Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Napráskala nás!

Napráskala nás!Zamyslela jsem se nad Irinou a jejím krutým osudem, ale jak to asi vypadalo u ní v myšlenkách, když uviděla poprvé Renesmé a když šla do Volterry? Já jsem si o tom udělala svůj vlastní obrázek. Pokud máte podobný, nebo se úplně liší... Posuďte sami. Je to trochu krkolomné, tak snad se to bude líbit.

Puma sebou ještě cukala, ale pak přestala. Vysála jsem jí všechnu krev a tělo jsem pohřbila. Rozeběhla jsem se směrem ke Cullenům. Dlouho jsme se neviděli.

Běžela jsem lesem a začala pociťovat menší nasládlý pach. Cullenovi. Přidala jsem, když mě vyrušil dětský smích. Nadechla jsem se, ale nebyl to lidský pach. Běžela jsem za smíchem. Vyskočila jsem na strom a spatřila nepopsatelné. Ihned jsem věděla, co mám dělat. Rozeběhla jsem se do Seatllu a koupila si letenku do Itálie. Zajímavá událost.

„Pane. Já mluvím pravdu, je to nesmrtelné dítě.“

„Gardo!? Jedeme do Forks. Cullenovi zaplatí za svůj zrůdný čin!“

 

Pro čtenáře povídky Označená

Na shrnutí moc nechodíte, tak to píšu sem. Jelikož kometáře nepřibývají, ba naopak ubývají, tak se teď s Označenou na chvíli zasekneme. Nemám chuť něco psát, když to nikoho nezajímá. Proč na tyto stránky cpát něco, co stejně nikdo nečte, že? Takže pokud chcete pokračování, tak mi na oplátku dávejte taky něco. Já nad tím trávím čas, který mám vyhrazený pro učení, tak mi ten čas taky oplácejte. Děkuji.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Napráskala nás!:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!