Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele SarahBell

SarahBell

SarahBellPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Praha

Věk: 16

O mně: Tak co by jste o mě chtěli vědět? Jsem opravdu ukecaná a hlučná a když se s někým bavím, už se patrně nedostane ke slovu. Jinak studuju obor Tvorba pro děti na Uměleckoprůmylové škole v Praze. Jsem takový všestraný člověk, hraju na klavír, maluju a kreslím, tancuju, občas dělám modeling a samozdřejmě píšu. Také jsem velký knihomol, obvzláště, když jedu do školy vlakem, tak čtu povídky na mobilu nebo svoje knížky. Zbožňuju Fantasy, ale ráda čtu i detektivky, nebo životní příběhy. Moje nejoblíbenější kniha (vyjma Stmívání) je Velký Gatsby, od F. S. Fitzgeralda. Tu můžu číst pořád a pořád dokola. Také můžu kdykoli číst třeba Vejce a já, Jazzové povídky, Rozmarné léto, nebo i Hunger games a Nádherné bytosti. Také jsem se poslední dobou začetla do série Padesát odstínů a už za sebou mám první dva díly.

Moje slabost lpí v historii, především týkající se 20. století. Zbožňuju Coco Chanel, nebo Edith Piaf, ale také Elvise Presleyho, Little Richarda nebo Jerry Lee Lewise. Moje slabost pro historii se promítá i do mých povídek a proto se většinou odehrávají v minulosti, nebo jsou s ní nějak zpjaty.
Co ještě říct? Jsem team Edward, ale nijak to nehrotím. Strašně ráda dělám trailery, takže k téměř každé mé povídce nějaký najdete. Mrkněte do mého shrnutí a třeba se vám něco zalíbí.
Takhle bych mohla psát donekonečna, protože se už zase projevila moje ukecanost, ale nebudu vás tím týrat. Kdyby někdo chtěl třeba jen pokecat, nebo měl nějaký dotaz, prosím na shrnutí, nebo e-mail. ICQ je prozatím nedostupné.

Kontakt:

E-mail: sara.bouse (zavináč) seznam.cz

ICQ: 681843239ICQ status

Facebook: https://www.facebook.com/sara.bousova.7

Web: fanforeveryone.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 59

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2013

Poslední přihlášení: 20. 2. 2020, 16:02

Shrnutí povídek:

 

Povídky od SarahBell

Povídky od SarahBell

Kapitolovky:

Zlatá padesátá - dokončené

Dřevěný kolík - rozepsané

Drabble:

Protichůdné myšlenky * Jistota * Věčnost musí stačit * Když se s tím smíříte * První pohled do jejích očí * Jediný telefonát * Poslední e-mail * Romantické filmy

Články:

 

Hledání ztrát a nálezů

Hledání ztrát a nálezůDouble drabble (200 slov). Bella odjela pryč, aby mohla být se svým upírem. Přemýšlí o tom, co udělala a jestli je to správné. Hledá svůj sen, své ztráty i nálezy.

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Nabídka

NabídkaDrabble (100 slov). Bella v jedné krátké chvilce uvažuje o jedné nabídce od jednoho upíra. Ale dokáže se ubránit své... svému přání?

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Romantické filmy

Romantické filmyRomantické filmy zná asi každý. Každý ve skrytu duše doufá, že se něco takového stane i jemu. Obvzláště po rozchodu.

Plní se sny?

Příjemné počtení, SarahBell

 

Jiná minulost, jiný Edward - 1922 + 1957 (3. část)

Jiná minulost, jiný Edward - 1922 + 1957 (3. část)Poslední část historie jiného Edwarda. Je to sice kratší, ale je to důležitá část Edwardovy historie, důležitý bod, který ho navěky změnil.

 

Apocalypse

ApocalypseUž vás někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se upíři množili dál a dál, až by jich bylo více než samotných lidí? Tohle se právě stalo. V roce 2672 už svět nepatří lidem. Převládají upíři a většina lidí žije v takzvaných táborech, kde je systematicky pěstují. Ostatní "divocí" lidé žijí v malých koloniích a utíkají z místa na místo. K takovým patří i Bella, která zůstala sama a hledá novou kolonii. Jenže co když jednoho dne potká zvláštního upíra, který ji odmítá zabít nebo odvést do tábora? Příběh o lásce, odvaze, nadřazenosti a zmaru...

SarahBell

 

Jiná minulost, jiný Edward - 1896 (2. část)

Jiná minulost, jiný Edward - 1896 (2. část)Další část Edwardovi historie o pár desítek let později. Co všechno se změní a jakého poznání Edward dospějě?

 

Jiná minulost, jiný Edward - 1863 (1. část)

Jiná minulost, jiný Edward - 1863 (1. část)Tak jak jsem slíbila, tak jsem udělala. Tohle je především pro čtenáře mojí povídky Zlatá padesátá, ale můžete to číst jako prostou alternativní verzi Edwardovy historie. Doufám, že se to bude líbit a nezapomenete napsat komentář.

Edward a jeho přítel Nicholas si zvykli na nespoutaný život, jenže teď má všechno končit, když je Edward zasnoubený. Jenže krásná neznámá, která se objeví na zásnubním banketu poplete Edwardovi hlavu a nabídne mu také možnost se z povinosti manželství vykroutit.

 

Poslední e-mail

Poslední e-mailE-mail Belly Alici. Ten poslední. Double drabble (200 slov).

 

Jediný telefonát

Jediný telefonátKdyž jediný telefonát může změnit váš osud. Drabble (100 slov). SarahBell

 

První pohled do jejích očí

První pohled do jejích očíEdward v první chvíli, kdy vidí Renesmee. Jediná vteřina ve 200 slovech (double drable). Snad se bude líbit. Napadlo mě to po cestě ve vlaku. SarahBell

 

Když se s tím smíříte...

Když se s tím smíříte...Patrně tisíckrát omílané téma, ale i tak doufám, že se bude líbit. Bella se rozhodla vyměnit svůj život za životy ostatních, které miluje. Drabble o 100 slovech, snad se bude líbit.

 

Věčnost musí stačit

Věčnost musí stačitCo se Belle prohnalo hlavou, když se rozhodla žít s Edwardem věčně? Drabble (100 slov). Doufám, že se bude líbit. SarahBell

 

Jistota

JistotaTak je to tu zase, rozhodla jsem se napsat další double drabble (200 slov) o tom co se odehrává Edwardovi v hlavě. Tentokrát svatební den. Doufám, že se bude líbit jak ten první. SarahBell

 

Protichůdné myšlenky

Protichůdné myšlenkyJedná se o double drabble (200 slov). Jde o Edwardovu nejistotu o kompromisu, který s Bellou uzavřel. Doufám, že se bude líbit. SarahBellUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!