Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Dannie

Dannie

DanniePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Daniela

Bydliště: Brno

Věk: 19

O mně: Co o sobě napsat? Ráda mizím do svého světa a nechávám se unášet na vlnách fantazie.

Kontakt:

E-mail: Dannie00 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2011

Poslední přihlášení: 3. 12. 2013, 20:45

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Dannie

Povídky od DannieKapitolovky: Ve stínu sestry (nedokončená), Forbidden fruit (nedokončená), Ty jsi Cullen, já jsem Blacková (nedokončená), Společné: The Last Chance (nedokončená, společně s blotik)

Články:

 

The last chance - 7. kapitola

The last chance - 7. kapitolaJe tu nová kapitola z dílny blotika a Dannie. Jak se Bella vypořádá s Eddieho pohřbem? Nebude snad jejím spolužákům divné, kde se jejich hvězda toulá, pokud zrovna není ve škole? A co Bellina matka, vezme si dceru zpět domů, nebo ji nechá napospas dešti a chmurným myšlenkám?

 

Ve stínu sestry - 7. kapitola

Ve stínu sestry - 7. kapitolaCarlie odešla s Volturiovými. Renesmé řekne všem pravdu o sobě a svém kouzlu. Bella začne být netečná. Jak se na Carlie podepíší Volturiovi? Stává se z ní něco, co by do ní nikdo neřekl. Stává se z ní krvelačné upíří monstrum. Vyhraje nad svojí touhou po uznání a pomstě? Nebo ji její nenávist k sestře dočista pohltí?

 

Ve stínu sestry - 6. kapitola

Ve stínu sestry - 6. kapitolaJe to tady. Přicházejí Volturiovi. Co se stane? Bude jejich garda o jednoho člena větší? Nebo se snad stane zázrak, který přinutí Carlie zůstat se svojí rodinou? Jak vše dopadne? Blížíme se ke konci první série, tak přeji příjemné čtení.

 

Ty jsi Cullen, já jsem Blacková - 1. kapitola

Ty jsi Cullen, já jsem Blacková - 1. kapitolaJmenuji se Emma Blacková, je mi 17 let, a jak jste asi poznali podle mého příjmení, jsem sestra Jacoba. V naší rodině se už po staletí dědí z generace na generaci určitý gen. Tento gen dokáže v nebezpečí přeměňovat svého majitele ve vlkodlaka. Ani teď tomu není jinak. Jenže nikdy se tento vlčí gen neobjevil u žen, vždy to byla taková mužská výsada. Ale stala se jistá anomálie. Ve smečce je nás jedenáct členů z toho dvě jsme holky. Blíží se nebezpečí, které nemine ani rezervaci ani Forks, a je na nás to zastavit. Je naše smečka schopna spojit se s nepřáteli? A co když se moje srdce rozhodně udělat naprosto nenormální čin?

 

Forbidden fruit - Prolog

Forbidden fruit - PrologEdward Cullen je samotářský upír. Žije sice se svojí rodinou, ale něco mu chybí. Anděl osudu už se na to nemůže dívat a sešle mu Elinor, aby mu našla lásku. Ona je Edwardův strážný anděl. Má to ale háček. Na celou „akci“ má jen jeden jediný měsíc. Když svůj úkol nesplní, bude vyvržena z ráje. Elinor má však své vlastní plány, co se svým životem dál.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!