Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Sabienna

Povídky od Sabienna

Jednorázové povídky:
Jenom kamarád?
Na kousky
V kapkách deště
Dva lidi v Zoo

Kapitolové povídky:
Právo volby (dokončená)
Lovec vs. Predátor (dokončená)
Na dně (připravuje se)

1 e+b 

  

 b+j

Hlavní postavy: Jacob, Bella, Edward

Pohled vypravěče: Jacob 

Počet slov: 8 146   

Jacob a Bella jsou nejlepší kamarádi už od dětských let. Jenže v jistém věku se věci se trochu mění. Bella se platonicky zamiluje do školního krasavce a všichni v jejím okolí to jasně ví. Především Jacob, který o Edwardovi poslouchá nonstop. Ale kalich trpělivosti jednou přeteče, a o to rychleji, když Jake k Belle chová jiné city, než pouze ty kamarádské. Jak to zamilovaný Jacob vyřeší? 

Povídka zde

 

ed 

Hlavní postavy: Edward

Pohled vypravěče: Edward

Počet slov: 1 112

Songfic o nejniternějších pocitech Edwarda, který se po několika letech útrpného soužití se svou věčnou láskou rozhodne vztah ukončit. Bella po pár letech začala prahnout spíš po nekonečném životě, který jí Edward odmítl dát, než po Edwardovi samotném. Proto se s tím vypořádala po svém, což Edwarda dohnalo až k rozchodu. 

Povídka zde

 

 bell

 Hlavní postavy: Bella

Pohled vypravěče: Bella

Počet slov: 1 007

Bella zažije jednu z nejhorších věcí, které ženu můžou kdy potkat. Edward, její životní osudová láska, ji nechá stát přímo u oltáře. Co v ten zlomový okamžik zraněná mladá žena prožívá? A dostane se k ní alespoň nějaké vysvětlení? 

Povídka zde

 

tpiz 

Hlavní postavy: Edward, Bella

 Pohled vypravěče: Edward

 Typ povídky: Jednorázová

 Stav povídky: 100%

 Počet slov: 4 847 

Student veteriny Edward se dostane kvůli závěrečné obhajobě do Seattleské zoologické zahrady, kde má psát o životě mláděte lva jihoafrického. Přitom se seznámí s jeho ošetřovatelkou Isabellou Swanovou. Na první pohled se do ní zamiluje a postupem času si i on získá její lásku. Všechno se zdá bezchybné a krásné, než to jednoho dne Bella skončí. Edward se nakonec dozví nešťastnou zprávu, která změní celé jeho vnímání, a díky které najde smysl svého života.

Povídka zde

 

 moonlight

Hlavní postavy: Bella, Jacob 

Vedlejší postavy: Charlie 

 Pohled vypravěče: Bella 

 Typ povídky: Jednorázová 

 Stav povídky: 100% 

Bella odjakživa obdvivuje měsíc v úplňku. Ve svém novém městě si najde skvělé místo a jedné noci tam spatří podivné obrovské stvoření, o němž se ve městě tradují povídačky. Zvláštní tvor ji ale učaruje, a tak se tam začne vracet, až s obřím vlkem naváže uzší vztah, který nabere neobvyklých rozměrů. Když tam jednou najde místo svého němého přítele najde indiánské chlapce, dozví se šokující pravdu. Ustojí to Bella? 

Povídka zde

 

  cec

Hlavní postavy: Bella, Edward

Pohled vypravěče: Bella

Typ povídky: Jednorázová, 3. části

Stav povídky: 100%

Počet slov: 1. část - 4 270

            2. část - 7 857

            3. část - 7 349

Bella pracuje jako tajná agentka FBI, když ji zvláštní útvar pošle na Mallorcu, kde má spolupracovat s agentem Cullenem, který se předvede jako sexistický arogantní egoista, který sebevědomím přímo srší. Její nový parťák ji nesedne, ale když se proti němui psychicky obrní, začne si jejich spolupráci řádně užívat. Jenže pak se to trochu zvrhne, Bella Edwarda nemilosrdně poníží, což jeho mužská hrdost neunese, a stane se něco, čeho budou oba dva litovat. Belle zůstane akorát závěrečná zatýkací akce, v níž jí půjde o život. Vyvázne z toho v pořádku? A co Edward? 

 

mm

Hlavní postavy: Bella, Edward

Vedlejší postava: Charlie

Pohled vypravěče: Bella

Typ povídky: Jednorázová

Stav povídky: 100%

Bella je prašťená mladistvá, kterou skrz na skrz ovládají rozbouřené hormony. Jako typická rebelka školu fláká, a tak ji Charlie domluví doučování od matematického premianta školy - Edwarda Cullena. Toho Bella samozřejmě nemůže ani vystát, takže to Edward nemá vůbec jednoduché, ale nakonec Bellu zaujme. Jak moc ji ale zaujme? Jeden den, jedno doučování a jedno zásadní uvědomění.    j+b 

 

j+b 

 Hlavní postavy: Bella, Jacob

Vedlejší postavy: Cullenovi, Volturiovi 

Pohled vypravěče: Bella 

Stav povídky: dokončená 

Každý alespoň jednou za život stane před důležitým rozhodnutím. Bella jedno takové udělala, ale přes to jí to nic neulehčilo. Ublížila svému nejlepšímu kamarádovi - Jacobovi a nedokázala se z toho vzpamatovat. Už vůbec ne se smířit s tím, že by o něj měla přijít. Proto se vydá do na hranice Aljašky, aby ho odprosila a přivedla zpátky do Forks, odkud utekl. Bellu a Jacoba pojí silné pouto, jenže oslabené bolestným rozhodnutím, jehož následky dopadly na každého z nich. Může se zrazené zlomené srdce spravit a znovu milovat? Dá se životní rozhodnutí ještě změnit? 

Prolog + 1.♥ 2.♥ 3.♥ 4.

5. 6. 7. 8.♥ 9.10.11. 12.

13.14.15. 16.+ Epilog

 

 d+s+e+b

 Hlavní postavy: Bella, Edward, Sam a Dean Winchesterovi 

Vedlejší postavy: James, Victorie, Laurent, Cullenovi  

Pohled vypravěče: Bella, Winchesterovi

Stav povídky: dokončená

Ve Forks se dějí divné věci. Policie nachází znetvořené mrtvoly nebo mizí zdejší obyvatelé. Dokonce se z nemocnice začne ztrácet krev, a tak šerif Swan zavolá na pomoc dva vynikající lovce, když jeho podezření padne na nebezpečné noční tvory. Naneštěstí nedaleko sídlí klan upírů, který úspěšně koexistuje s lidmi. Ale ten má plno práce s nalezenou poloupírskou dívkou, která je závislá na lidské krvi a skrývá jedno ošklivé tajemství. Věci se zkomplikují při návštěvě nemocnice, kde se potká s lovcema. Ti ji unesou pro získání informací. Do toho se objeví garda z Volterry, která si pro Bellu přijde. Jak se tenhle svízelný uzel rozplete? Vybojuje si Bella svůj svobodný život po kterém tolik touží?

Trailer I 

Za nějž nesmírně vděčím Vilince! :)* 

 Trailer II

1.♠ 2.♠ 3.♠ 4.5.♠ 6.♠ 7.♠ 8.♠ 9.♠ 10.

11.♠ 12.♠ 13.♠ 14.♠ 15.♠ 16.♠ 17.♠ 18.♠ 19.♠ 20.

  j+b

 

b+j Hlavní postavy: Bella, Jacob, Edward

Vedlejší postavy: Charlie, Billy 

Pohled vypravěče: Bella

Typ povídky: Kapitolová

Stav povídky: 20%

Při tragické dopravní nehodě přijde Bella o všechno. O rodiče, o nejlepší přátele i svůj domov. Proto se dostane do Forks ke svému otci se kterým odmalička nevychází. Myšlenky jí ubíhají pouze jedním, spásným a definitivním, směrem, ale od toho ji zachrání její dávný kamarád z dětství Jacob. Ale všechno dobré se pokazí a Bella do toho spadne znovu. Mezitím se ve škole objeví pohledný tajemný mladík se záhadnou aurou, která Bellu neovladatelně přitahuje. Jakmile odhalí jeho zrůdné tajemství, přijde na to, jak z toho ven. Ukončí to Bella, anebo ji někdo zachrání? 

 

Lovec a Predátor

  Hlavní postavy: Bella, Dean, Sam, Edward

Vedlejší postavy: Garth, lidi z případů

Pohled vypravěče: Bella, Edward

Typ povídky: Kapitolová

 Stav povídky: 10%

Druhá řada povídky Lovec vs. Predátor. Bella se přidala k bratrům Winchesterovým a pomáhá jim v boji proti zlu. Deanovi nějakou dobu trvá, než si zvykne, že mají v týmu poloupírskou dívku, ale při jedné nebezpečné situaci uzná, že se jim hodí. Postupem času si k sobě ti dva najdou cestu a sblíží se. Při jednom lovu, ale narazí na nečekané. Na Edwarda. Jeho touha po pomstě znovu ožívá a je ještě silnější. Jak si s tímhle Bella poradí? Podaří se jí donutit Edwarda, aby city zvítězili nad nenávistí? A kam Bellu zavedou její city?

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Sabienna:

« Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další »
42. mkv
21.08.2014 [18:48]

Já prostě žeru tohle tvé shrnutí... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Myslím že vtipnější tu nikdo nemá ty animace jsou naprosto dokonalý a ti na nich samozřejmě taky. Naprosto jsem ujížděla na tvé povídce predátor a kořist tak jsem se přišla juknou jestli jsi nějak pokročila s tím pokračováním a vidím že ne což mě velice mrzí ale jak říkám tvé shrnutí mě opět velmi pobavilo a já ti za to děkuji Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

41. Kim
29.07.2013 [14:26]

KimUff, tak to jsem ráda. A neděkuj, nemáš totiž vůbec zač.Emoticon
P.S. Hezká písnička. Emoticon Emoticon

40. Kim
29.07.2013 [13:57]

KimAhoj, ehm, teď jsi mě trochu zakočila. Emoticon Já zrovna moc vysvětlovat neumím, ale zkusím to podat nějak srozumitelně.
Já písničky přes nic nevkládám, jenom zkopíruju jistý odkaz ze stránky z MP3 a ten vložím do shrnutí. To je vše.
Zkus si to tady přes tu stránku: www.mp3stahuj.cz/
Vybereš ji nějakou písničku, otevře se ti ten odkaz, tam klikneš na PLAY a požadovaná písnička by se ti měla začít přehrávat, krom toho by ti tam vedle toho měl vyskočit právě požadovaný odkaz Na web. Tak přesně ten celý zkopíruješ, vložíš do shrnutí a je to.
Snad jsem ti aspoň trochu pomohla, kdyby nastal nějaký problém, tak se ozvi.
Emoticon

24.05.2013 [12:07]

KairaTayAhojky, s krapet delší spozděním jsem dopsala Eternity.. Pokud máš zájem si ji dočíst, je dokončená...

A připravuji delší jednorázovku... Pokud bys měla zájem do budoucna.... Emoticon

01.02.2013 [14:17]

KairaTayTo už je věc názoru... Emoticon Každpádně v druhé řadě poznáš Bellu víc novorozenou. Emoticon Jinde jsem ji takhle neprezentovala. Tady mi prostě sedí jako New born vampire. Emoticon Emoticon

Tak se budu těšit na tvé komentáře. Emoticon

01.02.2013 [13:51]

KairaTayAhojky, hlásím se po dlouhé době nečinnosti. Včera mi vyšel další dílek k povídce Bella for eternity. (2 řada Eternity for Bella) Emoticon

Doufám, že se bude líbit. Emoticon Emoticon

07.01.2013 [17:37]

SabiennaOčividně máme slabost pro seriálové postavy s pěknými obličeji a výraznými charaktery Emoticon Na svém shrnutí jsem zveřejnila fakt jen ty nejoblíbenější, nebo spíš nejzbožňovanější, protože mně stačí hrozně málo, aby mi někdo padl do oka...Emoticon
Ale o těhle pár bych mohla básnit do aleluja Emoticon Emoticon Řekla bych, že na mě zanechali největší "stopu" Emoticon

35. Nikki
07.01.2013 [10:59]

jj Benny je fajn, to se mu musí nechatEmoticon já to sleduju s bráchou a ten je z toho nebe nadšenej v tom, že tu babu hraje herečka co hrála i ve Hvězdné bráně Emoticon
Toho se právě bojím, aby se ti dva zase nerozdělili, to pak totiž, jak říkáš, není ono Emoticon
A hele, my dvě máme nějaký, až šíleně podobný vkus na seriálový mužský postavy.. Barneyho zbožňuju! Tady ani nemusím nic více psát..Emoticon Matt je mojí nejoblíbenější postavou v Myšlenkách zločince, Damon - tomu jeho úsměvu fakticky nejde odolat a Jonny Deep je jeden z mých nejoblíbenějších herců Emoticon Emoticon teda až na Jacoba, na toho neletím Emoticon Emoticon Emoticon

06.01.2013 [14:07]

SabiennaMně se to taky nezdálo, ale Benny je náhodou super Emoticon Je to férovej...upír Emoticon O něj ani starost nemám jako spíš o Casse Emoticon Protože s ním a tím Nebem je to teďka dost podezřelý Emoticon Emoticon Uvidíme, jak to bude dál Emoticon
Tak Winchesterovi se hádali vždycky a očividně vždycky budou Emoticon Snad se ale zase nerozejdou, to není ono Emoticon Raději budu poslouchat hádky než aby ti dva byli zvlášť Emoticon Jop, ti tři jsou nejlepší Emoticon Emoticon

33. Nikki
06.01.2013 [13:49]

druhá řada zní super Emoticon
no nejdříve jsem nechtěla věřit tomu, že se Dean skamarádil s upírem Emoticon a pak tomu, že tam není Cass, ale naštěstí se nám Cass zase vrátil Emoticon 8. série je super, jen se tam Dean se Samem pořád hádají.. Ale těm třem je prostě těžké odolat Emoticon Emoticon

« Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!