Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od RosabellaLarrinCullen

Povídky od RosabellaLarrinCullen

♥ Jednodílné:

► Nekončící bolest... -> Dokončená.

► Arova dcera Elena... -> Dokončená.

► Život není jen Černobílý... -> Nápad... Připravuje se.

► My nechceme přežít, my chceme žít! -> Nápad... Připravuje se.

♣ Kapitolové:

► Dvojník... -> První kapitola.

► Zrozená... -> Nápad...

► Život není jen Černobílý... ->

► Škola noci... -> Nápad...

► Výtejte v pekle alias in Volterra... -> Nápad...

► (Ne) Život na Zemi... -> Nápad...

♠ Poezie:

► Temné stíny... -> Dokončená.

☻ Parodie:

► Ztracený Jaffa u Cullenových... -> Dokončená.

► Adelyn ve Volteře... -> Nápad...

 

                  

Bella, Nový měsíc: Takové smrště lásky hrozí ztroskotáním... Já říkám: Takové sršně lásky hrozí pobodáním...

Zdravím ještě jednou všechny, kteří navštívili můj profil Shrnutí povídek. Ve svém profilu, jsem již o sobě něco napsala, a tak bych ještě i tady ráda něco dopsala − o sobě a − o mých povídkách. =)

Jsem hrozně moc velký fanoušek fantasy a sci-fi světa  − samozřejmě miluji i parodie a komedie −. k tomu patří i všechny mé oblíbené knihy, filmy a seriály, na kterých pořád ujížďím.

Miluji upíry, hybridy, elfy, vlkodlaky, vesmírné bytosti a další různé nadpřirozené bytosti.

Zbožňuji Cosplaying různých postav. Ke svým povídkám, si budu vytvářet své vlastní obrázky − hrozně ráda dělám s fotoshopem.

Moje oblíbené postavy o které se zajímám o něco více jsou: Twilight: Demetri, Felix, Vladimir, Garrett, Benjamin, Rosalie, Isabella ale jinak miluji úplně všechny − kdo by také nemiloval Alici, že?

 

Teké jsem SuperWhoLock a zapřisáhlý fanoušek Hillywood Show!

Dvě přání, které mám tady na tomto webu, jsou: Aby se mé povídky aspoň trochu líbily a abych jednou měla možnost si přečíst úplně, ale úplně všechny povídky na tomto webu! =))

// Žij dlouho a blaze! =)


                      Oblíbené citace:   That's the best thing about being an actor,

to access the world in a very short space of time and it's your skill as an actor to

pretend that you've been doing it all your life. − Charlie Bewley −

Sheppard a O'neill: Člověk, který nechce létat je blázen. Člověk, který nechce projít

hvězdnou bránou je blázen.

Lorne: I knew this was coming, from the moment I heard the bad guy sign.

V for Vendetta: Vendetta done without passion!

Twilight: A tak se lev zamiloval do jehňátka...

Percy Jackson: Svůj osud si píši sám.

                    

                             

Ten hnusný, nesnesitelný, neuvěřitelný, moment když si v Open Office Writer napíšete něco s čím jste spokojeni a najednou se vám to celé z ničeho nic smaže! V ten moment bych mohla vraždit! -.- xD

Jednodílné:

Nekončící bolest...

Stav: Dokončená

Motto: Bolest je jen začátek.

Obsah: Tato jednorázová povídka popisuje velmi bolestné a vzpomínkovité myšlenky Belly, když ji Edward opustil.

Postavy: Bella

Arova dcera Elena...

Stav: Dokončená

Motto: Když umře tělo, duše už v ní nemá místo.

Obsah: Tak a je tady má druhá jednodílná povídka na pokračování. Příběh je o mírumilovné, poloupíří dceři Ara, která se narodila před osmi lety a která se jednoho dne zamiluje do někoho, do koho by neměla. Tímto se její život o hodně zkomplikuje a bude mít i hodně velkou konkurenci. Jediná noc v jejím životě bude rozhodující. Co se stane? Čtěte a uvidíte.

Postavy: Elena, Heidi, Aro, Felix

Život není jen Černobílý... My nechceme přežít, my chceme žít!

Stav: Nápad -> 

Obsah: Jednodílná povídka na pokračování, jejíž hlavní hrdinka se jmenuje Gallifrey, napůl upír a napůl člověk. Toto je pouze jeden z jejích prožitých příběhů a odehrává se v Itálii, kde se záhadným způsobem oběvily nesmrtelné děti.

Postavy: Gallifrey, Volturiovi, nesmrtelné děti

 

                                                                      Kapitolové:


Dvojník...

Stav: Zastavená

Motto: Na světě žije mnoho dvojníků.

Obsah: Damon Santiago Esposito je úplně normální, obyčejný, 19ctiletý hoch, který je ovšem velmi krásný jak vzhledově, tak i charismaticky. Je velmi chytrý, hodný, milý, dokáže pomoct, hlavně těm, kteří si to opravdu zaslouží. Ale dokáže být i ostřejší, pokud je to nutné, někdy je to lump a nezbeda v dobrém slova smyslu. Prostě se o sebe dokáže dobře postarat, i když je velmi osamocený. Od chvíle, kdy mu zemřeli rodiče, Damon žije u svého starého strýce Marca v Řecku ve městě Athény, odkud také pochází. Jeho plány, které měl, mu překazí někdo, v co, nebo v koho Damon nikdy nevěřil. Setká se s upírem, který je v Řecku na výpravě. Upír si Damona všimnul jednoho dne v noci, když se Damon právě procházel, a okamžitě jim byl překvapen, udivěn, ale zárověň uchvácen. To, co ho na Damonovi tolik překvapilo, by nikdy nečekal, ale právě kvůli tomu se rozhodl, že dá Damonovi nesmrtelnost, a tak by se z Damona stal další člen jeho smečky. A co víc, Damon se setká i s upíří gardou Volturiových. Co se bude dít? Kdo získá na svou stranu Damona? Nebo ho nezíská nikdo, protože má Damon svou vlastní vůli a rozum?

Postavy: Damon, Amun, Demetri, Jane, Alec, Felix, Volturiovi,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zrozená...

Stav: Nápad ->

Obsah: Tento příběh je o velmi staré napůl upíří a napůl vlčí dívce, která se bude potloukat a skrívat světem. Jakou roli v této povídce bude mít starodávná upíří bohyně Lilith?

Postavy: Lilith, Isabell, Jason, Voltuři, a další upíři.

10

Život není jen Černobílý...

Stav: Nápad

Motto: Jednoho dne, každý upír shoří v plamenech.

Obsah: Příběh bude ze začátku vyprávěn z pohledu mladé ženy jménem Elizabeth Boldwin, která se narodila v Lousianě v New Orliens se svou sestrou Rachel. Jednoho dne se Elizabeth rozhodne z Lousiany odcestovat do Itálie, kterou si vždy přála vidět. Nešťastnou náhodou se jednou v noci seznámí s jedním mužem a nenapravitelně se do něj zamiluje. Po nějakém čase stráveným s ním... Teď bude mít jen jediný cíl, a to zůstat se svým milovaným navěky. Bude velmi šťastná, až do doby než ji její milovaný opustí a Elizabeth zjistí, že je těhotná. Nakonec porodí svou holčičku se jménem Gallifrey, o které tento příběh bude vyprávěn dále i z jejího pohledu. Bude se muset Gallifrey vypořádat sama se svým životem? Bude muset pátrat po světě a zjistit kdo vlastně je? Nebo to už bude vědět, ze vzpomínek její matky? A nebo jí ještě jako nemluvně najdou Voltuři?


Jelikož se na půl upíři děti rychle vyvíjí a dokážou myslet už v matčině lůně, tak jsem tuto povídku chtěla zkusit napsat z pohledu dítěte, které se bude stále a stále vyvíjet, až do své dospělosti.

Plus ještě mám v plánu k této povídce napsat jednodílnou povídku o Gallifrey. :)

Postavy: Elizabeth, Gallifrey, Volturiovi, Cullenovi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Škola Noci...

Stav: Nápad ->

Obsah:

Postavy:

Výtejte v pekle alias in Volterra...

Stav: Nápad ->

Obsah: Kdysy na Zemi žili Bohové, aniž by o tom skutečně nějaký člověk věděl i přes lidské příběhy a pověry, do té doby, než se zrodili úpíři. Deianeira je Bohyně, která se dostala špatným způsobem na špatné místo svou neposlušností. Byla vyhnána z ráje Božího a přinucena dohánět své nepřátelé k šílenství.

Postavy: Pekelná Bohyně, Voltuři, Cullenovi, Denalovi, a další upíři

The Killer!

The Secret Diary of a Call Girl...

Poezie:

Temné stíny...

 Parodie:

          

Vladimir

 

 

             

      

                                                 My Besties! ♥ *-*

                        

                        

                        

 

 

Breaking Dawn část první: Smazané scény...

 

                                                     Kontakty:

                                     Email: pokutovavanesa@seznam.cz

                                                         Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od RosabellaLarrinCullen:

04.11.2013 [14:08]

BellaDemetriAhoj, ták, hej zkratka. Emoticon No ono, ja by som skôr uvítala, keby napísal toho krála Aerysa, kde by bol aj príbeh Lyanny Stark, keďže podporujem slávnu teóriu (teoretický spoiler) že Rhaegar Targaryen a Lyanna Stark sú rodičia Jona Snowa, čo by prakticky bol názov - Pieseň ľadu a ohňa, Starkovia predstavujú ľad a Targaeryeni oheň, ono, je to dosť zamotané, pretože potom by Daenerys bola prvý drak, Jon druhý a tretí by mohol byť aj majster Aemon alebo niekto iný, ja neviem. Prepáč za spoilerovanie, ono ani neviem či je to spoilerovanie, či to vieš... Emoticon Emoticon Emoticon Westeros posiela tiež pozdravy do Essosu! Pozdravuj Daenerys v Pentose (Ups, spoiler Emoticon Emoticon )!!!

03.11.2013 [21:53]

BellaDemetriOkej, napíšem to rýchlo - GoT - Game of Thrones, no, kníh nie je 6, vyšlo 5 a George R. R. Martin ešte píše 6 a bude žveraj aj 7 a potom bude písať buď časy Šialeného krála Aerysa alebo o Aegonovi "Dobyvateľovi" Targaryenovy. (Pardon za gramatiku Emoticon ) Niektoré kapitoly 6 knihy sú už ale zverejnené a preložené na Ice-fire.cz alebo tak nejak, neviem presne.
Westeros znovu pozdravuje Essos! Emoticon Emoticon Emoticon

03.11.2013 [12:41]

BellaDemetriAhoj, ehm, no, prvá knižka je úžasná a zistila som, že niektoré postavy vynechali, ktoré budú aj dôležité do budúcnosti (naspoilerované mám Emoticon ) a niektoré scény zmenili. Ale kniha je proste kniha, to sa nezaprie Emoticon Emoticon No áno, Rosalie je iná, mám ju rada, jedinú z Cullenovcov Emoticon Z LMD sú vydané iba 4 kapitoly, piatu si ešte skontrolujem a dám na vydanie. Emoticon A prosím, ak sa ti druhá kapitola bude zdať trochu po GoT, tak sa snaž to ignorovať, ja som bola hlboko ranená po dopozeraní druhej série Emoticon Emoticon. A jop, knižky sú fakt drahé. Emoticon Emoticon Emoticon Dúfam, že skoro odpovieš a Westeros opäť pozdravuje Essos Emoticon Emoticon
P.S. Keď skončila druhá séria... Z toho išiel mráz po chrbte. A šiesta kniha sa volá aj Vichry zimy... Fú... Emoticon Ja som si prečítala koniec piatej knihy a bola som dosť prekvapená... Emoticon

01.11.2013 [18:04]

BellaDemetriAhoj, no ohľadne Game of thrones, ja mám prečítanú iba prvú knižku, k druhej sa nejako dostanem. Ono nie je ľahké každý deň len tak ísť 100 km od mesta a minúť tých 20 € alebo tak nejak... A Demetri... Jop, aj ja mám rada Rosalie, je to fajn postava. A tie nápady... Úplne ťa chápem, aj ja mám rozpísaných viacero poviedok a Wolf eyes ide na vydanie takže... No, zaujalo ťa LMD? To som rada. Vydané sú asi 4 kapitoly, nie som si istá. Tak, pekný deň (vlastne už večer Emoticon ) A Westeros pozdravuje Essos! Emoticon Emoticon Emoticon
P.S. Díky, keď som uvidela ten gif White Walkera... Proste must have Emoticon

31.10.2013 [16:11]

BellaDemetriOkej, trochu zrozumiteľnejší komentár. Si fanynka Dema a Game of thrones? Úžasné. Tých je vážne málo. Ale to potom. Len sa chcem spýtať, kedy asi pripravuješ poviedky "Zrozená" a "Život není jen černobílý", vážne sú to skvelé napády a prepáč, že som ťa obrala o pár sekúnd života, teda som otravovala...
S pozdravom, BellaDemetri. Emoticon

8. BellaDemetri
28.10.2013 [16:24]

Pozeráš hru o tróny a si fanynka Game of thrones? Uaaaa... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.10.2013 [22:26]

VictoriaJamesLaurentBože, fanynka Dema, yeah!!!
Awww, asi si ťa unesiem domov a ty mi budeš musieť spraviť poviedku s demetrim a jane :3

22.09.2013 [14:38]

mmonikAhojky, chtela jsem ti jen podekovat za tvuj mily komemtar u me linky Emoticon
Moc me potesil! Takze dekuji Emoticon

5. ennýý
21.09.2013 [22:39]

Ahoj, zaujaly mě tvé mápady (Adelyn in Volterra si určitě přečtu), ale chtěla bych tě upozornit na jednu droubnou (do očí byjící) chybu. "Život není jen černo Bílí(ý)" bílý = vzor mladý. Navíc černobílý se píše dohromady.
Neberto prosím ve zlém, na povídku se těším a mrzelo by mě, kdyby se kvůli téhle chybě zdržela. Emoticon Držím palce se psaním! Emoticon

14.08.2013 [10:39]

BlotikAno,
budu klidně tvým korektorem. Emoticon Kapitoly mi pošli na mail, až je budeš potřebovat opravit.

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!