Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Maja

Maja

MajaPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Praha

Věk: 16

O mně: Ahojky,
Příběh celé ságy jsem si nějakým způsobem zamilovala. Možná kvůli Edwardovi a možná kvůli pouhému ději. Tím si do teď nejsem jistá.
Samozřejmě jsem nekompromisně, TEAM EDWARD, ale Jacoba dokážu překousnout.

Zastihnete mě na icq (uvedené níže).

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 75

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 5. 2009

Poslední přihlášení: 10. 4. 2014, 21:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Maja

Povídky od MajaKapitolové : I am Time Traveller, Boat On The River, My new Life, I Lost Him, You left me, but something your is forever my

Jednodílné: Dárce, Jen neusínej, Smrt přijde i pro tebe, lásko (+Lareth), Rozhodnutí, Nikdo v tichu, I Miss You, Nejlepší přítel, Vlákna osudu (+Lareth)

Jednodílovky - vícedílné: Last way, Sen nebo realita?,

Parodie: Emmett a hummřice Annebell (+JoHarvelle), Carlisle a cvokař (+JoHarvelle), Zpětný úder od Mickeyho

Aktualizace: 23.1. 2011

Články:

 

Jsem Splátce

Jsem SplátceNečíst, pokud čekáte tradiční povídku! Jednou za čas se vyberou dva splátci. Každý z nich reprezentuje jiný druh a musí být oddáni, i když to pro jednoho z nich může znamenat jistou smrt. Po dvou letech zase zpět, tak si to užijte! :)

 

Time Is Running

Time Is RunningPo dlouhé době přidávám kousek mé tvorby.
Představme si začátek New Moonu trošku jinak. Z jiného šálku. Žádný Jacob a happy end? Možná. Ale kdo tu sehraje tu nejpodstatnější roli?
Budu ráda za komentáře i kritiku, hope you will enjoy!

 

Dárce

DárceTahle jednorázovka mě napadla náhodou, původně jsem ji sice chtěla napsat jinak, ale vyšlo z toho tohle. Nevím, jak moc dobrý, nebo špatný to je, ale budu ráda, když to nějak oceníte. Ani nevím přesně, jak mám tuto jednorázovku popsat, protože si prostě nejsem jistá. Snad jen, možná že to má smutný konec, ale podle mě ne. Takže pěkné čtení! Maja. PS: Děj se odehrává asi po STM.

 

Jen neusínej, Smrt přijde i pro tebe, lásko

Jen neusínej, Smrt přijde i pro tebe, láskoLareth a já jsme daly hlavy dohromady. Koumaly a koumaly... No a stvořily jsme tuhle jednorázovku. Múza opradu přichází až večer. A nás teda políbila řádně. Pěkné čtení! Lareth a maja.

 

Rozhodnutí

RozhodnutíDalší jednorázovka. :D Teď na psaní (kvůli škole) nemám čas, bohužel. A tak jsem si sedla k noťasu a vyhrabala tuhle starou jednorázovku, trochu ji upravila a ta-dá! Jmenuje se Rozhodnutí. Důvod? Asi proto, že nikdy nevíte, jestli je vaše rozhodnutí správné, nebo špatné.

 

Sen nebo realita? Pokračování

Sen nebo realita? PokračováníDávám to na titulní stránku, jelikož to je jen druhá část a je to napsáno i jako jednodílná povídka. Snad se bude líbit a doufám, že zanecháte komentíky, jinak vám už nic nenapíšu. Thx- maja :D

 

Nikdo v tichu.

Nikdo v tichu.Ok, další moje jednorázovka. Jmenuje se Nikdo v tichu. Sama přesně nevím, proč ten název, ale to asi tou náladou. Snad se bude líbit. Aspoň zanechte komenty. Thx- maja.

 

Sen nebo realita?

Sen nebo realita?Sen nebo realita? To posuďte sami. Ani ten největší fantasta, si nedokáže všechno, tak dokonale, představit. Tak co když to sen nebyl? Tohle je moje nová jednorázovka. Snad se bude líbit a chci koment! :D

 

Zpětný úder od Mickeyho

Zpětný úder od MickeyhoZpětný úder pro JoHarvelle! Menší parodie. Samozřejmě tam jsou i Cullenovi. Zanechte tam koment :D.

 

I Miss You

I Miss YouStmívání a konec. Trochu drasticky řečeno, ale je to tak. Co když to Edward prostě nestihl a nezachránil Bellu. Moje menší jednorázovka. Inspirovala mě písnička od Avril- I Miss You http://www.youtube.com/watch?v=HR9m1QU7nKI.

 

Last way-pokračování 2-konec

Last way-pokračování 2-konecTady máte poslední část mé (ani ne) dvoudílné jednorázovky. Snad se vám bude líbit. Prosím o komentáře, dík.

 

Nejlepší přítel

Nejlepší přítel Povídka je o Bells a Jacobovi. Odehrává se poté, co Edward Bellu aopustil, ale s tím rozdílem, že z Jacoba se nikdy nestal vlkodlak. Snad se bude líbit. Asi všichni poznáte, kde jsem vzala inspiraci (youtube-story). Hezké čtení.

 

You left me,but something your is forever my- Jednonázovka.

You left me,but something your is forever my- Jednonázovka.Menší jednorázovka, snad se bude líbit. Poprosím o komentíky.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!