Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele GabrielaVespucci

GabrielaVespucci

GabrielaVespucciPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Ness, Loch Ness

Bydliště: mezi sousedy z leva a mezi sousedy z prava :D

Věk: 16

O mně: Rodiče mi přidělili podle filmu 'Denis, postrach okolí' jméno, takže jsem Denisa ale přátelé mi říkají už od školky Ness. Jakmile vypukla twilight mánie, začali mi všichni říkat Nessie. Takže takhle vznikla má přezdívka. Jsem bytost upřímná, často sarkastická, která musí mít poslední slovo.
Nick GabrielaVespucci mám: Gabriela byla má oblíbená knižní postava + nějaké italské příjmení. ;))
Jako bonus mám příbuzné až v Americe (kam se jen naše rodina nenacpe :D) Moje nejdelší kořeny prý tkví v Itálii (z matčiny strany než odcupitali do Maďarska, odtamtud na Slovensko a pak do Čech) a ještě blíž Ruska, tudíž jsem pravoslavná evangelička (sloučenina vír mých předků, ale mě stačí se modlit před písemkou :D)

Mé seriály: Simpsonovi Futurama Teorie velkého třesku Velkolepé století Comeback

Filmy: Doba ledová 1-4 Taxi taxi 1-4 Policejní akademie 1-7 Stmívání (jak jinak :D) 1-4 Star Wars 1-6

Pc hry: Assassin's creed =všechno! Mafia I-II Knight of Honor Heroes 3-5 Hitman

Zbožňuju divadlo, které jsem úspěšně absolvovala, zpěv, který je spásou, děti, zvířata, svýho praštěnýho bráchu, sestry: Meu a Judy, Valju, kamarádky Anett a Hanku, Kačku, Ivču, Páju, Annie, (Hetalie...) Lucku a další. Obzvlášť Mey si nejvíc cením. Je to fakt kámoška, kvůli které bych šla do ohně, jen aby přestala plakat, smutnit nebo něco. ;)

Kontakt:

E-mail: lochness.priserka (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 3. 2013

Poslední přihlášení: 22. 6. 2015, 09:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od GabrielaVespucci

Povídky od GabrielaVespucciKapitolové: Domů - rozepsaná Vězenkyně na útěku - píše se(spoluatorské) Drabble: Esmé a dítě - vydáno Nessie a kytička - vydáno Život - čeká se

Články:

 

Domů - 14. kapitola

Domů - 14. kapitolaBella zmizela... Kam? Kdo ji unesl? A hlavně proč?

 

Život

ŽivotJsem zpět! A se mnou můj nový double drabble. :-) Jacob a svět jeho očima v různých časových odstupech. 200 slov.

 

Domů 13. kapitola

Domů 13. kapitolaZase po dlouhé době... Začala škola a s ní i mé trápení. Takže nečekejte nic valného. A užijte si kapitolu! Zvláštní dík Mee, že je tu stále pro mě... Jsi ta nej kámoška, kterou si můžu přát! :) Jinak si cením každého vašeho komentíku. Díky! Vaše GV

 

Nessie a kytička

Nessie a kytičkaNessie a Rosalie. Jaký následek? Další drabble z mé sbírky. :) GV

 

Domů 12. kapitola

Domů 12. kapitolaDíky za komentáře. Udělali jste mi velikou radost. Takže vás opět prosím, abyste komentovali. Všichni jste mě zahřáli u srdce a vypisování všech by mě zabilo a to vy přece nechcete. :D Jak se Sam rozhodla? GV

 

Domů 11. kapitola

Domů 11. kapitolaDíky opět těmto lidem: mea, Viky123, bara. Zároveň vás prosím o další komenty už kvůli anketě pod textem. V kapitole 3 jich bylo devět a v kapitole 10 byly jen tři. Moc Vás prosím!!! :) GV_____ Je opravdu Samiin dar její "šlechtický čumáček?"

 

Domů 10. kapitola

Domů 10. kapitolaVelké díky: Mea, anncullen65, Viky123, bara, matus, Pinka25. Především mé korektorce makulce. :) Pardon, že to tak trvalo, ale mám IQ houpacího koně a měla jsem hodně chybiček. Ještě jednou se omlouvám. :) Co chtěla Bella Sam? Dočtete se níže. Vaše GV :)

 

Domů 9. kapitola

Domů 9. kapitolaZase a opět seznam svých věrných čtenářů: bara, Mea, Jana, Pinka25, Viky123. Tato kapitola je celá z pohledu Belly. Co si myslí ona o Sam, a také je tu její celý rozhovor s matkou.

 

Domů 8. kapitola

Domů 8. kapitolaDěkuji za komentíky těmto lidem: Mea, Anna, Jana, Viky123, Pinka25, anncullen65. Díky holky. Bez vás bych už nepřežila ;-) Co má stále Jane za lubem? Proč neustále nedá šanci Sam se pořádně provětrat a je jí stále za zadkem? GV

 

Domů 7. kapitola

Domů 7. kapitolaCo se stane? :) Dnes tu je i pohled Belly. Hezké čtení a jako obvykle seznam těm, kterým chci poděkovat: anncullen65, Jana, Viky123, matony, Pinka25. Vaše GV. :)

 

Domů 6. kapitola

Domů 6. kapitolaDěkuji těmto lidem za čtení mé povídky: Mea, Anna, Jana, bara, Pinka25, Viky123. Ke článku: Usmíří se Sam a Heidi? A co Arův večírek a rodina Cullenových?

 

Domů 5. kapitola

Domů 5. kapitolaDalší kapitolka. Děkuji vám: Jana, Anna, Mea, Pinka25, Viky123. :) Jane a Sam si vyjdou na 'Plenění kont těch tří hlav', ale nějak vypustí, že je Sam novorozená. Nikomu se však nic nestane a obě spokojeně dojdou do hradu. Následuje hádka mezi Sam a Heidi. Usmíří se? Kvůli čemu se pohádaly? Vaše GV :-)

 

Domů 4. kapitola

Domů 4. kapitolaDěkuji svým věrným čtenářům: Mea, Viky123, Anna, anncullen65, Pinka25, matony, werigo (svým způsobem jeho komentář beru jako pochvalu, takže vítej na seznamu mých čtenářů;-)) Jana a Petruss11 Jak jsem slíbila, tato kapitola je z pohledu Sam. Tak si ji užijte a děkuji za komentíky :-) GV :-)

 

Domů 3. kapitola

Domů 3. kapitolaTuto kapitolu věnuji svým věrným čtenářům, kteří mi psali komentáře. Děkuji vám! Mea, petruss11, alicecullenhale2, Anna, Jana, Viky123 a Pinka25. Tato kapitola je opět z pohledu Heidi, ale od příště bude psáno z pohledu Sam. V této kapitole je opět popis dalších let dospívání malé Sam a její proměnu. ;-) Poděkování raději píšu sem. Tady to nikdo nepřehlédne. Ještě jednou vám holky děkuju. Vy mi dodáváte chuť psát. Vaše GV

 

Domů 2. kapitola

Domů 2. kapitola Druhá kapitolka. V této kapitole Heidi popisuje zabydlování malé Sam. Dokonce se i projeví Samin dar. Jenže může vyrůstat člověk ve hradě plném upírů? Poděkování mým věrným čtenářům: Mea (Děkuju ti za všechny za zprávičky - ty víš), Pinka25 (povzbudivý komentář), Niky (úchvatná smršť smajlíků), Petruss11(vřelý komentář) Jana (že bez debat mi napsala pár smajlíků) všem vám ještě jednou děkuju, doufám, že se další kapitola bude líbit :-)

Dokončeno

Domů prolog + 1. kapitola

Domů prolog + 1. kapitolaMladá těhotná žena vprostřed lesa volala svou sotva dvouroční dceru. Vedle ní stál mladý muž s policistou. Mladá žena se skácela k zemi. Aniž by tušili, někdo už jejich dceru našel a nyní si ji nesl pryč. Za rok zmíněná ztracená holčička zapomněla. Za ten samý rok se ztracené holčičce narodila sestřička známá jako Isabella Marie Swan. Najde si ztracená holčička cestu domů?

 

Esmé a dítě

Esmé a dítě100 slov o Esmé a jejím dítěti. Krásné čtení, GV. :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!