Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od swanbellacullen

Povídky od swanbellacullenMé výtvory: Proč sis vybrala zrovna jeho?, Pořád na ni myslím, I vlkodlak má city, Jak si mohl!... Proč zrovna ona, Tohle není konec!, Nevěra je hřích, Pomsta se nevyplácí!!!, Na ledě, Já tě zabiji, Emmette!, Máš mě ještě vůbec rád?, Moc jí stoupla do hlavy, To neuděláš!, Bezdomovkyně (s zuzinecckou)

 
Ahoj, chci poděkovat Peťulince za nádherné nadpisy+ za jejich vložení! A také bych chtěla poděkovat Katarině, že mi vždy poradí.
Snad se vám budou líbit povídky, které jsem napsala a budu dále psát.
 Tvorba pozastavena na NEURČITO!!!


 
 
mike
Tento drabble (100 slov) je můj první výtvor. Je z pohledu Mika. Vypráví o tom jak poprvé uviděl Bellu a co mu udělal Edward. Více se dozvíte ZDE.

pořád...
bells
 
Tentokrát je drabble (100 slov) z pohledu Edwarda. Vypráví o tom jak Bellu opustil a už se nikdy nevrátil. Jak to nesl? A co jeho rodina? Vice se dozvíte ZDE.

vlkodlak
Tento drabble (100 slov) je z pohledu Jackoba. Je o tom, jak moc miloval Bellu, ale kdo mu překazil lásku? to se dočtete v této povídce, přímo ZDE.

Tento drabble se měl původně jmenovat jak si mohl, ale pak se to změnilo na Jak jsi mohl!... Proč zrovna ona.
nevera
Tento drabble (200 slov) je z pohledu Belli, jak jí Edward byl nevěrný. Co, ale Bella udělala? To se dozvíte ZDE.

 
arousek
 
Tento drabble (100 slov) je z pohledu Ara. Vypráví o tom, co vymýšlel na Cullenovi, když svědčili proti Nessi. Více se dozvíte ZDE.

Tento drabble mě napadl, když nám učitel oznámil, že půjdeme na bruslák si zabruslit. Takže bude o tom jak Edward vytáhl Bellu na brusle. jak to asi dopadne, když je Bella ta nemotorná? Nebo, že by jí to šlo? To si budete muset přečíst jak se Belle povede. Drabble (300 slov) najdete ZDE.

No, tento drabble (200 slov) mě napadl, když jsem spatřila nad postelí pavouka. A já se pavouků šíleně bojím. Když jsem vybírala obrázek bylo to hrozný! :D Tak a teď k drabblu: Je z pohledu Belli a o tom co jí vyvedl Emmett. Což asi podle obrázku poznáte. Povídku najdete ZDE. Hezké čtení.

Drabble(100 slov) je z pohledu Belli. Co když Edward ztratí city k Belle? Povídku najdete ZDE.


Drabble (100 slov) je z pohledu Aleca. O čem pořád přemýšlí? To si budete muset přečíst. Najdete ZDE.

To neuděláš!
 
Drabble (100 slov) je z pohledu Belli. Copak vyvedla Edwardovi a jak se jí pomstí? To si budete muset přečíst ZDE.

 
Tato jednorázovka je o Edwardově nevěře. Je to vlastně pokračování mého drabblu (Jak jsi mohl!... Proč zrovna ona). Vznikla díky Katarině. Jak to dopadne s Belou? Najde opravdovou lásku, štěstí? A co teprve  Edward? To si budete muset přečíst. Povídku najdete ZDE.

Další jednorázovka, ale tentokrát je o Arovi a únosu Renesmé. Je to pokračování drabblu Tohle není konec! Někteří ho chtěli, tak snad se bude líbit. Tato povídka je z pohledu Ara, Renesmé, Jackoba a Felixe. Co myslíte, jak Aro bude reagovat? A co Jake? A co vymyslí Jasper na Ara? Jak to dopadne si budete muset přečíst. Jednorázovku najdete ZDE.


 
Spoluautor: zuzinecckaa
Postavy: Bella, Edward, atd...
Děj: Bellini rodiče žili spolu, ale otec peníze prohrával v automatech a zbytek matka prochlastala. Z bytu je vyhodili a teď Bella žije na ulici jako bezdomovec.
Edward se od té doby, co opustil Carlislea, nikdy nevrátil domů. Stále vraždil lid pro jejich hříšné myšlenky, ale když potkal Bellu, celý život se mu převrátí.
Je možné, aby se takové dvě osoby, navzájem odlišné, do sebe zamilovali?
Prolog(já)->1. kapitola(zuzu)->2. kapitola(já)->3. kapitola(zuzu)->4. kapitola(já)-> 5. kapitola(zuzu)->6. kapitola(já)->7. kapitola(zuzu)->8. kapitola(já)->9. kapitola(zuzu)->10. kapitola(já)
->11. kapitola(zuzu)->12. kapitola(já)->13. kapitola(zuzu)->14. kapitola(já)->15. kapitola(zuzu)->16. kapitola(já)->17. kapitola-Epilog(zuzu)
Trailer:Break: Můj milovanej kocourek-sestřička. Hrozně se mi líbí Bellin Útěk.
Ariana: Můj Andílek. Si skvělá osůbka, mám tě hrozně ráda. A skvěle píšeš Minulosť. :D Také je s tebou bezva pokec. Dá se s tebou bavit snad o všem.♥
PetraCullen: Máš užasné povídky, nevím kterou vybrat, ale zaujala mě Chůva. A taky ti děkuji za úžasné nadpisy, obrázky a hlavně za jejich vložení. Mám tě taky ráda.♥
Veubella: Líbí se mi povídka Kde jsi, Isabello? Ale štve mě, že to vždy ukončíš v tom nejlepším. xD Píšeš i jiné krásné povídky, ale ta Isa mě zaujala nejvíce. A jestli nebudeš přidávat brzo ostatní, tak tě uškrtím.
Patulka13 a Kika57: Rozhodně nejlepší povídka je Pronudu.cz, líbí se mi i jiné vaše povídky, ale to by bylo na dlouho. A u tebe Kiko jsem si oblíbila povídku Láska za mřížemi.
Regi: No... nejlepší rozhodně je Sladký vánek. Hrozně se mi líbí a ráda se k němu vracím. Ale líbí se mi i Němí pláč a jiné... Moc krásně píšeš.
DarkFireFlies a kajka007: Asi víte co je u vás nejlepší pro mě... Samozřejmě Kompas. Ale jsou i jiné. Jsem opravdu zvědavá, jak ten kompas dopadne.
Samozřejmě, že autorek je hodně, kterých si vážím, například: Iva, Salazaret, enchantress, Dcvstwilight, Bubulienka, JoheeeCullen, Werunecka, N1I1K1O1L, Forevergirl, Huny, MatikEsmeCullen, Lolalita, zuzka88, Jana173, Terisekk... A spoustu jiných.
 
 
 
Vaše
 

A menší trapásek Kristen Stewart...

 
♥Veselé Vánoce♥
!Music!
♥ 

edík
Úsměv je světlo, které v oknu tvé duše naznačuje, že srdce je doma. Nebo tvé oči vidí Edwarda.

Zákoník:

1) Každý den se minimálně pětkrát podívej na JEHO fotku/plakát.

2) Každá myšlenka musí patřit JEMU! (Ovšem jen každá dobrá!)

3) Do tvého životního cílu musí patřit vražda Belly a následovné sbalení EDWARDA.

4) Miluj HO.

5) Nepodváděj HO.

Edward

Členky:

Twins (zakladatelka), Ciel (zakladatelka), aghsf, Grena, TSD, Feelae, nicolCarlieCullen, RoSeate, IsabelMasen, Lucienne, swanbellacullen, Funny1, kikuska, SisiMoraSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od swanbellacullen:

« Předchozí  1 ... 7  8  9  10  11  12  13  14    Další »
28.11.2011 [19:03]

KatarinaCullenOch.... no tak to nevadí... ale neviem o koľkej sa dostanem v stredu na počítač, takže.... Emoticon Emoticon Emoticon

35.
Smazat | Upravit | 27.11.2011 [19:56]

Díkuju ti, ale ty máš mnohem hezčí shrnutí. Já ho mám takové obyčejné. Emoticon

27.11.2011 [16:42]

PetraCullenTADY mě mááááááááááš! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Chtěla bych se TI omluvit, ale v poslední době nemám čas na nic. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tvůj mail jsem dostala a já si všimla bohužel až teď. Doufám, že se nezlobíš, ale ve škole mám toho na hlavu a profesoři zkouší a píšeme samé písemky, jak pomatení. Emoticon Emoticon Emoticon . Vážně mě to mrzí, ale já ještě dojíždím. A noťas mi to výjde vždycky těsně. Emoticon Emoticon Já jsem ještě utahaná. Emoticon Emoticon Emoticon Takže se nezlob a omlouvám se! Do konce toho to týdne by ten nápis snad měl být. Na 12. kapitole jsem začala pracovat, ale napíšu pár kapitol dopředu a uvidím. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A ještě jednou promiň! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.11.2011 [16:28]

KatariEsmeCullenJsem moc ráda, že se ti povídka líbí... dneska sem ke korekci poslala první kapitolu, takže jakmile to půjde dám ji zveřejnit...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.11.2011 [15:53]

KatariEsmeCullenDala sem tam i odkaz, takže když to nepude klikni na něj...! ;)

27.11.2011 [14:48]

KatariEsmeCullenNe nemáš vadnej comp... já to tam musim dát znova...! :D

30.
Smazat | Upravit | 26.11.2011 [20:37]

Hola, prvně bych ti chtěla poděkovat za komentík k mé povídce. Emoticon Další kapča tu bude asi do konce příštího týdne. Já vím, že je to trošku delší doba, ale nestíhám. Emoticon (Kurňa, už jsi třetí člověk, kterému to dneska píšu, za chvilku mi z toho hrábne. :D)
Omlouvám se, ale na chat asi nepřijdu. Musím psát, protože nemám skoro vůbec nic, tak abych to konečně dopsala a mohla to vydat. Když mi zbyde čas, tak se tam možná na chvilku zastavím, ale nic neslibuju! Emoticon
A díky za informaci, dost mi pomohla, protože normálně bych to ani nevěděla. Emoticon Ale stejně bych si to jednou přečetla! ;)
No, jdu fakticky psát, tak čus. Emoticon

26.11.2011 [16:37]

VeubellaAhoj, tak jsem už zase tady. Vrátit v čase se neumím a tak nemůžu jít včera na chat. Emoticon Ale dneska v půl osmý bych tam měla být, tak tam na mě můžeš počkat. Drabble byl úžasný, doufám, že jsi z toho komentáře něco měla. Emoticon A ten obrázek! já bych si asi takový taky nemohla vybrat. Mě jednou lezl hroznej pavouk po zdi u postele. Emoticon Emoticon
A nakonec - další kapču Isy se budu kvůli tobě snažit napsat co nejdřív, ale zatím nevím kdy. Emoticon
Tak zatím, pápá - možná večer na viděnou. Emoticon

25.11.2011 [16:36]

VeubellaJo. Emoticon Na kapču si taky budeš muset počkat. Emoticon Už se na ten drabble moc teším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.11.2011 [10:56]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Hahá, až teď jsem pochopila jak jsi to myslela - ty ji to nepochopila. Psala jsem ať se smekáš - myslela jsem jako abys dělala s tí drablem, né, že máš přede mnou smeknout! Emoticon Emoticon
Jo, hlavě ho napiš, přidej a pak napiš mně. :P
A já jsem se taky včera musela učit na něminu, ale večer jsem se znovu dívala na Rozbřesk.
Dneska jsme z toho psali - mám 3- :P xD
Tak se smekej! :DDDD Emoticon

« Předchozí  1 ... 7  8  9  10  11  12  13  14    Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!