Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Domů 8. kapitola

Domů 8. kapitolaDěkuji za komentíky těmto lidem: Mea, Anna, Jana, Viky123, Pinka25, anncullen65. Díky holky. Bez vás bych už nepřežila ;-) Co má stále Jane za lubem? Proč neustále nedá šanci Sam se pořádně provětrat a je jí stále za zadkem? GV

…vlk za humny.

„Heidi tě všude shání,“ hulákala na mě už z dálky. Tiše jsem zavrčela. Bohudík si toho nevšimla. Dostala jsem nápad. S podlým výrazem jsem se koukla na Bellu.

„Ehm... a Bellu nepozdravíš?“ zeptala jsem se. Přesně jsem věděla, co udělá. Měla jsem pravdu.

„Cože?“ vyvalila oči. „Čau!“ vyprskla na ni. Pak mě už dále vedla k matčině pokoji. Ještě jsem se obrátila na Bellu. Stála tam a měřila si mě svým pohledem. Zamávala jsem jí a dál následovala Jane.

„Můžeš mi říct, proč jsi to udělala?“ zeptala se mě Jane daleko od Belly.

Vyprskla jsem smíchy. „Teď jsme si kvit!“ oznámila jsem jí se spokojeným úšklebkem.

Prudce se zastavila. Měřila si mě od hlavy k patě. Pak se hlasitě rozesmála.

„Bingo, Sam. Bod pro tebe!“ Smála jsem se společně s ní.

„Raději už půjdeme, ano?“ dodala mezi záchvatem smíchu.

„A co mi chce máma?“ zeptala jsem se jí se zájmem. Jane se zakřenila.

„Další fór. Papa zítra!“ zaječela a byla v trapu. Já ji jednou zabiju!

 

Měla jsem v plánu, že najdu mámu. Ale pak jsem dostala lepší nápad. Vběhla jsem k sobě do pokoje a v mžiku ho obrátila vzhůru nohama. Měla jsem cíl.

Fotky z mého dětství.

Nakonec jsem album našla. Jenže jsem tam jako batole. A pak čím dál starší. Jako novorozeně ne. Ani ťuk. Navíc tam nikde nebyla máma. Jenom na těch starších. Ani otec, avšak ten mi byl absolutně fuk. Album jsem dala stranou a pokoj zase uklidila. Pak se posadila na postel. Album jsem schválně nechala na zemi. Zavřela jsem oči a snažila se donutit vyhledat nejstarší vzpomínku. Ach ano…

 

Byla jsem v lese. Měla jsem na sobě modré letní šaty. Plakala jsem. Někdo na mě z dálky volal. Nereagovala jsem, jen jsem plakala. Náhle se od někud vynořila matka. Ve svém plášti. Natáhla se ke mně. Vzala mě do náruče. Pak se tam mihl Afton a dál Felix. Následoval záblesk z letadla. Pak Athenodora.

Dál nic. Ale vzpoměla jsem si na další.

Byly mi tak čtyři roky, když mi Jane předčítala pohádky. Fascinovaně jsem ji poslouchala. Vzpomínka skončila. Ale máme tu do třetice třetí díl.

Bylo mi sedm let. Seděla jsem u sebe v pokoji a hlasitě se s Jane dohadovala, že mi stále rozkazuje.

Vložila se do toho máma, která tam uklízela nějaké harampádí.

„Jane, nejsi její matka!“ napomenula mou kamarádku

„A ty snad jo?“ odsekla Jane.

Přiletěl jí pohlavek a Jane raději utekla. Druhý den jsem se Jane za mámu omluvila.

 

Vzpomínka skončila. Překvapeně jsem otevřela oči a prudce se posadila. Náhle jsem zkameněla. Můj dar. Měl teď toho víc. Měl o hodně větší rozsah. Ve velké síni byla rozjetá zábava. Skoro všichni tam byli. Jane se nacházela ve svém pokoji. Aro “kecal“ ve sklepení se Sulpicií. Zarazila jsem se. Necítila jsem mámu. Fajn. Roztáhla jsem svůj šlechtický čumák. Máma byla v Římě.

Unaveně jsem spadla na postel a stáhla čumák do sebe. Ne že bych byla stopař. Jen cítím cokoliv. Když chci, roztáhnu ten svůj čumáček do ohromných rozměrů. Navíc vycítím, co chce dotyčný udělat. Předvídala jsem. A teď jsem vnímala Jane, jak dřepí na posteli a brečí. Beze slz samozřejmě. Ale nevím proč. Pak se za ní zastavím.

Máma jela za nějakou svou kamarádkou. Zapřemýšlela jsem. Svou myslí jsem se napojila na Edwarda. Stále se snažil vlézt do hlavy Belle. Zkoušel to a zkoušel. Ušklíbla jsem se. Takže vím, co od něho čekat. Představila jsem si Bellu a zavřela oči. Moje mysl po ní pátrala. A najednou jsem ji našla. A mířila si to ke mně do pokoje.

 

Za dvě minuty ji zaregistrovaly mé ostatní smysly. Pak se ozvalo zaklepání na dveře. Zajímavé! Nečekala až jí otevřu nebo zvolám ‘dále‘. Prostě sem vpadla.

„Bello?“


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Domů 8. kapitola:

 1
5. Viky123
08.07.2013 [0:53]

Super, rychle dál , jsem zvědavá na pokracovani Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Pinka25
06.07.2013 [18:37]

Krása. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Jana
06.07.2013 [12:39]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Mea
06.07.2013 [11:41]

MeaPáááni, to začíná být hoooooooodně zajímavé! Emoticon Tak rychle další a delší! Emoticon Nebo si mě nepřej! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. bara
06.07.2013 [10:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!