Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Ivka77

Ivka77

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Ivana

Bydliště: Banská Bystrica

Věk: 29

O mně: Najväčším šťastím v živote je presvedčenie, že nás ľúbia - ľúbia nás takých, akí sme, či skôr napriek tomu, akí sme.

Kontakt:

E-mail: ivka77 (zavináč) azet.sk

Web: www.fanfiction.sk

Statistiky:

Moje články: 77

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 7. 2012

Poslední přihlášení: 6. 2. 2017, 15:45

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Ivka77

Poviedky od Ivka77

Poviedky na pokračovanie:

Milujem obe svoje deti - dokončená

Zákon vlkov - rozpísaná

Články:

 

Zákon vlkov - 19. kapitola

Zákon vlkov - 19. kapitolaNa okamih hore a potom len strmhlav dole. Nezastaviteľný pád. Horská dráha zničeného života.

 

Zákon vlkov - 18. kapitola

Zákon vlkov - 18. kapitolaZarazil som sa. V ušiach sa mi ozval lahodný hlas. Krásny, nadpozemský. Patril mladej žene, ktorú som v detstve vídal v snoch. Nevedel som si však poriadne vybaviť jej tvár. Pamätal som si len dve veci. Krátke čierne vlasy a jej postoj. Pôsobila, akoby ju nejaký umelec vytesal z kameňa. Presne ako doktora Cullena.

 

Zákon vlkov - 17. kapitola

Zákon vlkov - 17. kapitolaZaváhal len na okamih a začal ku mne naťahovať ruku. Očakávaním sa mi zrýchlil dych. Už sa ma predtým dotýkal, ale vedela som, že toto bude iné. Toto bude spečatenie všetkého, čo medzi nami bolo, je a bude. Spečatenie jeho prijatia toho, čo skutočne som.

 

Zákon vlkov - 16. kapitola

Zákon vlkov - 16. kapitolaBez nej predsa ďalej nič nemôže existovať.

 

Zákon vlkov - 15. kapitola

Zákon vlkov - 15. kapitolaChcem zatajiť pravdu, chcem ťa ochrániť.

 

Zákon vlkov - 14. kapitola

Zákon vlkov - 14. kapitolaTy a ja. Jedna duša. V dobrom aj v zlom. V šťastí aj v nešťastí.

 

Zákon vlkov - 13. kapitola

Zákon vlkov - 13. kapitolaTri sekundy som sa ani nepohla. Potom som sa zosunula z postele rovno na kolená. V tom istom okamihu ku mne Chris otočil tvár. Scvrkla som sa pod jeho zaskočeným pohľadom. Najradšej by som ušla, ale ani na to som nemala odvahu. Zostala som pred ním kľačať. Držal v dlaniach moje srdce. Bolo len na ňom, čo s ním urobí.

 

Zákon vlkov - 12. kapitola

Zákon vlkov - 12. kapitolaZakázala som si to, ale aj tak som si predstavila výraz v jej tvári. Vryl sa príliš hlboko do mojej mysle. Navždy sa v nej zahniezdil, aby mi dookola ukazoval, aká bolesť čaká ženu, ktorá stratí to najcennejšie. Aká bolesť čaká Leah. Aká bolesť čaká mňa.

 

Zákon vlkov - 11. kapitola

Zákon vlkov - 11. kapitolaZľahka som si prešla končekmi prstov po spánkoch a premietla jednu zo svojich vízií. Prenasledovala ma posledných pätnásť rokov. Takmer nemenná. Žiadne rozhodnutie na ňu nemalo dostatočný vplyv. Akoby snáď budúcnosť zosnoval samotný osud.

 

Zákon vlkov - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zákon vlkov - 10. kapitola„Deti sú dar,“ šepla som s temnou hrozbou v hlase. Pôvodne som síce rozhovor neplánovala, ale mal právo vedieť, za čo mi zaplatí svojim životom. „Ani zviera nesiahne na dieťa, nie takým spôsobom.“

 

Zákon vlkov - 9. kapitola

Zákon vlkov - 9. kapitolaAutomaticky som k chlapcovej tvári natiahla ruku. Chcela som ho pohladiť, ale nedostala som príležitosť. Uhol skôr, ako som sa ho stihla dotknúť. Úzkosť v jeho očiach ma až fyzicky zabolela. Ten, ktorého som chcela navždy chrániť, sa ma bál. Mal všetky fyziologické prejavy. V panike si objímal hruď, klepal sa na celom tele a snažil sa odtiahnuť najďalej, ako mu stiesnený priestor dovoľoval. Pomaly som sa postavila a radšej som ustúpila. Nevedela som, čo urobiť, aby som ho ešte viac nevydesila.

 

Zákon vlkov - 8. kapitola

Zákon vlkov - 8. kapitolaRovnaký deň, len tentokrát z pohľadu Leah.

 

Zákon vlkov - 7. kapitola

Zákon vlkov - 7. kapitolaNemohol by ma mať rád o niečo menej? pomyslel som si, ale nahlas som to nevyslovil. Zbytočne by som plakal na nesprávnom hrobe, hľadal pochopenie tam, kde žiadne nie je.

 

Zákon vlkov - 6. kapitola

Zákon vlkov - 6. kapitolaHľadela som na stránku z katalógu nezvestných osôb, priamo na fotku chlapca, ktorý zmenil môj život. Nebola najlepšia a vytlačenie na našej tlačiarni jej na kvalite nepridalo, ale nepopierateľne to bol on. Poznala by som ho kdekoľvek. Bože, prečo mi tam nenapadlo hľadať už oveľa skôr?

 

Zákon vlkov - 5. kapitola

Zákon vlkov - 5. kapitolaDlhé tri údery môjho srdca sa nič nedialo. Až potom sa otvorili dvere na mieste vodiča a vystúpila žena. Definovať sa dala jediným slovom – nádherná. Blond vlasy jej v prirodzených vlnkách padali až k pásu, červené šaty končili tesne pod kolenami a perfektne obopínali jej dokonalú postavu. Odzadu by som ju odhadla tak na dvadsať.

 

Zákon vlkov - 4. kapitola

Zákon vlkov - 4. kapitolaVeď preto pripútanie existuje. Dáva meničom dôvod bojovať. Núti ich chrániť to najcennejšie. Životnú lásku a jej rodinu. Pri našich rozvetvených príbuzenských vzťahoch rovno aj celý kmeň. Neexistuje lepšia motivácia než šťastie milovanej osoby. Prípadne dvoch-troch. Deti sú totiž druhým dôvodom, pre ktorý meniči nesmú ostať sami. Musia šíriť vlčí gén na ďalšie generácie.

 

Zákon vlkov - 3. kapitola

Zákon vlkov - 3. kapitolaTušila som, čo sa stalo, ale nemohla som tomu uveriť. Musela som k nemu bližšie. Zúfalo som potrebovala dôkaz. Vyskočila som z okna, prebehla záhradu, preskočila plot a nech mi to prišlo akokoľvek hlúpe, vpadla som mu rovno do náručia. Trvalo len okamih, kým mi objatie opätoval. Obmotal okolo mňa paže a pritiahol ma k sebe najpevnejšie, ako to bolo možné. Nadýchla som sa jeho nezameniteľnej vône a čakala, kedy to príde, kedy sa to všetko vráti späť, kedy mi jeho dotyk pripomenie, čo už nie je moje, čo som navždy stratila.

 

Zákon vlkov - 2. kapitola

Zákon vlkov - 2. kapitolaSpravila ku mne pár krokov a ja som synchrónne o rovnaký počet ustúpil. Slzy som nedokázal ovplyvniť. Stekali mi z očí prekvapivou intenzitou. Bál som sa o vlastný život tak veľmi, až ma to na chvíľu zaskočilo. Toľkokrát som nad smrťou rozmýšľal a považoval ju za ideálne vykúpenie, no keď som ju mal na dosah ruky, dokázal som pred ňou len cúvať.

 

Zákon vlkov - Prológ + 1. kapitola

Zákon vlkov - Prológ + 1. kapitolaJediná svojho druhu, jediná žena medzi vlkmi, jediná, ktorej premena viac vzala, ako dala. Aj to je Leah. Navonok silná bytosť s dvadsiatimi štyrmi pármi chromozómov, vo vnútri krehká žena, ktorá prišla o veľa. Obviňuje sa zo smrti otca, nezmierila sa so stratou priateľa a dokonca aj nad jej budúcnosťou visí priveľa otáznikov.

Čaká aj na ňu niekde ten pravý? Alebo sa s ňou pri voľbe partnera osud nepekne zahrá? Menič si predsa lásku nevyberá. Musí sa zmieriť s tým, čo dostane. Alebo aj nemusí...

Príbeh je situovaný do obdobia po Twilight Ságe.

 

Milujem obe svoje deti - 57. kapitola + Epilóg

Milujem obe svoje deti - 57. kapitola + EpilógKoniec je niekedy len začiatok. Pre rodičov, ktorí milujú svoje deti. Pre beštie, v ktorých neostala ani štipka zlého. Pre slabých, ktorí sa stali silnými. Pre Cullenovcov. Pre Tonyho a Jane. Pre Aleca a Jessy. Pre všetkých. Veď večná láska dokáže zázraky aj tam, kde na šťastie nemala existovať ani nádej.

 

Milujem obe svoje deti - 56. kapitola

Milujem obe svoje deti - 56. kapitolaVyrastal som v rodine s presne definovanými morálnymi hodnotami, s presnými zásadami. Rodičia mi vštepovali úctu k životu, úctu k ľuďom. Učili ma vnímať svet ich očami. Pomaly, trpezlivo a hlavne nenásilne. Radili, no svoje názory nevnucovali. Pomáhali, no nekritizovali. Vychovali zo mňa vlastné kópie. Aspoň v zmýšľaní. Sebaovládanie mi dať nemohli. Na to ich láska nestačila.

 

Milujem obe svoje deti - 55. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Milujem obe svoje deti - 55. kapitolaDo auta som nastupovala navonok relatívne pokojná, no v srdci absolútne vystrašená. Vlastná bezbrannosť mi nepríjemne sťahovalo vnútro. Nedalo sa to vydržať. Schúlila som sa v manželovom náručí a po celú cestu som radšej mlčala. Obavy v tvári Edwarda a Isabelly mi na odvahe nepridávali. Aj oni tušili, že nás nečaká práve vrelé prijatie.

 

Milujem obe svoje deti - 54. kapitola

Milujem obe svoje deti - 54. kapitolaVždy som chcel, aby trochu zdrsnel, aby sa za seba dokázal postaviť. Tak prečo mi to nečakane prekážalo? Prečo ma z toho pohľadu bolelo pri mojom mŕtvom srdci? Prečo má tá doposiaľ neznáma iskra v jeho očiach tak znepokojovala?

 

Milujem obe svoje deti - 53. kapitola

Milujem obe svoje deti - 53. kapitolaTony prešiel k posteli a sadol si. Vyzeral, akoby do neho stačilo fúknuť, aby sa rozsypal. V stotine sekundy som bol pri ňom. Naše pozície sa vymenili. Tentoraz som si kľakol ja. Mal som chuť spýtať sa, ako to myslel, ale prekonal som sa. Potreboval čas a ja som mu ho dal.

 

Milujem obe svoje deti - 52. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 52. kapitolaVečná láska zmenila aj tú najväčšiu volterrskú mrchu. Čo všetko je ochotná urobiť pre šťastie svojho manžela?

 

Milujem obe svoje deti - 51. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 51. kapitola„Náš vzťah vznikol za zvláštnych okolností. Bol si tu väzňom. Nemohol si sa slobodne rozhodovať, dokonca ani slobodne pohybovať,“ povzdychla si, sklonila hlavu a zadívala sa na moju hruď. „Tvoje city to mohlo značne ovplyvniť,“ dokončila myšlienku. Zasekol som sa v polovičke nádychu. Trvalo pár sekúnd, kým mi jej slová došli.

 

Milujem obe svoje deti - 50. kapitola

Milujem obe svoje deti - 50. kapitolaVôbec som nepremýšľal. Príliš ma pohlcovala zúrivosť. Vyskočil som na nohy a chcel som sa vrhnúť na gardistov, keď som si uvedomil, že to oni nezasiahli. Žiadny v izbe neboli. Jane chránil môj syn. Stál pred ňou a schovával ju za svojim chrbtom. Zúfalý výraz v jeho tvári mi napovedal, ako sa mu táto konfrontácia prieči. Napriek všetkému som v ňom snáď prvýkrát v živote videl muža. Prišlo to tak náhle a nečakane. Moje dieťa už nie je dieťaťom. Kedy sa to stalo?

 

Milujem obe svoje deti - 49. kapitola

Milujem obe svoje deti - 49. kapitolaPrekvapivo mi dovolila kráčať za ňou a ani raz sa neobzrela. Zvolila rýchle tempo a ja som jej za to bola vďačná. Bože, nikdy som neverila, že k Jane Volturi pocítim niečo ako vďaku. Nepreskočilo mi?

 

Milujem obe svoje deti - 48. kapitola

Milujem obe svoje deti - 48. kapitolaZišla som posledné tri schody a moje telo samé spomalilo. Nedokázala som ho ovládať vôľou. Mozog zistil pravdu, no odmietal ju prijať. Chcel sa vyhnúť potvrdeniu faktov. Ku každému ďalšiemu kroku som sa musela nútiť. Dokonca som na chvíľu zavrela oči, akoby som dúfala, že keď ich otvorím, všetko bude preč. Celá scéna sa zmení a môj život sa vráti do normálu.

 

Milujem obe svoje deti - 47. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 47. kapitolaZahľadel som sa na svetlo prenikajúce otvorenými dverami a na chvíľu som privrel oči. Dovolil som si na okamih snívať. Veď by bolo také krásne postaviť sa a jednoducho utiecť. V dohľadne žiadna stráž. Nádhera.

 

Milujem obe svoje deti - 46. kapitola

Milujem obe svoje deti - 46. kapitolaVládca ešte pár sekúnd chrlil nadávky a potom sa ako mihnutím čarovného prútika upokojil. Nenávistný výraz vymenil za kamennú masku. Môj strach tým len znásobil. Naivne som dúfal, že ma zabije v afekte. Len pár minút bolesti a rýchla smrť. Asi som ho podcenil.

 

Milujem obe svoje deti - 45. kapitola

Milujem obe svoje deti - 45. kapitolaUvoľnená atmosféra nám vydržala po celý čas, ktorý sme spoločne bojovali so zložitým zapínaním pracky môjho opasku. Zaujímavé, Jane to vždy zvládla do sekundy. Asi mala lepšiu motiváciu.

 

Milujem obe svoje deti - 44. kapitola

Milujem obe svoje deti - 44. kapitolaSrdce jej udieralo o hrudný kôš a krv zrýchlene prúdila v žilách. Nádhera. Koľko tej lahodnej tekutiny asi pretečie cez jej krčnú tepnu? Tú rozkošnú pod jej kožou sa vzpínajúcu zásobáreň slasti.

 

Milujem obe svoje deti - 43. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 43. kapitolaTvár anjela, myšlienky vraha, srdce plné prekvapení – zoznámte sa s Jane.

 

Milujem obe svoje deti - 42. kapitola

Milujem obe svoje deti - 42. kapitolaA od toho okamihu to začalo. Zahrnul nás otázkami cestou k autu a aj počas jazdy do Volterry. S každou ďalšou sa mi stále viac hrnula krv do tváre. Pri tom sa pýtal na úplne normálne veci. Či sme sa kúpali v jazierku pri vile. Či sme videli to a hento. Či sme si kukli nejaký z filmov, ktorý nám nechal pripraviť. Najviac ma dostal, keď sa spýtal, ako sa nám páčilo neďaleké mestečko a jeho skanzen. Ani som netušil, že sa tu nejaké mesto nachádza. Koho zaujíma skanzen, keď má pri sebe krásnu ženu?

 

Milujem obe svoje deti - 41. kapitola

Milujem obe svoje deti - 41. kapitolaVodiči za mnou museli mať radosť. Vôbec som sa neponáhľala. Na tachometri mi ručička ani raz nestúpla nad osemdesiat. A to ani na diaľnici! Kto by sa náhlil na vlastný pohreb? Len niekto značne narušený a moja psychika bola vždy viac než v poriadku. Ak teda vynechám nejaké drobné fóbie. Ale zase na kom by sa nepodpísalo, keby žil v dome s ôsmimi upírmi a jedným veľmi prítulným meničom?

 

Milujem obe svoje deti - 40. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Milujem obe svoje deti - 40. kapitolaNiektoré fóbie sú smiešne, iné vznikli zo zlých zážitkov. Jane sa bojí, že jej niekto ublíži, keď to bude najmenej čakať. A to sa môže stať, len ak nemá možnosť použiť svoj dar. Dar, ktorý funguje, len ak na človeka alebo upíra vidí. Nikdy jej nevadilo, keď som ju zozadu objal. Vtedy mala možnosť pohybu, ale teraz nie. Tú možnosť som jej neuvážene vzal. Bolo jedno, že som nepoužil priveľkú silu. Stačil jej pocit, aby sa zľakla.

 

Milujem obe svoje deti - 39. kapitola

Milujem obe svoje deti - 39. kapitolaOlizla si hornú peru s pohľadom upretým do spätného zrkadielka, kde tak krásne videla jeho tvár. Miloval som túto jej podvedomú reakciu, ale len ak som ju spôsobil ja. Zaťal som zuby a ledva ovládol zúrivosť. Príliš živo som si vedel predstaviť, ako ho trhám na malé kúsky. Musel som si v duchu narátať do sto, aby som na neho naozaj neskočil. Nebolo by to fér. Nemohol za to, že si neviem udržať ženu ani v deň svadby.

 

Milujem obe svoje deti - 38. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Milujem obe svoje deti - 38. kapitolaNemohol som sa na to pozerať. Vzal som si zo stola fľašu vodky a vypadol som do priľahlého parčíku. Vybral som si najkrajšiu lavičku v okolí. Prepadala ma únava a nejaká zvláštna psychická vyčerpanosť. Dnes toho bolo na mňa trochu veľa. Naivne som čakal, že môj odchod preruší ich nezmyselné sebatrýznenie a trochu sa uvedomia. Ale asi zbytočne. Prvý dúšok vodky nebol práve najchutnejší, ale druhý sa už dal vydržať.

 

Milujem obe svoje deti - 37. kapitola

Milujem obe svoje deti - 37. kapitolaKostolný zvon sa rozoznel a oznamoval začiatok blížiacej sa svadby. Tej mojej. Snažil som sa zo všetkých síl predýchať zúrivosť, ktorá mi zaplavila vnútro. Sestra ju na mne musela vidieť. Upokojujúco ma hladila po chrbte. Kiežby to aspoň pomáhalo. To mám len tak s úsmevom nakráčať pred oltár a vziať si ženu, ktorá vôbec nerešpektuje moje rozhodnutia?

 

Milujem obe svoje deti - 36. kapitola

Milujem obe svoje deti - 36. kapitolaNedokázala som odolať nutkavej potrebe Jane objať a utešiť. Veď sa možno dozvie ortieľ, ktorý jej vezme nádej na lásku. Nestihla som k nej spraviť ani krok a zaujal ma iný pohyb. Alice sa zviezla na kolená a Jasper ju takmer okamžite nasledoval. Akoby ich k tomu prinútila neviditeľná sila. Predsa som sa v Jane mýlila a použila svoj dar? Ako len mohla? Takmer som jej už verila.

 

Milujem obe svoje deti - 35. kapitola

Milujem obe svoje deti - 35. kapitolaKolesá lietadla sa prvýkrát obtreli o pristávaciu dráhu a môj strach sa ešte znásobil. Je v poriadku? Uvidím ho vôbec? Dajú mi tú možnosť? Alebo je to len obyčajná pasca? Ako sa vôbec do Volterry dostal? Len na poslednú otázku sa odpoveď vtierala do mysli. Možno šlo skôr o neblahé tušenie.

 

Milujem obe svoje deti - 34. kapitola

Milujem obe svoje deti - 34. kapitolaRozum ma posielal domov za rodinou. Veď by to bolo také jednoduché. Zbaliť si veci, nasadnúť na lietadlo a zaklopať na dverách nášho domu. Zatváriť sa kajúcne. Použiť pár slov na ospravedlnenie a všetko, čo sa stalo jednoducho zatajiť. Nechať ich v tom, že som sa niekde flákal a živil ľuďmi. Časom by mi snáď odpustili a život by sa vrátil do normálu. Až na jednu drobnosť. Moje srdce by umrelo žiaľom a ja by som ho nasledoval veľmi rýchlo. Bez nej nemôžem žiť. To radšej nebudem žiť vôbec.

 

Milujem obe svoje deti - 33. kapitola

Milujem obe svoje deti - 33. kapitolaZavrčanie sa nedalo ovládnuť. Bolo mi jedno, že ma za toto asi zabije. Ak sa jej dotkol, roztrhám ho na kusy. A ju... no jej asi nedokážem urobiť nič.

 

Milujem obe svoje deti - 32. kapitola

Milujem obe svoje deti - 32. kapitolaÚžasný pocit sa rozlieval celým telom. Našiel si cestu do každej bunky. Nič lepšie ako ľudská krv neexistuje. Privrel som oči a vychutnával si tú obrovskú slasť.
S posledným dúškom sa dostavilo aj precitnutie. Výčitky sa prekvapivo nekonali.

 

Milujem obe svoje deti - 31. kapitola

Milujem obe svoje deti - 31. kapitolaTicho, ktoré nastalo, sa dalo takmer krájať. Vznášalo sa v ovzduší. Nikto okrem mňa nemal potrebu nadýchnuť sa, pohnúť, či aspoň žmurknúť. Arove dlhé premýšľanie mohlo byť dobrým, ale aj zlým znamením. Vymýšľal nám trest, ale netrúfal som si odhadnúť aký.

 

Milujem obe svoje deti - 30. kapitola

Milujem obe svoje deti - 30. kapitolaReflexívne som o krok ustúpil. Snáď prvýkrát vyzeral ako skutočný upír. Ten, čo sa za každých okolností dokonale ovládal, bol dnes už druhýkrát na pokraji výbuchu. Len ťažko povedať či zúfalstva alebo hnevu.

 

Milujem obe svoje deti - 29. kapitola

Milujem obe svoje deti - 29. kapitolaCez hnev, ktorý mnou prechádzal, som ani nepočul kroky na chodbe. Spamätal som sa, až keď sa dvere rozleteli. Stačilo mi cítiť vôňu, aby som vedel, kto prišiel, no aj tak som sa otočil. Presne ten nám tu ešte chýbal.

 

Milujem obe svoje deti - 28. kapitola

Milujem obe svoje deti - 28. kapitolaNezaslúžili si takto trpieť. Nemal ich opustiť. Odísť bez rozlúčky či vysvetlenia. Zlomiť im srdce. To mu nikdy neodpustím! Taká sebeckosť sa nedá prepáčiť, ospravedlniť a už vôbec nie zabudnúť.

 

Milujem obe svoje deti - 27. kapitola

Milujem obe svoje deti - 27. kapitolaAk niekoho milujete, nemali by ste sa ho snažiť zmeniť, ale ja som ju zmeniť chcel.

 

Milujem obe svoje deti - 26. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 26. kapitolaPrišlo to nečakane. Všetky predstavy sa rozpadli na prach. Možno ani ten prach z nich nezostal. Nezostalo nič. Len v srdci pribudlo niečo nové.

 

Milujem obe svoje deti - 25. kapitola

Milujem obe svoje deti - 25. kapitolaČakal som vo Volterre všetko najhoršie. Strach, smútok, bolesť možno dokonca smrť. Ale toto som nečakal. Toto nie je fér. Toto je príliš. Toto nezvládnem. Pozrel som na nebo. Takto vyzerá tvoj trest za moje hriechy?

 

Milujem obe svoje deti - 24. kapitola

Milujem obe svoje deti - 24. kapitola To je to najhoršie. Počúvať srdce. Stále má na všetko vlastný názor. Zvyčajne dosť otravný.

 

Milujem obe svoje deti - 23. kapitola

Milujem obe svoje deti - 23. kapitolaRoky výchovy nepopriete, nezmažete, nevytesníte z mysle. Nech sa snažíte akokoľvek. Zmeniť sa v bezcitné monštrum nie je také jednoduché.

 

Milujem obe svoje deti - 22. kapitola

Milujem obe svoje deti - 22. kapitolaMôže byť všetko trochu inak, ako sa doposiaľ zdalo? Možno vás táto kapitola o tom presvedčí.

 

Milujem obe svoje deti - 21. kapitola

Milujem obe svoje deti - 21. kapitolaKrv, to jediné bez čoho nedokáže upír existovať. Jediné, čo ho láka, mámi, priťahuje. Jediné, čomu nedokáže odolať. Vtedy idú city bokom. Neexistuje svedomie. Démon rozhoduje za vás. Nič mu neodmietnete. Priveľká daň za nesmrteľnosť. Priveľká daň za zbytočne dlhú existenciu.

 

Milujem obe svoje deti - 20. kapitola

Milujem obe svoje deti - 20. kapitolaNedokázal som odtrhnúť pohľad od jej pulzujúcej tepny. Krv sa jej prelievala v žilách. Červené krvinky spievali vábivú melódiu. Stačilo by tak málo...

 

Milujem obe svoje deti - 19. kapitola

Milujem obe svoje deti - 19. kapitolaTma, ticho, zvláštne prázdno. Akoby moje telo neexistovalo. Strach sa stupňoval. Nikdy som sa necítil taký bezbranný.

 

Milujem obe svoje deti - 18. kapitola

Milujem obe svoje deti - 18. kapitolaNastal čas porušiť druhé pravidlo správania vo Volterre: Nikdy neukáž, aký si slabý.

 

Milujem obe svoje deti - 17. kapitola

Milujem obe svoje deti - 17. kapitolaDá sa nájsť vo Volterre aj niečo iné ako bolesť? Každé miesto môže prekvapiť. A Volterra nie je výnimkou.

 

Milujem obe svoje deti - 16. kapitola

Milujem obe svoje deti - 16. kapitolaKrátky pohľad ku Cullenovcom, a potom späť do Volterry.

 

Milujem obe svoje deti - 15. kapitola

Milujem obe svoje deti - 15. kapitolaSpomienková kapitola nutná pre pochopenie deja. Možno bude pre vás trošku nudnejšia.

 

Milujem obe svoje deti - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 14. kapitolaÚprimne dúfam, že napriek všetkému ste na syna Edwarda a Belly nezanevreli a kapitola z jeho pohľadu vás zaujme. Podľa mňa už dozrel čas vidieť veci aj z iného uhla.

 

Milujem obe svoje deti - 13. kapitola

Milujem obe svoje deti - 13. kapitolaTrinástka je vraj nešťastné číslo. Možno nás trinásta kapitola príjemne prekvapí a dočkáme sa zmien k lepšiemu. Alebo aj nie...

 

Milujem obe svoje deti - 12. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 12. kapitolaAko vníma správanie svojho syna Edward? Čítanie myšlienok sa ukáže ako veľmi užitočný dar.

 

Milujem obe svoje deti - 11. kapitola

Milujem obe svoje deti - 11. kapitolaPosunieme sa o pár mesiacov v čase. Veľa sa zmenilo a veľa ešte zmení. Ako to už býva, zmeny nie sú vždy príjemné.

 

Milujem obe svoje deti - 10. kapitola

Milujem obe svoje deti - 10. kapitolaCelá rodina bude musieť zaujať stanovisko k návšteve Volterry. Aké rozhodnutie urobia? Bude sa páčiť všetkým?

 

Milujem obe svoje deti - 9. kapitola

Milujem obe svoje deti - 9. kapitolaV dnešnom dieli nás čaká návšteva Volterry. Dozvieme sa, akú voľbu si pre Bellu prichystali. Aro je proste zlatíčko.

 

Milujem obe svoje deti - 8. kapitola

Milujem obe svoje deti - 8. kapitolaŠťastie vraj nie je večné. Tak tomu bude aj v tejto rodine.

 

Milujem obe svoje deti - 7. kapitola

Milujem obe svoje deti - 7. kapitolaDnes nás čaká prvý školský deň. Existuje dôvod, prečo rodičia nepatria do školy so svojimi deťmi.

 

Milujem obe svoje deti - 6. kapitola

Milujem obe svoje deti - 6. kapitolaBolo by od matky trúfalé požadovať, aby jej deti boli niekedy hluché?

 

Milujem obe svoje deti - 5. kapitola

Milujem obe svoje deti - 5. kapitolaPríchod Charlieho ku Cullenovcom spôsobil nemalé problémy. Najhoršie to nesie asi Bella. Chce ochrániť otca, ale zároveň túži mať syna doma. Ako sa s Charlieho prítomnosťou popasuje práve Anthony?

 

Milujem obe svoje deti - 4. kapitola

Milujem obe svoje deti - 4. kapitolaCharlie si vyslovene vydýchol. Napadlo mu, že by nebol rád pradedom. Tak to teda, zbláznil sa? Čo sa mu to preháňa hlavou? To by som ja musel byť dedko. No moment, prešli sme s deťmi sexuálnu výchovu dostatočne? To musím prebrať s Bellou. Čo to trepem! Akú sexuálnu výchovu? Žiadny sex nemajú a ani nebudú mať. Presne tak, najlepšie nikdy. Môžu sa vlci kastrovať? To si musím niekde zistiť.

 

Milujem obe svoje deti - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Milujem obe svoje deti - 3. kapitolaZobúdzame sa do nového rána u Cullenovcov. Bude príjemné pre všetkých? A kto príde na nečakanú a nie práve vhodnú návštevu?

 

Milujem obe svoje deti - 2. kapitola

Milujem obe svoje deti - 2. kapitolaMožno, ak by som... Neviem, ak by som vedela, že čakám dve deti a prihovárala sa v tehotenstve obom. Ak by som nedúfala, že sa mi narodí jedno zdravé dieťa. Ak by som už v tehotenstve milovala obe svoje deti.

Dokončeno

Milujem obe svoje deti - Prológ a 1. kapitola

Milujem obe svoje deti - Prológ a 1. kapitolaDokáže si matka zvoliť utrpenie pre jedno svoje dieťa a šťastie pre to druhé? Ak druhá možnosť je len smrť oboch? Bella porodila dvojičky a žije šťastne so svojim manželom a rodinou už pätnásť rokov. No láska a šťastia netrvajú večne. Volterra nikdy nespí, možnosť skúmať dieťa splodené upírom a ľudskou ženou je pre nich príliš veľká výzva. Alebo je nakoniec všetko trochu inak a účel len svätí prostriedky?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!