Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Empress

No proto :D


Empress

EmpressPráva: Veterán

O mně: Twilight nebol láska na prvý pohľad, odolávala som pomerne dlho. No čím viac som sa zo začiatku bránila, o to silnejšie ma to neskôr zasiahlo. :-D Najprv som tvrdila, že nepatrím do žiadneho tímu, no istý vlk si ma podmanil natoľko, že som podľahla a zamilovala sa. ♥ Jacob sa prakticky zo dňa na deň stal mojou láskou a múzou. ♥

„I run with wolves!"

Kontakt:

E-mail: bielanevesta (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 72

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 11. 2011

Poslední přihlášení: 25. 11. 2023, 18:51

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Empress

Poviedky od EmpressKapitolovky:

Stará láska nehrdzavie - dokončená; Odraziť sa od dna - dokončená

Jednorázovky:

Sen je len začiatok; Stretnutie v Benátkach; Šťastie si za peniaze nekúpiš; Stretnúť anjela; Rozprávka na dobrú noc; Precitnutie; Drive me crazy; Pokiaľ dýcham, dúfam; Všetko zlé je na niečo dobré; Správna voľba (súťažná, spoluautorská); Nemehlo na zumbe (spoluautorská); Kompenzácia; Zvraty osudu

Drabble:

Keď musíš, tak musíš

Poézia:

Posledné objatie

Články:

 

Zvraty osudu

Zvraty osuduKaždý je strojcom svojho šťastia. Človek si tvorí vlastnú budúcnosť a dedí vlastnú minulosť. To sa týka aj Jacoba a Belly, ktorých osud najprv rozdelil, no napokon ich predsa len znovu spojil.

 

Odraziť sa od dna - 8. kapitola + Epilóg

Odraziť sa od dna - 8. kapitola + EpilógVeľkosť svojho šťastia si mnohokrát uvedomíme, až keď oň prídeme. No ak nás oň pripraví niekto bez nášho vlastného pričinenia, je to o to bolestivejšie. Preto je dobré byť vďačný za každé, aj to najmenšie šťastie, ktoré nám život prinesie. Je dobré tie drobné šťastia pevne uchopiť a nepustiť. A pokiaľ máme tieto drobné úspechy s kým zdieľať, naše šťastie sa znásobuje. Lebo každý dobre vie, že zdieľaná bolesť je polovičná bolesť, ale zdieľaná radosť a šťastie sa násobí.
Príbeh Maryam a Jacoba je na konci, dúfam, že si čítanie užijete a so záverom budete spokojní...

 

Kompenzácia

KompenzáciaKrátka jednorázovka, ktorá vznikla vtedy, keď som si už nutne potrebovala odpočinúť od starostí. Pôjde v nej prevážne nevážne o pripútanie. Dúfam, že sa bude aspoň trochu páčiť. ♥

 

Stará láska nehrdzavie 44. kapitola + Epilóg

Stará láska nehrdzavie 44. kapitola + EpilógVeci lásky sú vecami života.
Po čase zimnom prichádza jar,
po beznádeji vzniká nádej,
po hrôzach noci zasvitá deň.
Vladislav Vančura

 

Stará láska nehrdzavie - 43. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 43. kapitolaV prvom rade sa musím ospravedlniť, že mi to opäť tak dlho trvalo, ale poznáte to. Niekedy to nejde, ani keby ste sa rozkrájali. Každopádne dúfam, že sa vám táto kapitolka bude páčiť, pretože sa pomaly ale isto blížime do finále. Okrem tejto nás čaká ešte posledná kapitola a epilóg.
Nižšie sa dozviete, čo sa odohrávalo bezprostredne po Bellinej záchrane. Svoje slovo dostanú Bella, Jacob, ale aj Edward. Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Odraziť sa od dna - 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Odraziť sa od dna - 7. kapitolaJacobovi sa našťastie podarilo prekonať to najhoršie a ostal nažive. Rozhodne sa ostať po Marynom boku. Nechce ju opustiť ani na chvíľu, ale neodkladné povinnosti ich predsa len na nejaký čas znova rozdelia. Čo bude toto odlúčenie pre nich znamenať?
Vo chvíli, keď Mary počíta doslova posledné minúty pred Jakeovým návratom, sa nemilosrdne pripomenie jej minulosť...

 

Stará láska nehrdzavie - 42. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 42. kapitolaStihne Jacob prísť včas, aby zachránil Bellu?

 

Odraziť sa od dna - 6. kapitola

Odraziť sa od dna - 6. kapitolaTak som tu s ďalšou kapitolkou a dúfam, že sa vám bude páčiť.
Dozviete sa v nej, či sa bude môcť Mary radovať alebo či bude mať dôvod na žiaľ. Snáď nebudete rozuzlením sklamané. Prezradím len to, že nás ešte nejaký ten dielik čaká.
Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Odraziť sa od dna - 5. kapitola

Odraziť sa od dna - 5. kapitola... Vzlyk. Druhá slza si našla cestu von. Hlava sa mi roztočila ako na kolotoči a ja som sa musela chytiť pultu pred sebou.
Potom ďalší vzlyk, ďalšia slza a zrazu ich bolo toľko, že som to prestala počítať. Telo sa mi otriasalo potlačovaným plačom a slzy, ktoré boli doteraz nútené skrývať sa, ma pálili v očiach...

 

Odraziť sa od dna - 4. kapitola

Odraziť sa od dna - 4. kapitolaMôže sa zo zdanlivo náhodného stretnutia vyvinúť vzťah, ktorý sľubuje svetlejšiu budúcnosť? Majú Mary a Jake vôbec šancu? Lenže čo keď si ani jeden z nich neuvedomil, že nebezpečenstvo je bližšie, než by sa mohlo zdať?
Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Nemehlo na zumbe

Nemehlo na zumbe

Ak vie na Olympijskom polostrove niekto vrtieť zadkom ako latinskoamerické tanečnice, tak potom je to Jacob Black. A ak po tom istom polostrove kráča niekto, kto má obe nohy ľavé, nemôže to byť nikto iný ako Isabella Swanová. Ale čo keď jedna stávka prinúti túto nešikovnicu dostaviť sa na jednu z hodín zumby, ktorej inštruktorom nie je nikto iný než sám Jacob? A čoho chcel Jake vlastne dosiahnuť, keď po vyhranej stávke Bellu donútil, aby sa práve ona prišla natriasať na spôsob Jennifer Lopez?

Ďalší spoluautorský počin z dielne Empress + maryblack. Všetkým prajeme veselé Vianoce! ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 41. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 41. kapitolaBitka a pár nezvaných hostí.

 

Odraziť sa od dna - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Odraziť sa od dna - 3. kapitola

Stará láska nehrdzavie...

18+

 

Odraziť sa od dna - 2. kapitola

Odraziť sa od dna - 2. kapitolaMary a Maggie na karaoke. Koho stretnú? Ako sa pre ne večer skončí?

Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Odraziť sa od dna - 1. kapitola

Odraziť sa od dna - 1. kapitola

Jedného dňa sa Maryam zrútil svet. Spočiatku si myslela, že ho snáď nikdy nedokáže postaviť do pôvodnej podoby, ale potom zistila, že nie všetko staré musí nutne znamenať, že je to aj dobré. Začať budovať všetko od začiatku je neľahká úloha, ale keď k vám príde na návštevu jedna bláznivá sesternica, môžu sa udiať zmeny k lepšiemu. Tak sa Mary znova stretne so svojim starým známym, Jakeom Blackom, ktorému sa možno podarí zmeniť jej život k lepšiemu.

Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 40. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 40. kapitolaPremeny

 

Stará láska nehrdzavie - 39. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 39. kapitolaJacobova neblahá predtucha sa potvrdila a vari nikto z toho nie je menej nadšený, než on. Hádam len Bella, ktorá má tiež isté podozrenie, ale zatiaľ netuší, aká hrozba sa blíži. Niekto ju začne sledovať a napokon sa dostane až úplne k nej a to v čase, keď ostane bez ochrany sama v dome.
Veľmi sa ospravedlňujem za tú dlhú odmlku, ale boli na to ozaj vážne dôvody. Všetkým, ktorí vydržali čakať a nestratili so mnou trpezlivosť, ďakujem!!! Dúfam, že sa čakanie vyplatilo a nová kapitola sa vám bude páčiť. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 38. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 38. kapitolaVšetko sa zdá byť v najlepšom poriadku. Jacob a Bella si do sýtosti užívajú jeden druhého. Lenže čo ak je to iba zdanlivý pokoj pred búrkou?

 

Stará láska nehrdzavie - 37. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Stará láska nehrdzavie - 37. kapitolaBella a Jacob sa dostanú za hranicu, spoza ktorej už nie je návratu.

 

Správna voľba - 3. časť

Správna voľba - 3. časť

Všetko sa dáva do pohybu a odhalí sa nejedno tajomstvo, prelejú sa potoky sĺz.

Ako sa so svojim osudom popasujú traja mladí ľudia, čo sú spolu spojení viac, než sa na prvý pohľad zdá? A pre koho sa Bella nakoniec rozhodne? Naplní poslednú vôľu svojej priateľky a zvolí si manželstvo bez lásky? Alebo sa vzoprie a vyberie si šťastný život po Jacobovom boku?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Správna voľba - 2. časť

Správna voľba - 2. časťBella si premyslí všetky pre a proti a oznámi otcovi svoje rozhodnutie ohľadom svadby. Nemá najmenšie tušenie, že sa stretla s osobou, ktorá do budúcna tak veľmi ovplyvní jej život.

Rose je rozhodnutá vymazať Edwarda zo svojho života a spozná niekoho, kto jedného dňa do jej osudu zasiahne významným spôsobom.

A čo keď sa Belle vďaka Rosalie pripomenie vlastná minulosť?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Správna voľba - 1. časť

Správna voľba - 1. časťCarlisle Cullen je veľmi vplyvný muž, a keď niečo chce, ide si tvrdo za tým. Tentoraz sa rozhodol, že ožení svojho syna Edwarda s Isabellou, dcérou policajného dôstojníka Charlieho Swana.

Lenže, čo keď Edward miluje inú a Belle vstúpi do cesty jej osudový muž? Aké intrigy Carlisle použije, aby Edward opustil Rosalie? A akú úlohu v tom všetkom zohrá Emmett McCarty, ktorý Belle zlomil srdce, keď rok predtým bez stopy zmizol? A čím vlastne Carlisle prinúti Charlieho, aby žiadal od svojej dcéry zväzok z rozumu?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Stará láska nehrdzavie - 36. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 36. kapitolaJake a Bella si medzi sebou konečne vysvetlili, čo bolo potrebné. Ale bude to stačiť na to, aby sa ich vzťah posunul ďalej? Okrem toho, ešte stále medzi nimi zostáva pár nezodpovedaných otázok...

 

Stará láska nehrdzavie - 35. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 35. kapitolaDozvie sa Jacob, čo priviedlo Bellu domov?

 

Stará láska nehrdzavie - 34. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 34. kapitolaKonečne doma.

 

Stará láska nehrdzavie - 33. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 33. kapitolaKapitola je o tom, ako Jacob prežíval opätovné stretnutie s Bellou.

 

Stará láska nehrdzavie - 32. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 32. kapitolaVšetko zlé raz skončí a po každom daždi vyjde slnko. Stretne konečne aj Bella to svoje?

 

Stará láska nehrdzavie - 31. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 31. kapitola

Bella sa preberie a zistí, že prišla nielen o ilúzie, ale stratila omnoho viac.

Jacob navštívi Charlieho a tam sa dočká istého telefonátu.

Ďakujem všetkým za priazeň a prajem príjemné čítanie. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 30. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 30. kapitolaNovinky a nečakané zistenie.

 

Stará láska nehrdzavie - 29. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 29. kapitolaRoky na univerzite formou denníkových zápiskov.

 

Stará láska nehrdzavie - 28. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 28. kapitolaNiečo končí, niečo začína

 

Stará láska nehrdzavie - 27. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 27. kapitolaBella sa dozvie pravdu, ktorú nečakala, no na jej rozhodnutí to nič nezmení. Bez utrpenia sa to však nezaobíde.

 

Stará láska nehrdzavie - 26. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 26. kapitolaVšetko krásne sa raz skončí...

 

Všetko zlé je na niečo dobré

Všetko zlé je na niečo dobré

Ako po daždi vždy vyjde slnko a po noci deň, tak aj v našom živote majú zdanlivé nepríjemnosti, skôr efekt blížiaceho sa zlepšenia, keď sa im nepoddáme.

Rose a Emmett...

 

Stará láska nehrdzavie - 25. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 25. kapitolaVečer plný spomienok

 

Stará láska nehrdzavie - 24. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 24. kapitola... Najradšej by som ju zovrel v náručí, ale na to som nemal dosť odvahy. Sledoval som ju orlím zrakom a môjmu vlkolačiemu sluchu neunikol zvuk jej srdca. Podľa toho, ako rýchlo tĺklo, som usúdil, že je ešte nervóznejšia ako ja...

 

Keď musíš, tak musíš

Keď musíš, tak musíšZávislosť je proste závislosť. Pár slov o tom, čomu Bella nedokázala odolať.

Drabble 100 slov

 

Stará láska nehrdzavie - 23. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 23. kapitolaVeľké prípravy, jeden zabudnutý list a znovuobjavené pocity...

 

Posledné objatie

Posledné objatie

Moja prvá poézia, ktorá vznikla z momentálneho popudu, nie je síce dokonalá a plná rýmov, ale aj tak dúfam, že sa vám bude páčiť. ♥

Pár slov o tom, čo sa Jacobovi preháňalo hlavou, keď si myslel, že Bella pôrod neprežila.

 

Stará láska nehrdzavie - 22. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 22. kapitola

Dnes sa pozrieme hneď na tri miesta: Volterra, Forks a Denali.

Kapitola je síce jedna z najkratších, ale je v nej vysvetlené všetko, čo som vysvetliť chcela. Tak hurá do toho, dúfam, že si čítanie užijete. ♥

 

Drive me crazy

Drive me crazyJacob a Bella boli kedysi dobrými priateľmi, ale od istej doby nemôžu jeden druhého ani cítiť. Čo ak sa však Belline kamarátky rozhodnú, že práve Jake je ideálnym kandidátom, ako Edwarda Cullena prinútiť k žiarlivosti? Dopadne všetko podľa plánu, alebo to skončí úplne inak, než si Bella predsavzala?

 

Stará láska nehrdzavie - 21. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 21. kapitola

Ticho pred búrkou, alebo ako sa hovorí, „Dovtedy sa chodí s džbánom pre vodu, kým sa ucho neodtrhne".

Kto si koleduje o problémy, v kom sa prebúdza svedomie a naopak, kto to svedomie stráca?

Ďakujem všetkým, ktorí vydržali čakať a ja dúfam, že sa vám bude táto kapitola bude páčiť a čítanie si užijete. ♥♥

 

Pokiaľ dýcham, dúfam

Pokiaľ dýcham, dúfam

Krátka úvaha o tom, ako sa asi po Bellinom návrate zo svadobnej cesty cítil Charlie. Hlavne keď mu oznámili, že je vážne chorá a nemôže sa s ňou vidieť...

Je to taká hlúposť, ale snáď sa aspoň niekomu bude páčiť. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 20. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 20. kapitolaLovec a korisť

 

Stará láska nehrdzavie - 19. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 19. kapitolaSám som dobre vedel, že tieto záležitosti sa ovplyvniť nedajú, no pohľad na neho mi dával určitý pocit zadosťučinenia. Narovnal som sa, oprášil si ruky a pozrel na omráčenú postavu, zvíjajúcu sa na zemi.
„Radšej mi nejaký čas nechoď na oči!" varoval som ho.

 

Precitnutie

PrecitnutieŽivot je nevyspytateľný a bolesť patrí k nemu,
snažiť sa s tým bojovať, to vôbec nemá cenu,
môžeš ho akurát tak prijať, taký aký je,
to, čo zažiješ ťa posilní, alebo zabije!

 

Stará láska nehrdzavie - 18. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 18. kapitola

Ospravedlňujem sa všetkým mojim čitateľom, že mi pridanie novej kapitoly trvalo tak dlho. Bohužiaľ sa vyskytlo viacero problémov, takže skôr to naozaj nešlo. :-( Dúfam však, že sa vám táto kapitola bude páčiť a čítanie si užijete. ♥

A čo sa bude diať? Bella sa po útoku prebudí v nemocnici. Kto bol tým útočníkom ktorý ju napadol? A kto ju vlastne zachránil?

 

Rozprávka na dobrú noc

Rozprávka na dobrú nocNie je krajších rozprávok než tie, ktoré píše život sám.

 

Stretnúť anjela

Stretnúť anjela„Možno už nie som tá, čo som bola
a zajtra už nebudem tou, ktorou som bola dnes.
Možno je to preto, že na ceste, ktorou kráčam,
som každý deň o pár krokov ďalej od začiatku cesty
a o pár krokov bližšie k cieľu."

Esmé a Carlisle trochu inak...

 

Stará láska nehrdzavie - 17. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 17. kapitola

Školský rok sa skončil a Bellu čaká nielen brigáda, ale aj výlet do Seattlu. Rozhodne tam však nepôjde sama. Kto ju bude sprevádzať? A bude táto cesta prebiehať bez problémov? Čo sa stane, ak počas potuliek mestom, natrafia na párik upírov?

Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 16. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 16. kapitola... Bol tu! Srdce sa mi šialene roztĺklo. Moja ruka vyletela hore ku perám a prsty začali pátrať po stopách, ktoré tam zanechal. Ty hlupaňa, čo ťa to pochytilo!? vynadala som si v duchu a zotrela slzu, ktorá si už kliesnila cestu po mojom rozpálenom líci...

 

Stará láska nehrdzavie - 15. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 15. kapitolaČo všetko sa musí stať, aby sa v Edwardovi pohlo svedomie?

 

Šťastie si za peniaze nekúpiš - 2. časť

Šťastie si za peniaze nekúpiš - 2. časť

Niekedy je ťažké nájsť svoj osud, nájsť svoju životnú lásku. Ale keď sa nám to podarí, musíme si uvedomiť, že človek ktorého milujeme, má svoju minulosť aj prítomnosť, nech už je akákoľvek. A pokiaľ chceme mať šťastnú budúcnosť, musíme sa s tým vyrovnať a nájsť spoločnú cestu k svojmu šťastiu.

Podarí sa to Elisabeth a Jacobovi? Aká bude tá ich cesta?

 

Šťastie si za peniaze nekúpiš - 1. časť

Šťastie si za peniaze nekúpiš - 1. časť

Veľa ľudí si myslí, že keby mali vo svojich životoch viac peňazí, mali by aj viac šťastia... Je to však skutočne pravda?

Elisabeth sa stala jedinou dedičkou majetku po svojom otcovi, ale spokojnosť a šťastie jej to neprinieslo. Rozhodne sa preto odísť z mesta. Útočisko jej poskytne malá chata ukrytá hlboko v lesoch, neďaleko La Push.

Čo sa stane, keď narazí na Jacoba Blacka?

 

Stará láska nehrdzavie - 14. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 14. kapitola

Edward konečne zoberie Bellu na stretnutie s celou rodinou. Niekomu sa to páči viac, niekomu menej a podaktorým vôbec. Okrem toho, Bellu stále trápia výčitky svedomia, chce na Jakea zabudnúť, ale nedarí sa jej to.

Ak chcete vedieť, ako všetko dopadne, ponorte sa, prosím, do nasledujúcej kapitoly. Prajem príjemné čítanie! ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 13. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 13. kapitola

Bella uverí Edwardovým slovám a ani na moment o nich nepochybuje. Jacob sa ju snaží presvedčiť, že jej Edward klame, ale Bella mu neverí.

Počas jednej návštevy v La Push sa niečo vo vzťahu medzi Bellou a Jakeom zmení. Prečo? To si už musíte prečítať. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 12. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 12. kapitolaV dnešnej kapitole sa pozrieme na zúbky Edwardovi Cullenovi a to pekne zblízka. Aké tajomstvo sa snaží skryť pred Bellou?

 

Stará láska nehrdzavie - 11. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 11. kapitola

Ešte raz sa ospravedlňujem, všetkým mojim čitateľom, za neuveriteľne dlhú pauzu. Budem dúfať, že ste na moju poviedku nezabudli a najnovšia kapča sa vám bude páčiť.

A o čo v nej pôjde?

Vo Forks a La Push je práve jeden z mála slnečných dní. Príjemné počasie však nie je zárukou toho, aby aspoň jeden Bellin deň nebol bez karambolov. O čo sa pokúsi Jacob a čo sa Bells dozvie o Edwardovi?

Ak sa chcete dozvedieť viac, ponorte sa, prosím, do nasledujúcich riadkov. Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 10. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 10. kapitola

Bellu príde niekto navštíviť oknom. Kto to bude?

... Nevidela som ho od toho incidentu, alebo ako to nazvať. A predtým celé týždne. Až teraz, keď bol konečne tu a tisol ma k sebe, mi začalo dochádzať, ako hrozne mi chýbal...

Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 9. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 9. kapitola

Tak, som tu opäť s novou kapitolkou. Viem, že to trvalo, ale dúfam, že čakanie za to stálo a moje nové písmenká si užijete. ♥

A čo sa od posledného razu udialo? Verte či nie, ale Bella s Edwardom sa skutočne vybrali na ples. Čo sa na ňom stane? A dozvie sa Bella konečne celú pravdu?

 

Stará láska nehrdzavie - 8. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 8. kapitolaPre tentokrát miesto klasického perexu iba krátky úryvok z kapitoly:
... Neviem ako dlho sme takto ležali, mohli to byť minúty, ale pokojne aj pár hodín, bolo mi to srdečne jedno. Nad nami sa zoskupili mračná a skutočne začalo pršať, no my sme sa zo svojich pozícií nepohli ani o piaď...

Dúfam, že si čítanie užijete rovnako, ako ja som si užila písanie a kapitola sa bude páčiť. ♥

 

Stará láska nehrdzavie - 7. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 7. kapitolaBella pomaly zisťuje, že v mnohých starých legendách sa môže ukrývať kus pravdy. Čo bude toto zistenie znamenať pre ňu?
Prajem príjemné čítanie. ♥

 

Stretnutie v Benátkach

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Stretnutie v Benátkach

Hovorí sa, že láska aj hory prenáša.

Tak prečo by nemohla zmeniť život Marion a Hannah?

A ako do toho všetkého zapadá Jacob Black?

 

Stará láska nehrdzavie - 6. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 6. kapitolaPláž, Bella a Jacob... Čo se bude diať? Bude to len obyčajný deň s priateľmi, alebo sa poodhalí nejaké tajomstvo? Nechajte sa prekvapiť...

Prajem príjemné čítanie!

 

Sen je len začiatok

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Sen je len začiatokAj niektoré sny se môžu stať skutočnosťou. Aj obyčajná žena môže zažiť rozprávkové šťastie.

 

Stará láska nehrdzavie - 5. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 5. kapitolaNiekto sa konečne vráti z „výletu" a Bella tým pádom začína byť rozpoltená. Na záver ju čaká prekvapenie... Aké? To si už musíte prečítať.

 

Stará láska nehrdzavie - 4. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 4. kapitolaKonečne sa pozrieme na to, ako to v súčasnosti vyzerá u Blackovcov v La Push.

 

Stará láska nehrdzavie - 3. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 3. kapitolaČo cítili pri prvom stretnutí od detských čias Jacob a Bella? A čo sa medzitým odohralo vo vile Cullenovcov?

 

Stará láska nehrdzavie - 2. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 2. kapitolaDozviete sa, čo všetko sa môže prihodiť v jeden zdanlivo obyčajný deň.

 

Stará láska nehrdzavie - 1. kapitola

Stará láska nehrdzavie - 1. kapitolaVráťme sa o pár rokov naspäť, keď všetko vlastne začalo...

 

Stará láska nehrdzavie - Prológ

Stará láska nehrdzavie - PrológBella sa vracia naspäť do Forks. Bez Edwarda, Cullenovcov a stretáva tam svojho bývalého kamaráta Jacoba.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!