Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele leacullenfun

leacullenfun

leacullenfunPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Zoe

Věk: 15

O mně: Všetko začalo na konci školského roka, keď som sa hrozne nudila a nemala čo čítat. Všimla som si peknú kresbu obálky Súmraku na zošite matematiky mojej kamarátky, a moja zvedavosť na seba nedala dlho čakať. Do kníh Stephanie Meyerovej som sa jednoducho zamilovala, a aj keď ich pomaly poznám naspamäť, tak sa k nim vždy rada vrátim.

K tomuto webu... popravde sa priznám, že som ho najprv v láske nemala, lebo som si nechcela pokaziť spomienky na dokonalosť knihy. No zase sa ohlásila moja zvedavosť, a tak som začala čítat a zistila, aké je to tu úžasné. A za dlhší čas som si tu našla svojich obľúbených autorov, na ktorých nedám dopustiť (heh, shindeen a any12 a mnoho dalších :D) .

Nie som do Twilight série nejak extra veľký blázon, no páči sa mi, ako tu ľudia píšu svoju tvorbu a je mi cťou, že sa tu s ostatnými môžem podeliť o svoje nápady, o výplody svojej fantázie...

A ešte niečo ohľadom mňa... strašne rada kreslím (nejdú mi ani za nič na svete portréty), čítam (moja hlava je ako prenosný časopis ohľadom kníh žánru fantasy), hrám na klavíry a, samozrejme, tvrdnem na nete (zbožnujem pozerať The vampire diaries a Bones). No a som vodnár a vďaka tomu že som, aká som mám oči otvorené a dokážem veriť veciam ktorým iný nie... no a som dosť fylozofická povaha :) :).

A,mimochodom, som team Edward, ale vo filme (knihy mám stokrát radšej ako film) sa mi páči Jacob. Mojou obľúbenou knihou zo série je Nov, ale Zatmenie veľmi nemusím...


A konečne posledná veta na záver. Dopredu sa ospravedlňujem adminom, ktorí budú opravovať moje články za obrovskú horu chýb, som antitalent na gramatiku. No budem sa snažiť polepšiť, aby som vám nerobila vrásky na čele :) :).

Kontakt:

E-mail: leonarda97 (zavináč) azet.sk

Skype: leonarda971

Statistiky:

Moje články: 24

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 4. 2011

Poslední přihlášení: 13. 9. 2013, 21:00

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od leacullenfun

Poviedky od leacullenfun
Kapitolové: Tí Praví - rozpísaná, Posol nádeje - rozpísaná
Poezia: Odvrátená strana
Jednorázovky: Dum spiro, spero, Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou.
Drabble: Bude šťastná, Prvý, nesmelý bozk, Rovnaká otázka, rovnaká odpoveď?

Články:

 

Tí praví 10. kapitola (časť druhá)

Tí praví 10. kapitola (časť druhá)Dozvieme sa, čo sa stalo so Stefanom. No a Bella bude musieť niesť následky za svoje rozhodnutie vytvoriť ďalších upírov. Celá kapitola, tak ako pár ďalších, sa nesie v takom klanovom duchu, aj keď nebezpečenstvo sa už pomaly črtá... spoznali ste kde?
Viac neprezradím, teším sa na váš názor, dúfam, že dlhé čakanie vás neodradilo. Ďakujem za každý každučký komentár, ktorý som si našla, či už na zhrnutí, či pod kapitolou, všetky mi dodávajú neuveriteľnú chuť písať ďalej.
Enjoy it, leacullenfun.

 

Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou

Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou„Je niečo medzi nebom a zemou." Absolútne normálna veta, teda, minimálne z úst človeka, prirodzenej bytosti. No ako táto veta vyznie z úst niekoho, kto človekom ani náhodou nie je?
Kratučká jednorázovka o stretnutí Belly a Edwarda, ale z úplne iného smeru ako zvyčajne... akciu nečakajte, ide skôr o zmes nevinnosti, mágie a troška romantiky...
Pekné čítanie, teším sa na vaše názory.
Vaša leacullenfun

 

Tí praví 10. kapitola (časť prvá)

Tí praví 10. kapitola (časť prvá)Dodnes si pamätám, aké to pre mňa bolo, keď som prvý raz uverejnila svoj článok a napätá čakala, čo na to poviete, či sa nedočkám komentára, ktorý mi priamo povie "dievča, to nemá význam". No, našťastie, sa tak nestalo, a ja som tu pred vami dnes zas, s mojou prvou desiatou kapitolou...
Poviem len to, že by nebolo o čom písať, keby sa niečo nestalo. Čo to je tentoraz? Kapitolu som rozdelila na dve časti, tá prvá je len úvodom k tej druhej, je plná rozhovorov - je na čase začať nadväzovať aké-také vzťahy. :)
Prajem pekné čítanie, teším sa na vašu odozvu a PF 2012 k tomu... Vaša leacullenfun.

 

Tí praví 9. kapitola

Tí praví 9. kapitolaJa viem, ja viem... no u mňa sa pravidelného prispievania asi nedočkáte. :D Dúfam, že rozsah kapitoly vám to vynahradí...
Čo sa dnes dozvieme?
Zvládne Damon prvú skúšku?
Čo sa stalo s telami Eleny a Stefana?
Stihne Bella s Damonom uniknúť slnku?
To všetko a niečo naviac nižšie...
Teším sa na vaše reakcie, prajem príjemné čítanie.
Vaša leacullenfun.

 

Tí praví 8. kapitola

Tí praví 8. kapitolaKto prežil tú autonehodu a Bellin nie veľmi skúsený a podarený pokus o premenu? Stefan? Elena? Či dokonca Damon? Ako konkrétna osoba (možno osoby :D) zareaguje na svoju novú existenciu, ale aj na Bellu samotnú?
Je zvláštne, že ľudia si uvedomia a začnú vážiť svoje šťastie, svoje zázemie, svoju rodinu až vtedy, keď ju takmer stratia.
A viete, čo som ešte zistila? Neviem písať krátke kapitoly (dúfam, že to oceníte :D ). Pekné čítanie, no a veľmi sa poteším aj komentárom (vopred ďakujem).
Vaša leacullenfun

 

Posol nádeje 6. kapitola

Posol nádeje 6. kapitolaJe to tu, pokračovanie Posla nádeje je po dlhšom čase na svete! :D
Dnes sa dočkáme niekoľkých stretnutí - Carlisle a Bella, po prvý raz sa na scéne zjaví Rada starších (a s nimi nový problém) a nakoniec aj Bella, Leo a Edward v jednej miestnosti. Pri akej príležitosti, prečo a ako? To si budete už musieť zistiť sami.
Je jediná skutočne dôležitá a cenná vec, ktorej máme všetci rovnako, či sme bohatí, alebo chudobní. To, čo hýbe pokojne aj horami - ale aj našimi srdciami, priateľmi, jednoducho všetkým.
A tou je čas.
Prajem pekné čítanie a, samozrejme, každý komentár ma zahreje pri srdiečku. Vaša leacullenfun

 

Posol nádeje 5. kapitola

Posol nádeje 5. kapitola Tak a ďalšie pokračovanie je konečne na svete. O čom to bude tentoraz? Niekoľko nových postáv, faktov, spomienok... a konečne je na dosah ruky ten, na koho sa tak dlho čakalo. Viac vám neprezradím. :D
Spomienky, tie skutočne dôležité okamihy nášho života, či už dobré alebo zlé, zo svojej hlavy nikdy nevymažeme. Nemôžeme ich zničiť, podpáliť, či na ne zabudnúť... jednoducho sa to nedá.
Aj keby sme sa snažili sebaviac.
No, tak dosť rečí. Pekné čítanie a, samozrejme, vás, tak ako vždy, prosím o komentáre.
Vaša leacullenfun

 

Posol nádeje 4. kapitola

Posol nádeje 4. kapitola Tak a som tu opäť, tentoraz so štvrtou kapitolou Posla nádeje.
A čo sa dnes dozviete? No povedzme, že Bella bude mať náročnú službu a po prvý raz sa na zúbok pozrieme aj „zrzavej pijavici". Ako znáša odlúčenie? Je na tom aspoň tak ako Bella, alebo o niečo horšie?
Anjeli v našom svete nie sú tie nádherné, bezchybné bytosti s bielymi krídlami. Našimi skutočnými anjelmi sú naši priatelia a rodina, ktorí nás podržia v najhoršom. Ich krídlami sú ich slová a skutky...
Pekné čítanie a aby som nezabudla, poprosím vás, tak ako vždy, o komentáre.
Tak, koniec rečí, vaša leacullenfun.

 

Posol nádeje 3. kapitola

Posol nádeje 3. kapitola 3. kapitola - Večera, čašník, smaragdy a pár rozhnevaných krídel...
Divný názov, však? To, čo sa za ním skrýva, budete musieť zistiť sami. Ale napoviem vám, dozvieme sa toho viac o Bellinej podstate, jej názoroch...
Vzhľadom na to, že mám menšiu depku vás poprosím o komentáre - aby som vedela, že to má cenu.
Pekné čítanie, vaša leacullenfun.

 

Rovnaká otázka, rovnaká odpoveď?

Rovnaká otázka, rovnaká odpoveď?Pamätáte si na Edwardovu otázku, aká je Bellina obľúbená farba? Čo keby ju dostala aj Nessie? Ako by odpovedala, od koho by ju dostala? A v akej situácii?
To všetko sa dozvieme v tomto tripple drabble. Dúfam, že sa vám aspoň trošku zapáči a zanecháte mi komentár.
Vaša leacullenfun.

 

Posol nádeje 2. kapitola

Posol nádeje 2. kapitola Takže, po kratšom čase som tu opäť, tentoraz s druhou kapitolou Posla nádeje.
Musím sa priznať, že táto kapitola sa mi zo začiatku nepísala najlepšie, hlavne preto, že som sa ešte nezoznámila so svojimi postavami. Ale potom sa to rozbehlo... a nakoniec mi z toho vyšli štyri strany vo Worlde - viac ako 2900 slov. Dúfam, že vás dlžka kapitoly poteší.
A čo sa to dnes dozvieme? Aké následky malo Belline rozhodnutie? Ako sa jej darí v nemocnici vo Forks? Čo si myslí? A na záver sa nám sem prikradne nová postava...
Taktiež, ako vždy, vás poprosím o komentáre - autora vždy popoženú ďalej, čím viac komentárov, tým skôr tu další diel bude.
Pekné čítanie, vaša leacullenfun.

 

Tí praví 7. kapitola

Tí praví 7. kapitolaTakže, som tu opäť, tentoraz so siedmou kapitolou. Hovorí sa, že číslo sedem nosí šťastie, čiže uvidíme, či to je pravda...
Ako dopadol ten lov? Ako to bolo ďalej s Jacobom a Bellou? Ako sa na scéne zjavili Stefan, Elena a Damon?
Zároveň vás, tak ako vždy, prosím o komentáre, autorovi veľmi pomáha, keď vie, že na jeho poviedku niekto čaká...
Príjemné čítanie, vaša leacullenfun.

 

Tí praví 6. kapitola

Tí praví 6. kapitola
Takže, tu je dalšia kapitola. Zostala Bella po Jacobovom zúfalom zásahu normálna alebo nie? Bude to stále ona?
Zároveň vás prosím o váš názor, vaša leacullenfun. :D

 

Posol nádeje 1. kapitola - Nechcená rada

Posol nádeje 1. kapitola - Nechcená radaTakže, prinášam vám novú poviedku. A čo vám môžem ponúknuť tentoraz?
Môžem vám ponúknuť príbeh mladej, zatrpknutej, no geniálnej a svojím spôsobom srdečnej doktorky Isabelly, ktorá nie je len obyčajným človekom.
Môžem vám ponúknuť svet nikdy nekončiacej lásky, očakávania, nesmrteľnosti, upírov aj iných bytostí.
Je pravda, že nádej nikdy neumiera? A ak áno, kto sa tu stane jej poslom a pre koho?
Takže, na čo čakáme? Prajem príjemné čítanie...
Len vaša leacullenfun (ktorá sa poteší každučkému komentáru :D).

 

Prvý, nesmelý bozk

Prvý, nesmelý bozk
Tak a som tu zas, a tentoraz vám ponúkam drabble obsahujúce presne 300 slov. A o čom to teda bude?
Ako asi vyzeral prvý bozk Nessie a Jacoba? A ako do toho zapadali Edward s Bellou? To si už budete musiet prečítať samy.
Ocením každý komentár, vaša leacullenfun

 

Bude šťastná

Bude šťastná
Edward Bellu opustil pre jej vlastné dobro a po roku sa ju vybral skontrolovať. Čo po roku nájde? Skutočne je schopný svojej láske darovať normálny život, úplne sa od nej odpútať?
Drabble - 200 slov.
Vaša leacullenfun

 

Dum spiro, spero

Dum spiro, spero
Dum spiro spero - Kým dýcham, dúfam.
Ako by to vyzeralo, keby sa Edward vybral k veštkyni ešte pred tým, než by stretol Bellu? Čo všetko by mu prezradila, v čom by ho ovplivnila? Zmenila by jeho názor na vlastnú existenciu? To si budete musieť prečítať. Prosím vás o názory na túto trojstranovú jednorázovku.
Vaša leacullenfun

 

Odvrátená strana

Odvrátená strana
Malá ochutnávka tej zlej stránky upírstva... Prosím, berte ohľad na to, že táto báseň vznikla okolo dvanástej v noci v mojej zaspatej hlave a okrem toho, poezii sa veľmi nevenujem...
Ale chcem vedieť váš názor. :)
Vaša leacullenfun.

 

Tí praví 5. kapitola

Tí praví 5. kapitola Takže, som tu s piatou kapitolou. Pôvodne mala mať táto kapitola dve časti, ale vzhľadom na to, že strašne preťahujem, som to zhrnula do jednej, mojej zaťiaľ najdlhšej kapitoly. Dúfam, že moju snehu oceníte komentármi :D .
Ku kapitole len toľko, že je zásadná, dlhá a z pohľadu Jacoba.
Pekné čítanie, vaša leacullenfun.

 

Tí praví 4. kapitola

Tí praví 4. kapitola
Tak, a som tu zase, tento raz s ďalšou kapitolou. Nebudem veľmi preťahovať, len poznamenám, že kapitola je dosť krátka a je to moja prvá kapitola z pohľadu Jacoba. Konečne sa dostaneme k prelomu... v ďalšej kapitole. Sľubujem :D .
Poprosím vás o komentáre - tie tri sekundy, ktoré vám zaberie kliknúť na smajlíka nikoho nezabijú. Takže, pekné čítanie, vaša leacullenfun.

 

Tí praví 3. kapitola

Tí praví 3. kapitola
Takže sme sa dopracovali k dalšej, tretej kapitole. Čo sa stane? Ako skončí stretnutie Viktorie a Belly? Uhryzne Viktoria Bellu alebo Bella vyviazne ako človek? Či nebodaj zomrie? Toto všetko nájdete v tejto kapitole...
A poprosím vás o jednu, celkom jednoduchú, no pre autora veľmi podstatnú vec - o komentáre (aj smajlík stačí). :)
Pekné čítanie, vaša leacullenfun.

 

Tí praví - 2. kapitola

Tí praví - 2. kapitolaTak, a opäť sme sa stretli, tentoraz pri druhej kapitole. Zase sa na svet pozrieme z pohľadu Belly a dozvieme sa, kam sa rozhodla ísť po hádke s Jacobom. Myslím, že názov vám napovie. :D
Diel nie je ani bohvieako dlhý, či výnimočný a priznám sa, že s ním nie som ani nijak extra spokojná, no je potrebný k deju.
Samozrejme, prosím vás aj o komentáre, ktoré každého autora povzbudia v písaní.
Príjemné čítanie, vaša leacullenfun

 

Tí praví - Prolog + 1. kapitola

Tí praví - Prolog + 1. kapitola Tak a je to konečne tu. Môj prvý článok na tejto stránke, z čoho sa neskutočne teším. No prosím, berte ohľad na to, že som úplný nováčik.
Kapitola má názov "Last goodbye", pretože toto je moje zobrazenie posledného rozhovoru Belly a Jacoba, v ktorom bola Bella ešte človekom. Viac k deju vám zatiaľ nepoviem, budete si musieť počkať, pokiaľ si vyrobím zhrnutie... ale pokiaľ ste priaznivcami Damona, Stefana, Eleny a Upírskych Denníkov, tak toto bude presne vaša šálka kávy... teda časom.
Tento diel nie je nič extra, pretože sa ešte len rozbiehame. No sľubujem, že dalej sa polepším. Pred tým než sa do toho pustíme, vas žiadam o jednu maličkosť - o komentáre (dopredu ďakujem).
Pekné čítanie, vaša leacullenfun.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!