Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od ElizabetVolturi

Povídky od ElizabetVolturiKapitolové: Ochráním tě (dokončená) Ochráním tě 2 - Listen to heard (připravuje se) Krvavé srdce - Život s Cullenovými skončil. (píše se), Naděje (píše se) Whispers in the dark (připravuje se), Cesta krve (připravuje se), Without you (připravuje se)

 

Ahoj,

vítám vás na mém shrnutí. Jsem ráda, že jste sem zavítali. Chtěla bych poděkovat své korektorce, že mi se vším pomohla. Chtěla bych vám říct, že Cullenovi nemusím. Miluji Volturiovi. Takže čekejte, že tu budu mít víc příběhů s Voltury než s Culleny. Takže tohle shrnutí, jen pro fanoušky Volturiů! :-)


 

Devatenáctiletá studentka Jill Elitson jede se svojí třídou na exkurzi na hrad do Volterry. Ale stane se něco, co nečekala. Křik a těla jejích spolužáků a učitelů ji naprosto šokují. Myslí si, že je to její poslední chvilka. Ale není. Aro se do ní zamiluje, a tak ji zachrání. Jejich románek překazí to, že se Jill dozví o jeho ženě. 

Jill začne chodit s Alecem, ale to se vyvine o požádání o ruku. Ale, vždy se něco pokazí.

Hlavní postavy: Jill, Alec, Felix, Demetri. 

     

     

  

 

 

 

 

Chiařina máma Jill, v jejích osmi letech zemřela při boji s vlkodlaky.  O osm let později, se vrátí Riley, aby mu Alec splnil slib, který mu dal, a to aby se stal členem gardy. Riley si myslel, že Chiara je namyšlené poloupírče. Ale hned co ji spatřil, se do ní zamiloval. A tak se jí bude snažit říct pravdu, o její matce. Co když není mrtvá? 

Postavy: Chiara Volturi, Riley Biers, Garda Volturiových

Hudba: Coner ft. Jeykop - Jen ty a já

Citát: Láska začíná a někdy dokonce končí.

 

 

Alice měla vizi. K jejich domovu si to míří Volturiovi. Ale proč? Anette James Cullen, je neobyčejná upírka. Nemá jednu schopnost, nýbrž dvě. A to Volturiovi zaujalo, a chtějí jí do své gardy. Anette s nimi nebude chtít odejít, ale zamiluje se do Ara. Tak jak se rozhodne? Zůstane s Cullenovými, nebo bude následovat svoje city? 

 

A ještě bych vás chtěla upozornit, v této povídce, Aro manželku nemá.

 

Hlavní postavy: Anette, Aro, Garda Volturiových

 

Kapitoly: ???

 

 

  Poslední den školy, výsledky někoho potěší, někoho ne. Šestnáctileté sestry Amélie Müllerová a Erika Müllerová, mají rozhodně dobré výsledky a tak je za odměnu rodiče vezmou do Volterry v Itálii. Demetri a Alec se do nich zamilují, ale aby mohli být s nimi, musí zabít jejich rodiče. Amélii a Eriku se budou snažit přesvědčit, že je před tím vrahem zachránili. Amélie a Erika, jim to ze začátku věřit nebudou. Ale také zamilují se do nich, tak jim to věřit budou. Ale lež má krátké nohy.

 

 

Postavy: Amélie Müllerová, Alec Volturi, Erika Müllerová, Demetri Volturi, Felix Volturi. 

Stav: Píše se

Kapitoli: ???¨

Hudba: Jayk3M - Navždy spolu

                     

                      

                      

 

  Osmnáctiletá Alesa Stránová, jede s rodiči o prázdninách do Volterry. Pro její rodiče, prohlídka znamenala smrt ale jí Caius zachránil. Ze začátku je všechny bude... nenávidět, bude se snažit několikrát utéct. Zanedlouho si začne uvědomovat, že to nemá cenu. Bude se všemi snažit vycházet, a  začne cítit lásku ke... Caiovi. Ale je tu jeden velký háček. Tím háčkem je Athenodora. Nechá Caie Athenodoru zabít Alesu? Rozhodně ne! Ale odpustí mu to všechno Alesa? 

                             Postavy: Alesa Stránová, Caius, Garda Volturiových                                           

 Abychom lidi získali, musíme v nich vzbudit víru, že je milujeme, a nejlepší cesta k tomu je, milovat je opravdu.

 

Jeremy Bentham 

 

                                             Hudba:Demi Lovato - Skyscraper

 

 

Zabíjení upírů. To, mně nikdy neomrzí. I když, je to celkem divné. Upír, zabijí upíry.  Ale aspoň se nenudím. 


Postavy: Gabriela a...    

Hudba: Lea Luna - hearts under fire  

 

                                       

                                           

Sea byla – ne, ona je stále životní láskou Aleca. Ale potom, co stal s Jane upírem, ji neviděl a žil v přesvědčení, že Sea, je mrtvá. Ale není tomu tak.

Jednou, se jejich dva životy setkají a Alec pocítí, jako kdyby se mu jeho mrtvé srdce, rozbušilo radostí a štěstím. Ale, cítí to tak i  Sea, nebo ho jen pokládá, za nejlepšího přítele? 


Postavy: Alec, Sea, Jane, Volturiovi

Hudba: The Rasmus - Livin' In A World Without You

 

Facebook

                                      

         Cameron Bright (Alec Volturi)    

  

 

  

 

                 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od ElizabetVolturi:

 1 2 3   Další »
13.07.2015 [14:42]

slecnaVolturiovaprosím tě na kolenou (važ si toho, to moc často neříkám) pokračuj v povídce krvavé srdce! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. Rosalli
21.11.2013 [19:16]

Asi hodně jsi udělana do Aleca..:D (ale kdo né? :D) a do emo styl?

24.06.2013 [20:23]

ercavampireAhoj ak si budeš chcieť prečítať moje poviedky tak ich už asi nenájdeš na tejto stránke ale na FB. A ak niesi na fb tak ti to môžem napísať na e- mail.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.06.2013 [22:09]

ElizabetVolturiOmlouvám se všem, co se těšili na další kapču: Naděje, bohužel, se mi rozbil počítač... takže mám noví a budu muset od znova... ale jelikož ve škole píšem závěrečné testy z matiky a fyziky, budu se muset učit... Emoticon moooc se všem omlouvám... :( budu se snažit napsat další kapču a i první kapči nových povídek... Emoticon

29.05.2013 [23:44]

ElizabetVolturiercavampire: Další kapču, začnu připravovat o víkendu. Emoticon Dlouho jsem nic nepsala, takže když to bude krátké, či nic moc, tak mi to prosím odpusť. :)

20.05.2013 [21:04]

ercavampireahoj kedy bude pokračovanie poviedky nadeje? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. ercavampire
19.04.2013 [19:21]

ahoj. Emoticon chcela by som sa opýtať kedy bude poviedka nadeje? veľmi sa na ňu teším. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. tyna006
08.03.2013 [17:28]

Slintam,slintam.On je nej a je to super ze ho tu mas. Stejne mam nejradsi Volturiovy a hlavne Demetriho ,Caiuse , Ara,Felix taky celkem ujde ale nejlepsi najhezci a nejkrasnejsi je Alec

22.12.2012 [22:19]

ElizabetVolturiMoc díky! Jsem vážně blázen do Camerona. Mám ho jako tapetu na mobilu a jako pozadí na počítači. Mám jeho plakát (kterej mi našla kámoška). Prostě jsem do něj blázen. A moc ještě jednou díky! A ICQ nemám

15. Kaisa
22.12.2012 [22:11]

KaisaZdravíčko,
vidím vidím Camerona, můžu se ti tu uslintat k smrti, protože je to prostě asi nejvíc sexy chlap ze všech a teď mě určitě jedna polovina milující Edwarda odsoudí a ta milující Jacoba si to ani nepřečte, no prostě... shrnutí k nakousnutí. ;D
One last girl je ve stavu, že bych ji měla napsat, něco z ní mám, to nepopírám, ale není to kompletní, asi to znáš, inu jestli máš ICQ, tak si mě stačí přidat a mohla bych ti ten úryvek poslat. ;) No a jak jsem to tam dala... jdi na mp3snadruhou, najdi si písničku a pak tam máš takový dlouhý nesrozumitelný text, vložení na blog. (HTML kód). Jdi na shrnutí, tam si v horním menu, kde nastavuješ barvu a podobné věci klikni zdroj - vlož tam to z mp3snadruhou.net a máš to. ;) Žádná věda, to určitě ne, jsou i jiné weby, ale písničky od SP (♥) tam nejsou. :)
Snad jsem trochu pomohla a maličko jsem si zaslintala...
Kaisa.

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!