Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Vampy

Vampy

VampyPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lora

Věk: 20

O mně: Ako máločo ma dokázala táto sága pohltiť, myslím, že odvtedy som už nenašla nič takéto, aj keď česť výnimkám. Medzi moje záujmy patrí písanie (samozrejme), nakupovanie (niekedy som horšia ako Alice, vážne, nevymýšľam si) a asi cestovanie.

Kontakt:

E-mail: laura.olexova (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 29

Moje komentáře

Titulek článku Text
06.07.2013 (21:40)FanFiction na pokračováníShanShu - 32. kapitola + Epilog Shanshu bola poviedka, ktorej som sa bála. Bála som sa a nechcela som ju najprv čítať, aj keď mi jej kvality boli dobre známe. Strach som mala z toho, čo som už o tej poviedke vedela z tvojho rozprávania a z toho čo si mi o nej prezradila.

Nakoniec som sa rozhodla, že treba vedieť prekonať strach a pustila som sa do čítania a ako mnohokrát predtým - neľutujem to ani na sekundu. Emoticon
Myslím, že celé posadnutie touto poviedkou, pramenilo z dokonalého začiatku. KAŽDÁ tvoja poviedka je úžasná, milujem ich od prvého slova, ale Shanshu je špeciálne!
Vrhne nás do rozbehnutého vlaku 300 ročného hľadania, ktoré práve vrcholí. Tým pádom si vlastne viac menej odbúrané rozbehové kapitolky. Pre mňa poviedka začínala ako dobrodružný román, kde som so zatajeným dychom čakala, čo sa stane ďalšie, aký objav sa im podarí a aké indície nájdu.

Ďalšia fáza bola pre mňa... ako to správne nazvať. Ako niečo prechodové, znova hľadajúce, ale inak ako dovtedy. Hľadanie samých seba. Edward ako človek bol riadny šok (ja viem, vedela som to od teba, ale bol to šok, na ktorý som si musela zvykať.
Emoticon), ale nakoniec aj príjemná zmena. Jednoznačne a presne popísané deje, čo človek zažíva po 300 rokoch čistej dokonalosti, neomylnosti a perfektných zmyslov a schopností, uverila som ti každé slovo a rozumela tomu, prečo sa práve tak správa.

A prichádza znova zmena s dejom. Odrazu thriller! Mučenie, krv, bože ja to môžem, o to pokoj. (Aj viac mohlo byť! Kruté, ale dokonalé!)

A nakoniec, po toľkých "záporných" stránkach odrazu - VEĽKÝ ZLOM! Emoticon Romantika nasleduje, srdiečko plesá, revem ako malé decko. Usmievala som sa ako prídrbek nad Belliným bojom keď sa bála/nechcela priznať, že je do Edwarda proste blázon. Všetko nakoniec dopadlo šťastne.
Prvé slzy prichádzajú so svadbou. Poplakala som si pri Adrianovom priznaní, potom som plynulo zavlažovala ďalej pri All you need is love scéne. (Flashback k tomu koncertu mi znova pripomenul tvoju výnimočnú vlastnosť a schopnosť nadväzovania deja, ty moja Rowlingová II. Emoticon)

Ako to pokračovalo, rozmýšľala som, či nie je čas prestať čítať. Či si to nechcem zapamätať tak, ako to bolo - krásne. Neurobila som to, moja dychtivosť ma hnala ďalej. A čím bližšie bol koniec, tým viac sĺz bolo. Niagara je úplné hovno, moje údolie sĺz bolo proste nekonečné. Pri liste od Edwarda sa to všetko definitívne rozlialo a nezastavilo sa to ani hodinu po konci čítania. (Padol balíček na soplíky, maminka mala v aute zábavu, keď zisťovala, prečo tak veľmi nariekam. Priznala som jej, že je to veľmi tragické, že smutnejších vecí veľa nie je ako táto poviedka). A odrazu tu bol epilg, ako blesk z jasného neba a pršalo mi z očí ďalej!Nielen pre tú nádheru, ako to vlastne dopadlo (sadend nesadend, proste to bolo nádherné), ale aj nad tým, že mi skončila už 8 srdcovka od teba. Toľko k mojim vyčerpávajúcim pocitom.

Takže EMILY. No na ňu som počula všeliaké reakcie. Vedela som však pochopiť, prečo bola pre Bellu tŕňom v oku a prečo ju nenávidela. Ale narovinu si povedzme pravdu. Nebyť nej, nemali by sme toto dielo. Možno milovala Edwarda, ale bola len obyčajný úbohý človek, ktorý má tiež hranice lásky, pochopenia... Niekto by skočil po šanci byť upírom, obetovať sa pre lásku atď, ale boli by aj taký, čo by to neurobili. Emily nevedela toľko obetovať, ale to neznamená, že ho nemilovala. Preto ju neodsudzujem, ale považujem ju za katalyzátor deja. Emoticon

Do Hanka som sa zamilovala hneď na začiatku. Vedela som si ho predstaviť a ak by som mala to šťastie stretnúť ho, obdivovala by som ho pre jeho inteligenciu, priateľstvo, pomoc a pre mňa fakt, že je nepopierateľne sexi (aspoň v mojej hlave). Preto bola pre mňa rozlúčka s ním bolestivá a intenzívna, ako keby to bol môj priateľ, ktorého mám nadovšetko rada a statočne som plakala. Keď zomrel, zlomilo mi to moje srdiečko, lebo bol tak dokonale zlatý (podobný plač bol už iba pri Edwardovi. Skutočne bolestivá a krásna scéna.

Ešte dve veci. Jedna je pre mňa nová. Adrianove vyznanie lásky Belle, na jej svadbe, to ako sa dokonale zachoval a ako jej ponúkol priateľstvo, keď stratí všetko (bože, môžem plakať pri komentári? Asi môžem, vracajú sa spomienky Emoticon). Tá druhá súvisí tiež s Adrianom. Je o jeho pár viet v epilógu, ktoré som si prepísala doma na papierik a čítam ich každý deň, akoby boli motto, ktorého sa chcem držať. ( presne tieto "Věřil jsem tomu, že Bella konečně našla klid – možná ne tak, jako člověk, ale ona si dokázala vytvořit vlastní způsob, jak ho najít. Pozoroval jsem ty dva bílé hroby se jmény Edward a Bella a přišlo mi to tak zvláštně romantické, jak tu leželi vedle sebe, i když byl Bellin hrob prázdný. Měl totiž jakousi duši.

Moc jsem ji kdysi miloval, ale když jsem viděl, jak se těma svýma zlatýma očima dívá na Edwarda, moje naděje shořely dřív, než jsem mohl vůbec začít doufat. Jejich láska byla něco jedinečného a vidět je pospolu byl požitek, protože si vzpomínám, že když se brali, strašně jsem chtěl, abych to zažil taky. Emoticon Emoticon Emoticon)

Nakoniec už iba zopakovať a znova povedať, že si úchvatná poviedkárka, ktorej kvality sú pre mňa inšpiráciou, idolom a silou. A ešte- Na svete existuje osoba, ktorá vám dá chuť žiť a odvahu zomrieť. Jeden z mojich obľúbených citátov a myslím si, že presne pasuje na túto poviedku, ktorá je pre mňa proste TOP! Emoticon Emoticon Emoticon
06.07.2013 (14:01)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 28. kapitola + Epilog Pre mňa je táto poviedka pamätná hlavne pre jednu vec (aj keď ich je omnoho viac). Čítam, čítam, chcem otočiť stranu a nejde. Nechápavo hľadím na čítačku, skúšam znova a stále nič. Tak som skúsila pozrieť stranu a ona bola posledná?! To bolo pre mňa strašne neočakávané, lebo som bola tak začítaná, že konec nebol očakávaný!
K deju musím povedať, že to bolo tak chutne oddychové a originálne, že sa to čítalo samo. V tejto poviedke som sa prvý krát stretla s postavou, ktorá ma iritovala. Sophie mi proste nesadla, ale viem, že nebyť nej, asi by nebolo deju.
Obľúbená scéna, do ktorej som sa zamilovala ako ešte nikdy, bolo keď E+B skúšali dotyky, to bolo tak krásne!!! Emoticon A bol to taký zlom pre mňa, že skončí to dobre. Plus vzťah dušice Belly a Emmetta bol tak milenučký, tak krásne súrodenecký.Pre mňa ďalšie skvelé oddychové dielo! Emoticon
05.06.2013 (19:36)FanFiction na pokračováníWTF? - 25. kapitola + Epilog Najvtipnejšie, čo som zatiaľ od teba čítala a pre mňa až reálne, keď som si predstavila, koľko krát som sa tam videla, bože až príliš. Znova úžasné, proste si TALENT!!! Emoticon
05.06.2013 (19:30)FanFiction na pokračováníToskánské prázdniny - 18. kapitola + Epilog ok, tak ešte raz, keď teda som to raz už vymazala. nič dlhé, dnes sa pokúsim byť výstižná. Jednoducho krásne, romantické, milé, oddychové, prázdninové. Proste a jednoducho ako vždy dokonalosť. Mali by to premenovať na mercinalosť Emoticon
14.05.2013 (22:11)FanFiction na pokračováníZelená karta - 20. kapitola + Epilog Jejda a mňa už vážne nebaví, že všetky tvoje poviekdy končia!
Ledva sa stihnem zamilovať do deja (stáva sa mi to vždy asi v polke prvej kapitoly Emoticon) a už je koniec. Takže keď budeš najbližšie písať, tak prosím niečo nekonečné Emoticon.
Ale s5 k ZK! Bože chcem Bellin život! Práca vo Vogue je pre mňa ako najväčší sen na zemi! Emoticon Neexistuje nič dokonalejšie. NIČ (teda čo sa sveta módnych časopisov týka) plus ty samozrejme. Emoticon Pre mňa bolo strašne milé sledovať, ako moja spolusediaca niekde pri siedmej kapitole začala mi do toho pozerať a deň na to už mi hlásila, že si prosí niečo ďalšie, takže som rada, že odteraz v tom nie som sama. Emoticon
ZK bol ako môj zidealizovaný život a Bella ako moje nereálne ja. Veľmi som sa s ňou stotožňovala (až na výmenu Vogue za vodku, aj keď priznám, že by som uvažovala Emoticon Emoticon Emoticon).
Moji učitelia budú radi, že už nebudem bez im zjavného dôvodu, vybuchovať v smiech, lebo toto bolo fakt jedno z najvtipnejších diel, čo som čítala! Suma sumárum, znova to stálo za to!!! Emoticon
13.05.2013 (22:17)FanFiction na pokračováníHippokratova přísaha - 40. kapitola + Epilog Čas na ďalší komentár, aj keď už po nejakom čase.
Rozhodne, sa neviem rozhodnúť, ktorá tvoja poviedka je dokonalejšia. Vážne by som sa opakovala v tomto. Ale táto má pre mňa jedno špeciálne naj.
Keď som ju prvý krát uvidela a iba si kukla perex, povedala som si, že toto musím prečítať, ale nedokopala som sa k tomu, lebo to bola ibá prvá kapitola. Ale keď som si všimla, že pribúdajú akosi rýchlo, musela som si to otvoriť.
A tak sa začala celá kapitola môjho života nazvaná - posadnutie. Kam idem, tam čítam.
Vďaka tomuto, som sa k tebe dostala, vieš, že to neľutujem. A povedala som si, že keď toto, je také dokonalé, musia byť aj ostatné také a preto som šťastná, že tento týždeň oficiálne začnem čítať tvoju šiestu poviedku! a viem, že vďaka HP som ti aj napísala a spoznala úžasného človeka!
Nikdy neviem nájsť tie správne slová, ako by som vyjadrila, čo v skutočnosti mám namysli, lebo moja strácam slová. Proste tá tvoja dokonalosť sa ťažko vyjadruje a znova opakujem, že by som sa opakovala.
Si proste inšpirácia a svetlo ponurých dní, keď jediné krásne, čo ma čaká, je moja Mercinečka a jej poviedky!
Som rada, že aj ľudia v mojom okolí začínajú chápať tvoju genialitu! Skláňam sa!!!Emoticon Emoticon
01.05.2013 (2:44)O webuNominujte povídku do Síně slávy domcamerci- Péčko
domcamerci- Sladke sny, Bello
domcamerci- Hippokratova přísaha
01.05.2013 (2:36)FanFiction na pokračováníPéčko - 50. kapitola + Epilog 50 kapitol. Upokojujúce číslo, ktoré vešti krásny čas a hlavne dlhý. A odrazu je preč. Nenávratne preč. Snažím sa nájsť slová aby som opísala genialitu každej jednej kapitoly, ale ja som... Bez slov. Mŕtva. Doslova. Toto som cítila vždy pri knihách, ktoré pre mňa veľa znamenali. Tú strašnú túžbu čítať a strach, že to skončí. Nedokážem si predstaviť, že nemám už ani jednu kapitoli Péčka. Cítim sa, ako keby mi práve umrela moja večná láska. Lebo Péčko je vrchol dokonalosti čohokoľvek, čo som čítala. A nie sú to len slová hlúpeho komentára. Bol to dokonalý pocit, plakať znova pri knihe a žiť ňou. Poslednú kapitolu som preplakala, hlavne pohreb a to okolo Niny, čo sa tam dialo ma rozplakáva stále dookola. Tých dokonalých 50 kapitol mám zapísaných hlboko v srdci, prúdi mi to krvným riečiskom a živí ma to. Bolo to... Epické, krásne, dokonalé, brilantné, geniálne, dychberúce, úžasné, nezabudnuteľné, galakticky dobré, milé, smutné, žiarlivé, rozpoltené, milujúce aj nenávidené. Ja už nenachádzam slová, ktoré by tú dokonalosť vypovedali. Lepšie ako originál? V istom pohľade určite!!! Mohla by som rozoberať každý aspekt. Všetky moje pocity počas celého toho času, kedy som Isaaca milovala, nenávidela, milovala, milovala, nenávidela, milovala a tak ďalej. Mohla by som písať o pocitoch šťastia, blaha a veľkej úľavy, že Cullenovci prežili (aj keď moment horiacich E&E ma skoro zabil), o tom ako každé jedno slovo bolo lepšie ako čokoľvek iné. Počas čítania som bola hluchá a slepá, nevedela som o ničom čo sa deje. Žila som vo svojom svete, vcítila sa do každej postavy, každý moment som prežívala. Neviem, čo mám ešte povedať. Ja sa proste klaniam pred tvojou genialitou Mercinečka. Si dokonalý autor a pri všetkom, čo je na svete drahé a potrebné - neprestávaj písať, lebo zomriem!!! Dúfam, že to nebolo príliš vyčerpávajúce, ale vážne som dojatá, šťastna a pri tom smrteľne. zlomená. Preto lebo je koniec. Najradšej by som písala ku každej kapitole a každému pohľadu niečo, ale asi to nejde. Takže nakoniec. Začať čítať Péčko bola najlepšia vec, čo som kedy urobila!!!!! Neľutujem ani minútu času, ktorý som strávila čitaním. Budú mi chýbať abstinenčné príznaky, ktoré som chytala, keď som bola násilne oddelená od tohoto skvostu. Bude mi chýbať každé slovo, ktoré som prečítala. Bude mi chýbať, ako som sa pri tom cítila. Bude mi chýbať celý dej a všetko, čo k tomu patrí. Bude mi chýbat... Proste všetko. Ak sa ľudia vedia večne zamilovať, tak potom som našla lásku svojej existencie. Tri krát hurá Péčku. Už môžem šťastná zomrieť. Emoticon
04.04.2013 (14:18)FanFiction na pokračováníSladké sny, Bello - 40. kapitola + Epilog Komentáre sú veľký životabudič, to mi určite potvrdíš. A myslím, že tento excelentný kus diela si zaslúži komentár z najhlbších hlbín môjho srdca a duše a všetkého. Najprv som túto poviedku považovala len za dokonalý kus osobného poviedkového raja. Lenže ona sa dostala domňa začala vo mne žiť a usadila sa mi v hlave! 5 ľudia mi dnes zobrali tablet, len aby ma donútili prestať čítať! Slová ako "tebe šibe" a "už si tým posadnutá" som počúvala stále a veľmi rada. Mám slzy v očiach. Bodaj by to bol len sen a ja som sa nedostala na koniec, pretože toto mi bude sakramentsky chýbať. Bolo to najdokonalejších 260 strán v mojom živote, ktoré prekonajú asi iba ďalšie tvoje poviedky. Skončila sa pre mňa kapitola, ktorá je dôležitá a ostane vo mne. Dokonalosť štýlu a príbehu je vždy dôvod na zapamätanie. Cítim sa asi ako po seriály, ktorý skončil a ja neviem čo so životom. Koniec je vždy nový začiatok, takže sa teším, ako si budem predstavovať ako ich životy plynuli ďalej. Kam sa na toto hrabú ostatné príbehy? Dokonca Steph by sa musela pokloniť! Krása, krása, krása a ja proste nemám slov, toto nie je ani opísatelné, aké galaktické, epické a dokonalé pocity mnou zmietajú! SI PROSTE PANI SPISOVATEĽKA! Vďaka za deň, kedy som sa rozhodla ťa čítať! Emoticon Emoticon Emoticon
08.02.2013 (0:19)Drabble povídkyProsím, to bolí opísala si pocity tak krásne. možno preto, že vieš, rovnako dobre ako aj ja a iné, ako sa človek cíti, keď mu niekto tak ublíži. naozaj krásne. Emoticon
01.02.2013 (10:44)SoutěžeNej povídka měsíce února/februára 2013 Hippokratova přísaha- domcamerci
09.01.2013 (1:04)Drabble povídkyAko dva diamanty Dokonalé. Viac slov nedokážem nájsť. Som bez slov! Emoticon Emoticon Emoticon
09.01.2013 (1:01)Drabble povídkyJamesi! Stálo by to za rozpracovanie. Emoticon
03.01.2013 (14:12)Drabble povídkyOsudové stretnutie Veľmi pekné. Emoticon
03.01.2013 (14:09)Drabble povídkyNa tú nemáš! Môj obľúbený pár. <3
03.01.2013 (14:07)Drabble povídkyZtráta - Drabble Bože môj, ako len viem, ako toto bolí. Nádherne vystihnuté. :)
03.01.2013 (14:06)Drabble povídkyPodvazek Emoticon Emoticon Emoticon paráda!!!
03.01.2013 (14:03)Drabble povídkyŠíp bezmoci Smutné, ale pekné.
03.01.2013 (12:46)Drabble povídkyPrvní polibek... Bože tento pocit mi tak chýba. Krásne krásne krásne. Znova som si to sprostredkovane užila. :)
03.01.2013 (12:44)Drabble povídkyPostaráme se o to... Wow. Mám toho načítaného dosť. Ale toto bolo fakt dokonalé. :)
02.01.2013 (14:08)FanFiction jednodílnéNevyhnutelná bolest - 3. část Predtým som od teba nič ešte nečítala, ale teraz viem, že to bola chyba, takže som rada, že som sa k tebe dostala. Vážne krásne napísané, trocha iné ako všetko ostatné, výborné zapojenie Jaspera do poviedky, ktorého teraz milujem ešte viac ako predtým. Vážne vážne veľmi dobré Emoticon Emoticon Emoticon
01.01.2013 (23:12)FanFiction jednodílnéJedna noc, mnoho chyb Koniec bol dobrý, ale už len to čo urobila bolo dosť zlé. Žiaľ mám s tým veľmi blízku skúsenosť, takže ak sa to Angie dozvie tak ujujujuj! Inak pekné. Emoticon
01.01.2013 (22:52)FanFiction jednodílnéStretnúť anjela Zaujímavo napísané, trocha inak ako som zvyknutá, ale čítalo sa to veľmi jednoducho a bolo to prehľadné. Dej bol tiež pekne vymyslený, aj keď možno trochu urýchlený, pokojne to mohlo byť aj na kapitolovku rozpísané, ale ani takto to nebolo zle. Osviežujúca téma, nie klasika, troška niečo iné a nové, za to vážne chválim. Všeho všudy celkom dobré! Emoticon
30.12.2012 (23:33)FanFiction jednodílnéPán P ako pán Pravý wow nemám slov. osobne milujem tento druh poviedok a už veľmi dlho som nečítala niečo takéto!!! vážne dokonalé, silné, eroticky nabité. mega mega mega. palec hore odo mňa.
29.11.2012 (21:57)FanFiction poezieOdešels... nečítam moc poéziu, ale toto bolo veľmi pekné! Emoticon
27.11.2012 (0:20)FanFiction parodieForksTek, aneb záplava kaktusů Úžo žúžo! Emoticon Emoticon Emoticon
26.11.2012 (20:39)O webuPravidla To je ale česť! Bože prekvapili ste ma :) ďakujem samozrejme počkám, len som sa zľakla, že či som nespravila niečo zlé. :)
26.11.2012 (0:32)O webuPravidla smiem sa spýtať? už týždeň čakám na uverejnenie poviedky, je chyba vo mne, alebo nie? samozrejme chápem, že toho máte veľa, ale toto sa mi ešte nestalo. ďakujem za odpoveď! vediete to tu super! Emoticon Emoticon
22.11.2012 (16:03)RozbřeskBreaking dawn part 2 - videoklip k All I've ever needed dokonalá Emoticon Emoticon Emoticon
21.11.2012 (22:34)Drabble povídkyVendeta V poslednej dobe začínam mať Tanyu veľmi rada. Ani toto mi ju nepokazilo, vedela som sa do nej vcítiť a chápať ju! Krásne. Emoticon
21.11.2012 (10:52)Drabble povídkyUt respexí Úbožiatko malé. Emoticon
21.11.2012 (10:48)Drabble povídkyJednoducho nie Zaujímavé. Rozmýšlala som, kedy ho toľkokrát odmietla. Mne sa nápad aj spravovnie páčilo. Emoticon
21.11.2012 (10:37)Drabble povídkyMlhavá budoucnost Zbožňujem hmlu! Aj som o nej písala, ale toto bolo úžasné. Emoticon
21.11.2012 (10:27)Drabble povídkyUž je řada na mně Krásne. Emoticon
21.11.2012 (10:19)Drabble povídkyProblém? Zlaté! Aj som sa rehotala! Emoticon
19.11.2012 (16:37)FanFiction jednodílnéRochnění v bahně neurobila som chybu, keď som túto poviedku otvorila. Emoticon Absolútny relax, nebola zbytočne nútene romantická a práve tým bola romantická. pokojná úžasná atmosféra, cítila som sa ako by som tam stála ja a nie Bella. Bolo to proste dokonalá jednoduchosť, vtipná, výstižná nesilená. Samozrejme, pokračovanie by bolo fajn, ale myslím si, že krása tejto poviedky je práve takáto, preto by žiadne ani nemuselo byť, aj keď sa nebránim niečomu ďalšiemu! Veľmi dobrá práca! Emoticon
19.11.2012 (0:16)Drabble povídkyPovedať zbohom Uf aj keď som ostala zmätená, musím povedať, že to bolo dokonalé. Emoticon
18.11.2012 (17:53)RozbřeskTwilight sága: Rozbřesk: část 2./Twilight sága: Úsvit - 2. časť niektoré veci nečakané, aj keď predpokladané :)
11.11.2012 (12:43)FanFiction jednodílnéNeznámé pokušení Ešte sa mám čo učiť ako vidím. Veľmi dobré! Emoticon
12.09.2012 (15:04)HerciNew Adorable Photos of Jackson, Sheila and Roe Jaká krásna rodinka! :)
06.09.2012 (15:19)Drabble povídkySbohem, tati... ako pekne sa dá do 200 slov napísať tak veľa... Emoticon
28.08.2012 (23:10)Drabble povídkyNezabiješ! veľmi pekné. Emoticon
27.08.2012 (13:58)O webuChcete se stát Ověřenými přispěvateli? Ahoj, chcela by som požiadať o OP, na schválenie mi čaká poviedka How I live my life 9-11. kapitola. Ďakujem veľmi pekne. Emoticon
26.07.2012 (19:09)Jiné filmové projektyAnna Kendrick v Pitch Perfect Hlas má teda úžasný. Vážne som o tom ani nevedela. Teším sa veľmi! Emoticon
23.07.2012 (21:07)FanFiction jednodílnéV kapkách deště Musím povedať, že pocity boli opísané dokonale. :)
23.07.2012 (18:05)Shrnutí povídekPovídky od Irmicka1 myslím, že je načase nájsť si noc na tvoje poviedky, lebo ma veľmi zaujali už len tie popisy! Emoticon
21.07.2012 (9:47)FanFiction jednodílnéZvíře To ako dej ubiehal, bolo dokonalé! Čakala som niečo siahodlhé, ale ty si vystihla pocity rýchlo a efektívne, bez zbytočného rozpisovania. Vážne veľmi dobré! Určite by som si to vedela predstaviť aj s pokračovaním! Emoticon
19.07.2012 (20:48)FanFiction parodie10 vecí, ktoré nesmie Emmet robiť na love Tak veľmi som sa posledné dni nezasmiala. Dokonca ma celá rodina prišla skontrolovať a spolu sme si to prečítali! Dokonalé! Emoticon Emoticon Emoticon
17.07.2012 (10:37)FanFiction na pokračováníNemělo to tak být... - první část Niekde v polovici som sa zhrozila, že žiadna Bella tam nebude, ale myslím, že koniec ma dosatatočne potešil a prekvapil. Musím povedať, že už dlho som nečítala nič také dobré. Už som zvedavá na ďalšie. Emoticon
12.07.2012 (12:34)HerciCullens girls, jak je neznáte ta nekrofilno-pedofilná fotka je z akého fotenia?

Datum registrace: 28. 3. 2010

Poslední přihlášení: 12. 8. 2015, 20:08

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Vampy

Kapitolové poviedky:
Nádej na lásku... - rozpísaná
How I live my life - rozpísaná

Only for a night
Jednorázovky:
Koniec
Minulosť, súčastnosť... Budúcnosť?

Drabble:
Len môj
Bude to lepšie

Články:

 

Vezmem ťa späť

Vezmem ťa späťEdward sa snaží vrátiť k Belle, ale nájde len niečo zničené roztrhané a prázdne. Bellin jas sa stratil a Edward si uvedomuje svoje viny. Snaží sa zo všetkých síl, ale pochopí, že ju stratil nadobro. 300 slov inšpirovaných piesňou. Či vám bude jasné akou, to neviem, ale dúfam, že sa vám to bude páčiť.

 

Spomínanie

Drabble o tom, ako Bella spomína na krásne dni, ktoré strávila s Edwardom, ktoré sú pre ňu veľmi cenné a nedokáže sa ich vzdať. Príjemné čítanie! (100 slov)

 

Zlomená

Drabble (100 slov), ktoré vyjadruje strašnú bolesť, keď Edward podviedol svoju Bellu. Písané zo skúsenosti, veľmi novej, dúfam, že vás mojich pár slov osloví. Príjemné čítanie.

 

Only for a night - Kapitola štvrtá - Eternal night

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Only for a night - Kapitola štvrtá - Eternal nightÁno, nakoniec som to urobila a nechala ich pocítiť posledné vzplanutie ich vášnivej lásky. Berte to ako vianočný darček. Lebo pre mňa bol darček, jeden z najkrajších, každý komentár! :) Tak si to teda užite, napíšte mi svoje dojmy. A ako to medzi nimi dopadne - to sa dozviete v absolútnom finále! Jeden nádherný perex obrázok mi urobila Antje, ale žiaľ nakoniec sa nehodil k deju. Som jej aj tak veľmi vďačná a bude uverejnený u mňa na zhrnutí, lebo je skutočne nádherný. :) Šťastné a veselé už takto dopredu! :)

 

Bude to lepšie

Bude to lepšieAlternatívny odchod Edwarda, alebo čo sa v ňom dialo, keď Bellu opúšťal. Inšpirované skutočnosťou. Double drabble.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!