Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele dcvstwilight

dcvstwilight

dcvstwilightPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: A :)

Bydliště: Liberecký kraj

Věk: 19

O mně: Ráda bych řekla, že jsem normální holka, která chce jen v klidu prolézt život, ale tím slovem normální si nejsem tak úplně jistá. Mám vysněný svůj život do posledního detailu, a vždycky mám ráda, když vím, do čeho přesně jdu. Nemám ráda improvizaci, neboť to také neumím, takže děj každé povídky se snažím mít pečlivě vymyšlený, i když mi to občas nevyjde tak, jak bych chtěla.
Na první pohled jako Twilighter nevypadám, ale když se do toho zažeru, skáču dva metry vysoko. ;) I přes svou lásku k příběhu nemám ráda Bellu, prostě ne, mám k tomu své důvody. Naopak nejradši mám Renesmee a Jacoba.
Pokud by vás něco zajímalo, napiště mi. Budu ráda. ;)


A friend is one who knows all about you and likes you anyway. Christi Mary Warne

:)

Kontakt:

E-mail: anna.sleierova (zavináč) email.cz

Skype: dcvstwilight

Statistiky:

Moje články: 143

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 12. 2010

Poslední přihlášení: 24. 6. 2018, 22:45

Shrnutí povídek:

 

Povídky od dcvstwilight

Povídky od dcvstwilight Rozepsané >
NEPÍŠU!
Kapitolové >
Označená ♫ NNN! ♫ Pane, pojďte si hrát! ♫ 2v1 aneb Silný kafe ♫ Srážka s Blbcem ♫ „Neřeknu ti sbohem..." ♫
Jednodílné >
Mami, nic nemůže být lepší, než ty! ♫
Drabble >
Lituji ♫ Vzala bys mu duši? ♫ Napráskala nás! ♫ Z růže květ ♫ Only you! ♫ Moc bledé ♫ Přeřek aneb Otvor ♫ Přeřek aneb Otvor aneb Jak to bylo dál? ♫ Slepá ulička ♫ Objev mého srdce ♫ Soutěžní drabble ♫ Stále je to ona ♫ Historie se opakuje ♫ Už je řada na mně ♫ Když se dítko zeptá ♫ A dítko se zeptalo ♫ Odteď už se dítko radši neptá ♫
Parodie >
Carlisleova zlost má děsivé následky ♫ Apríl u Cullenů ♫ Já čaruji aneb Jak se Emmett vyznamenal ♫ Nůžky u Cullenů aneb Jak si Emmett ochočil nůžky ♫ Carlisleho psycho deník ♫ Momentky z upířího života ve Forks ♫ Skákal Jake ♫ (S)ex, drogy a alkohol ♫ Cullenovic klan ♫ BUM! ♫ Baličky upírů s. r. o. ♫
Poezie >
Život s tebou ♫ Dýka emocí ♫ Paprsky v závoji šedi ♫ Odolané pokušení ♫
Poslední aktualizace >
16.7. 2015 ♫

Články:

 

A dítko se zeptalo

A dítko se zeptaloVolné pokračování (200 slov) předešlého drabblu ,Když se dítko zeptá'. Opět firma Agule99 a dcvstwilight. :)

Snad se zasmějete.

 

Odolané pokušení

Odolané pokušeníTuhle básničku jsem měla v šuplíku hodně dlouho, psala jsem ji někdy o hodině - tuším zimní období? Je o R+J, kdy promlouvá Jacobovo srdce. Snad v tom každý najdete logiku a nějaký ten povedený verš. Dcs

 

Paprsky v závoji šedi

Paprsky v závoji šediKdyž srdce bolí, musí přijít někdo s náplastí. Poezie je spletená z pocitů našeho vlčího hrdiny a zapadá to do okamžiku, kdy mu při porodu poloupířího dítěte zemřela životní láska. Kdo přijde s obvazem a slepí zpátky jeho puklé srdce?

 

Mami, nic nemůže být lepší, než ty!

Mami, nic nemůže být lepší, než ty!Krátka jednorázovka z pohledu malého Ídžeje, syna Renesmé a Jacoba. Bylo to chvilkové vypnutí. Nechala jsem myšlenky volně plout... a tohle z toho vylezlo. Snad se to bude líbit. ;)
Dcs.

 

Už je řada na mně

Už je řada na mněDouble drabble o Renesmee a Jacobovi.
Drabble je psaný v jiném čase, než jste všichni zvyklí. Podle mě se to k této povídce hodí více.
Každý z nás si to jednou prožije. Ta chvíle, když se musíte přiznat ke svým citům... Příjemné čtení přeje Dcs.

 

Historie se opakuje

Historie se opakujeTři sta slov o tom, jak Renesméina dcera stála tváří v tvář Volturiovic gardě. Jak už název napovídá - historie se opakuje.
Snad se bude drabble líbit. Příjemné čtení. Dcs. ;)

 

Stále je to ona

Stále je to onaTakové chvilkové upuštění... Měla jsem prostě chuť něco napsat. Je to double drabble (200 slov). O Edwardovi a Renesmee. Jak se na ni Edward dívá po patnácti letech? Jak o ní smýšlí?

 

Dýka emocí

Dýka emocíNa rtech smích,
ve smíchu žal,
v očích chtíč,
ve snu pláč.

Moje hlava tak dlouho plodila a plodila, až vyplodila krátkou poezii o Belliných pocitech, když ji Edward opustil. Vím, stokrát omývané téma, ale já nakonec také podlehla. :)

 

Slepá ulička

Slepá uličkaDlouhá chvíle a chat s eElis, které to chci taky věnovat.
Bella se dostane do slepé uličky. Proč?

 

Objev mého srdce

Objev mého srdceTak jsem se nudila a potřebovala vrátit chuť do psaní. No... a z toho vznikl tento drabble. (300 slov)
Věnováno eElis. Děkuju, spoluobyvatelkyně. :D

 

Přeřek aneb Otvor aneb Jak to bylo dál?

Přeřek aneb Otvor aneb Jak to bylo dál?No, pokusila jsem se o pokračování. Co říkáte? (100 slov)

 

Přeřek aneb Otvor

Přeřek aneb OtvorMožná jste to někdo četl na fóru, ale já neodolala. Co dokáže malá dírka v koupelně u Cullenů? Pohled Emmetta. (100 slov)

 

Moc bledé

Moc bledéTento drabble (100 slov) mě napadl ve sprše, takže se nedivte. Je to můj první vtipný drabble, tak prosím komentáře. Příjemné čtení přeje dcvstwilight

 

Only you

Only youVůbec jsem neměla v plánu něco takového napsat, ale přišlo to úplně samo. Zadívala jsem se na obrázek, který jsem dělala do galerie Facebooku pro mé přátele. Koukla jsem se na ten nadpis a hned mě napadla tato drabble povídka. Jmenuje se Only you a je z pohledu Jacoba.

 

Z růže květ

Z růže květTuto drabble povídku jsem si tak nějak zamilovala. Kdo jste citlivé povahy, doporučuji donést si kapesníček. Chci ji věnovat Kika57. Děkuji ti, fanynko! Doufám, že tě obsah potěší. Příjemné čtení. dcvstwilight

 

Napráskala nás!

Napráskala nás!Zamyslela jsem se nad Irinou a jejím krutým osudem, ale jak to asi vypadalo u ní v myšlenkách, když uviděla poprvé Renesmé a když šla do Volterry? Já jsem si o tom udělala svůj vlastní obrázek. Pokud máte podobný, nebo se úplně liší... Posuďte sami. Je to trochu krkolomné, tak snad se to bude líbit.

 

Život s tebou

Život s tebouAhoj. Pokoušela jsem se složit básničku, ale moc mi to nejde. Doufám, že se bude alespoň trochu líbit.

 

Vzala bys mu duši?

Vzala bys mu duši?Tato povídka je z pohledu Carlislea. Drabble 300 slov. Určitě si vzpomínáte na scénu z New moon. Carlisle ošetřuje Belle ruku. Co jí to řekl za otázku? Představ si, že by to bylo naopak. Vzala bys mu duši?

 

Lituji

LitujiTak jsem se rozhodla napsat povídku o sto slovech. Drabble povídku. Je z pohledu Rosalie. Scéna se odehrává v Rozbřesku. Rose odnesla Renesmee dolů do obývací místnosti. Co se dělo, když tam přišel Jacob? Přeji příjemné čtení. dcvstwilightUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!