Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele x0kubicmar0x

x0kubicmar0x

x0kubicmar0xPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Martina

O mně: Jsem osoba, která při troše dobré nálady překypuje ironií a sarkasmem. Samozřejmě v dobrém slova smyslu. :)

Kontakt:

E-mail: kubicmar (zavináč) email.cz

Web: kubic-mar.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 32

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 2. 2012

Poslední přihlášení: 11. 1. 2014, 17:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od x0kubicmar0x

Povídky od x0kubicmar0xKapitolové:
Lost heart - rozepsaná
Dívka z obrazu - rozepsaná (werca13)

Aktualizace: 29. 10.

Články:

 

Dívka z obrazu - 8. kapitola

Dívka z obrazu - 8. kapitolaAhoj, tak tady je další kapitola DZO. V ní se dozvíme, jak to dopadlo s Edwardem, když se vrátil z lovu. Hezké počtení přeje werca13 a x0kubicmar0x

 

Dívka z obrazu - 7. kapitola

Dívka z obrazu - 7. kapitolaAhojte, konečně jste se dočkali, je tu další díl DZO. :) Je o tom, jak někdo dopadne, když se motá do věcí jiných lidí. Snad se i zasmějete. :) Hezké čtení přejí werca13 a x0kubicmar0x Prosíme o komentáře. :)

 

Dívka z obrazu - 6. kapitola

Dívka z obrazu - 6. kapitolaTahle kapitola je víceméně nudná. Dozvíte se, kdo je na obraze, i když už možná tušíte. :) Odkryjeme kousek Edwardovy minulosti a okrajově se zmíníme o Karin. Taky nebude chybět otravná Tanya. :) Hezké čtení. Kubicmar a werca13

 

Dívka z obrazu - 5. kapitola

Dívka z obrazu - 5. kapitolaZlomová kapitola, ve které si Edward uvědomí, že naděje umírá opravdu jako poslední. Tak jaký obraz si vybere? :) Kubicmar a werca13.

 

Dívka z obrazu - 4. kapitola

Dívka z obrazu - 4. kapitola Edwarda čeká setkání s Arem. Jak to dopadne? Nakonec Edwarda čeká psychická opora ze strany jednoho člena z rodiny. Kdo to bude? Kdo Edwarda konečně pochopí? Příjemné čtení. Kubicmar a werca13.

 

Dívka z obrazu - 3. kapitola

Dívka z obrazu - 3. kapitolaV dalším díle DZO Edward poletí a pojede do Volterry. Ke konci se po delší době sejde se svou upíří rodinkou a napadne ho něco, co vás možná nepřekvapí. Příjemné čtení. Kubicmar.

 

Dívka z obrazu - 2. kapitola

Dívka z obrazu - 2. kapitola Další díl DZO tentokrát z mé dílny. A co se stane? Edward stráví pár dní na Aljašce a poté následuje krátký telefonát od Alice. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. Příjemné čtení, werca13.

 

Dívka z obrazu - 1. kapitola

Dívka z obrazu - 1. kapitolaMinulost je minulost, přítomnost je přítomnost. Lidé můžou zapomínat, plést se... Ale jak to je u upírů? Můžou jen tak zapomenout? Jak se Edward vypořádá se životní ztrátou? Co vlastně ztratil? A vypořádá se s ní vůbec?

 

Dívka z obrazu - Prolog

Dívka z obrazu - PrologBella žije ve Forks, když se do toho samého města přistěhuje rodina Masenů. Edward s Bellou se už od malička nesnáší, ale to se jednou změní. Hned po tom přichází na scénu Jessica Stanleyová. Jak do příběhu mezi Edwardem a Bellou zasáhne? Spolu s autorkou werca13 Vám přinášíme novou povídku s názvem Dívka z obrazu.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!