Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od RosabellaLarrinCullen

Povídky od RosabellaLarrinCullen

♥ Jednodílné:

► Nekončící bolest... -> Dokončená.

► Arova dcera Elena... -> Dokončená.

► Život není jen Černobílý... -> Nápad... Připravuje se.

► My nechceme přežít, my chceme žít! -> Nápad... Připravuje se.

♣ Kapitolové:

► Dvojník... -> První kapitola.

► Zrozená... -> Nápad...

► Život není jen Černobílý... ->

► Škola noci... -> Nápad...

► Výtejte v pekle alias in Volterra... -> Nápad...

► (Ne) Život na Zemi... -> Nápad...

♠ Poezie:

► Temné stíny... -> Dokončená.

☻ Parodie:

► Ztracený Jaffa u Cullenových... -> Dokončená.

► Adelyn ve Volteře... -> Nápad...

 

                  

Bella, Nový měsíc: Takové smrště lásky hrozí ztroskotáním... Já říkám: Takové sršně lásky hrozí pobodáním...

Zdravím ještě jednou všechny, kteří navštívili můj profil Shrnutí povídek. Ve svém profilu, jsem již o sobě něco napsala, a tak bych ještě i tady ráda něco dopsala − o sobě a − o mých povídkách. =)

Jsem hrozně moc velký fanoušek fantasy a sci-fi světa  − samozřejmě miluji i parodie a komedie −. k tomu patří i všechny mé oblíbené knihy, filmy a seriály, na kterých pořád ujížďím.

Miluji upíry, hybridy, elfy, vlkodlaky, vesmírné bytosti a další různé nadpřirozené bytosti.

Zbožňuji Cosplaying různých postav. Ke svým povídkám, si budu vytvářet své vlastní obrázky − hrozně ráda dělám s fotoshopem.

Moje oblíbené postavy o které se zajímám o něco více jsou: Twilight: Demetri, Felix, Vladimir, Garrett, Benjamin, Rosalie, Isabella ale jinak miluji úplně všechny − kdo by také nemiloval Alici, že?

 

Teké jsem SuperWhoLock a zapřisáhlý fanoušek Hillywood Show!

Dvě přání, které mám tady na tomto webu, jsou: Aby se mé povídky aspoň trochu líbily a abych jednou měla možnost si přečíst úplně, ale úplně všechny povídky na tomto webu! =))

// Žij dlouho a blaze! =)


                      Oblíbené citace:   That's the best thing about being an actor,

to access the world in a very short space of time and it's your skill as an actor to

pretend that you've been doing it all your life. − Charlie Bewley −

Sheppard a O'neill: Člověk, který nechce létat je blázen. Člověk, který nechce projít

hvězdnou bránou je blázen.

Lorne: I knew this was coming, from the moment I heard the bad guy sign.

V for Vendetta: Vendetta done without passion!

Twilight: A tak se lev zamiloval do jehňátka...

Percy Jackson: Svůj osud si píši sám.

                    

                             

Ten hnusný, nesnesitelný, neuvěřitelný, moment když si v Open Office Writer napíšete něco s čím jste spokojeni a najednou se vám to celé z ničeho nic smaže! V ten moment bych mohla vraždit! -.- xD

Jednodílné:

Nekončící bolest...

Stav: Dokončená

Motto: Bolest je jen začátek.

Obsah: Tato jednorázová povídka popisuje velmi bolestné a vzpomínkovité myšlenky Belly, když ji Edward opustil.

Postavy: Bella

Arova dcera Elena...

Stav: Dokončená

Motto: Když umře tělo, duše už v ní nemá místo.

Obsah: Tak a je tady má druhá jednodílná povídka na pokračování. Příběh je o mírumilovné, poloupíří dceři Ara, která se narodila před osmi lety a která se jednoho dne zamiluje do někoho, do koho by neměla. Tímto se její život o hodně zkomplikuje a bude mít i hodně velkou konkurenci. Jediná noc v jejím životě bude rozhodující. Co se stane? Čtěte a uvidíte.

Postavy: Elena, Heidi, Aro, Felix

Život není jen Černobílý... My nechceme přežít, my chceme žít!

Stav: Nápad -> 

Obsah: Jednodílná povídka na pokračování, jejíž hlavní hrdinka se jmenuje Gallifrey, napůl upír a napůl člověk. Toto je pouze jeden z jejích prožitých příběhů a odehrává se v Itálii, kde se záhadným způsobem oběvily nesmrtelné děti.

Postavy: Gallifrey, Volturiovi, nesmrtelné děti

 

                                                                      Kapitolové:


Dvojník...

Stav: Zastavená

Motto: Na světě žije mnoho dvojníků.

Obsah: Damon Santiago Esposito je úplně normální, obyčejný, 19ctiletý hoch, který je ovšem velmi krásný jak vzhledově, tak i charismaticky. Je velmi chytrý, hodný, milý, dokáže pomoct, hlavně těm, kteří si to opravdu zaslouží. Ale dokáže být i ostřejší, pokud je to nutné, někdy je to lump a nezbeda v dobrém slova smyslu. Prostě se o sebe dokáže dobře postarat, i když je velmi osamocený. Od chvíle, kdy mu zemřeli rodiče, Damon žije u svého starého strýce Marca v Řecku ve městě Athény, odkud také pochází. Jeho plány, které měl, mu překazí někdo, v co, nebo v koho Damon nikdy nevěřil. Setká se s upírem, který je v Řecku na výpravě. Upír si Damona všimnul jednoho dne v noci, když se Damon právě procházel, a okamžitě jim byl překvapen, udivěn, ale zárověň uchvácen. To, co ho na Damonovi tolik překvapilo, by nikdy nečekal, ale právě kvůli tomu se rozhodl, že dá Damonovi nesmrtelnost, a tak by se z Damona stal další člen jeho smečky. A co víc, Damon se setká i s upíří gardou Volturiových. Co se bude dít? Kdo získá na svou stranu Damona? Nebo ho nezíská nikdo, protože má Damon svou vlastní vůli a rozum?

Postavy: Damon, Amun, Demetri, Jane, Alec, Felix, Volturiovi,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zrozená...

Stav: Nápad ->

Obsah: Tento příběh je o velmi staré napůl upíří a napůl vlčí dívce, která se bude potloukat a skrívat světem. Jakou roli v této povídce bude mít starodávná upíří bohyně Lilith?

Postavy: Lilith, Isabell, Jason, Voltuři, a další upíři.

10

Život není jen Černobílý...

Stav: Nápad

Motto: Jednoho dne, každý upír shoří v plamenech.

Obsah: Příběh bude ze začátku vyprávěn z pohledu mladé ženy jménem Elizabeth Boldwin, která se narodila v Lousianě v New Orliens se svou sestrou Rachel. Jednoho dne se Elizabeth rozhodne z Lousiany odcestovat do Itálie, kterou si vždy přála vidět. Nešťastnou náhodou se jednou v noci seznámí s jedním mužem a nenapravitelně se do něj zamiluje. Po nějakém čase stráveným s ním... Teď bude mít jen jediný cíl, a to zůstat se svým milovaným navěky. Bude velmi šťastná, až do doby než ji její milovaný opustí a Elizabeth zjistí, že je těhotná. Nakonec porodí svou holčičku se jménem Gallifrey, o které tento příběh bude vyprávěn dále i z jejího pohledu. Bude se muset Gallifrey vypořádat sama se svým životem? Bude muset pátrat po světě a zjistit kdo vlastně je? Nebo to už bude vědět, ze vzpomínek její matky? A nebo jí ještě jako nemluvně najdou Voltuři?


Jelikož se na půl upíři děti rychle vyvíjí a dokážou myslet už v matčině lůně, tak jsem tuto povídku chtěla zkusit napsat z pohledu dítěte, které se bude stále a stále vyvíjet, až do své dospělosti.

Plus ještě mám v plánu k této povídce napsat jednodílnou povídku o Gallifrey. :)

Postavy: Elizabeth, Gallifrey, Volturiovi, Cullenovi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Škola Noci...

Stav: Nápad ->

Obsah:

Postavy:

Výtejte v pekle alias in Volterra...

Stav: Nápad ->

Obsah: Kdysy na Zemi žili Bohové, aniž by o tom skutečně nějaký člověk věděl i přes lidské příběhy a pověry, do té doby, než se zrodili úpíři. Deianeira je Bohyně, která se dostala špatným způsobem na špatné místo svou neposlušností. Byla vyhnána z ráje Božího a přinucena dohánět své nepřátelé k šílenství.

Postavy: Pekelná Bohyně, Voltuři, Cullenovi, Denalovi, a další upíři

The Killer!

The Secret Diary of a Call Girl...

Poezie:

Temné stíny...

 Parodie:

          

Vladimir

 

 

             

      

                                                 My Besties! ♥ *-*

                        

                        

                        

 

 

Breaking Dawn část první: Smazané scény...

 

                                                     Kontakty:

                                     Email: pokutovavanesa@seznam.cz

                                                         Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od RosabellaLarrinCullen:

 1 2 3 4   Další »
13.07.2014 [21:08]

BellaDemetriAha :D No, ono ho v seriáli ukazujú skôr ako nejakého teploša, čo chodí do bordelu, Emoticon
V knihe žijú aj Jojen, Gren aj Pyp, to ma najviac naštvalo Emoticon A hej, Tyrion zabil Emoticon Doslova Emoticon Len mi tam chýbala jedna záležitosť s jeho bývalou manželkou, Tyšou, je spomínaná v 1x09 Emoticon
To s Brienne ma zas naštvalo Emoticon Ono to zase malo byť inak a on by Brienne pravdepodobne porazil, keďže ju skoro dal Jaime, ktorý bol asi pol roka v zajatí a slabý. Valyrijská ocel, alebo nevalyrijská, to bolo úplne jedno Emoticon Emoticon
A nie nie, Pán svetla proti mŕtvolám bojuje. Velký Jiný s mŕtvolami a bielymi chodcami, večnou zimou atď a Pán svetla s ohňom, tieňmi a životom sú proti sebe Emoticon Ako som písala predtým, obidvaja vedia priviesť mŕtvych späť na svet. Velký Jiný ako otrokov bez vlastnej vôle a Pán svetla ako ľudí s vlastnou vôľou a mysľou, ako predtým Emoticon Emoticon
Bieli chodci... Sú to bábätká, premenené v bielich chodcov. Oni sú živí a majú vlastnú myseľ. Sú to stvorenia z ľadu, zimy... A ich škrekot a to, že sa "Jiní" zhovárajú tak, vysvetľuje asi to, že Bieli chodci boli ako bábätká a ten škretot je vlastne plač dieťaťa, čo vysvetľuje, prečo nehovoria normálnou rečou, ale to neviem naisto, len teória Emoticon Hej no, teraz si počkáme rok... Emoticon Ale teším sa na novú sériu Emoticon Mi tam chýbala Lady Stoneheart Emoticon Keď knihy zoženieš, ozvi sa Emoticon A nemáš zač, keby znovu niečo, kľudne napíš. Hej, Skype mám, pošlem žiadosť Emoticon
P.S. LMD? Etoo... Skúsim ďalší zverejniť čo najrýchlejšie, len to musím trochu opraviť, som rada, že to čítaš a zaujíma ťa to, ďakujem Emoticon Emoticon

10.06.2014 [13:57]

BellaDemetriFuh... Oberyn a nezaujímavý? Najlepšia postava :(( Ja si počkám na piesočných hadov, no :D A pri konci ôsmeho dielu nejedz, varujem ťa, bude to drastické... A vieš, že keď zomrie Oberyn, Tyrion je odsúdený, že? Emoticon Brienne... Muhehe :D S ňou to bude ešte sranda Emoticon Emoticon
P.S. Bieli chodci? No, s totými zombíkmi sú nazývaní aj "Jiní", ale oni sú Bieli chodci... Sú vlastne akoby stvorení z ľadu a ako si mohla vidieť, rodia sa z malých chlapcov, v knihe povedala jedna žena: "Ach ti naši bratři... Dejte si na ne pozor." Alebo tak nejak. Myslela tým bielych chodcov, ktorých akoby prebudil a pomáhal im Kraster, keďže chlapcov obetoval. Poznáš tú čarodejnicu Melisandru a jej boha Pána svetla, že?
Pán svetla je oheň, svetlo, život. Pre kňazov Pána svetla existujú len dvaja bohovia... Pán svetla a "Velký Jiný", ktorého meno nesmie byť vyslovené a ktoré sa ešte ani nevie. Velký Jiný a Pán svetla spolu bojujú celé roky, je to vojna, ktorá nekončí a nemôže byť vyhraná, ale musí sa v nej bojovať. Velký Jiný tiež ako Pán svetla navracia život mŕtvym, ale neponechá im myseľ a vlastný rozum. Ašaj je úplne na Juhu v Essose, čo je úplný Juh,kam vieme ísť, a tam je hlavný chrám Pána svetla, ale úplne na severe za "Zdí" je nezmapovaný svet, tam, kde je "Velký Jiný" a a bieli chodci. Niekde v Srdci zimy. Slúžia vlastne Veľkému Inému a vedia sa rýchlo pohybovať, sú elegantní, z ľadu, krásni... Opak tých mŕtvol. Nemajú vlastnú myseľ, sú len poháňaní, chodia ako-tak a aj keď im odsekneš ruku, sa tá ruka aj ono hýbe... Ale aj Bieli chodci aj mŕtvi majú žiarivo modré oči. Vychádzajú v noci, neznášajú všetko teplé, s teplou krvou v žilách, slnko... Čoho sa bieli chodci dotknú a ak to chcú, úplne sa to zmrazí a rozbije sa to. Pred dávnymi rokmi prišla veľká zima a každý umieral, ale deti lesa sa spojili s prvými ľuďmi a vyhnali chodcov na sever a postavili "Zeď". Kým "Zeď" stojí, bieli chodci sa nemôžu za ňu dostať. Sú v nej čary a mŕtvi cez to neprejdú. Bieli chodci možno...? Každopádne rozdiely:
Bielych chodcov zabije ba obsidián (dračie sklo), stačí jedno bodnutie hocikde... Môže aj dračia oceľ (valyrijské meče, dýky...) ale to nie je isto dokázané. Mŕtvolám obsidián ani nič nevadí, zničí ich iba hocijaký oheň. Oheň zas nevadí Bielym chodcom.
Bieli chodci sú živí, stvorení zo živých malých bábätiek. Mŕtvoly sú mŕtvi, dospelejší ľudia...
A na koniec, "Jiní" sa dorozumievajú divným škrekotom, na názov reči si teraz fakt nespomeniem. :D Bieli chodci jazdia na mŕtvych zvieratách (kone, medvede) spomínajú sa aj obrovské mäsožravé pavúky. Časté príslovie je niečo na spôsob: "Ať tě vezmou Jiní". Dúfam, že som pomohla :D

27.04.2014 [20:10]

BellaDemetriNie Jaime, niekto, koho mám ešte radšej Emoticon Etoo, myslím na konci 3. knihy, čiže na konci 4. série Emoticon Ale ver mi, budeš teda prekvapená Emoticon Na železný trón ešte nikto neusadol, ale bude to buď Hodor, White walker, nikto alebo... No, to by bol veľký spoiler ti to povedať Emoticon A ver mi, Martellovcov si zamiluješ :D Piesočných hadov mám úplne najradšej Emoticon A ak chceš vedieť, 8 diel sa volá The Mountain and The Viper... Emoticon
A ak chceš vedieť, zomrie tam...SPOILER a prečítaj si to opačne...................nyrebO Emoticon

08.04.2014 [16:04]

BellaDemetriHej, videla aj online bez titulkov Emoticon Nie je to moc podľa knihy, ale diel bol fajn... A hej, začnú ju draci neposlúchať a !!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!! na konci Tanci s draky jeden Daenerys odletí... Emoticon A ako, už som u 4 knihy a viem, kto všetko zomrie, takže ehm... A najväčšie prekvapko bude na konci 4. série, ak im to tak pekne vyjde... Veď sama uvidíš, alebo ak chceš, tak povedz o spoilery Emoticon A ako čítam knihy, Dany fakt nemám rada, prepáč... Ona mi v seriáli pripadala sympatická, ale v seriáli z nej robia spasiteľku a v knihe je taká... Ani nepoviem, čo spravila na konci tretej Emoticon Teš sa na 2 diel seriálu... Či 3? Ale budeš plakať od šťastia :D Ja budem revať pri 8... Ach jo, istá postava mi bude chýbať Emoticon

01.04.2014 [19:35]

BellaDemetri1. Apríl :D

01.04.2014 [18:31]

BellaDemetriEch... Mám dobré, pre teba zlé správy a je to najväčší spoiler :D Hovorí sa tu, ako skončí GoT :D Takže ak si to chceš prečítať, tuto... :D tvguru.cz/gameofthrones/zname-zaver-cele-sagy/

18.03.2014 [15:33]

BellaDemetriOkej, okej Emoticon V seriáli to naisto bude, fakt naisto Emoticon Emoticon Hej, videla som všetky, dobrá je ešte jedna na Jona, potom Widlings a Somebody, who I knew, či ako sa to volalo :D Hej, 14 minútové Foreshadowing a 3 trailery na štvrtú sériu Emoticon Mimochodom, už mám ako tak knihy prečítané... A poviem ti, nechci vedieť ako to dopadne... Emoticon

04.03.2014 [17:59]

LuciaCullen2To ma ani nenapadlo. Nikdy som si nijako zvlášť nevšímala Volturiovcov, no ten raz na nich budem musieť dávať viac bacha. Emoticon Emoticon
Naozaj si tam pridala obrázok na zamyslenie.
Emoticon Emoticon

22.02.2014 [20:17]

LuciaCullen2WOW. Veľmi peké hrnutie. Ty máš rada asi aj Volturiových, čo? A tie vymazané scény! Páni. Ja som si nemyslela, že je to až tak. Emoticon Emoticon

20.02.2014 [17:08]

BellaDemetriHej, ináč v knihách nie je menič len Bran, ale aj Jon a Arya, ako som stihla zaznamenať Emoticon Je to v druhej knihe aj v tretej, ale nechápem, prečo to nedali do seriálu Emoticon Vlastne Jon je v spánku v Duchovi a Arya v Nymerii, ktorá vedie celú svorku vlkov. Ale ak máš rada Tyriona, budeš za Jaimeho ešte rada, ti hovorím :D A neboj, Dany sa nič nestane, len trochu prestane zvládať drakov :D K tomu traileru, hej, je na Youtube a pozri si určite aj Foreshadowing, je tam dosť scén, ale ja osobne sa najviac teším na Oberyna Martella a Dornov si tiež určo obľúbiš Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!