Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od swanbellacullen

Povídky od swanbellacullenMé výtvory: Proč sis vybrala zrovna jeho?, Pořád na ni myslím, I vlkodlak má city, Jak si mohl!... Proč zrovna ona, Tohle není konec!, Nevěra je hřích, Pomsta se nevyplácí!!!, Na ledě, Já tě zabiji, Emmette!, Máš mě ještě vůbec rád?, Moc jí stoupla do hlavy, To neuděláš!, Bezdomovkyně (s zuzinecckou)

 
Ahoj, chci poděkovat Peťulince za nádherné nadpisy+ za jejich vložení! A také bych chtěla poděkovat Katarině, že mi vždy poradí.
Snad se vám budou líbit povídky, které jsem napsala a budu dále psát.
 Tvorba pozastavena na NEURČITO!!!


 
 
mike
Tento drabble (100 slov) je můj první výtvor. Je z pohledu Mika. Vypráví o tom jak poprvé uviděl Bellu a co mu udělal Edward. Více se dozvíte ZDE.

pořád...
bells
 
Tentokrát je drabble (100 slov) z pohledu Edwarda. Vypráví o tom jak Bellu opustil a už se nikdy nevrátil. Jak to nesl? A co jeho rodina? Vice se dozvíte ZDE.

vlkodlak
Tento drabble (100 slov) je z pohledu Jackoba. Je o tom, jak moc miloval Bellu, ale kdo mu překazil lásku? to se dočtete v této povídce, přímo ZDE.

Tento drabble se měl původně jmenovat jak si mohl, ale pak se to změnilo na Jak jsi mohl!... Proč zrovna ona.
nevera
Tento drabble (200 slov) je z pohledu Belli, jak jí Edward byl nevěrný. Co, ale Bella udělala? To se dozvíte ZDE.

 
arousek
 
Tento drabble (100 slov) je z pohledu Ara. Vypráví o tom, co vymýšlel na Cullenovi, když svědčili proti Nessi. Více se dozvíte ZDE.

Tento drabble mě napadl, když nám učitel oznámil, že půjdeme na bruslák si zabruslit. Takže bude o tom jak Edward vytáhl Bellu na brusle. jak to asi dopadne, když je Bella ta nemotorná? Nebo, že by jí to šlo? To si budete muset přečíst jak se Belle povede. Drabble (300 slov) najdete ZDE.

No, tento drabble (200 slov) mě napadl, když jsem spatřila nad postelí pavouka. A já se pavouků šíleně bojím. Když jsem vybírala obrázek bylo to hrozný! :D Tak a teď k drabblu: Je z pohledu Belli a o tom co jí vyvedl Emmett. Což asi podle obrázku poznáte. Povídku najdete ZDE. Hezké čtení.

Drabble(100 slov) je z pohledu Belli. Co když Edward ztratí city k Belle? Povídku najdete ZDE.


Drabble (100 slov) je z pohledu Aleca. O čem pořád přemýšlí? To si budete muset přečíst. Najdete ZDE.

To neuděláš!
 
Drabble (100 slov) je z pohledu Belli. Copak vyvedla Edwardovi a jak se jí pomstí? To si budete muset přečíst ZDE.

 
Tato jednorázovka je o Edwardově nevěře. Je to vlastně pokračování mého drabblu (Jak jsi mohl!... Proč zrovna ona). Vznikla díky Katarině. Jak to dopadne s Belou? Najde opravdovou lásku, štěstí? A co teprve  Edward? To si budete muset přečíst. Povídku najdete ZDE.

Další jednorázovka, ale tentokrát je o Arovi a únosu Renesmé. Je to pokračování drabblu Tohle není konec! Někteří ho chtěli, tak snad se bude líbit. Tato povídka je z pohledu Ara, Renesmé, Jackoba a Felixe. Co myslíte, jak Aro bude reagovat? A co Jake? A co vymyslí Jasper na Ara? Jak to dopadne si budete muset přečíst. Jednorázovku najdete ZDE.


 
Spoluautor: zuzinecckaa
Postavy: Bella, Edward, atd...
Děj: Bellini rodiče žili spolu, ale otec peníze prohrával v automatech a zbytek matka prochlastala. Z bytu je vyhodili a teď Bella žije na ulici jako bezdomovec.
Edward se od té doby, co opustil Carlislea, nikdy nevrátil domů. Stále vraždil lid pro jejich hříšné myšlenky, ale když potkal Bellu, celý život se mu převrátí.
Je možné, aby se takové dvě osoby, navzájem odlišné, do sebe zamilovali?
Prolog(já)->1. kapitola(zuzu)->2. kapitola(já)->3. kapitola(zuzu)->4. kapitola(já)-> 5. kapitola(zuzu)->6. kapitola(já)->7. kapitola(zuzu)->8. kapitola(já)->9. kapitola(zuzu)->10. kapitola(já)
->11. kapitola(zuzu)->12. kapitola(já)->13. kapitola(zuzu)->14. kapitola(já)->15. kapitola(zuzu)->16. kapitola(já)->17. kapitola-Epilog(zuzu)
Trailer:Break: Můj milovanej kocourek-sestřička. Hrozně se mi líbí Bellin Útěk.
Ariana: Můj Andílek. Si skvělá osůbka, mám tě hrozně ráda. A skvěle píšeš Minulosť. :D Také je s tebou bezva pokec. Dá se s tebou bavit snad o všem.♥
PetraCullen: Máš užasné povídky, nevím kterou vybrat, ale zaujala mě Chůva. A taky ti děkuji za úžasné nadpisy, obrázky a hlavně za jejich vložení. Mám tě taky ráda.♥
Veubella: Líbí se mi povídka Kde jsi, Isabello? Ale štve mě, že to vždy ukončíš v tom nejlepším. xD Píšeš i jiné krásné povídky, ale ta Isa mě zaujala nejvíce. A jestli nebudeš přidávat brzo ostatní, tak tě uškrtím.
Patulka13 a Kika57: Rozhodně nejlepší povídka je Pronudu.cz, líbí se mi i jiné vaše povídky, ale to by bylo na dlouho. A u tebe Kiko jsem si oblíbila povídku Láska za mřížemi.
Regi: No... nejlepší rozhodně je Sladký vánek. Hrozně se mi líbí a ráda se k němu vracím. Ale líbí se mi i Němí pláč a jiné... Moc krásně píšeš.
DarkFireFlies a kajka007: Asi víte co je u vás nejlepší pro mě... Samozřejmě Kompas. Ale jsou i jiné. Jsem opravdu zvědavá, jak ten kompas dopadne.
Samozřejmě, že autorek je hodně, kterých si vážím, například: Iva, Salazaret, enchantress, Dcvstwilight, Bubulienka, JoheeeCullen, Werunecka, N1I1K1O1L, Forevergirl, Huny, MatikEsmeCullen, Lolalita, zuzka88, Jana173, Terisekk... A spoustu jiných.
 
 
 
Vaše
 

A menší trapásek Kristen Stewart...

 
♥Veselé Vánoce♥
!Music!
♥ 

edík
Úsměv je světlo, které v oknu tvé duše naznačuje, že srdce je doma. Nebo tvé oči vidí Edwarda.

Zákoník:

1) Každý den se minimálně pětkrát podívej na JEHO fotku/plakát.

2) Každá myšlenka musí patřit JEMU! (Ovšem jen každá dobrá!)

3) Do tvého životního cílu musí patřit vražda Belly a následovné sbalení EDWARDA.

4) Miluj HO.

5) Nepodváděj HO.

Edward

Členky:

Twins (zakladatelka), Ciel (zakladatelka), aghsf, Grena, TSD, Feelae, nicolCarlieCullen, RoSeate, IsabelMasen, Lucienne, swanbellacullen, Funny1, kikuska, SisiMoraSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od swanbellacullen:

 1
136. juzhhttp://www.stmivani.eu/components/images/emoticons/smile35.gif
01.09.2013 [8:54]

mam te rada

135. juzhhttp://www.stmivani.eu/components/images/emoticons/smile35.gif
01.09.2013 [8:53]

Emoticon Emoticon [.ei
gvzugfcfgzhnb s/smile33.gifsmile41.gif" alt="Emoticon" /> Emoticon .]smile34[./www.stmivani.eu/components/images/emoticons/smhttp://www.stmivani.eu/components/images/emoticons/smile01.gifile06.gifei.] bujhuijn " rel="nofollow" onclick="return !openWindow(this.href);">www.stmivani.eu/components/images/emoticons/smile07.gifEmoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.08.2012 [16:48]

forewertwilightAha, to já chodila normálně na kroužek u nás ve měste, naštěstí jsem už skončila, jelikož mě to absolutně nebavilo, u vás kroužek nemáte?? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.08.2012 [20:47]

forewertwilightAha, to mě mrzí, já s volejbalem sekla sama, protože jsem moc malá a vysoko skákat neumím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
A to já háčky nepotřebuju Emoticon mě stačí W a je to v cajku, kam si chodila na volejbal? Emoticon Emoticon

31.07.2012 [8:17]

forewertwilightTo já přece nemůžu vědět, já háčky a čárky nepotřebuju Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon No, jinak je to tvůj problém, nemáš mít tak divnou přezdívku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Dělám si srandu, je dobrá Emoticon Emoticon
hraješ volejbal?? Emoticon Emoticon Emoticon

28.07.2012 [16:08]

forewertwilightHele, víš co mi nejde do hlavy??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Sice nevím, proč jsem na to přišla až teď, ale proč nemáš normálně přezdívku Mňamka??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

130. Funny1
16.03.2012 [20:23]

Funny1Ahojky,
vyšla mi 14. kapitola. Emoticon

129.
Smazat | Upravit | 25.02.2012 [11:07]

Vítej! Emoticon

128. Funny1
25.02.2012 [10:02]

Funny1Ahojky! Emoticon
Vyšla mi 11. kapitola povídky Neznáme se, přesto tě miluju. Emoticon

17.02.2012 [23:59]

DarkFirefliesAhoj,
jsem moc ráda, že se ti líbí nápad na povídku Přísahej.
Vydání první kapitoly se dočkáš brzy, už je napsaná a já bych ji ráda zveřejnila během února, nejpozději března.
Tvůj zájem o povídku mě těší a stejně tak ti děkuji za pochvalu traileru. Nikdy dřív jsem se o nic podobného nepokoušela, takže mě to těší. Emoticon Takže - ještě jednou díky.

126. Funny1
13.02.2012 [19:07]

Funny1Čauky! Vyšla mi 9. kapitola povídky Neznáme se, přesto tě miluju. Tak jestli si ji chceš přečíst.. Emoticon Emoticon

125. Funny1
07.02.2012 [10:37]

Funny1Ahoj,
vyšla mi už 8. kapitola povídky Neznáme se, přesto tě miluju. A tak jsem si říkala, jestli si ji nechceš přečíst. Doufám, že jsi aspoň nezapomněla.

124. Ariana
28.01.2012 [19:20]

ArianaĎakujem!!!!!!!

123. Ariana
28.01.2012 [17:38]

ArianaPrepáčiš mi to? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.01.2012 [15:04]

77Alex77Ahoj....no, neviem či vieš kto som, ale chcela som sa ti podakovať, že mi pravidelne komentuješ "Ja a slúžka? Pche!"
.... Emoticon vlastne aj Ariane
....ak by si mala záujem prečítať si niečo z mojej vlastnej tvorby, tak onedlho bude zverejnená poviedka "Zase ty?!"
(to len pre info) Emoticon

P.S.- píšeš veľmi pekne Emoticon Emoticon

121. Ariana
28.01.2012 [15:03]

ArianaMňamka, ja sa ospravedlňujem ja som to tak nemyslela. Praski mi nervi, v škole mám toho veľa, učiteľia nás stašia monitorom a ešte si mám vybrať strednú. naozaj ma to mrzííí. Prepáč. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20.01.2012 [19:55]

VeubellaNo... Emoticon ahojky, slibuju, že jí dneska dopíšu a zejtra jí sem hodím. Doufám, že mě za ten konec neuškrtíš. Emoticon Emoticon

15.01.2012 [17:48]

PetraCullenTak mě napadlo zda nepotřebuješ nějaký nápisek nebo obrázek do shrnutí?! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon To víš! Nuda je hrozná! :D Jak žiješ ty? :D Emoticon Emoticon Emoticon Jen si musím postěžovat, že profesorům začalo ve škole nebezpečně hrabat a že se zbláznili takže na psaní nemám momentálně čas. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

118.
Smazat | Upravit | 13.01.2012 [18:05]

Děkovat nemusíš (já vím sama, že je dobrá Emoticon Emoticon ) ale chci se zeptat, kdy bude další? Vím, že ji bude psát zuzu, ale mě se nachce jít zas na její shrnutí. Emoticon Emoticon To je pořád na mail, na moje shrnko, na mail, na tvoje shrnko atd. Emoticon

05.01.2012 [19:23]

PetraCullenTo bys ráda věděla. To víš že jo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon a komu pak budu dělat nápisy hmm? :D budu mít pak konkurenci Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon V Gimpu... Emoticon Nic víc nic míň :PP Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.12.2011 [19:47]

KatariEsmeCullenEhm... Ahoj, nechci otravovat, ale vzpomínáš jak si řikala, že zbožňuješ trailery??? Na shrnutí mam dva nový, tákže jestli chceš tak se jkni...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

115. Funny1
29.12.2011 [14:29]

Funny1Ahoj,
vyšla v pořadí už sedmá kapitola Neznáme se, přesto Tě miluju. Doufám, že se i tentokrát dílek zalíbí. Emoticon

28.12.2011 [20:52]

VeubellaČauky! Emoticon Tak Isu už posílám do administrace a ještě jsem ti chtěla říct, že mi včera vyšel další drabble - možná by se mi nějaký komentář hodil. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.12.2011 [12:44]

VeubellaEhm... Ahoj... Emoticon Fajn - promiň, promiň, promiň - stačí? Emoticon Fakt se omlouvám, že jsem ještě další kapitolu nenapsala, ale před vánoci to bylo dost hektické. Ale teď se do toho hned pustím. Tak se obrň trpělivostí a do dvou dnů to tady bude. Emoticon

112.
Smazat | Upravit | 24.12.2011 [17:10]

Neděkuj, ten drabble se mi moc llíbil. Emoticon
Bezdomovkyně je v administraci? Emoticon Super! Těším, těším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.12.2011 [16:56]

swanbellacullenHrUšKa: Ahoj, prolog je hozenej v administraci Emoticon

110. HrUšKa
23.12.2011 [21:31]

Kdy napíšeš Bezdomovkyni? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

109. Funny1
19.12.2011 [7:02]

Funny1Ahoj,
vyšla v pořadí už pátá a šestá kapitola Neznáme se, přesto Tě miluju. Doufám, že se i tentokrát dílek zalíbí. Emoticon

18.12.2011 [16:18]

PetraCullena ty se přestaň smát děkuji :D Emoticon Emoticon Emoticon nepotřebuješ obrázek do shrnutí? :D já se tak nudím! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.12.2011 [14:43]

PetraCullenJá z obojího poslední dobou :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.12.2011 [13:34]

PetraCullenUjišťuji tě, že mi začalo hrabat v 11 kdy jsem poprvé přečetla Harryho Pottera. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A pak mi hráblo ze Siriuse Blacka. To je tenhle štramák tak nevím jestli ti něco říká.
nd01.jxs.cz/614/647/90dc8f26f8_31467587_o2.jpg
Hrabaní z Harryho Pottera mi vydrželo až do 14 kdy jsem si poprvé přečetla Stmívko a hrablo mi úplně :D Emoticon Emoticon . A Sirius byl nahrazen Carlislem. Muhehe! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Všichni řikají, že mě hrabe nejvíce a nestydím se za to! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.12.2011 [18:49]

PetraCullenuž si skončila? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Já teprve začínáááááááááááááááááám! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Muhehe! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Mi už z tebe začíná hrabat člověče! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.12.2011 [17:15]

PetraCullenno bléééééééééééé! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jdu Edíka utopit do oceánu, když dovolíš! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.12.2011 [13:51]

PetraCullento bych Ti radila! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon kámoška mu vymyslela přezdívku Nagelovaný bručoun, protože ho taky nesnaší! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nic proti, ale Edííík no comment! Emoticon Emoticon Zlatý Carlisle! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nechala jsem se trochu unést :D Emoticon Emoticon

17.12.2011 [12:33]

PetraCullennedělej si s tím hlavu a díky za "kladný" komentář! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon a chovej se slušně! :D Emoticon Emoticon Emoticon Víš kdo já jsem?! Emoticon Emoticon Emoticon Já jsem zlý Rozcuch! Emoticon Emoticon Emoticon Ne, kecám! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.12.2011 [21:34]

PetraCullennedočkavko! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tvá trpělivost se ti vyplatila takže si užívej tuhle jednorázovku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/vnimat-ucitele/

16.12.2011 [18:21]

PetraCullenale ona mi už dlouho opravuje povídky a pokaždé mám bez chyby :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jůůů jsem 100 koment :D ježiš mě hrabe! :D Emoticon Emoticon Emoticon

16.12.2011 [17:11]

PetraCullenten název si nechám zatím pro sebe :D Emoticon Emoticon Emoticon a bude psáná z pohledu Carlislea korektora mi bude dělat Patulka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.12.2011 [16:45]

PetraCullenNebooooooooooooj! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Taková mrcha fakt nejsem :D Emoticon Emoticon Emoticon Jinaš chystám sepsat kapitolovku an povídku Museli jsme se rozdělit a Téměř žádná naděje co ty na to? Emoticon Emoticon Emoticon Ale začnu ji vydývat až bude napsaná. Emoticon Emoticon Emoticon

97. Funny1
16.12.2011 [16:40]

Funny1Kapitolku už mám napsanou, takže čeká na schválení Emoticon Kdyby si měla chuť si ji ještě přečíst.

15.12.2011 [20:00]

PetraCullensklidni hormony ty Mňamule zlá! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nebo všechny povídky odpískám! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Zlobíš! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.12.2011 [18:22]

PetraCullenvšemu jsem se smála a máš to! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon to ti půjde po nějaké době, ale nesmíš to vzdávat Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon když mi nic nešlo taky jsem to nevzdala a dívej na mě! Emoticon Emoticon umím upravovat obrázky a umím vyrábět nápisy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.12.2011 [17:01]

PetraCullenok Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ale bude to blbě dopadat. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nebyl to rozumný nápad. Emoticon Emoticon Emoticon

15.12.2011 [16:43]

PetraCullenTo místo si zasloužíš tak neodporuj! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon To se načekáš admini zaspali Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A podala jsem si článek do Pomoc autorům, že tam budu pro ostatní, kdo bude chtít vyrobit obrázky do shrnutí (i pro tebe :D) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nevím, jak jsem tohle mohla udělat! Emoticon Emoticon Emoticon

15.12.2011 [14:19]

PetraCullenNeprašti se prosímtě! :D a jukni se do mého shrnutí do mých oblibených autorů! :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Vřele bych ti to doporučila. Emoticon Emoticon Emoticon A sepsala jsem další šilený drabble jmenuje se Nemáš pravdu, Brumbále! :D Emoticon Emoticon v hlavních rolích Carlisle! Emoticon Emoticon Emoticon

15.12.2011 [10:31]

PetraCullentak jo přišla jsem ti něco zásadního oznámit, ale neuškrť mě ano?! :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon na schválení v administraci čeká jednorázovka Vnímat učitele a drabble Zradil mě :D Emoticon Emoticon Emoticon A včera v noci jsem sepsala pokračování na povídku Museli jsem se rozdělit. Jmenuje se Téměř žádná naděje. Emoticon Emoticon Místo toho, abych se léčila jsem psala kvůli tobě! Tak si toho sakra važ!:D Emoticon Emoticon Emoticon a přemýšlím o další jednorázovce. Ta teplota je k něčemu dobrá to mi věř! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

90. Ariana
14.12.2011 [19:18]

ArianaAhoj, je mi to fakt luto, ale na net budem mať pristup až v Sobotu a to budem musiet ešte poslat korektorke, ale Nepochopená láska bude možno už v Sobotu, takže sa nehnevaj prosím. :( :(

89.
Smazat | Upravit | 14.12.2011 [17:51]

Co ti na tom přišlo vtipného?! Emoticon Emoticon Já psala čirou pravdu. Emoticon Tak na chatu, jo? Tam nejdu, bojím se, že po mně zase budeš házet oči Emoticon! Emoticon

88. Ariana
14.12.2011 [17:42]

ArianaAhoj, chcem ty len povedat, že obidve moje poviedky pridam asi až v Nedelu. Dufam, že sa nehnevaš.

13.12.2011 [21:52]

VeubellaJelikož se bojím, že bys mi zakroutila krkem, poslušně hlásím, že mi vyšel další drabble. Emoticon
PS: Ale ty mě stejně kvůli Ise zaškrtíš. Emoticon

86. Ariana
13.12.2011 [21:28]

ArianaSúhlasim s Twins a fakt sa nikto nespikol a mimochodom kedy napíšeše zase niečo nove? Emoticon

85.
Smazat | Upravit | 13.12.2011 [21:22]

Ne, nikdo se nespikl! Emoticon Jenom jsem si vytvořila závislost na tvých povídkách, nevím, jak Ariana, ale asi to je něco podobného, takže se nemůžeš divit! Nemáš psát tak dobře. Emoticon Emoticon
Že jo, Ariano? My nic, to větříček. Emoticon Emoticon
A jinak, další kapitola bude... ehm. *ticho* Emoticon Já nemám páru. Emoticon Ale budu doufat, že brzo, i když to tak nevypadá...
To teda přemýšlej, a hodně rychle! Emoticon

84. Ariana
13.12.2011 [17:47]

ArianaMy? Nééééé :P Na to si, ako pew boha prišla? Si si niečo šlahla? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

83. Funny1
13.12.2011 [7:02]

Funny14. kapitola mi už vyšla, takže na to můžeš kouknout. A dekuji.
5. kapitolu už mám půlku napsanou

82. Ariana
12.12.2011 [20:32]

ArianaAhoj, ked to na buduce nepôjde po dobrom, tak to pôjde po zlom, tak si vyber! xD

81.
Smazat | Upravit | 12.12.2011 [20:08]

Tak mrcho, jo? Emoticon Csss, počkej, ty Pamlsku! (Jo, nebudeš Mňamka, budeš Pamlsek!) Emoticon
A ten drabble, nezapomeň, že tu má být do této neděle. Emoticon Emoticon

80. Funny1
12.12.2011 [19:17]

Funny1A žádná sláva, že jo?

79. Funny1
12.12.2011 [18:53]

Funny1Máš si přečíst „Neznáme se, přesto Tě miluju " A díky že to budeš chtít číst

78.
Smazat | Upravit | 12.12.2011 [17:24]

Hele, osobo, jak je na tom drabble? Emoticon Emoticon

12.12.2011 [16:11]

KatariEsmeCullenŽe jo!!!??? Ten jeho úsměv je vždycky nej... :DDDD

11.12.2011 [22:09]

VeubellaJasně, že chci taky! Emoticon Honem sem s ním! Emoticon
Jinak doufám, že mě nebudeš chtít uškrtit, když řeknu, že další kapču Isy jsem ještě nezačala. Emoticon Moc se omlouvám, ale opravdu nemám čas. Emoticon Emoticon

11.12.2011 [17:56]

lolalitaAhoj, s tou pesničkou si sa trafila. Je to od nich. Pesnička je pre film Romeo a Júlia Sacrifice.

74.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [15:56]

Emoticon

73.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [15:35]

Je to píseň ALONE od Celine Dion. Na youtube ji najdeš, je šíleně pěkná!!

72.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [15:16]

Jo, neboj, dám ti vědět. Emoticon

71.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [15:08]

Ty máš ofinu? Já taky. Ale já mám vlnitý háro, takže si ji musím každý ráno žehlit. Když se probudím tak mám styl vlasů ála Eddie Cullen. Akorát delší. Emoticon

70.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [15:08]

Ten, co vyjde, ale nevím kdy. Emoticon Jo, tak jo, já jí poděkuju, jen co najdu její shrnutí... Emoticon Já se budu snažit, abych to všechno stíhala číst a komentovat.

69.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [14:55]

Proč? No, o tom jsem napsala drabble, ale pst! Emoticon Nemáš zač, já ti děkuji za poslání pokráčka.
Mimochodem, kdy bude něco dalšího? Emoticon

68.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [14:52]

Jo

67.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [14:48]

Jsi spokojená? Emoticon

66.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [13:12]

Přeju hezký nový účes. Emoticon

65.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [12:56]

Kamáradka (fleurs) si o mně myslí, že jsem ďábel... Emoticon

64.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [12:43]

Dík za koment k Na tebe počkám všude, maminko! moc mě potěšil. A ano. Jsem zlá. Emoticon

63.
Smazat | Upravit | 10.12.2011 [21:22]

Už to přišlo, já se ti k tomu vyjádřila na mailu. Emoticon
Proč asi? Protože seš masový vrah! Emoticon Emoticon Ne, sekla jsem se, ty jsi vrah letících očí! (Jo, jsem blbá, to už vím taky.)

10.12.2011 [18:49]

KatariEsmeCullenNo protže, tys to vymyslela...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

61.
Smazat | Upravit | 10.12.2011 [16:02]

Ahojík, ten drabble mi nepřišel, ael psala jsem ti na mail. Emoticon Emoticon Jak pozastavuji? Normálně. Nemám na to čas! Proč bys mě měla zabíjet? Emoticon Hlavně po mně neházej oči! Emoticon

60.
Smazat | Upravit | 10.12.2011 [14:26]

Jestli chceš tak jo. Emoticon

10.12.2011 [13:58]

DarkFirefliesTo by jsi byla zlatá. :) Můj e-mail máš, že? Emoticon

09.12.2011 [18:35]

KatariEsmeCullenNene...!!! Nekecam...! Emoticon Emoticon Emoticon No tak jestli to chceš vidět... no to bys musela sama pro to něco udělat...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.12.2011 [18:23]

KatariEsmeCullenNo jinak je to prostě škoda... byla by to docela zábava.. teda možná... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.12.2011 [18:18]

KatariEsmeCullenHeh... alejá ti to řikala...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

55. Ariana
09.12.2011 [8:23]

ArianaAhoj, nová kapitola Minulosti bude, keď ju vydajú. Dnes zaškrtnem članek je hotoví. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.12.2011 [10:47]

VeubellaNazdár! Emoticon Já vím, dovoluju si dost! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale hlavně jsem ti chtěla oznámit, že už ten drabble vyšel. Doufám, že se od tebe dočkám dlouhého komentáře. Emoticon A už se těším na ten tvůj. Doufám, že bude brzo.
A Isu asi dneska nenapíšu. Takže o víkendu. Emoticon páá Emoticon Emoticon

53.
Smazat | Upravit | 07.12.2011 [20:19]

Čauky Emoticon, asi tě nepotěším, ale já nemám tušení. 500 slov by bylo, ale já slíbila, že už se tam objeví Eda, takže musím ještě psát. Ale doufám, že ti to čekání aspoň malinko vynahradím věnováním? Emoticon
Když já nestíhám... Škola, kroužky, rodina, přátelé, povinnosti, a ještě psaní! Věř, že píšu každou volnou chvíli. Dokonce píšu i tehdy, když nesmím, což třeba na hodinách dějepisu nebo matiky. Emoticon

07.12.2011 [17:46]

VeubellaSnad brzo vyjde. Emoticon Emoticon Už se moc těším!
Isa - no, budu tě muset zklamat, ale... nemám nějak čas. Emoticon Emoticon Další kapču napíšu asi až o víkendu - v lepším případě zítra. Dneska se už musím jít učit - píšem z dějáku a angličtiny. Emoticon Když bude čas, pokusím se to zejtra napsat - ale nic neslibuju.
No, jasně, že tu mám komentáře jenom od tebe - ty jsi přehnaně aktivní! Emoticon Emoticon

07.12.2011 [17:33]

VeubellaFakt, jo? Už se moc těším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Nezapomeň mi pak dát vědět. Emoticon Emoticon Tayk jdu jeden vložit. Emoticon

06.12.2011 [17:54]

Veubella38? Tak toho moc nemáš! Emoticon nevadí, že to je deprimující - ale aspoň něco! Já se teď "asi" chystám na ten vánoční drabble. Emoticon
Na chat teď asi nepůjdu, ale jsem tady. Emoticon Už se budu muset jít učit. Emoticon Emoticon
A doufej, že další kapča Isy vyjde zítra - je trochu kratší - tak mě taky neukamenuj!

06.12.2011 [17:13]

VeubellaJasně, moc děkuju! Emoticon A doufám, že teda napíšeš tady něco, když jsem tě tak povzbudila - aspoň do vánoc! Emoticon Emoticon
Emoticon

06.12.2011 [16:04]

VeubellaTěš se, už to vyšlo! Emoticon

05.12.2011 [21:38]

VeubellaAhojky, chtěla bych ti poděkovat za krásný komentář k drabblu! Moc jsi mě potěšila. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak jsem ti to samozřejmě chtěla napsat, ale až dneska - ty jsi na to ale narazila dřív. Emoticon Neboj, o dalším ti dám vědět hned - jdu ho sem dát. Emoticon

04.12.2011 [11:06]

VeubellaJá myslím, že múj rozkaz sakra pomůže! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.12.2011 [11:01]

Veubellahahá! Emoticon To byl účel, aby ses lekla! Emoticon
A určitě něco vymyslíš! Máš to totiž povinný! Já třeba mám už napsaných dalších sedm drabblů. Až vyjdou, tak tě na ně samozřejmě upozorním! Emoticon

03.12.2011 [20:20]

VeubellaTo víš, že přinutím! To já umím! Emoticon A jakto, že nejsou nápady?! Ty musíš mít pořád nějaké nápady! To je rozkaz! Emoticon
Jinak další kapču už psát nebudu... (neděs se!) protože jí už mám napsanou! Emoticon Emoticon Těš se, je sice krátká, ale nějak to delší nešlo. Emoticon

43.
Smazat | Upravit | 03.12.2011 [20:03]

Mně se ten film hrozně líbí! A ta písnička je taky super! Ale na TS prostě nemá.

42.
Smazat | Upravit | 03.12.2011 [19:36]

Ta písnička od Lidsay byla použita ve Zpovědi královny střední školy, že?

03.12.2011 [13:45]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tak to je možný, ale byla jsem tu určitě jenom na chvíli. Emoticon
Jinak moc děkuju za komentář k Ise, nasmála jsem se. A neboj, oběti zatím žádné neplánuji a kapču se budu pokusit brzo napsat, abych tě potěšíla a udobřila si tě. Emoticon A ten další drabble tě přinutím napsat!
(Neboj! Emoticon )
Emoticon

01.12.2011 [14:21]

VeubellaAhoj, jelikož neumím vracet čas, včera opět na chat nepůjdu. Ty cvoku! Byla jsem tam v sobotu i neděli a ty nikde! Emoticon Emoticon
Musíš mi to dát zvědět předem! Emoticon
A když už jsem u toho, kdy napíšeš další drabble?! Emoticon Emoticon Čekám na něj! Emoticon Emoticon
Jinak mimochodem 9. kapča Isy už čeká druhým dnem na schválení, tak snad zítra bude. Emoticon
Zatím páčko Emoticon

39.
Smazat | Upravit | 30.11.2011 [16:22]

PRAVOU LÁSKU radši ani nečti... Emoticon Nevím, co mě to popadlo, ale teď, když po sobě čtu ty ptákoviny (a to jsem ještě slušná Emoticon )...

38.
Smazat | Upravit | 29.11.2011 [20:07]

Si trošku věř! Emoticon Vždyť já mám povídky na způsob bla bla bla a teď trochu toho a toho a onoho a je to z krku! Emoticon Mně se moc líbí tvůj drabblíček (já mám divný období, všechno zdrobnělinkuju Emoticon )NA LEDĚ. Promiň, nevím jestli jsem ti tam nenapsala komentíček, ale je fakt dobroulinká! Emoticon Ale blbost. Já chci dát toho smajlíka: Emoticon. A ještě jeden přidávám: Emoticon .

37.
Smazat | Upravit | 28.11.2011 [20:33]

Prej pako! Vždyť máš nádherné povídky... Emoticon Emoticon

28.11.2011 [19:03]

KatarinaCullenOch.... no tak to nevadí... ale neviem o koľkej sa dostanem v stredu na počítač, takže.... Emoticon Emoticon Emoticon

35.
Smazat | Upravit | 27.11.2011 [19:56]

Díkuju ti, ale ty máš mnohem hezčí shrnutí. Já ho mám takové obyčejné. Emoticon

27.11.2011 [16:42]

PetraCullenTADY mě mááááááááááš! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Chtěla bych se TI omluvit, ale v poslední době nemám čas na nic. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tvůj mail jsem dostala a já si všimla bohužel až teď. Doufám, že se nezlobíš, ale ve škole mám toho na hlavu a profesoři zkouší a píšeme samé písemky, jak pomatení. Emoticon Emoticon Emoticon . Vážně mě to mrzí, ale já ještě dojíždím. A noťas mi to výjde vždycky těsně. Emoticon Emoticon Já jsem ještě utahaná. Emoticon Emoticon Emoticon Takže se nezlob a omlouvám se! Do konce toho to týdne by ten nápis snad měl být. Na 12. kapitole jsem začala pracovat, ale napíšu pár kapitol dopředu a uvidím. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A ještě jednou promiň! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.11.2011 [16:28]

KatariEsmeCullenJsem moc ráda, že se ti povídka líbí... dneska sem ke korekci poslala první kapitolu, takže jakmile to půjde dám ji zveřejnit...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.11.2011 [15:53]

KatariEsmeCullenDala sem tam i odkaz, takže když to nepude klikni na něj...! ;)

27.11.2011 [14:48]

KatariEsmeCullenNe nemáš vadnej comp... já to tam musim dát znova...! :D

30.
Smazat | Upravit | 26.11.2011 [20:37]

Hola, prvně bych ti chtěla poděkovat za komentík k mé povídce. Emoticon Další kapča tu bude asi do konce příštího týdne. Já vím, že je to trošku delší doba, ale nestíhám. Emoticon (Kurňa, už jsi třetí člověk, kterému to dneska píšu, za chvilku mi z toho hrábne. :D)
Omlouvám se, ale na chat asi nepřijdu. Musím psát, protože nemám skoro vůbec nic, tak abych to konečně dopsala a mohla to vydat. Když mi zbyde čas, tak se tam možná na chvilku zastavím, ale nic neslibuju! Emoticon
A díky za informaci, dost mi pomohla, protože normálně bych to ani nevěděla. Emoticon Ale stejně bych si to jednou přečetla! ;)
No, jdu fakticky psát, tak čus. Emoticon

26.11.2011 [16:37]

VeubellaAhoj, tak jsem už zase tady. Vrátit v čase se neumím a tak nemůžu jít včera na chat. Emoticon Ale dneska v půl osmý bych tam měla být, tak tam na mě můžeš počkat. Drabble byl úžasný, doufám, že jsi z toho komentáře něco měla. Emoticon A ten obrázek! já bych si asi takový taky nemohla vybrat. Mě jednou lezl hroznej pavouk po zdi u postele. Emoticon Emoticon
A nakonec - další kapču Isy se budu kvůli tobě snažit napsat co nejdřív, ale zatím nevím kdy. Emoticon
Tak zatím, pápá - možná večer na viděnou. Emoticon

25.11.2011 [16:36]

VeubellaJo. Emoticon Na kapču si taky budeš muset počkat. Emoticon Už se na ten drabble moc teším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.11.2011 [10:56]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Hahá, až teď jsem pochopila jak jsi to myslela - ty ji to nepochopila. Psala jsem ať se smekáš - myslela jsem jako abys dělala s tí drablem, né, že máš přede mnou smeknout! Emoticon Emoticon
Jo, hlavě ho napiš, přidej a pak napiš mně. :P
A já jsem se taky včera musela učit na něminu, ale večer jsem se znovu dívala na Rozbřesk.
Dneska jsme z toho psali - mám 3- :P xD
Tak se smekej! :DDDD Emoticon

23.11.2011 [17:17]

VeubellaTak jo, kapču jsem už poslala do administrace a teď je řada na tobě - smekej se! Emoticon Emoticon Emoticon

23.11.2011 [14:55]

VeubellaJe naprosto dokonalej! Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak doufám, že budeš mít radost, když řeknu, že už jsem začala psát osmou kapču. Emoticon

22.11.2011 [21:02]

VeubellaNo, protože nemám čas a teď mě zrovna mamka seřvala, proč se neučím. Emoticon Ale pokusím se zejtra napsat další kapču Isy a o víkendu bych se na chatu už objevit mohla.
PS: Už jsem dneska viděla Rozbřesk! Emoticon

21.11.2011 [19:39]

VeubellaHele jo! Dneska jseš nějaká drzá, ne?! Emoticon Na ten další drabble se samozřejmě moc těším a jsem zvědavá co tam zase dáš bláznivého. Nechceš mi aspoň trochu nastínit o čem bude? Emoticon Asi ne co? Emoticon
Ale s Isou mě teda vydírat nebudeš! Emoticon Zavolám na tebe sociálku! Emoticon
Samozřejmě, že se to pokusím do týdne napsat, ale nějak nevím kdy a jak vůbec začít. Emoticon Uvidíme.
A co třeba to udělat tak, že ty vydáš drabble a já pak Isu, hmm? Kdo je nedočkavější? Emoticon Emoticon A neboj na chat jsem už dlouho nebyla a ani nemám v plánu tě tam prudit. Emoticon
Mimochodem zejtra odpoledne jdu na BD! Emoticon Už se nemůžu dočkat! Emoticon
Tak čauky! Emoticon

22.
Smazat | Upravit | 21.11.2011 [18:17]

Dobrá, nechám se překvapit.
Necítíš? Ale já cítím, že asi brzo chytnu absťák! Tak piš, piš, piš! Emoticon

21.11.2011 [17:44]

VeubellaAhojj! Emoticon Emoticon Tak už jsem si přečetla ten drabble a nezapomněla zanechat dlouhýýý komentář. Emoticon Hrozně se mi líbí ten obrázek k tomu. Emoticon A kdy bude ten další?! Emoticon Emoticon
PS: Kdy bude další kapča Isy se mě neptej, jsem nějaká ztracená. Emoticon
Tak zatím ahojky! Emoticon

21.11.2011 [17:09]

forewertwilightdíky, nemyslím si ze je pekne,a le lepsi uz to nebude. povidek mam hodne ale malo z nich stoji za precteni Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon twoje si urcite taky prectu Emoticon Emoticon Emoticon dekuju Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.
Smazat | Upravit | 21.11.2011 [17:07]

No, když už víc nebude, tak nad drabblem určitě nepohrdnu! (Ale kapitolovkou taky ne-e! Emoticon Emoticon) A o čem bude? A kolik slov? Emoticon Emoticon Emoticon
P.S.: Jakto? Emoticon Emoticon Emoticon No tak, určitě se do ní někdy pustíš, že jo? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.
Smazat | Upravit | 20.11.2011 [19:37]

Fakticky? Emoticon Emoticon Emoticon Těším se!
Co to bude? Drabble, jednorázovka nebo kapitolovka? Ale kapitolovka by to být mohla... (Moje tajné přání, pssttt!)
Emoticon Emoticon Emoticon

19.11.2011 [18:57]

forewertwilightwow, mas krásné shrnutí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.
Smazat | Upravit | 19.11.2011 [13:44]

Jak nejsou nápady? Počkej, nějaké vymyslíme na chatu! Emoticon

15.
Smazat | Upravit | 19.11.2011 [13:30]

A klube se už nějaký nápad? Emoticon

14.
Smazat | Upravit | 19.11.2011 [13:15]

A jak dlouhou dobu máš na mysli? Emoticon

13.
Smazat | Upravit | 19.11.2011 [13:00]

Jop, už jsem to okomentovala. (Promiň, že tak krátce, ale já měla strach, že mezitím, než to napíšu, okomentuje to někdo dřív! No, víš, jak já dlouho píšu komentář?! Emoticon)
Díky za informace. A až napíšeš něco dalšího (snad brzy), dej mi vědět! Emoticon Emoticon Emoticon

19.11.2011 [12:43]

JoheeeCullenMoje shrnutí není nové, jenom malinko předělané a ty hrochy tam mám už skoro rok. :P Díky horsiQ. <3 :DD Ale děkuju! :D

11.
Smazat | Upravit | 19.11.2011 [12:18]

Tak, kde vázne ten drabble? Emoticon

10.
Smazat | Upravit | 12.11.2011 [16:07]

Už jsem ti psala, že máš nádherné shrnutí? Nepsala! Emoticon
Máš to tu vážně báječné. Co si budeme povídat ( Emoticon), s mým shrnutím se to nedá srovnávat. To tvoje je mnohem hezčí.
A co se týče písničky; je pěkná! Emoticon Emoticon Emoticon
P.S.: Počítej s tím, že okomentuju každou tvoji tvorbu!

10.11.2011 [19:13]

VeubellaHahá - jasně, nemáš zač - já si to ráda přečetla a už delší dobu zastávám pravidlo, že to, co si přečtu - okomentuju. Emoticon
Na chat jdu teď, takže jestli tu někde jsi... Emoticon
PS: rozhodně neotravuješ Emoticon ráda si s tebou píšu Emoticon

10.11.2011 [18:45]

VeubellaTak - už jsem všechno přečetla a řádně okomentovala - tímto ti snad trochu nahradím ty tvé úžasné komentáře, kterými mě obdarováváš a za ty ti moc děkuju! Emoticon Doufám, že v brzké době napíšeš zase nějaký fantastický drabble, protože ty mě dostávají do kolen! Opravdu moc dobře píšeš!
zatím... Čááu! Emoticon

10.11.2011 [18:22]

JoheeeCullenMňamino, ty si mě vážíš? Že to moc nedáváš najevo! Emoticon Emoticon Ale díky! Emoticon

10.11.2011 [18:15]

VeubellaAhoooj! Emoticon Od kdy máš shrnutí? Jak to, že ses mi nepochlubila, hm?! Emoticon Hahá - já v tvých nejlepších autorech! Emoticon Díky. Emoticon A budu se ty konce snažit změnit - ale já si prostě nemůžu pomoct! Emoticon Emoticon Díky za komentář k další kapče Isy - další snad vložím dneska večer. A teď jdu číst všechnu tvou tvorbu! Emoticon
Zatím, ahoj! Emoticon Emoticon
PS: Moc pěkné shrnutí - hlavně ten obrázek Edwarda úplně na začátku! Emoticon

07.11.2011 [15:59]

KatarinaCullenAhoj, to je odkaz na tú poviedku o ehm.... www.stmivani.eu/45-fanfiction-parodie/lekce-zivota/#discussion Lekce života... Emoticon Emoticon

30.10.2011 [12:57]

KatarinaCullenĎakujem, že som medzi tvojimi obľúbenými autormi.... Naozaj krásne zhrnutie (konečne...) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. mmmm
30.10.2011 [9:28]

Dobrý Emoticon

29.10.2011 [18:29]

DarkFirefliesHa, takže už máš shrnutí? Emoticon Je pěkné Emoticon Ale... co dělám v Nejlepších autorech? Emoticon Díky! Emoticon

29.10.2011 [18:17]

PetraCullenDěkuji, že jsem ve tvych nejlepších autorech, ale tohle si opravdu nezasloužím!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tos přehnala. Emoticon Emoticon Ale mně to nevadí a ještě jednou díky!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Jsem polichocená heh. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Máš mímořádně hezké shrnutí! :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!