Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Historie se opakuje

Historie se opakujeTři sta slov o tom, jak Renesméina dcera stála tváří v tvář Volturiovic gardě. Jak už název napovídá - historie se opakuje.
Snad se bude drabble líbit. Příjemné čtení. Dcs. ;)

Nikdy jsem se o nic neprosila. I když jsem už několikrát stála tváří v tvář své vlastní smrti, o nic jsem se neprosila. Své vlastní smrti jsem se do očí už podívala. A to několikrát. Když jsem padala ze skály a dopadla na tvrdý kámen. Zázrakem jsem přežila. Když jsem proletěla skleněnými dveřmi od budovy školy. No nevykrvácela jsem. Jak doktor řekl, měla jsem štěstí. Můj anděl strážný stál při mně. A ani teď nejsem připravena zemřít. Nedovolím, aby můj krátký život skončil. Zvládla to má matka a zvládnu to i já.

Naproti mně stála dlouhá řada upírů, připravená zahubit to, co je podle nich zkázou. To, co je podle nich nebezpečné. Zahubit mě.

Každý by řekl, že tu není sebemenší důvod ke smíchu, ale  já si ten důvod přece jenom našla. Ta vzpomínka… Jako bych to už jednou zažila, jen v jiném těle a v jiném roce. Toto se přesně stalo i mé matce.  Ona si tímto prošla také. Také stála tváří v tvář své vlastní smrti. A teď tu tak stojím já.

Co to znamená? Je snad naše rodina prokletá? Je jí snad souzeno nikdy nenajít klid? Vždy nás bude ta údajně královská rodina pronásledovat? Čekat, kdy zakopneme? Čekat na chvíli, kdy budeme zranitelní? Hledat naše slabé místo? Skončí to vůbec někdy? Nebo to potrvá navěky, dokud naše krev nevyhyne?!

Naši svědci se báli, a přesto tu byli. Oni všichni tu teď stáli a byli připraveni za mě položit i život. Někteří z nich by si především zachránili ten svůj, ale ta větší půlka by byla ochotná bojovat. Nechtělo se mi tomu ani věřit. Oni že by měli stanout tváří v tvář té největší hrozbě, kterou může upír znát? Nemožné, a přece tu teď stojí vyrovnaní do řady a čekají na reakci z druhé strany.

Historie se opakuje.


Takový drabble z nudy. Napsala jsem ho tzv. z fleku. :) Líbil se? :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Historie se opakuje:

 1
6. PCullen
25.09.2012 [11:49]

Hezké! :-) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.08.2012 [23:43]

Agule99Moc hezké! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.08.2012 [19:56]

Veubellafantastický, moc se ti to povedlo! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.08.2012 [18:56]

daslli141 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.08.2012 [17:06]

kiki1Krásně napsané, skvělý nápad Emoticon Emoticon Emoticon

23.08.2012 [12:39]

SiReeNAhoj, příště neměň velikost písma a dej si pozor na velikost obrázku. Také se příště vyvaruj chybám - dělení slov, čárky, malá/velká písmena. Díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!