Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele DamonsGirl

natáčení


DamonsGirl

DamonsGirlPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Sandra

Věk: 20

O mně: Tak, co bych o sobě řekla? Jsem od přírody praštěná holka, co je pro kdejakou zábavu a lidé se v mém okolí nenudí.
Často mi všichni říkali, že bych jednou měla s tou svou fantazií napsat aspoň pěti-set stránkový román, ale na to jsem nikdy neměla a když jsem díky několika kámoškám objevila tyhle stránky, nedalo mi to a rozhodla jsem se zkusit napsat aspoň nějakou krátkou povídku s nadějí v nějaký ohlas.
Tak, snad se tedy povídky budou líbit a možná někdy i ten román napíšu :D:D, to bych ale nesměla být moc pohodlná a raději psát než chodit s přáteli ven

Kontakt:

E-mail: Sandra.DG (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 3. 2010

Poslední přihlášení: 8. 1. 2021, 13:54

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DamonsGirl

Povídky od DamonsGirlKapitolové
Voltérská děvka (dokončeno)
Já, mé druhé já a Edward (pozastaveno)

Články:

 

Já, mé druhé já a Edward - 4. kapitola

Já, mé druhé já a Edward - 4. kapitolaTak, další kapitola je tu a s ní i Bellin rozhovor s Charliem. Její návrat domů nedopadl po nočním výletě zrovna nejlépe, tak se tedy mrkněmě, jak vlastně to „ne nejlépe" dopadlo.

A jak to potom bude dál s „úchylákem" Edwardem? Rozhodně na něho nezapomeneme, takže se máte na co těšit. Snad se tedy kapitola bude líbit a necháte mi dole nějaký ten komentík.

 

Já, mé druhé já a Edward - 3. kapitola

Já, mé druhé já a Edward - 3. kapitolaJak dopadlo Bellino řádění u Henryho v hospodě ve společnosti místních štamgastů a Edwarda? No, já bych řekla, že velmi zajímavě, ale to si budete muset přečíst.

Chtěla bych vám poděkovat, za komentáře u minulé kapitoly a snad i tahle se bude líbit natolik, aby se jich tam pod ní pár našlo, díky vaše DG

 

Já, mé druhé já a Edward - 2. kapitola

Já, mé druhé já a Edward - 2. kapitolaJak už bylo zmíněno v předchozí kapitole, Bella podle lékařů trpí rozdvojením osobnosti, ale ona u sebe nějaké poruchy v chování neshledala, tak jak je to možné?

V této kapitole se seznámíme s Isabellou, Belliným druhým já a také jejím "princem na bílem koni". Co tohle má znamenat? To si přečtete za chvíli o pár řádků níž. Tak snad se bude kapitola líbit a necháte mi tam nějaký ten komentář, který vždy potěší.

 

Já, mé druhé já a Edward - 1. kapitola

Já, mé druhé já a Edward - 1. kapitola Tak, s Voltérskou děvkou jsme se už rozloučili a tak je na čase začít s novou povídku, co říkáte?

Ano, taky si to myslím a proto je tu první kapitola k této povídce. Je to opět jenom takový malý úvod do povídky, kde se nic moc neděje. Bella chodí s Mikem a příběh začíná v den Belliných narozenin. Snad se tedy i tato povídka bude líbit aspoň z poloviny tolik, co Voltérská děvka.

 

Voltérská děvka - 38. kapitola - Epilog

Voltérská děvka - 38. kapitola - EpilogTak, další kapitola je zde a bude v něčem zvláštní. Ptáte se čím? Kromě toho, že je to poslední kapitola, tak také tím, že v ní budou dva pohledy. Ten první bude Sophiin, tak jak jste zvyklí, a ten druhý, na který zvyklí nejste, bude Kleopatřin.

Myslím, že její pohled toho velmi vysvětlí. Tak snad se kapitola bude líbit, doufám, že si ji užijete, protože je extra dlouhá a necháte mi komentáře jak k této kapitole, tak snad k celé povídce.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!