Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Vzala bys mu duši?

Vzala bys mu duši?Tato povídka je z pohledu Carlislea. Drabble 300 slov. Určitě si vzpomínáte na scénu z New moon. Carlisle ošetřuje Belle ruku. Co jí to řekl za otázku? Představ si, že by to bylo naopak. Vzala bys mu duši?

Celý den nás Alice tahala po nákupech. I když jsem upír, tak kvůli tomuto shopaholikovi, jsem měl už několikrát migrénu. Dnes večer u nás má Bella slavit své osmnácté narozeniny. Jsem zvědavý, jak to zvládneme. Už šedesát let jsme nic neslavili. Doufám, že se nic nesemele.

Bella zrovna rozbalovala dárky. Všichni byli moc šťastní a čekali na Bellinu reakci. Pak ale místo radosti přišla bolest.

„Au!“ vykřikla, když jí papír, rozřízl prst. Věděl jsem, co teď bude následovat. Všichni se podívali na Jaspera. Viděl jsem mu na očích, že nechce, ale nejde to. Vrhl se na Bellu. Moje reakce byla jasná. Chránit nevinné. Chránit rodinu. Já a Emmett jsme se spolu s Edwardem snažili Jazze zastavit. Podařilo se. Holky Jaspera vyvedly ven. Já se přihnal k Belle, která skončila pořezaná o sklo z váz. Edward ji odhodil na stolek plný váz. Musel jsem Edwarda vyhnat ven, aby si to vyříkal s Jasperem. Hrozně se zlobil. Bellu jsem mezitím odvedl k sobě do pracovny. Tam jsem jí ošetřoval paži.

„Nechtěla jsem žádnou oslavu,“ řekla.

„Není to tvoje vina. Jasper není bez lidské krve tak dlouho jako my ostatní,“ odpověděl jsem jí prostě.

„Jak to děláte?“ zeptala se.

„Roky a roky praxe,“ řekl jsem jí.

„Tebe nikdy nenapadlo jít… jednodušší cestou?“ ptala se dál.

„Ne. Já, vždycky věděl, co chci. Chci pomáhat lidem. To mě těší. I když jsem odsouzený k opaku.“

„Odsouzený? Jako do pekel?“ vyptávala se stále. Moc dobře jsem věděl, kam tím míří. „Ty přeci nejsi odsouzený. Ne, to není možné.“ Vůbec jsem se nemýlil, když jsem říkal, že vím, kam tím míří.

„Děkuji, Bello. Vždy si k nám byla… moc laskavá.“

„O to jde? Tak proto mě nechce změnit?“ Už je to tady.

„Představ si, že by to bylo obráceně. Vzala bys mu duši?“

Nic neodpověděla. Jen přemýšlela.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vzala bys mu duši?:

 1
04.08.2013 [18:00]

Kecka Emoticon Dooost dobrý! Možná by to vydalo i na jednorázovku, kdyby se Carlisle víc zamýšlel a Bella víc vyptávala. Každopádně opět: Emoticon Tlesky plesky, jedna packa o druhou. Emoticon
Tuhle scénu z filmu sice nesnáším, ale tohle zpracování mi nevadilo. Emoticon Vždycky si totiž vzpomenu co následovalo a to jsem rozhodně neschvalovala.

06.09.2012 [16:21]

Agule99Hezký! Emoticon Emoticon Emoticon

1. mňamka
02.10.2011 [13:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!