Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Cora

Tapeta z Robertem


Cora

CoraPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lida P.

Bydliště: Ostrava

Věk: 16

O mně: Ulítlá človíček, která miluje vlky, upíry, vlkodlaky, horory a další fantas magorie :).

Kontakt:

E-mail: lidunkap (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 8. 2010

Poslední přihlášení: 29. 1. 2015, 13:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Cory

Povídky od Cory♣Jednorázovky:
♦ Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene! / ♦ Na kilometry vzdálená
♣Kapitolovky:
♦ Nový vládce? Ne, konec utlačování! - dokončená
♣Spoluautorské:
♦ Jsem princezna, budeš můj princ?
♣Básničky:
♦ Člověk a upír I. - Stmívání / ♦ Člověk a upír II. - Nový měsíc / ♦ Člověk a upír - Bree Tanner / ♦ Jasperova přeměna / ♦ Bolestné verše Leah / ♦ Emmettova proměna / ♦ Na první pohled / ♦ Esmeina proměna / ♦ Tvůj tajný ctitel - bonus k povídce Nový vládce? Ne, konec utlačování! / ♦ Alicina proměna / ♦ Rosaliina proměna / ♦ Proč ne já?! / ♦ Tomu já ríkám rodinka... / ♦ Volterský anděl smrti / ♦ Papat Emmettovu kočku se nevyplácí / ♦ Moje malá bohyně / ♦ Procitl jsem...
♣Drabble:
♦Aliciny nákupy / ♦ Exkluzivní nabídka!
♣Soutěžní:
♦ Chvíle dojetí? Ne, trapasu! / ♦ Májová romance / ♦ Vánoční překvapení

Články:

 

Mission complete

Mission completePříběh je o jednom mladém upírovi jménem Demetri, který již dlouhá léta pracuje u Volturiových a plní příkazy vyšších. Jeho úkolem je vyhledat a zneškodnit lidské škůdce, kteří by se mohli dovědět o upíří existenci, což je krajně nežádoucí. Tyto mise jej zavádí do různých koutů světa a tentokrát se náš mladý „přítel“ podívá do Ameriky, přesněji do Forks…

 

Byl jsi pro mě vším

Byl jsi pro mě všímPo dlouhé době další moje poezie, ovšem ne moc veselá. Je to z pohledu Renesmé, zřejmě někdy po osudovém dni...

 

Procitl jsem...

Procitl jsem...Poezie o blonďatém mladém upírovi, který si až po desítkách mrtvých uvědomil, že byl jen hloupu loutkou své paní...

 

Moje malá bohyně

Moje malá bohyněKrátká poezie, která mě napadla z nudy, když jsem byla na chatě. Z pohledu tajmeného měniče, který spatří malou dívku se svým bráškou v lese, jak si hrají.

 

Volterrský anděl smrti

Volterrský anděl smrtiStručná poezie o Volterrském anděli smrti. Doufám, že se vám bude líbit. :) Cora

 

Papat Emmettovu kočku se nevyplácí!

Papat Emmettovu kočku se nevyplácí!Rýmovaná parodie o našem milém vlčkovi Jacobovi a Emmettově zesnulé kočičce Micince. Doufám, že se vám bude líbit. :) Cora.

 

I ochrana někdy selže

I ochrana někdy selžeCo se stane, když Jacobovi a Renesmé praskne ochrana? Můj malý výmysl, když jsem se nudila. Je to básnička na toto téma. Snad se vám bude líbit a vy mi zanecháte komentář :).

 

Na kilometry vzdálená

Na kilometry vzdálenáProtože Leah je odjakživa moje oblíbená hrdinka, stále vymýšlím nějaké téma k ní. Tentokrát je to jednorázovka. Už jste si někdy připadali úplně sami, i když kolem vás jsou statisíce lidí? Tak si připadá i Leah, která tady své pocity popisuje.

 

Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene!

Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene!Krátká jednorázovka o Victorii, od doby, co přišla o Jamesa, až po proměnu Rileyho. Je to opravdu krátké, protože to nejprve měl být triple drabble, ale slov bylo moc a toho, co bych mohla odebrat, velmi málo.

PS: Strašně se těším na komentáře. :)

 

Exkluzivní nabídka

Exkluzivní nabídkaTento drabble je výplod mé fantazie, když jsme si psali s jednou kámoškou pozdě v noci na icq. Donutila mě to sem dát a tak jsem zvědavá, co na to řeknete :). Jednou se ve Volteře objevila zvláštní cedule se zajímavou nabídkou, ale přijme ji někdo vůbec? Věnováno skvělé holce a kamarádce, IsabelleMarieVolturi :).

 

Jsem princezna, budeš můj princ? - 1. díl

Jsem princezna, budeš můj princ? - 1. dílJá a moje dobrá kamarádka Stefka22 vám přinášíme jednodílnou spoluautorskou povídku, kterou jsme rozdělili do tří částí. Toto je ta první. :D Alice je římská princezna (období středověku), ale zaplete se mezi upíry, kteří ji promění. Ona však nehodlá žít život krvelačné bestie, a tak se vydává hledat nový způsob přežití. Nalezne Cullenovy a okamžitě se zamiluje do Japera, nejnovějšího člena rodiny. Ten o ní však nejeví pražádný zájem. Princezna, zvyklá dostat vše, co si umane, ale nestrácí trpělivost. Jasper však ví, že v hloubi duše k ní něco cítí. Jak dlouho se naší princezně Alice dokáže stranit? Budou nakonec spolu?

 

Odpusť mi, prosím

Odpusť mi, prosímBásnička k mé povídce Nový vládce, ne konec utlačování! 10. kapitola. Je to omluva od Jake pro Nessie.

 

Tomu já říkám rodinka...

Tomu já říkám rodinka...Renesmé vypráví o své zvláštní rodině. Krátká poezie, ale doufám, že se aspoň někomu bude líbit. :)

 

Proč né já?!

Proč né já?!Básnička o Jakeovi a Belle. Jeho pocity, když si vybrala Edwarda a né jeho a potom, když mu dala Renesmé.

 

Aliciny nákupy

Aliciny nákupyKdyž jsem viděla, kolik lidí piše drabble, musela jsem se také zapojit. :) Určitě si každý, kdo četl Rozbřesk, vzpomene, jak Edward a Bella dostali od Cullenových domeček jako svatební dar. Můj drabble je o tom, jak jim Alice naplnila šatník. :) Je to můj první drabble, tak budu ráda za komentář, třeba i s kritikou. :)

 

Rosaliina proměna

Rosaliina proměnaRosalie Hale a její proměna. Co k tomu více říct? Snad jen hezké čtení a prosím o zanechání komentáře :).

 

Alicina proměna

Alicina proměnaJak už název napovídá, je to báseň o Alice a její proměně.

 

Tvůj tajný ctitel

Tvůj tajný ctitelPoetický bonus k mé kapitolovce Nový vladce? Ne, konec utlačování! Je to jeden ze zamilovaných dopisů, které napsal Demetri Coře. Ať se vám líbí, vaše Cora♥.

 

Esméina proměna

Esméina proměnaPodle názvu asi poznáte, že je to o Esmé. Jenom zkráceně jsem se snažila zbásnit její proměnu a život před ní. Doufám, že se vám bude líbit :). Vaše Cora.

 

Na první pohled

Na první pohledTato báseň je o Jacobovi, jak mluví o citech k Nessie. No, není nic moc, ale doufám, že se alespoň někomu bude líbit.

 

Emmett a jeho proměna

Emmett a jeho proměnaBáseň je o Emmettovi. Je to stručně zbásněný život od výletu do hor, až k dnešní době. Doufám, že se vám bude líbit, a zanecháte mi o tom komentář. Samozřejmě i s kritikou. :-) Věnováno Stefce22, kvůli které tato báseň vznikla :-).

 

Bolestné verše Leah

Bolestné verše LeahTak jsem zapracovala a je tady moje další báseň. Je z pohledu Leah, mojí vlčí oblíbenkyně. Je o tom, jak se cítí po tom, co ji Sam opustil. Doufám, že se vám bude líbit a budu moc ráda za komentář.

 

Jasperova přeměna

Jasperova přeměnaTak a jsem tady opět s další básní. Jako vždy není nic moc, jak už ji někdo pojmenoval (a po pravdě) je laická. Ale doufám, že se alespoň někomu bude líbit. A moc prosím o komentáře i s kritikou, jestli mám pokračovat.

 

Člověk a upír - Bree Tanner

Člověk a upír - Bree TannerOpět jsem zapojila svůj mozek a napsala báseň. Je z pohledu Bree o jejím životě, který určitě nebyl jednoduchý. Napsané je to podle knížky. Nevím, jak se mi povedla, doufám, že to mi napíšete vy. :D Velmi by mě potěšil váš komentář.

 

Člověk a upír II. - Nový měsíc

Člověk a upír II. - Nový měsícNapsala jsem pro vás i pokračování Člověk a upír. Moc děkuji lidem, kteří si první díl mé básničky přečetli a zanechali komentář. Je to opět zbásněné Stmívání, teď už druhý díl - Nový měsíc. Zase prosím o komentáře, a doufám, že se vám bude líbit :-).

 

Člověk a upír - Stmívání

Člověk a upír - StmíváníToto je můj první výtvor na těchto stránkách, ale také úplně první o Stmívání. Je to báseň o prvním dílu Stmívání. Sice je dost zkrácená, ale i tak doufám, že se vám bude líbit. A také bych chtěla poprosit o komentáře, jestli se vám báseň líbila a taky nějakou tu kritiku, přece jen začínám a chtěla bych se zlepšit. :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!