Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Only you

Only youVůbec jsem neměla v plánu něco takového napsat, ale přišlo to úplně samo. Zadívala jsem se na obrázek, který jsem dělala do galerie Facebooku pro mé přátele. Koukla jsem se na ten nadpis a hned mě napadla tato drabble povídka. Jmenuje se Only you a je z pohledu Jacoba.

 

Stál jsem tam bez hnutí a sledoval to stvoření. Vlastně, omyl. Teď už to není čertovo stvoření, ale andělské stvoření. Dříve jsem si myslel, že je to špatné, ale když se na něj dívám teď, mám chuť ho té blondýně vyrvat z rukou a utéct s ním někam, kde by nás nenašli.

...

Ta malá příšerka si se mnou dělá, co ona chce. Toto dokáže otisk. Tak toto je ten pocit, když jste k někomu připoutáni a víte, že jste na té osobě závislí. Už chápu, jak se cítí Sam, když se dívá Leah do tváře.

Jsi to jen ty, Renesmé.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Only you:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!