Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od alanisealicecullen

Renesmee a Jacob Blackovci


Povídky od alanisealicecullen

Drabble:*Edward a GPS, Firma, TajemstvíEdwarda*

Poezie:*Sen o lásce,Hranice lásky,Ice queen*

Jednorázovky:*Krok do života*

Kapitolové:*Cizinec, Vražedný milenec,Kráska z neznáma*

Parodie:*Zubní protéza pro Edwarda*

Cizinec (9. kapitola) - 0%

Vražedný milenec (5. kapitola) - 0%

Kráska z neznáma (2. kapitola) - 30%


 

 

 


Sen o lásce

děj: Básnička pro Edwarda. 

stav: dokončená

 

 

 Hranice lásky

děj: Basnička pro Edwarda.

stav:dokončená

 

Ice Queen

děj: Emmett potká Rosalie. 

stav: dokončená

 

Edward a GPS

děj: Edward se setká s GPS, jak to dopadne?

stav: dokončená

 

 

Firma

děj: Emmett zakládá firmu. A protože to je Emmett, tak to nebude je tak. 

stav: dokončená

Tajemství Edwarda

děj: Edward má tajemství. Jak bude reagovat Bella na to, že ji něco tají?

stav: dokončená


Krok do života

děj : Bella stojí na útesu, co si myslí?

stav : dokončená

Zubní protéza pro Edwarda

děj:Emmett, si rád tropí žerty ze své rodiny.  Jeho oblíbený terč je Edward, avšak netuší, že jeho další žertík bude ku prospěchu.

stav: rozepsaná

Spoluautorská povídka s Lenusilkou.

Prolog * 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola


 

 Cizinec

děj: Je to půl roku, co se Bella přistěhovala do Forks. A hned ji někdo chtěl. Mike Newton. Ale jeho zájem byl krátkodobý, a tak je Bella vystavena žárlivosti Jessicy, která ji šikanuje. Až jednoho dne se jí zastane Edward Cullen. Ten nosí na obličeji masku, protože po rodinné tragédii má zjizvený obličej. A ve škole je naprostý ztroskotanec.

stav: rozepsaná

1. kapitola 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola

 

Vražedný milenec

děj: Bella při polibku s Jakem pochopila, kdo je te pravý a rozešla se s Edwardem. Tím ho zlomila a on zahodil všechny své ideje a žije jako upír. Bez výčitek, ale ty přijdou s tajemnou dívkou. Ať mají jakýkoli vztah, nejsou dva, ale tři. Ta třetí je smrt. Dokáží ji porazit? Zacelí se staré rady? A dokáží se odpoutat od minulosti? 

stav: rozepsaná

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola *  4. kapitola


Kráska z neznáma

děj: Mladá dívka se probudí v nemocnici a nic si nepamatuje.  Dají ji jméno Isabella Marie Swan. Tahle povídka je o tom, jak je trnitá cesta do nejisté budoucnosti a ještě trnitější do minulosti. Budeme svědky nejistot, osudových pádů i setkání a jako zlatá nit se příběhem protne láska. Ale i ta nit má spoustu uzlíků. Najde Isabella svůj šťastný konec a odhalí minulost či nikoliv? 

stav: rozepsaná

Prolog + 1. kapitola
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od alanisealicecullen:

 1
16.07.2013 [15:55]

alanisealicecullenmartina946: Bohužel, ale teď jsem se trochu zasekla, ale mám v plánu dokončit celou povídku přes prázdniny. Slibuji Emoticon

13.07.2013 [15:53]

martina946Ahoj, jen se chci zeptat, kdy se tak mužu těšít na další díl cizince?? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Mocinky se na něj těším Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.04.2013 [14:50]

eMCullenAhoj,
ne, o tom komentáři, o kterém jsi mluvila, jsem nevěděla. Reagovala jsem jen na ten, co mi Lenusilka nechala na shrnutí, a to, že pod vaším článkem je ten samý, jsem se dozvěděla až teď, když jsem se dívala, o čem to vůbec mluvíš.
Je mi jasné, že ti vadí, když čekáš na publikaci povídky tak dlouho. Uznávám, že teď jsou opravy pomalejší, ale věř mi, že každý z nás dělá všechno pro to, aby vše opět fungovalo jako dřív - včetně rychlosti vydávání povídek.
Jak už jsem psala Lenusilce, každý z nás má i svůj život a nesedí za počítačem od rána do večera, aby se probíral chybami, to doufám chápeš. Přesto neustále hledáme nové posily, které by mohly jakkoli pomoci.

A co se týče té váší kapitoly... Rozhodně to neber tak, že když má se svým - zdůrazňuji svým - článkem problémy Lenusilka, tak to s ní odneseš i ty jako její spoluautorka. Tak to opravdu není.
Celé tohle všechno je jen o tom, že neustále přibývají noví autoři a tím i nové články, které jsou i mnohem starší než ten váš - vytvořený 6.4. Někteří autoři přidávají k opravě články z minulého roku.
Rozhodně to neber tedy tak, že za to ponesete zodpovědnost obě dvě. S Lenusilkou máme problém výhradně u její drabble povídky, ne u žádných jiných, a tak až se článek dostane na řadu - což může klidně i dva nebo tři dny trvat -, bude buď publikován, nebo vám v rácen s komentářem, ať si opravíte chyby. Stejně jako to jistě znáš z předchozích článků.
Doufám, že jsme si vyjasnily, jak celá situace vypadá.

26.07.2012 [19:36]

eMCullenAhoj, poprosím tě, aby sis veškeré obrázky (PNG, GIF, JPG...), které máš nahrané ve složce Soubory (v administraci), přesunula do Obrázků a správné kategorie. V této složce nemají co dělat, a tak budou smazány.
Díky. Emoticon

11.02.2012 [22:04]

zuzinecckaaAhoj, jsem ráda, že jsi se ozvala zrovna mně. Jestli chceš, s čímkoliv ti pomůžu moc ráda.
Cokoliv budeš chtít opravit - posílej mi na e-mail zuzuk.k@seznam.cz. Už se těším na tvá díla ;)

27.01.2012 [22:39]

SheelaAhoj, jistě ráda ti pomůžu. Stačí když mi na email: SabinQa10@gmail.com, vždy pošleš povídku, kterou potřebuješ opravit. Sheela.

28.10.2011 [15:29]

alanisealicecullenMoc děkuji.

28.10.2011 [13:00]

KacenQaCullenV perexu jsem ti přidělala znaky, které text uloží na nový řádek, jedná se o <p> a </p>. Admin přede mnou ti psal, že název povídky začíná vždy velkým písmenem, opravila jsem ti v odkazech. A také si dávej pozor na to, že každá věta začíná velkým písmenem a končí interpunkčním znaménkem, díky. Emoticon

30.09.2011 [23:40]

TwilightkacertAhoj,
článek ti vracím.
+ Nefunguje ti perex obrázek.
+ Povídky je velké P, jelikož je to titul, název; to samé v perexu, velké písmenko na začátku řádku.
+ Když vkládáš odkazy, vkládají se pod určitá slova, proto tam je ta ikonka tzv. sponky (označíš slovo, klikneš na sponku, vložíš odkaz).

Až si to opravíš, zaškrtni, že je článek hotov. Děkuji. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!