Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Paes

Paes

PaesPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Petra

Bydliště: Uherské Hradiště

Věk: 24

O mně: Docela trvalo než jsem se podívala na film stmívání. Nejprve jsem myslela, že by mě to nebavilo, ale kámošky mě překecaly. Film byl dobrý, ale knížka byla a je úžasná. Tyto stránky mám ráda, protože se tu dozvím hodně věcí a ráda tu čtu povídky. Sama taky zkouším psát, ale jestli se to dá číst, to můžete sami posoudit. Jinak jsem docela veselá osoba, která ráda s vámi pokecá.

Kontakt:

ICQ: 417148764ICQ status

Statistiky:

Moje články: 76

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 10. 2009

Poslední přihlášení: 7. 2. 2020, 16:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Paes

Povídky od PaesNa pokračování:
Můj sen ♥ Ztracená rodina ♥ Ledová princezna ♥ Amnesia

Jednorázové:
Únik • Odpusť • Carlisle • Pain • Victoria • Přeměna • Volttera
• Rosalie a Bellino těhotenství • Smrt Belly • Mé tajemství • Já, šedá strážkyně • Jacobovo peklo • Omluva od Leah • Lauren • Edwardovo rozhodnutí • Upíří svatba • Kdo jsem byla? • Ztracená • Přijdu o vše? • Vrať se zpátky • Bezdětná


Spoluautorské:
Proti proudu (s Verony1)• Rumor ( s TorencCullen)


Drabble:
Maturita

Články:

 

Bezdětná

BezdětnáJak asi reagovala Rosalie, když zjistila, kým se stala a jakou cenu za to musí zaplatit...

 

Rumor

RumorDívka, která chodí na vysokou školu. Jeden kluk, který láme srdce na počkání. Šílená kamarádka, která vymyslí plán, jak Bellu zabavit. Fáma, která zničila pověst nejlepšího kluka, kterého si ona vysnila... Láska, pohrdání a nefalšovaná romantika. Spolu s TorencCullen vám přejeme příjemnou četbu.

 

Vrať se zpátky

Vrať se zpátkyTahle povídka je po odchodu Edwarda z Nového měsíce, ale s malou změnou. Alice neodjela. Chtěla zůstat u Belly, aby se jí něco nestalo. Po delším čase se rozhodne najít Edwarda. Podaří se jí je dát zpátky dohromady, nebo už není naděje na lásku? Přeji vám příjemné čtení, za všechny komentáře vám budu vděčná, vaše Paes.

 

Přijdu o vše?

Přijdu o vše?Znáte ten pocit, kdy se vám ze dne na den zhroutí váš svět? Bella Swanová bohužel ano. Dostane se do finančních potíží a vypadá to, že přijde úplně o vše, na čem jí záleží. Opravdu se to stane? Jakou roli v této povídce bude mít Edward Cullen? To si musíte přečíst, vaše Paes

 

Ztracená

ZtracenáBella cestuje do Paříže, jenomže se něco stane při letu. Všichni budou ohroženi na životě. Podaří se Belle přežít nebo ji někdo zachrání?

 

Kdo jsem byla?

Kdo jsem byla?Tato povídka vypráví o bolesti, ale i lásce, která dokáže překonat i smrt.

 

Upíří svatba

Upíří svatbaNemohla jsem tomu uvěřit, moje malá sestřička Alice se dneska vdává. Přeji jí to, ale taky hrozně závidím. Nezávidím jí Jaspera, ale to, že má někoho, o koho se může opřít, kdo ji miluje. Já nikoho takového nemám, a tak moc bych si přála poznat svoji spřízněnou duši.

 

Edwardovo rozhodnutí

Edwardovo rozhodnutíDěj zasahuje do nového měsíce, po Jasperově útoku na Bellu. Edward se rozhoduje zda ji má opustit, ale co kdyby mu někdo řekl svůj příběh? Rozhodl by se Edward i přesto odejít? To se dozvíte v této jednorázovce. Přeji příjemné čtení, vaše Paes.

 

Lauren

LaurenTahle povídka je můj malý pokus o songfic. Vybrala jsem si svoji oblíbenou písničku od Kelly Clarkson - Because of you. V této povídce jsem psala o dětství Lauren, možná není tak hrozná jak se zdá. Doufám, že se vám tato povídka bude líbit, vaše Paes.

 

Omluva od Leah

Omluva od LeahTohle je krátká jednorázovka o Leah a její omluvě. Komu se bude omlouvat a za co? To se dozvíte v mojí jednorázovce.
Budu moc ráda za jakékoli vaše komentáře, klidně i kritiku, abych se mohla zlepšovat, vaše Paes

 

Maturita

MaturitaTohle je můj první drabble (100 slov). Jak se asi Bella cítila před maturitou? V knížce mi přišlo, že tohle nebylo moc rozvedeno. Snad se vám bude líbit, vaše Paes.

 

Jacobovo peklo

Jacobovo pekloCo by se stalo, kdyby Jacob opravdu chtěl Bellu zabít, aby se nemohla stát upírkou? To se dozvíte v této povídce. Předem upozorňuju - začátek je z knížky. Snad se to někomu bude líbit. Budu ráda za vaše komentáře, vaše Paes.

 

Já, šedá strážkyně - 3. část

Já, šedá strážkyně - 3. částBella chce zjistit více o Duncanovi. Podaří se jí to? A přežijí bitvu v Ostagartu, nebo zahynou a nákaza pohltí celou zem? To se dozvíte v tomto díle. Vaše Paes

 

Já, šedá strážkyně - 2. část

Já, šedá strážkyně - 2. částJsem tu s druhou částí. Stane se Bella šedou strážkyní? A co se dozví o tom, co ji čeká? To se dočtete v tomto díle. Předem se omlouvám, že je krátký. Přeji vám příjemné čtení, vaše Paes.

 

Já, šedá strážkyně - 1. část

Já, šedá strážkyně - 1. částMožná trochu neobvyklý příběh, ke kterému mě inspirovala jedna hra. Bella je elfka, ale není moc šťastná. Co jí ale změní život? Doufám, že se vám povídka líbí, vaše Paes.

 

Mé tajemství II

Mé tajemství IITakže tohle je druhý díl. Popravdě jsem neměla v plánu ho napsat, ale jen díky vám, jsem ho napsala. A o čem že je? Dozvíte se, co se stalo s dítětem. A co Aro udělá, až zjistí pravdu o Jane? To se dozvíte v tomto díle. Doufám, že se vám bude líbit a za vaše komentáře budu nesmírně ráda, vaše Paes.

 

Mé tajemství

Mé tajemstvíTakže vám přináším svou novou jednorázovku. Kdo má ve Volteře tajemství? A koho se týká? To zjistíte v této povídce. Příjemné čtení vaše Paes

 

Rosalie a Bellino těhotenství

Rosalie a Bellino těhotenstvíTady jsem popsala Rosiíny pocity, když zjistila, že je Bella těhotná. Doufám, že to tu nebylo. A není to podle knížky, ale podle mně. Je to krátké, ale doufám, že se vám to bude líbit vaše Paes

 

Volterra

VolterraJasper není spokojený ze svým životem. Cítí se neužitečný a bezmocný, ale vše změní, když se dozví o Italském městě s názvem Volterra. Chce se přidat do gardy, ale vezme ho Aro? A co když tam potká někoho, kdo mu změní život? Snad se vám to bude líbit, vaše Paes.

 

Přeměna

PřeměnaAlice je v blázinci. Dostane ji z tama někdo? Snad se vám bude líbit, vaše Paes. Za vaše komentáře budu ráda.

 

Victoria

VictoriaVictoria žije s Laurentem, ale nepamatuje si své lidské vzpomínky. Je to potvora, co si s muži jenom pohrává. Co se stane, když si vzpomene? A potká muže svých snů, který by ji změnil? To vše se dozvíte v této povídce.

 

Pain

PainDěj zasahuje do pasáže, kdy se Edward rozejde S Bellou. Ale co když vše dopadne jinak než v knížce? To se dozvíte v této povídce. Inspirovalo mě video od Simple Plan - Untitled

 

Carlisle

CarlisleCarlisle je proměněn a vzpomíná na svůj život. Je tam i kousek popsaný z jeho věčnosti, než se smíří s tím, že je upír. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Odpusť

OdpusťDalší moje povídka. Napsala jsem ji už dávno a vím, že není moc dobrá, ale chci se o ni s vámi podělit. Bella je upírka a ztratí Edwarda. Co bude s jejím životem dál?

 

Únik 2. část

Únik 2. částBella se dostala na druhou stranu. Uvidí tam své blízké? A co ji tam čeká? Nechtěla jsem, aby to skončilo smutně. Snad s tím budete spokojení.

 

Únik

ÚnikProč pro Bellu už život nemá cenu? Co se se všema vlastně stalo? Zachrání ji někdo od neodvratného konce? Vše se dozvíte v této povídce. Doufám, že se bude líbit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!