mají být tyto svátky znamením klidu a míru pro ni nic neznamená, ona chce jedno - opět vidět svého milého.

 

Naposled... Epilog

Naposled... EpilogNaposled. Konec. Toto je poslední díl této povídky. Dlouhou dobu jsem to chtěla úplně jinak, ale dnes jsem se musela vypsat. Vymazala jsem celý původní epilog a napsala tento. Upřímně, líbí se mi mnohem víc, než původní.

 

Naposled... 4. kapitola

Naposled... 4. kapitolaPo velice dlouhé době poslední kapitola, bohužel poněkud krátká; potřebovala jsem to rychle ukončit. Jenom tak, aby se neřeklo. Stejně nevěřím, že se najde jediný, kdo to přečte. Už dopíšu pouze Epilog - k objasnění některých věcí. A teď, co bylo minule: Carlisle Bellu přeměnil a jí se vrátilo opět mládí. Setkala se také se svou biologickou sestrou Alexandrou, se kterou vyrazila na lov, při kterém nešťastnou náhodou zabila vnučku své bývalé spolužačky Angely Webrové.

 

Naposled... 3. kapitola

Naposled... 3. kapitolaZase další kapitolka, teď rychleji, než předešlá. Kapitolka je hodně odlehčená, ale nějakou tu dávku informací, které zde budete potřebovat tu najdete. Příště už narazíte i na Edwarda a tajemnou Veronicu :)

 

Naposled... 2. kapitola

Naposled... 2. kapitolaOmlouvám se za tu dobu :( Abych pravdu řekla, nelíbí se mi, jak je to napsané, ale nějak jsem si zamilovala děj. Tady trochu popíšu, jak se Edward za těch 70 let změnil. Neukamenujte mě za to! :D Je to popsána Bellina přeměna :) A také chci moc poděkovat těm vytrvalým, že počkali, snad nezklamu.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!