Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Dannie

Povídky od DannieKapitolovky: Ve stínu sestry (nedokončená), Forbidden fruit (nedokončená), Ty jsi Cullen, já jsem Blacková (nedokončená), Společné: The Last Chance (nedokončená, společně s blotik)


 


 

 Děj: Renesmé Cullenová, dokonalé dítě s úžasnou schopností. Carlie Cullenová, pravý opak svého dvojčete.

Belle se jako člověku narodila poloupíří dvojčátka. Renesmé, jak ji známe z knih všechny učarovala svojí mocí. Carlie byla stejně krásná jako její sestra, ale neměla v sobě tu zázračnou moc, omotat si každého okolo prstu. Neprojevila se u ní žádná zvláštní schopnost a nejspíš jako jediný poloupír zdědila po matce nešikovnost. Celý život žila ve stínu své dokonalé sestry. Ne snad, že by jí rodina projevovala méně lásky, ale Renesmé se svojí sestrou nijak dobře nevycházela. Už jako malé holčičky si dělaly naschvály a nijak se to nezlepšilo, když vyrostly. Ale co když se vše změní? Co když Carlie objeví schopnosti, o jakých se jí ani ve snu nezdálo? Co když se karta obrátí?

Postavy: Renesmé Cullen, Carlie Cullen, ostatní Cullenové, Jacob, Denaliovi, Volturiovi

Stav: Nedokončená

Hudba: TADY

Kapitoly: Prolog,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 

 Děj: Edward Cullen je samotářský upír. Žije sice se svojí rodinou, ale něco mu chybí. Anděl Osudu už se na to nemůže dívat a sešle mu Elinor, aby mu našla lásku. Ona je Edwardův strážný anděl. Má to ale háček. Na celou “akci“ má jen jeden jediný měsíc. Když svůj úkol nesplní, bude vyvržena z ráje. Elinor má však své vlastní plány co se svým životem dál.

Postavy: Elinor, Cullenovi, Bella Swanová, spolužáci

Stav: Nedokončená

Hudba: TADY

Kapitoly: Prolog,

 

Děj: Jmenuji se Emma Blacková, je mi 17 let a jak jste asi poznali podle mého příjmení, jsem sestra Jacoba. V naší rodině se už po staletí dědí z generace na generaci určitý gen. Tento gen dokáže v nebezpečí přeměňovat svého majitele ve vlkodlaka. Ani teď tomu není jinak. Jenže nikdy se tento vlčí gen neobjevil u žen, vždy to byla taková mužská výsada. Ale stala se jistá anomálie. Ve smečce je nás jedenáct členů z toho dvě jsme holky. Blíží se nebezpečí, které nemine ani rezervaci ani Forks a je na nás to zastavit. Je naše smečka schopna spojit se s nepřáteli? A co když se moje srdce rozhodně udělat naprosto nenormální čin?

Postavy: Emma Blacková, Jacob Black, Isabella Swanová, Edward Cullen, smečka, ostatní Cullenovi, Victoria, novorozeni, Volturiovi

Stav: Nedokončená

Kapitoly: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12

Poznámka: Vím, že povídek na tento způsob tu bylo určitě hodně a ta moje rozhodně nebude nejlepší. Napsala jsem ji už víc než před rokem, takže se omlouvám autorům, kteří v mé povídce případně najdou nějakou podobnost se svojí povídkou. Od nikoho jsem neopisovala, psala jsem jen to, co jsem sama vymyslela.

 

 

The Last Chance

Děj: Bell. Filmová hvězda, která má těžký život. Rodiče se jí rozvedli a Bella žije s matkou. Otce nenávidí za to, že se kvůli němu její rodiče rozvedli. Bellina matka chce, aby Bell pochopila, že už spolu nemohli být ani jeden, a že za to nemůže jen otec, a tak Bell, i s jejím o rok starším bratrem, pošle za ním.

Bellin otec je režisér, který na Bell neměl nikdy čas a ani teď si ho na ni nenajde.

Krátce po příjezdu do Forks se Bell s bratrem pohádá. Ještě nikdy se nehádali. Bella se naštve a na chvíli odjede pryč. Když se vrátí, zjistí, že přišla o jejího milovaného brášku – jel za ní, usmířit se, ale nějaký opilý řidič kamionu do něho narazil.

Bell je opět na dně a ze smrti bratra viní sebe.

Bella ve Forks potká Edwarda, který jí chce pomoct. Oba se do sebe zamilují a nic v jejich lásce nebrání. Tedy z počátku, pak díky nehodě, která se Bell stane, doktoři zjistí, že je Bell vážně nemocná a umírá. A Edward ji o duši připravit nechce.

Jenže, místo toho, aby jí Edward alespoň pomohl svojí přítomností, ji opustí.

V tu chvíli se jí zhroutí celý svět. Ale Bella se nevzdává. Chce si ten čas, který jí zbývá, co nejvíce užít, a hlavně, natočit poslední film.

Jakmile je dílo dokonáno, Bell je natolik vyčerpaná, že už se neobejde bez pomoci ostatních a otec si jí teprve teď začne všímat.

Edward je teď její poslední šance.

Spoluator: blotik (psala 1. až 5. kapitolu s MyLS, od 6. kapitoly s ní píšu já)

Kapitoly: 1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola, 6. kapitola, 7.kapitola,Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Dannie:

 1
23.04.2013 [18:26]

Pinka25Bude pokračování ve stínu sestry?? Emoticon Emoticon Emoticon

9. didi
11.08.2012 [14:27]

Ahoj kedy bude pokracovanie ve stinu sestry
Emoticon Emoticon Emoticon

20.04.2012 [20:10]

BlotikPopravdě řečeno, taky bych jí nepohrdla. Emoticon Emoticon Emoticon

03.04.2012 [23:11]

belleahoj, kdy bude další kapitola ve stínu sestry???

01.04.2012 [1:47]

BlotikDannieku, kdy už tě tu uvidím? Počítač stále nic? Emoticon

5. Scherry
23.02.2012 [23:01]

Jak to vypadá s dalším dílkem?? Emoticon Emoticon Emoticon

06.01.2012 [23:39]

DannieScherry, kapitolu už mám napsanou, teď jen čekám, až ji admin zveřejní Emoticon

3. Scherry
03.01.2012 [13:45]

Kdy prosím bude další kapitolka Ve stínu sestry? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.12.2011 [11:04]

AddyCullenMoc se mi tvoje povídka líbí, doufám že ji dopíšeš Emoticon Emoticon

17.12.2011 [9:39]

zuzka88Paráda Emoticon A jsem tu první Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!