Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Arii

Povídky od Arii

JEDNODÍLNÉ POVÍDKY:
Přijď si pro ni, temnoto || Roztržené srdce || Východ slunce uprostřed noci

VÍCEDÍLNÉ POVÍDKY:
The tears of my heart (Slzy mého srdce) || Naposled... || Poutnice


POSLEDNÍ AKTUALIZACE:
11. 06. 2010

aktuálnš

...
Jednodílné

Přijď si pro ni, temnoto: Povídka z Alicina pohledu. Vrátíme se o několik málo hodin rozhovorem, ve které Edward oznámil Belle, že s celou svou rodinou odjíždí. Naše malé jasnovidka vidí veškeré utrpení naší milé Bells a snaží se tak Edwarda přimět změnit názor. Podaří se jí to, nebo si nakonec všichni sbalí kufry?

Torn heart /Roztržené srdce: Víceméně něco jako volné pokračování Přijď si pro ni, temnoto. Opět Alicin pohled, s tím rozdílem, že zde se posuneme pár hodin před Bellin skok z útesu. Co všechno Alice uvidí a co bude muset zařídit?

Východ slunce uprostřed noci: Nám velmi známá Nessie je cizím upírem vylákána do jednoho z nočních vlaků. Ten, kdo na ni čeká by v životě nečekala. Ještě zvláštnější je ale účel, za kterým přichází. Jak bude Renesmée reagovat na jeho příběh a vyslechne i jeho žádost?

Vánoční přízrak: Vraťme se zpět do atmosféry Vánoc. Někteří říkají, že na Štědrý večer se plní přání. Platí to i pro Jane Volturi, které přišla o svého druha a prožívá to nejhorší období svého života? To, že mají být tyto svátky znamením klidu a míru pro ni nic neznamená, ona chce jedno - opět vidět svého milého

Vícedílné

Naposled
dokončená

Obsah: Edward odešel, Bella se zhroutila - klasický scénář. Jenom s rozdílem, že nyní se už nevrátil. Isabella zestárla a nyní umírá v krásném věku devadesát jedna let. Bez manžela, bez rodiny, bez dětí a vnoučat. Jenomže co když se někde stala chyba a Cullenovi se po čase vrací opět do Forks? V nemocničním pokoji ji nachází Carlisle, který ji chce uchránit smrti v prostředí, které za mlada tolik nenáviděla a bere ji domů, kde je všemi vřele přivítána. Znosu se shledává se všemi - až na jednoho, který prchnul do lesů. Co se stane, až ji nechají o samotě s její nejlepší kamarádkou?
Kapitoly: 1| 3 | 4 | Epilog

Oddělovač

Pokud budete mít nějakou prosbu, otázku či cokoli jiného, neváhejte napsat do komentáře pod tímto článkem. Všem moc ráda odpovím. Také děkuji za všechny kritiky i pochvaly u mých napsaných povídek. :)

Arula

SHRNUTÍ I VŠECH POVÍDEK :) PO DODĚLÁNÍ VEŠKERÝCH PRACÍ BYCH ZASE RÁDA ZAČALA PSÁT.


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Arii:

 1
13.07.2011 [15:41]

KairaTayAhojky, mohla byses mi ozvat na icq, které mám v profilu. Prosím. Emoticon

16.06.2011 [15:48]

AngeeAhoj. Doufám, že píšu správné osobě. Je tu jedna změna ohledně Twilight srazu v UH. Máme malou změnu programu. Ve 14:00h se odebíráme do blízkého Aquaparku v Uherském hradišti. V Aqua budeme 2 hodiny ( 160kč) a po dvou hodinách se odebíráme zpátky do centra města, kde pujdeme na zmrzlinu. Těšíme se ne tebe, Angee, Rajče1 a Alfa =)
[15:37:31] Angee: P.S: čekáme do 14:15. Více info v článku na stmivani.eu

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!