Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od RosabellaLarrinCullen

Povídky od RosabellaLarrinCullen

♥ Jednodílné:

► Nekončící bolest... -> Dokončená.

► Arova dcera Elena... -> Dokončená.

► Život není jen Černobílý... -> Nápad... Připravuje se.

► My nechceme přežít, my chceme žít! -> Nápad... Připravuje se.

♣ Kapitolové:

► Dvojník... -> První kapitola.

► Zrozená... -> Nápad...

► Život není jen Černobílý... ->

► Škola noci... -> Nápad...

► Výtejte v pekle alias in Volterra... -> Nápad...

► (Ne) Život na Zemi... -> Nápad...

♠ Poezie:

► Temné stíny... -> Dokončená.

☻ Parodie:

► Ztracený Jaffa u Cullenových... -> Dokončená.

► Adelyn ve Volteře... -> Nápad...

 

                  

Bella, Nový měsíc: Takové smrště lásky hrozí ztroskotáním... Já říkám: Takové sršně lásky hrozí pobodáním...

Zdravím ještě jednou všechny, kteří navštívili můj profil Shrnutí povídek. Ve svém profilu, jsem již o sobě něco napsala, a tak bych ještě i tady ráda něco dopsala − o sobě a − o mých povídkách. =)

Jsem hrozně moc velký fanoušek fantasy a sci-fi světa  − samozřejmě miluji i parodie a komedie −. k tomu patří i všechny mé oblíbené knihy, filmy a seriály, na kterých pořád ujížďím.

Miluji upíry, hybridy, elfy, vlkodlaky, vesmírné bytosti a další různé nadpřirozené bytosti.

Zbožňuji Cosplaying různých postav. Ke svým povídkám, si budu vytvářet své vlastní obrázky − hrozně ráda dělám s fotoshopem.

Moje oblíbené postavy o které se zajímám o něco více jsou: Twilight: Demetri, Felix, Vladimir, Garrett, Benjamin, Rosalie, Isabella ale jinak miluji úplně všechny − kdo by také nemiloval Alici, že?

 

Teké jsem SuperWhoLock a zapřisáhlý fanoušek Hillywood Show!

Dvě přání, které mám tady na tomto webu, jsou: Aby se mé povídky aspoň trochu líbily a abych jednou měla možnost si přečíst úplně, ale úplně všechny povídky na tomto webu! =))

// Žij dlouho a blaze! =)


                      Oblíbené citace:   That's the best thing about being an actor,

to access the world in a very short space of time and it's your skill as an actor to

pretend that you've been doing it all your life. − Charlie Bewley −

Sheppard a O'neill: Člověk, který nechce létat je blázen. Člověk, který nechce projít

hvězdnou bránou je blázen.

Lorne: I knew this was coming, from the moment I heard the bad guy sign.

V for Vendetta: Vendetta done without passion!

Twilight: A tak se lev zamiloval do jehňátka...

Percy Jackson: Svůj osud si píši sám.

                    

                             

Ten hnusný, nesnesitelný, neuvěřitelný, moment když si v Open Office Writer napíšete něco s čím jste spokojeni a najednou se vám to celé z ničeho nic smaže! V ten moment bych mohla vraždit! -.- xD

Jednodílné:

Nekončící bolest...

Stav: Dokončená

Motto: Bolest je jen začátek.

Obsah: Tato jednorázová povídka popisuje velmi bolestné a vzpomínkovité myšlenky Belly, když ji Edward opustil.

Postavy: Bella

Arova dcera Elena...

Stav: Dokončená

Motto: Když umře tělo, duše už v ní nemá místo.

Obsah: Tak a je tady má druhá jednodílná povídka na pokračování. Příběh je o mírumilovné, poloupíří dceři Ara, která se narodila před osmi lety a která se jednoho dne zamiluje do někoho, do koho by neměla. Tímto se její život o hodně zkomplikuje a bude mít i hodně velkou konkurenci. Jediná noc v jejím životě bude rozhodující. Co se stane? Čtěte a uvidíte.

Postavy: Elena, Heidi, Aro, Felix

Život není jen Černobílý... My nechceme přežít, my chceme žít!

Stav: Nápad -> 

Obsah: Jednodílná povídka na pokračování, jejíž hlavní hrdinka se jmenuje Gallifrey, napůl upír a napůl člověk. Toto je pouze jeden z jejích prožitých příběhů a odehrává se v Itálii, kde se záhadným způsobem oběvily nesmrtelné děti.

Postavy: Gallifrey, Volturiovi, nesmrtelné děti

 

                                                                      Kapitolové:


Dvojník...

Stav: Zastavená

Motto: Na světě žije mnoho dvojníků.

Obsah: Damon Santiago Esposito je úplně normální, obyčejný, 19ctiletý hoch, který je ovšem velmi krásný jak vzhledově, tak i charismaticky. Je velmi chytrý, hodný, milý, dokáže pomoct, hlavně těm, kteří si to opravdu zaslouží. Ale dokáže být i ostřejší, pokud je to nutné, někdy je to lump a nezbeda v dobrém slova smyslu. Prostě se o sebe dokáže dobře postarat, i když je velmi osamocený. Od chvíle, kdy mu zemřeli rodiče, Damon žije u svého starého strýce Marca v Řecku ve městě Athény, odkud také pochází. Jeho plány, které měl, mu překazí někdo, v co, nebo v koho Damon nikdy nevěřil. Setká se s upírem, který je v Řecku na výpravě. Upír si Damona všimnul jednoho dne v noci, když se Damon právě procházel, a okamžitě jim byl překvapen, udivěn, ale zárověň uchvácen. To, co ho na Damonovi tolik překvapilo, by nikdy nečekal, ale právě kvůli tomu se rozhodl, že dá Damonovi nesmrtelnost, a tak by se z Damona stal další člen jeho smečky. A co víc, Damon se setká i s upíří gardou Volturiových. Co se bude dít? Kdo získá na svou stranu Damona? Nebo ho nezíská nikdo, protože má Damon svou vlastní vůli a rozum?

Postavy: Damon, Amun, Demetri, Jane, Alec, Felix, Volturiovi,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zrozená...

Stav: Nápad ->

Obsah: Tento příběh je o velmi staré napůl upíří a napůl vlčí dívce, která se bude potloukat a skrívat světem. Jakou roli v této povídce bude mít starodávná upíří bohyně Lilith?

Postavy: Lilith, Isabell, Jason, Voltuři, a další upíři.

10

Život není jen Černobílý...

Stav: Nápad

Motto: Jednoho dne, každý upír shoří v plamenech.

Obsah: Příběh bude ze začátku vyprávěn z pohledu mladé ženy jménem Elizabeth Boldwin, která se narodila v Lousianě v New Orliens se svou sestrou Rachel. Jednoho dne se Elizabeth rozhodne z Lousiany odcestovat do Itálie, kterou si vždy přála vidět. Nešťastnou náhodou se jednou v noci seznámí s jedním mužem a nenapravitelně se do něj zamiluje. Po nějakém čase stráveným s ním... Teď bude mít jen jediný cíl, a to zůstat se svým milovaným navěky. Bude velmi šťastná, až do doby než ji její milovaný opustí a Elizabeth zjistí, že je těhotná. Nakonec porodí svou holčičku se jménem Gallifrey, o které tento příběh bude vyprávěn dále i z jejího pohledu. Bude se muset Gallifrey vypořádat sama se svým životem? Bude muset pátrat po světě a zjistit kdo vlastně je? Nebo to už bude vědět, ze vzpomínek její matky? A nebo jí ještě jako nemluvně najdou Voltuři?


Jelikož se na půl upíři děti rychle vyvíjí a dokážou myslet už v matčině lůně, tak jsem tuto povídku chtěla zkusit napsat z pohledu dítěte, které se bude stále a stále vyvíjet, až do své dospělosti.

Plus ještě mám v plánu k této povídce napsat jednodílnou povídku o Gallifrey. :)

Postavy: Elizabeth, Gallifrey, Volturiovi, Cullenovi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Škola Noci...

Stav: Nápad ->

Obsah:

Postavy:

Výtejte v pekle alias in Volterra...

Stav: Nápad ->

Obsah: Kdysy na Zemi žili Bohové, aniž by o tom skutečně nějaký člověk věděl i přes lidské příběhy a pověry, do té doby, než se zrodili úpíři. Deianeira je Bohyně, která se dostala špatným způsobem na špatné místo svou neposlušností. Byla vyhnána z ráje Božího a přinucena dohánět své nepřátelé k šílenství.

Postavy: Pekelná Bohyně, Voltuři, Cullenovi, Denalovi, a další upíři

The Killer!

The Secret Diary of a Call Girl...

Poezie:

Temné stíny...

 Parodie:

          

Vladimir

 

 

             

      

                                                 My Besties! ♥ *-*

                        

                        

                        

 

 

Breaking Dawn část první: Smazané scény...

 

                                                     Kontakty:

                                     Email: pokutovavanesa@seznam.cz

                                                         Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od RosabellaLarrinCullen:

17.02.2014 [14:10]

BellaDemetriHm, no hej, všetky, knihy sú zatiaľ super, som u tretej, no a sakra... Prečítala som si koniec piatej, to neuveríš, čo sa stane :D No, ono z Jaimeho bude super človek, videla si ináč trailer na 4. sériu? :D Emoticon Dany... No, poviem len, že na konci tretej knihy spravila strašnú blbosť, ale že strašnú :DD No, nechcem spoilerovať, poviem len, že je tam dosť prekvapení :D
P.S. Je už aj 7. kapitola :D Emoticon

24.12.2013 [12:44]

BellaDemetriA čo bude s Felixom... To sa máš asi na čo tešiť Emoticon Z Lmd je ináč aj 6. kapitola... A ide to dolu vodou Emoticon

24.12.2013 [12:43]

BellaDemetriJé, ahoj, som rada, že si sa sem konečne po dlhej dobe dostala Emoticon Ono Jaime nie je vôbec zlý, práve naopak a čo spravil v štvrtej knihe... Sákriš, nechcem spoilovať, ono to ale niekedy nejde Emoticon Ale Roose mohol byť potom novým kráľom severu, mať plno zlata a ja neviem čoho, byť Lord a vlastniť celý sever... Kto by to sakra odmietol? Je to hajzel, ale aj tak ho nejak milujem Emoticon A teraz dostanem asi ako darček všetky 4 knihy... A ono po prvej ma ináč začala Dany trochu štvať tam... No uvidíme, teším sa na ďalšiu odpoveď od teba a ináč, nemáš skype alebo niečo? Emoticon

22.11.2013 [7:11]

BellaDemetriOu, skoro by som zabudla... Medzi Lannistermi nie je žiadny bastard okrem Joffreyho, Myrcelly a Tommena, keďže Jaime nemôže mať v garde deti a Cersei a Jaime sa neoženili. Hej, o tých ďeťoch skoro nikto nevedel a kto to zistí, zabije ich Cersei alebo niekdo. Napríklad Ned, Bran, Jon Arryn... Ono Cersei mala z Robertom dieťa, ale ešte než sa narodilo a keďže ona Roberta neznášala, išla ku jednej žene na potrat aj s Jaimem a po konci ju o zabil, myslím... Emoticon

21.11.2013 [15:01]

BellaDemetriAhoj, no, ono Jaime zachránil Brienne, lebo on sa zdá ako zlý a zdá sa taký byť aj Tywin, ako napr. Boltoni. Ale nie sú takí hrozní. Obidvaja mali strašné detstvo a Tywin Joannu fakt miloval a to ako jednu z mála osôb. Takže Jaime zachránil Brienne aj preto, lebo ju fakt rešpektoval a mal ju rád. Ďalším dôvodom bolo, že keď Brienne bojovala s tým medveďom, dali jej DREVENÝ meč. A on to vážne nepodporuje. Má rada súboje a tak, ale spravodlivé a čestné. Preto ju zachránil. Bolo mu jasné, že keby jej dali norm. meč, tak by Brienne toho medveďa zabila a zachránila sa tak. Noo... Ja Tyriona ako fakt nemám rada, ako jedna z mála. Emoticon Ehm, Roose je tak trochu hajzel, ale aj tak patrí medzi moje najobľúbenejšie postavy. A len pre info, ďalšia časť LMD vydaná Emoticon

08.11.2013 [17:43]

BellaDemetriA tú tvár poznáš, Roose Bolton, predtým vazal Robba Starka, ale zradil ho pri Red wedding a zabil ho... Ale teraz je kráľ Severu, má zlato, bohatstvo a to všetko... Kto by to sakra, odmietnul? Emoticon Emoticon Emoticon

08.11.2013 [17:41]

BellaDemetriNe, nevadí. Targaryeni a najnormálnejší rod? Emoticon Emoticon Emoticon Ale náhodou, to, že Aegon a jeho sestry Rhaenys a Visenya dobyli Sedem královstiev sa spomína v seriáli veľa krát... Shireenina kniha: Aegon a jeho podmanenie si Westerosu. Rozhovor Aryi a Tywina. No, Lannisteri nie sú také svine. Tywin a Jamie sú klaďasi... Tywinovi zomrela jedna z osôb, ktorú miloval, Joanna Lannister. Ona bola z Lannisportu, takže niečo, ako Tywinova sesternica ale asi z tamtoho kolena Emoticon Tywin sa nikdy neusmieva, lebo keď bol malý, jeho otcovi, ktorý bol totál trápny a keď on požičiaval vazalom peniaze, nevrátili mu to a vysmiali sa mu. Preto nefandí smiechu, ale usmial sa iba raz a to pri svadbe jeho a Joanny. Takže ju vážne miloval. A ona vykrvácala pri pôrode Tyriona a Tywin naviac neznáša, keď je ponížený. Narodil sa mu trpaslík a pri jeho pôrode zomrela Joanna. Jeho brat vtedy povedal, že tá jeho dobrá časť zomrela s Joannou. A Jaime... On je kladná postava, vážne. Zober si, ako zachránil Brienne a obetoval sa. Jaime jediný nechce mať žiadnu moc, iba mať meč, zabíjať ľudí a byť s Cersei... On ju vážne miluje, sú to aj dvojčatá a majú spolu deti, o ktorých nikto nevie. Netúži fakt po moci ako jediný, dokonca aj Tyrion chce byť pobočník a Jaime bol jediný, kto Tyriona mal rada z rodiny a stále ho rada má. Takže tak... A videl veľa svinstiev Šialeného kráľa, ako znásilňoval svoju manželku, ako horel zaživa Rickard Stark, ako sa Brandon Stark medzitým uškrtil a veľa ďalšieho... A to človeka fakt zasiahne... Mám Lannisterov rada. Jediná Cersei je taká...blbka, ale mám ju rada, dokáže milovať a niekedy si fakt chybu prizná... Takže Lannisteri nie sú zlí, ale robia fakt Crazy veci, hrajú najlepšie Hru o tróny... Mám ich proste rada, ale Tyriona nie, nech sa snažím, ako chcem... Emoticon Emoticon

04.11.2013 [17:03]

BellaDemetriP.S. Mám nový gif, určo pochopíš Emoticon Emoticon Emoticon

04.11.2013 [16:48]

BellaDemetriA teraz to druhé. Emoticon Takže, Rhaegar sa do Lyanny zamiloval na turnaje v Harenhalle. Bol tam aj Robert Baratheon, ktorý bol samozrejme do Lyanny zamilovaný. (To vieš Emoticon ) No a po hostine prvej časti turnaju si Rhaegar sadol a začal hrať na flaute a spievať strašne smutnú pieseň o láske a on vedel krásne hrať aj spievať, mal hudobné nadanie a Lyanna sa rozplakala. Jej mladší brat Benjen sa jej posmieval, tak zobrala pohár z vínom a vylialo mu ho na hlavu, nech drží hubu Emoticon . Na druhý deň bojoval v turnaju aj Ser Barristan Selmy a samozrejme prehral. Rhaegar vyhral celý turnaj a tradíciou je, že víťaz turnaju musí korunovať královnu lásky a krásy. Na turnaju bola aj princezná Elia Martell, ktorá bola Rhaegarova manželka. No a tá korunácia je samozrejme hlavne od princa a v tej vysokej spoločnosti veľká vec. Tak Rhaegar ide a všetci čakajú, že budú korunovať ju. Ale on ju len obíde, príde ku Lyanne Stark a korunuje ju za královnu lásky a krásy. Samozrejme Lya bola krásna, nádherná, každý to hovoril. A tak to pos*al a bolo úplne ticho - Akože, to si kamarát, neurobil! Niekedy potom teda Rhaegar Lyannu uniesol aj zo svojimi vazalmi Arthurom Daynom (alebo s niekým iným, ale volal sa Dayne) a ešte jedným. Zamiloval sa do nej. Ale asi s ním utiekla, lebo vedela j bojovať a jazdiť na koni. Takže skrývajú sa vo veži radosti v púšti v Dorne atď. Po vojne uchvatiteľa a teda po Rhaegarovej smrti, keď je Ned naštvaný na Roberta aj na Lannisterov a na všetkých ide najprv pomôcť na Búrlivý koniec a zahnať ros Tyrellov a zachrániť tým Stannisa a Selyse a potom do Dorne hladať jeho sestru Lyannu a vyšplhá sa po veži. Na konci boja žije už iba on a jeho vazal Howland Reed. Ale keď tam príde, Lyanna zomiera na tzv. Krvavej posteli, Ned k nej príde, drží ju a jej posledné slová sú: Sľúb mi to, Ned... A zomrie. Nie je presné, čo jej teda sľúbil. Ale mohol aj to, že sa postará teda o Jona (Mimochodom, Lyanne bolo 16) a keď sa vrátil, zhodil vinu na seba. Je čestný, ale podľa neho lož z cťou je stále čestná a on to Lyi sľúbil. A tak by to teda mohlo byť... Ale nie je to isté. Emoticon Prepáč, že ti tu román píšem. Emoticon Emoticon Emoticon

04.11.2013 [16:28]

BellaDemetriŠialený král je spomínaný v knihe aj v seriáli. Je na to jedno video a vysvetlím. Ono Nedov starší už mŕtvy brat Brandon Stark, ktorý bol taký... opak Neda, rád sa predvádzal, bol silný, krásny, veľký... Brandon išiel do Ruverrun, aby si zobral za ženu Catelyn Stark, ale keď sa dozvedel že Rhaegar uniesol jeho sestru Lyannu, išiel do Královho prístavišťa a vyhrážal sa pred bránami Červenej (Rudé) bašty, že nech ide Rhaegar von, že ho zmláti a tak, ale Rhaegar tam samozrejme nebol, ale bol tam jeho otec Aerys (šialený král) a ten nemal v láske vyhrážky, tak Brandona a jeho mužov zamkol do podzemia. Potom zavolal jeho otca Rickarda Stark, a rozhodol sa, že popraví všetkých otcov aj synov. Ale Rickard to nechcel, tak Aerysa vyzval na súboj a Aerys súhlasil. Ale oklamal ho a za svojho protivníka si vybral oheň, a tak Rickard zažila zhorel vo svojom brnení, zatiaľ čo Brandon ho sledoval priviazaný o nejaký nástroj, meč bol neďaleko od neho, ale stále naňho nedočiahol a keď ho chcel zobrať a zachrániť svojho otca Rickarda Starka, zaškrtil sa. To bola jedna vec, mal aj horšie, ktoré súvisia hlavne s Jaimem Lannisterom. Ono napríklad brutálne znásilňoval svoju manželku a Jaime bol vonku aj zo strážami a keď chcel ísť a zachrániť ju, proste nemohol. Potom, keď Tywin Lannister dobyl King´s Landing a Robert s Nedom vyhrali vojnu, Aerys poslal posla za Pyromanmi, nech celé mesto spália divokým ohňom, ako keby ho mal mať niekto iný. Ale Jaime zabil posla, tým pádom sa Pyromani o tom nedozvedeli a následne zabil Aerysa, ktorého posledné slová boli: "Burn them all..." On bol dosť šialený, ako aj Vyseris, nebol to drak, aj keď si to myslel a aj preto niektorí Targaryeni, ktorí boli šialení a neboli to Draci ako Dany, Rhaegar a podobne... Jeden z nich dokonca vypil divoký oheň a samozrejme ho to zabilo. Boli divní aj v tom, že zachovali staré zvyky Valyrie, z krajiny, z ktorej pochádzali - Ženili sa brat zo sestrou a to aj Aegon, Rhaenys a Visenya. Valyria vlastne bola krajina plná tej mágie a všeličoho a žili tam ľudia z fialovýma očama a striebornými vlasmi a z Valyrie pochádzajú draci. Valyriania ich našli prví v 14 ohňoch - sopkách a skrotili, tým pádom Valyriania boli jediní, kto drakov ovládal. Ale raz jedno dievča (Targaryen) dostalo víziu, že na Valyriu príde zkaza, takže Targaryeni zobrali seba aj drakov a odsťahovali sa na Dračí kameň. A asi o sto rokov sa vízia splnila - Vo Valýrii vybuchlo všetkých 14 ohňov - sopiek a rody, ľudia zomreli a s nimi aj draci. Takže Targaryeni sú poslední pôvodní Valyrijci a s poslednými drakmi. No a Aegon si raz povedal, prečo nemôže dobyť všetkých Sedem královstiev? A tak to začalo a Rhaenys, Visenya a Aegon myslím že prvý krát vypustili všetkých svojich drakov naraz. A dobyli Westeros. A k tej Valýrii - už sa tam nikto nikdy nedostal... Je to ako bermúdsky trojuholník, kto tam raz prišiel, nevrátil sa...
Skúsil to aj nejaký Lannister, ale už sa nevrátil a zobral zo sebou aj ich meč z Valyrijskej ocele, volal sa: Jasný rev. Potom tam skúsil ísť mladší brat Tywina Lannistera, ale ani ten sa nevrátil.
Emoticon Ak budeš ešte niečo potrebovať, napíš, kľudne odpoviem. Ono história tých rodov je strašne dlhá. A k tým Bielym zmätkom - It´s too late. Emoticon Emoticon Emoticon Teším sa na ďalšiu odpoveď od teba Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!