Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od RosabellaLarrinCullen

Povídky od RosabellaLarrinCullen

♥ Jednodílné:

► Nekončící bolest... -> Dokončená.

► Arova dcera Elena... -> Dokončená.

► Život není jen Černobílý... -> Nápad... Připravuje se.

► My nechceme přežít, my chceme žít! -> Nápad... Připravuje se.

♣ Kapitolové:

► Dvojník... -> První kapitola.

► Zrozená... -> Nápad...

► Život není jen Černobílý... ->

► Škola noci... -> Nápad...

► Výtejte v pekle alias in Volterra... -> Nápad...

► (Ne) Život na Zemi... -> Nápad...

♠ Poezie:

► Temné stíny... -> Dokončená.

☻ Parodie:

► Ztracený Jaffa u Cullenových... -> Dokončená.

► Adelyn ve Volteře... -> Nápad...

 

                  

Bella, Nový měsíc: Takové smrště lásky hrozí ztroskotáním... Já říkám: Takové sršně lásky hrozí pobodáním...

Zdravím ještě jednou všechny, kteří navštívili můj profil Shrnutí povídek. Ve svém profilu, jsem již o sobě něco napsala, a tak bych ještě i tady ráda něco dopsala − o sobě a − o mých povídkách. =)

Jsem hrozně moc velký fanoušek fantasy a sci-fi světa  − samozřejmě miluji i parodie a komedie −. k tomu patří i všechny mé oblíbené knihy, filmy a seriály, na kterých pořád ujížďím.

Miluji upíry, hybridy, elfy, vlkodlaky, vesmírné bytosti a další různé nadpřirozené bytosti.

Zbožňuji Cosplaying různých postav. Ke svým povídkám, si budu vytvářet své vlastní obrázky − hrozně ráda dělám s fotoshopem.

Moje oblíbené postavy o které se zajímám o něco více jsou: Twilight: Demetri, Felix, Vladimir, Garrett, Benjamin, Rosalie, Isabella ale jinak miluji úplně všechny − kdo by také nemiloval Alici, že?

 

Teké jsem SuperWhoLock a zapřisáhlý fanoušek Hillywood Show!

Dvě přání, které mám tady na tomto webu, jsou: Aby se mé povídky aspoň trochu líbily a abych jednou měla možnost si přečíst úplně, ale úplně všechny povídky na tomto webu! =))

// Žij dlouho a blaze! =)


                      Oblíbené citace:   That's the best thing about being an actor,

to access the world in a very short space of time and it's your skill as an actor to

pretend that you've been doing it all your life. − Charlie Bewley −

Sheppard a O'neill: Člověk, který nechce létat je blázen. Člověk, který nechce projít

hvězdnou bránou je blázen.

Lorne: I knew this was coming, from the moment I heard the bad guy sign.

V for Vendetta: Vendetta done without passion!

Twilight: A tak se lev zamiloval do jehňátka...

Percy Jackson: Svůj osud si píši sám.

                    

                             

Ten hnusný, nesnesitelný, neuvěřitelný, moment když si v Open Office Writer napíšete něco s čím jste spokojeni a najednou se vám to celé z ničeho nic smaže! V ten moment bych mohla vraždit! -.- xD

Jednodílné:

Nekončící bolest...

Stav: Dokončená

Motto: Bolest je jen začátek.

Obsah: Tato jednorázová povídka popisuje velmi bolestné a vzpomínkovité myšlenky Belly, když ji Edward opustil.

Postavy: Bella

Arova dcera Elena...

Stav: Dokončená

Motto: Když umře tělo, duše už v ní nemá místo.

Obsah: Tak a je tady má druhá jednodílná povídka na pokračování. Příběh je o mírumilovné, poloupíří dceři Ara, která se narodila před osmi lety a která se jednoho dne zamiluje do někoho, do koho by neměla. Tímto se její život o hodně zkomplikuje a bude mít i hodně velkou konkurenci. Jediná noc v jejím životě bude rozhodující. Co se stane? Čtěte a uvidíte.

Postavy: Elena, Heidi, Aro, Felix

Život není jen Černobílý... My nechceme přežít, my chceme žít!

Stav: Nápad -> 

Obsah: Jednodílná povídka na pokračování, jejíž hlavní hrdinka se jmenuje Gallifrey, napůl upír a napůl člověk. Toto je pouze jeden z jejích prožitých příběhů a odehrává se v Itálii, kde se záhadným způsobem oběvily nesmrtelné děti.

Postavy: Gallifrey, Volturiovi, nesmrtelné děti

 

                                                                      Kapitolové:


Dvojník...

Stav: Zastavená

Motto: Na světě žije mnoho dvojníků.

Obsah: Damon Santiago Esposito je úplně normální, obyčejný, 19ctiletý hoch, který je ovšem velmi krásný jak vzhledově, tak i charismaticky. Je velmi chytrý, hodný, milý, dokáže pomoct, hlavně těm, kteří si to opravdu zaslouží. Ale dokáže být i ostřejší, pokud je to nutné, někdy je to lump a nezbeda v dobrém slova smyslu. Prostě se o sebe dokáže dobře postarat, i když je velmi osamocený. Od chvíle, kdy mu zemřeli rodiče, Damon žije u svého starého strýce Marca v Řecku ve městě Athény, odkud také pochází. Jeho plány, které měl, mu překazí někdo, v co, nebo v koho Damon nikdy nevěřil. Setká se s upírem, který je v Řecku na výpravě. Upír si Damona všimnul jednoho dne v noci, když se Damon právě procházel, a okamžitě jim byl překvapen, udivěn, ale zárověň uchvácen. To, co ho na Damonovi tolik překvapilo, by nikdy nečekal, ale právě kvůli tomu se rozhodl, že dá Damonovi nesmrtelnost, a tak by se z Damona stal další člen jeho smečky. A co víc, Damon se setká i s upíří gardou Volturiových. Co se bude dít? Kdo získá na svou stranu Damona? Nebo ho nezíská nikdo, protože má Damon svou vlastní vůli a rozum?

Postavy: Damon, Amun, Demetri, Jane, Alec, Felix, Volturiovi,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zrozená...

Stav: Nápad ->

Obsah: Tento příběh je o velmi staré napůl upíří a napůl vlčí dívce, která se bude potloukat a skrívat světem. Jakou roli v této povídce bude mít starodávná upíří bohyně Lilith?

Postavy: Lilith, Isabell, Jason, Voltuři, a další upíři.

10

Život není jen Černobílý...

Stav: Nápad

Motto: Jednoho dne, každý upír shoří v plamenech.

Obsah: Příběh bude ze začátku vyprávěn z pohledu mladé ženy jménem Elizabeth Boldwin, která se narodila v Lousianě v New Orliens se svou sestrou Rachel. Jednoho dne se Elizabeth rozhodne z Lousiany odcestovat do Itálie, kterou si vždy přála vidět. Nešťastnou náhodou se jednou v noci seznámí s jedním mužem a nenapravitelně se do něj zamiluje. Po nějakém čase stráveným s ním... Teď bude mít jen jediný cíl, a to zůstat se svým milovaným navěky. Bude velmi šťastná, až do doby než ji její milovaný opustí a Elizabeth zjistí, že je těhotná. Nakonec porodí svou holčičku se jménem Gallifrey, o které tento příběh bude vyprávěn dále i z jejího pohledu. Bude se muset Gallifrey vypořádat sama se svým životem? Bude muset pátrat po světě a zjistit kdo vlastně je? Nebo to už bude vědět, ze vzpomínek její matky? A nebo jí ještě jako nemluvně najdou Voltuři?


Jelikož se na půl upíři děti rychle vyvíjí a dokážou myslet už v matčině lůně, tak jsem tuto povídku chtěla zkusit napsat z pohledu dítěte, které se bude stále a stále vyvíjet, až do své dospělosti.

Plus ještě mám v plánu k této povídce napsat jednodílnou povídku o Gallifrey. :)

Postavy: Elizabeth, Gallifrey, Volturiovi, Cullenovi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Škola Noci...

Stav: Nápad ->

Obsah:

Postavy:

Výtejte v pekle alias in Volterra...

Stav: Nápad ->

Obsah: Kdysy na Zemi žili Bohové, aniž by o tom skutečně nějaký člověk věděl i přes lidské příběhy a pověry, do té doby, než se zrodili úpíři. Deianeira je Bohyně, která se dostala špatným způsobem na špatné místo svou neposlušností. Byla vyhnána z ráje Božího a přinucena dohánět své nepřátelé k šílenství.

Postavy: Pekelná Bohyně, Voltuři, Cullenovi, Denalovi, a další upíři

The Killer!

The Secret Diary of a Call Girl...

Poezie:

Temné stíny...

 Parodie:

          

Vladimir

 

 

             

      

                                                 My Besties! ♥ *-*

                        

                        

                        

 

 

Breaking Dawn část první: Smazané scény...

 

                                                     Kontakty:

                                     Email: pokutovavanesa@seznam.cz

                                                         Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od RosabellaLarrinCullen:

« Předchozí   1 2 3 4
12.08.2013 [18:45]

DamonsGirlAhoj,
děkuji za komentáře u VD, jsem ráda, že se ti povídka i po tak dlouhé době líbí. Poslední dobou se tady moc neukazuju jelikož toho mám moc v reálném světě a tak nějak mě to všechno připravuje o múzu, což je mi líto vzhledem k nedokončeným povídkám. Ale tyhle komentáře, které se mi u VD objevují, a tvoje jsou jedny z nich, mě vždy dokonala potěší. Emoticon

12.08.2013 [12:19]

RoxanaAhoj,
není za co, je to moje "práce". Emoticon Každý chybuje, až se z toho vypíšeš, chybovat už tolik nebudeš, pro začátek by nebylo na škodu sehnat si nějakého korektora.
Hodně štěstí přeju... Emoticon

11.08.2013 [12:37]

RoxanaAhoj,

shrnutí jsem Ti vydala, ale pokud chceš, abys měla v perexu nadpisy a podnadpisy pod sebou, je potřeba, abys dodržovala html kódy, v tomto případě <p> a </p>. Pokud se v tom nevyznáš, je lepší, aby sis otevřela okénko "Přidat článek", do textu vše napsala a jen si zkopírovala html, které najdeš v editoru v liště.
* Shrnutí je od toho, aby čtenáři mohli najít Tvé povídky pomocí linku, tak jej sem, prosím, přidej. Tvá jednodílná povídka je již vydaná, tudíž na své shrnutí můžeš přidat i link.
* Co se týče shrnutí samotného, opravila jsem Ti i chyby; čárky, y/i, překlepy, pomlčky, tak si dávej, prosím, pozor.
Děkuji... Emoticon

« Předchozí   1 2 3 4

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!