Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Rebekaah1606

jacobbyakina


Rebekaah1606

Rebekaah1606Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Rebeka

Bydliště: Zimohrad

Věk: 14

O mně: Dívčina mladší kategorie, nanejvýš cholerická každým coulem nad věcí, přílišně pesimistická, nikdy nikým nepřesvědčená, že všechno nakonec nedopadne dobře.
Nejsem suchar, spíše jen moc upovídaná puberťačka, co se ráda směje, ale neumí se chichotat.
Plesám srdcem pro Hunger Games každým dnem, závislost se mě drží mnohem déle, neplánovaně déle, než Twilight. Z fantasy knížek mám pro jednoho takového blonďáka nejraději The Mortal Instruments (Na Stroje se chystám). Za seriály True Blood, The Walking Dead a Games of Thrones. Zbožnuji komentáře verbala na csfd, ač jsou to leckdy sešité kecy.
Nejoblíbenější autorkou je u mě domcamerci.
Pokud je to možné jsem ráda, když se mi říká Becky nebo Rebeka. Nesnáším různé Beckynky a Beckušky, stali se z nás ropušky...
Loučím se! :)

Kontakt:

E-mail: Rebekaahranen (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 31

Moje komentáře

Titulek článku Text
13.11.2013 (18:00)Parodovaná poezieZamyšlení nad proměnou Pozdě... :) A opravdu jsem za to ráda, protože takhle jsem se konečně nad nějakým článkem upřímně zasmála. Ten celkový vtip to celé umocnil tak, že člověku ani moc nešlo o verše a odstavce, jako spíš o to si příjemně s humorem počíst a napsat ti, jak krásně jsi jej překvapila, když čekal podle perexu smrtelně vážný duševní rozbor. Jsem ráda, že se v tuhle dobu, kdy naprosto nic nestíhám, můžu na chvilku zastavit a s radostí ti oznámit, že bys nikoho nemohla urazit, snad ani velkého Shakespeara.
Becky :)
04.11.2013 (18:34)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaJamesLaurent Ahoj,
Já teda taky nemám ráda Happy endy, ale zase se musí něco, alespoň jednu osůbku, skončit šťastně, v rámci možností. :) (Twilight mi v originále nepřijde moc poutavý v závěru, pokud se to bere přes tenhle směr) Osobně mám slabost pro thrillery, s nima zvládnu v hlavních rolích téměř kohokoliv.
Gardu Volturiových mám ráda, ale Volturiovi samotné už tak moc ne.
PS: Sepisuji si děj a experimentuji s kapitolami. Volturiovi by tam měli sehrát celkem roli. Pořád si ale nemůžu pomoct od dojmu, že ten děj neustále mění směr a hlavní postava vlastně vůbec není hlavní postavou... :D Takže uvidím.
04.11.2013 (18:19)Shrnutí povídekPovídky od Rebekaah1606 Hoyly: Obdiv... Možná přehnané slovo, ale dá se říct, že mě překvapil. :D
Velký Gatsby? Jo, no já si to četla hned, jak jsem se dozvěděla o té sumě, co je do toho zakomponovaná. No... nestává se to často, ale film se mi líbil víc. Po shlédnutí celého filmu jsem se ještě několikrát koukala na všechny scény s párty, protože ty mě teda... uhranuly. :D
Věř, že mi spamování nevadí. :)
Moc děkuju a kapitolovku? Já to nehodlám zakřiknout, tak to radši nechám vyznít do ticha...
Becky
31.10.2013 (21:39)VideaPrvní ČESKÁ parodie na Twilight! lili: Fun. - Some nights
31.10.2013 (20:51)Shrnutí povídekPovídky od domcamerci 30.kapitola!!!??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Superman někde ztratil krev...
31.10.2013 (20:48)FanFiction poezieMá láska patří tobě Mě se líbí, jen jsem trochu nepochopila zda je to E+B nebo jinak, když se to týká stmívání? Emoticon Některé rýmy se trhají, ale v závěru to vlastně vyzní jako pěkná básnička zničehonic, která to přesně měla být. Palec nahoru! Emoticon Emoticon
31.10.2013 (20:41)Shrnutí povídekPovídky od emam Ahoj,
Moc děkuji za podporu, protože to od člověka jako jsi ty opravdu povzbudí. Na ourstories už však opravdu nepřibyde (Jistá dáma mě nadobro od těchto stránek odradila). Zkouším psát - Učitelka češtiny zavedla literární kroužek - a nějak to v šuplíku pilovat. Přemýšlím o přispívání na jisté stránky, tak jestli budeš chtít, ozvu se, až to bude aktuální... Stránky s Překážkami si na zítra dávám do čtečky a tak se snad k večeru dostanu na komentáře. :) Co se týče zodpovědnosti - Já si upřímně nedokážu představit, jak někdo dokáže odložit věci, zasednout k obrazovce a nechat pak vzejít takové skvosty jako ty! Záhada pro Sherlocka. :) Pevně věřím a přeji, ať seš na svou první kapitolovku náležitě pyšná! :)
Nečíst? Uff... Tak to bude těžký! :)
Hodně zdaru a nápadů!
Rebeka :)
31.10.2013 (19:50)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaJamesLaurent Ahoj, :)
Já momentálně nestíhám už ani ten počítač otevřít (stěhování). Tak já tedy zase něco pošlu, pokud to nebude vadit.
PS: Plánuji začít číst některou z tvých kapitolovek, ale nedokážu si vybrat. Nedoporučila bys mi nějakou? :)
31.10.2013 (19:37)SoutěžeNej povídka měsíce října/októbra 2013 - výsledky Gratulace všem! Emoticon Emoticon Emoticon
30.10.2013 (20:11)Shrnutí povídekPovídky od emam Ahoj, :)
V první chvíli mi to nedá neomluvit se za pozdní odpověď.
Já teda pevně věřím, že nezklamou. Prozatím jsem sice nečetla všechny tvé povídky, ale už delší dobou se chystám na překážky. Přemýšlela jsem, že si počkám na dokončení, ale ta chvála létající ze všech koutů mi nedává spát. :)
Na Ourstories jsem plánovala přidávat a tímto bych chtěla moc poděkovat za komenty. Nakonec jsem však usoudila, že texty delší než obsah mailu nebudou mou silnou stránkou, takže mi je líto pokud zklamu. Účet jsem si smazala, jelikož jisté milé osoby nemají na práci nic jiného, než spamování cizích mailových schránek a vyhrožovaní. (Tato dáma si už naštestí účet také smazala).
Budu to muset ukončit, než se zase rozkecám... :) Musím dořešit ještě zbytek restů.
PS: Zítra se zkusím vrhnout na Překážky :)
24.10.2013 (17:26)SoutěžeNej povídka měsíce října/októbra 2013 Virus mrtvých - domcamerci
G.A.G. - Gabbe
Hunger Games - arnesis
24.10.2013 (17:21)Shrnutí povídekPovídky od emam Věř, to bych se musela hodně zapřít, abych Noviciát neuvedla. :) Pokud jde o volné pokračování tak můj první dojem byl hrůzostrašný. Konec jak od samotného Shakespeara a teď pokračování...? Člověk by ale měl vědět - emam nezklame. Takže konečný dojem bylo úžasné rozesmutnění a něžné pohlazení na duši za E+B. Musela jsem nad tím ještě dlouho po přečtení přemítat a potom se jít začíst ještě jednou. :)
05.10.2013 (20:49)FanFiction poezieŠedá myš Pro mě to byla také nádhera. Těch prvních několik řádků. Pak se to začalo natahovat a opakovat. Méně je leckdy více. Tím nijak nehodlám zasahovat do pocitů a tématu, po téhle stránce bylo, dle mého názoru, všechno perfektní. Jen ta délka... :D Těším se na tvou další tvorbu, protože ji mám naozaj moc ráda.
Beckyna, co si na špičky nevidí. :)
05.10.2013 (20:44)FanFiction poezieRotten mental poison Ale jo. Ber to tak, že poezie mluví prapodivným nářečím a jen málo lidí s ní umí plynně hovořit. Mě se to líbilo, protože jsem se připravila na tu tvou šílenost pro tento článek (nezmíním na jakou :)). Možná tam bylo přespříliš sloves, přídavných jmen a Edwardů, něco trošku tahalo za uši, ale pokusů není nikdy dost a jednou to bude bez jakékoliv výtky. Těším se na další, protože tahle se mi líbila. Sice ne moc , ale líbila. :)
Becky, taková ta sousedka naspídovaných veverek. (Nebo to nejsi ty?)
04.10.2013 (16:56)FanFiction poezieMalá holka zasněná.. Promiň ale nelíbilo. Většina řádků ti končí na la, což zní s prominutím hrozně a celkově to zní tak nějak dětsky... Propříště si s tím více vyhraj.
01.10.2013 (21:24)FanFiction jednodílnéVhodný okamžik Tak ke zpracovaní je netřeba se vyjadřovat, protože tak krásné psaní jako to tvé, člověka pohltí a vyplivne na konci emociálně vyčerpaného. Smutné, ale já mám sad endy ráda, avšak hlavní na tom byla skutečnost, že v životě se toho kvůli vhodnému okamžiku dost ztratí. Já jsem z konce překvapená nebyla, ale o to víc se mi líbil. No nic, jdu se začíst ještě jednou! :)
Becky
29.09.2013 (22:50)Pomoc autorůmJak přidat FanFiction článek Dianeh: To já mám zas deset dní, sedm a ještě nějak. Spíš to bude tím nedostatkem času. Asi začnu cvičit trpělivost. Co ty? :D
Becky
29.09.2013 (19:23)Shrnutí povídekPovídky od domcamerci Toto je vcelku zajímavé. To jsem si myslela jak dnešek nebude depresivní. :) Jak že se to jmenuje ten první notebook? Želvík? Popadám se za břicho nad tou množnou osobou, ale hleďme komentíky smazány! Že by soudnost a žabka zalezla?

26.09.2013 (18:49)FanFiction poeziePaprsky v závoji šedi Na to, že tě na veršíky moc neužije je to moc pěkné, ač mi tam opravdu pár řádků moc nešlo přes pusu. Přijde mi trochu podivný ten spád od Belly k Renesmee, ale to bude asi tím, že jsem se nikdy moc o pocity Jacoba nezajímala. Takže v závěru moc hezké!
Becky
22.09.2013 (19:28)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaJamesLaurent Ahoj,
tak já neodpovídám o půlnoci, ale přesto pozdě - omlouvám se, sklátil mě zánět dutin a omezený přístup k internetu (Osobně doufám, že se to již dalo do pořádku).
Prvý komentář:
Fb? V tom bude problém, já nemám fb. Ne to nebude vtip. Už tomu bude tak tři roky, myslím. Bydlím v malé vesničce a polovina okresu se sjíždí do jedné školy. :D
Za hudbu a posílání opavdu velmi děkuji, važím si toho rozhodně. :)
Já jsem povětšinou vzhůru zhruba do jedné, ale když zrovna u počítače, tak sleduju (momentálně) Game of Thrones.
Jak jsi už psala - amatéři jsme tu všichni. A podle mne může objektivní kritiku dávat opravdu jen ten Mistr Amatér, ač to zní nahlas hrozně. :)
Druhý komentář:
No k začátku, by to byla pocta spíše pro mne s tou hudbou, jelikož já jsem na volení správného žánru vcelku levá a v sentimentálbích melodiích (ač se mi líbí) se nevyznám.
Mě každý tvůj komentář zase plně přidá na bdělosti, takže pak koukám s přemýšlením jak to ještě poupravit. Přečetla jsem si to po sobě a s tou poslední slokou máš pravdu na tu se ještě půjdu podívat. Ale co se týče nápadu - (který si mimo jiné uhodla naprosto správně) - on to vlastně byl můj domácí úkol o nadcházejícím podzimu, ale mě se tam zkrátka ta vlaštovka opakující - První list padá, přeji si - nelíbila a už při jejím psaní jsem to zamýšlela úplně jinak.
Becky, která je ráda a neskonale se těší, jak malé dítko u vánoční tabule. :)
PS: Ironie, když k tomu přidám svůj nos soba Rudolfa...
20.09.2013 (17:21)HerciVšetko najlepšie, Nikki! Já nemůžu než souhlasit, ty lidi to dělají vážně z úmyslu a raději mi nikdo netrvďte opak... Emoticon Emoticon
19.09.2013 (21:56)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaJamesLaurent Ahoj,
Ano, milióny již nejsou jen obrazně používány pokud jde o téma. Omlouvám se, řekla jsem si k záčátku klasiku. (*Magor ovládaný podzimními nemoci*)
Hudba... Zcela chápu jak to myslíš, protože já jí mám při textu také ráda a když schází většinou hraje youtube. Mám jen ten malý problém. Ne, neumím sama za sebe určit žánr a povětšinou jsem ten typ, co krom aktuálních hitů poslouchá leda tak Two Steps from Hell a tuto hudbu bych si nedovolila přidat. Vadilo by, kdyby jsem přidala zmíněnou?
Co se týče rýmů. Když někdo umí střídaví rým, tak proč by se tlačil do jiného? Diplom? Děkuji, ale to mně neospravedlňuje z té katastrofy na začátku. Já to původně měla na mysli jako střídavý a i tak jsem si to četla. Žuch, ono se to rýmuje, jak dětská říkanka. Na to se ještě podívám.
Znovu můžu být jen vděčná. Ano,vylepšovat to bude chtít vždycky a za každého času.
Takže můžem ještě poslat? V poslední době se mnou počítač také nespolupracuje, ale to bude spíše důsledek toho, že jsem si (*chytrá*) poslala baterku v háj...
Nejsi nedochvilná, protože na mistra se čeká, a co se týče kritiky, za tu jsem vděčná.
Becky, která ti neskonale děkuje! :)
17.09.2013 (21:34)FanFiction na pokračováníVirus mrtvých - 27. kapitola Dvoumetrová Rusalka za dobrovodu monster, zkřížila rasy a o pár let později běduje dědečkovi svých dvoubarevných harantíků na ramínku způsobem, který je svým způsobem dosti zoufalý. Osud je moc velký čurák, ale zlatá doba Queen už pominula.
Hádáme se epicky a nezapomutelně, chlapci, každý na jiné světové straně. Škoda, že tenhle kompas neukazuje sever...
Dcerunce nevěřím to náhlé vyřazení Amálky ze scény, ač velkou část jeviště zabírá Izmael. Ta zhrzená exsnoubenka, exmilenka, přece musí vyčkat a skočit do připraveného slzavého bazénu šipku, kterou nepřežije žádný, luxusní hadřík na Izmaelových buchtách. Přicházím na to, že jsem dosti škodolibá...
Éďa mě sere, nevím prostě mi přijde jako ten poslední dobrý i přes všechny hříchy světa. Andílek, co svůj ocas stále schovává... Kam se jen poděly cípy vedlejšího bisexuálního trojuhelníku? Ne, asi se začínám v úhlech ztrácet...
Osud je moc velký čurák na druhou, jelikož se PC, tablety, mobily a další serepetičky s připojením, se v rukách tvých čtenářů jaksi blíží bodu varu, když stále aktualizují, vyhlížejíc genialitu hodnu hlavy Hanka McAvoye!
Becky
15.09.2013 (21:35)FanFiction na pokračováníHunger Games - Kapitola 5 arnesis: Tak tomu se říká - Být pro něco opravdu zapálen... :D
Vypiplat? Tak to se vážně těším!!! Nasrat všechny!? Víš jaké já si pod tímhle představuji scénáře!? :DDD
15.09.2013 (20:15)FanFiction na pokračováníHunger Games - Kapitola 5 Arny, arny, arny... :)
Tak konečně se setkávám zase s koncem další kapitoly.
Netvrdím že by tahle kapitola byla nějak slabší, ale pro příště to nehroť. Možná, že už dlouho žádná kapitola nepřibila, ale jen se pochlub v kolik jsi zase ťukala do klávesnice? Párkrát tam máš slovosled trošku... a vrubky. Já nejsem spisovatel a ty píšeš vážně úžasně, ale mě to přišlo psané strašlivě najednou jako - Musím to napsat, musím kliknout hotovo - víš jak to myslím? Nechápej mě špatně, vždy tenhle komentář by nesměly oči češtinářky za mého života vidět. Já vím, já psala o další a tak co tu mám co mektat, já nevděčnice... Ne, už toho nechávám.
K ději, ať tu nejsme do zítřka. Jako, mě ta tahle Bella sedla, klasický vesnický buran, co v hlavě něco má, ale původ nezapře. :D To znám, ač já toho v hlavě tolik rozhodně nenosím, takže u mě jen ten vidlák.
Dále, jsem se zarazila u tréninku - Kam se poděli prvotní dojmy? Ale po chvíli čtení jsem si řekla, dobře takže takhle. Opět jiné a mě se to líbilo. Malé konspirační teorie na profesionály? No proč ne, říkám si, založíme kultík a budeme pořádat čajík o paté, nebo jak Bello? Ne vážně, to by mohlo být zajímavé. Keď by si jeden zahrál na Bruta, či by mohl mít kudlu v ruce Mikie? (*Ruce po vzoru veleváženého pana Burnse*) To by bylo! :D Tak a teorie tu zase vedu pro změnu já. Raději se přesunu dál.
Ne! Jednoduše a prostě ti zakazuji dělat z Jacoba Peetu! Nějak epicky ho zabi a zlom Bells srdíčko, ale zabi! Jinak budu... nevraživá a velmi, velmi zaujatá... Na Peetu jsem si zvykala dlouho a to i potom, když se mi Hurikán tradičně zhnusí ve stránkách Kolibříka. Jako nyní můžu v klidu říct - snesu Peetu, ale přeživšího Jakea? Hrr... (*Zhrzená*)
Tvůj inspirativní kamarád... to musí být dobrý magor! :D Ale vážně, další věc, která by asi nejen mě (a možná zaky jenom mě), nikdy nenapadla. Nikdy jsem knihy nazvané Percy Jackson nečetla, ale... no nic. Futuristické myšlenky. :D A teď se nabízí otázka - Dáš to do arény, nedáš to do arény? :DDD Další nereálné myšlenky, co se mě týče. Asi se nechávám unést.
Popojedu dál - tětiva a střed býčího oka... Katniss? Ne, tady protestovat nebudu. Ono by bylo vážně hustý vidět u rohu hojnosti luk, který by byl odbařen o jasnou rytinu reprodrozda prostříleného šípy (viz. přebal Catching fire) ... Avšak, působí to vůči mě takovým... prapodivným dojmem. To, že si Bella v první kapitole oslovuje Katniss křestním a teď si ani nevzpomene... že by v aréně?
Ach, přiznávám se, jsem naivní pubertální závislák na tvé povídce. Nejsem už otravná? :D Vlny teorií se v mé hlavě přelévají ještě hůře než v traileru...
Víš co? Já to raději už izavřu, jinak budu své kecy proklínat.
Postrádám Andílka... Kam ten se jen poděl? V myšlenkách samozřejmně byl (dokonce jako Andílek :D), ale nějaký ten poznatek, či dodatek. Například k chování Clawdine? Upřímně Clawdine chápu a nevadí mi, ač jsem si její po první zmíňce myslela. Další vítězka, velmi podobná velitelkám krajů v bitvě proti Kapitolu.
Arény? No, teď si představuji Spartaka a Titanic, Gladiátora a Costu Concordiu, Ceasara a Malou mořskou vílu... To jsou kombinace pro arény jako ušitý na míru, ne? :) Ne. Já to nechávám jen a pouze na tobě, protože znám rozhovory - Tak který? V těhlech mám hubený nohy, ale k čemu je mám nosit? Vem si je! Ne já beru ty druhý! :D
Technická: Vím, že to jsou tvé hry, ale mě to nedalo - Kapitolané o profících tutlají. Veřejné tajemství... :D
Takže než se podepíšu - Už se moc a moc těším na další kapitolu. Hele, jako možná odsunu do pozadí čekání na listopad... :D
Becky, která se snad zase neroztahuje a pozdravuje šíleného kamaráda!
14.09.2013 (16:48)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Ahoj,
já nechci otravovat, vím že je málo času, ale kdy tak zhruba bude další kapitola Her? Emoticon Emoticon Emoticon Smutně koukám! Emoticon Emoticon Emoticon
10.09.2013 (22:25)FanFiction poezieMy little sister Jak se psalo, tu není co vytknout a jak ti tedy mám napsat osvětlení?
Mě to velmi rozesmutnilo, snad i víc než to, dá se říct. Poslední řádky se totiž tak snadno dali u mně převést do reálu až se mi opravdu dost protáhl obličej.
Každopádně pokud jde o ten kalibr kvality, já jen stále vzdychám údivem nad tvými obraty.
Ke konci bych se chtěla ospravedlnit, že čtu takto pozdě, když to na mě už tak dlouho koukalo z obrazovky.
Becky
10.09.2013 (21:47)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaJamesLaurent Čím jde techika dopředu, tím méně spolupracuje. Tedy alespoň, co se týče mě. Dlouhý komentář? Hej, já považuji i tento za dlouhý. :) Snad jen malinko, úplně malinko jsem to vzala zle. Jsem celkem v reálu upovídaná a na upřímnost jsem zvyklá. U lidí, které osobně znám mám názor takový a tak ho prostě řeknu.
U komentářů. Právě jsem zařeknutá, že na tom zapracuji.
Knihu? Opravdu už? Tak to ti můžu jen bez slov závidět a snažně se držet při uzdě.
Víš, vezmu to tak, pro mne jste obě s básnickým střevem někde na trochu vyšší úrovni. :)
Děkuji, jo, je toho celkem dosti.
Vážně? Děkuju! Já napíšu na gmail. Jestli nevadí. Detail: Jsem v nouzi. :D
Becky
08.09.2013 (20:56)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaJamesLaurent Ahoj,
já bych ti chtěla za tvůj komentář opravdu moc poděkovat. Věděla jsem, že je hodně slabé i mezi těmi chabostmi co mám vydané. Děkuji i za to osvětlení, všechny komentáře, jsou založeny na líbí - nelíbí, ale nikdo mi nesděluje, co se líbí a co ne. Což je lehce ironické, když toto sama přílišně v komentářích neuvádím. Ještě jednou ti děkujem, a ne s Mishellle by mě nikdy nenapadlo se srovnávat. Tvůj klon je spolu s tebou jaksi dokonalý, co se týče poezie. A já? Já jsem opravdu jen takový ten ametérský snílek od vedle, který se bude snažit držet tvých rad.
Já... vím, že v objektivní kritice napsaná nejsi a já jsem jen otravný úryvek minuty tvého života, avšak mohla bych tě požádat o kritiku sem tam?
Hádám, že jen protočíš oči a mávneš rukou, no nic.
Děkuji z komentář, Bekk
08.09.2013 (12:36)FanFiction poezieŽeleznice nočních můr Moc a moc hezké a už mi ani nevadilo mně, já, mě... :) Vyhlížím druhou polovinu raptořím zrakem!
Becky
07.09.2013 (21:01)FanFiction na pokračováníBella creatura 1. kapitola Já se omlouvám, mě se to nelíbí. Piš dál, ale já už číst nebudu. Promiň, že ti nijak jinak neosvětlím svůj názor.
Bekk
07.09.2013 (15:29)FanFiction poezieKřídla havraní Prvotinka? Úžasné! Možná sem tam přebývajíc - mi či mém, však stáří jednoho roku? Vážně moc pěkné! Ač depresivní a smutné, tak nádherné. Znovu další článek dokazuje, že krása nemusí být vždy v Happy endu. Mě osobně se to moc líbilo.
Dlouze, dlouze čekala a ty jsi mě jako už tradičně nezklamala. Poezie na pokračování? Už se moc těším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Becky
04.09.2013 (20:05)FanFiction na pokračováníSladké sny, Bello - 22. kapitola 65: Úžasné, obvykle na podobné komentáře neodpovídám, však jen sem dej nějaký odkaz na svou tísici slovnou tvorbu, já si ji s radostí přečtu a pak ti taky ráda napíši: Nic moc, bez jakéhokoliv osvětlení. Nemusel(as) jsi komentář myslet vážně, ale o to je to v tom případě horší... Protože Sladké sny a všechny ostatní kapitolovky Merci, tu pár lidí bere dosti vážně, víš?
03.09.2013 (20:17)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Napíšu na mail, chviličku strpení... Bude to nejspíše obsáhlé... Emoticon Emoticon Emoticon
01.09.2013 (9:06)SoutěžeNej povídka měsíce září/septembra 2013 Virus mrtvých - domcamerci
Hunger games - arnesis
G.A.G - Gabbe
01.09.2013 (2:30)Shrnutí povídekPovídky od domcamerci KateDenali11: Péčko! Emoticon
31.08.2013 (21:35)Drabble povídkyKeď musíš, tak musíš Krásný. Po jisté době zase něco na zasmání! Emoticon Emoticon
30.08.2013 (21:59)FanFiction na pokračováníVirus mrtvých - 25. kapitola Ach ti hajzlové... Emoticon Emoticon Emoticon
30.08.2013 (20:53)Shrnutí povídekPovídky od Rebekaah1606 emam: Věc, která je na internetu je věc veřejná. Obhajoba náctiletého chrousta.
Čtu?
Některé nepřekvapí, že Hunger Games, neustále.
Jinak ale Austenovou, Shakespeara, de Maupassanta, Meyerovou, Tolkiena, sestry Brontëovy, Sparkse, DeLilla, Fitzgeralda, Larssona, Harrisovou... jejich celkem dosti, k mé zlosti, občas drancuji knihovnu a knihkupectví tak, že se polička prohýbá a já čtu všude možně, ani nemluvím o novém objevu v podobě e - knih. Emoticon
Bekk
30.08.2013 (19:17)Shrnutí povídekPovídky od Rebekaah1606 Scarlett:
No, tak kde začít? Nesnažím se být zajímavá, protože vím, že zajímavá jsem. Jo napíšu to, bez ostychu, každý je zajímavý víš? I ty ač tě vůbec neznám, už jen podle komentáře jsi zajímavá tím, že si první, kdo konečně na mou hlavu upozornil tímto způsobem. Možná jsi to takto nemyslela, však já to takhle chápu, jestli budeš mít důležitý pocit k vyvrácení, napiš.
Snažím se psát poezie a vím, myslím, že i ty víš, že mám ještě hodně, co zlepšovat. To každý, vždy a všude. Jsem nováček, co začal psát na konci června, víš?
Nepovažuji své básničky za výborné, spíše dobré a to, že jsou na titulce je možné. Byla jsi na profilech lidí jako Yriss, JoheeeCullen, MischelleAliceCullen a bezpočtu dalších?
Nežádám žádné chvalozpěvy, jen si tím snažím udržet tu hranici od jak ty říkáš povyšování. Protože vím jaké to je, když někam přijdeš a všichni se na tebe vrhnou jako sršně na tebe, malou včeličku.
Na nulu a chudinku říkáš? Na obhajobu můžu říci jediné. Vím kdy jsem nula a kdy můžu být na co pyšná. Třeba když se povedl Antikrist, ano čteš dovře, povedl, ukolébala jsem se chválou a nyní to jde s kopce, jen v mlze nit hledám.
Co se týče toho jak na tebe působím. Můžu ti říct - Věř, že to nedělám záměrně - však, co naplat, čekala jsem, až si někdo najde čas mě sprdnout, ale rozhodně by mě nenapadl tento důvod.
Nehraji si na nic, alespoň se tedy snažím, nejsem dobrý herec, píši komentář tak, jak se momentálně cítím a žádný naučený prvek tam nepíši. (Snad krom rutinních otázek jako - Kde začít?)
Vždy se mi příčili ty blogerské typy, co přímo pěnili po komentářích typu - dokonalé! Já jsem spíše ten zvědavý typ, co napíše rád, však čeká třeba jen na jednu odezvu a názor.
Na OurStories začínám psát takový netypický i častý typ deníku, takže jestli chceš mou osobu opravdu i bez té, mnou nechtěné masky, zajdi.
Víš, co je nejlepší? Napsala jsi - když ho přejedeš očima a necháš být... Neřikala mi něco takového už Johnna? Výčitala jsem jí falešnou skromnost a pak sama napsala něco podobného.
To poměrně zkazilo ten celkový dojem, však což, můžu ti poděkovat, že jsi sdělila svůj názor a já se pokusím tomu nějakým způsobem vyvarovat, působí - li to tak. Však nebudu se povyšovat, to nechci, to nenávidím a takových lidí se přímo štítím. Snad jednou až tu budu dlouho, přestanu mít takový pocit, kdy něco uvnitř mě bez přestání řve - Prosímtě a vydáváš to, protože jsi toho názoru, že je to dobrý? Sím tě. - Snad jednou, doufám, ač tenhle typ víry nesnáším.
Nesnáším hoděn věcí, ale dělám hodně z nich, jak se zdá, čím dál tím více.
Děkuji ti
Becka
30.08.2013 (12:49)FanFiction na pokračováníHunger Games - Kapitola 3 Já trojku miluji... vlasntě jako všechny díly, ale u posledního vždycky brečím... ani ne tak pro Katniss a Prim, jako spíše pro Finnicka a Annie... Emoticon Emoticon Emoticon Film jako jednička má občas rezervu, ale podle trailerů to vypadá, že dvojka bude fakt veleúžasný filmařský kus na oscara, také hledě podle toho, kolik do toho vrazili peněz. Emoticon Emoticon
29.08.2013 (23:46)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Poezie!? Tak na tu se těším! Prozatimně jdu přečíst další kapitoly Guye de Maupassanta se šťastným výrazem nad vidinou paté kapitoly! Jsem já to už pošahanec... Nějak zashuji do debaty... no nic.
Becky a dobrou noc
PS: Inkvizice, jo to bylo vážně zlé, vzpomínám na vzdělávací hodiny dějepisu při sledování Kladiva na čarodejnice...
29.08.2013 (22:36)FanFiction na pokračováníHunger Games - Kapitola 3 RosabellaLarrinCullen: Z měkého křesla se na smrt pohlíží snadno, však každý má pud sebezáchovy a myslím, že by se nikdo navyhnul na jejím místě špatným myšlenkém. Ono, ač se to nezdá, všichni chtějí žít, přestože si budha může říká, to co říká. Ži je len raz - názor můj. Protože jinak by jsme si své minulé životy pomatovali. I Katniss si toto celkem často říkala a já bych si to, myslím, říkala také.
29.08.2013 (20:38)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Dočkej... já to také nemám domyšlené! :D Ano trailer se vážně povedl! (Velice inspirativní komentář)
29.08.2013 (20:05)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Po novém rozboru traileru, jsem začínala činit pro ti tobě další konspirační teorie, ale nebudu zveřejňovat, protože nemám podklady a oprávnění! Emoticon Emoticon Každopádně jsem jako na jehlách!
29.08.2013 (19:03)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Nejoblíbenější část... Emoticon Sice bylo divné, jak tam Eric je takový... bez osobnosti, ale tak krásné!! Emoticon Každpopádně, podle mě je to už přehrané a pod odchodu Balla takové divné. Přesně jde vidět zlom, kde se přestali i okrajově řídit knih. Emoticon
Hm... Hodně umírjících lidí... Svým způsobem něco pro mě! Emoticon
Jistě je to složité s dvěmi odlišnými světy, ale v tvém podání je výsledek dech beroucí. Emoticon Sinister vypadá také dosti zajímavě, ale lhala bych, kdybych řekla, že se na něj těším více než na Hry! (Už začínám být pošahaná!) Věřím, že ty to do kupy dáš!
Tak mám během té naší debaty hotovou "poezii" a věnování patří tobě.
Bek
29.08.2013 (18:55)FanFiction na pokračováníHunger Games - Kapitola 4 A sakra, sakra, sakra... Ďábelský smích! Emoticon To bude mazec, hádám! Emoticon TR má 16. ne? No jestli chceš mít dva ročníky v jedné povídce, tak to bude, hodně kapitol. Emoticon Emoticon
Jeden dílek? Z jedné strany milé, že jsem neuhodla nic zasadního. Z druhé strany, dobrá, mám rozlousknutou nejsnadžší věc a čeká mě ještě 4999 dílku jasně modré oblohy... Skvělé!!! Emoticon Emoticon Teď už tu stepuju na G.A.G, na Vir, na Hry... Uf... Emoticon Emoticon
29.08.2013 (18:46)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis True Blood mám vážně pořádně ráda, pokud jde o první čtyři série. Ty poslední jsou... už takové přepísklé, dobré, ale přepísklé.
Nemůžu posoudit, nečetla jsem Games of Thornes ani neviděla. Vím tak akorát, že jde o něco, co mám v plánu přečíst a zima tu trvá i několik let.
Parodie? Prosímtě! Hunger Games jsi rozhodně nespravila parodii. Či mám tak špatný smysl pro humor?
Harryho? Hele, nemáš ty nějak moc těch nápadů? Emoticon
Becky
29.08.2013 (18:39)FanFiction na pokračováníHunger Games - Kapitola 4 No to já a chemie... Ufff... Nejsem ani vědec ani valný romantik. Emoticon Takže jsem ráda až si přečtu tvé podání, které nebude za přitomnosti skyslého pohledu naší učitelky. Emoticon
No tenhle komentář byl kratší, ale jsem ráda, že tě nějakým záhadným způsobem motivuji! Emoticon
4500 slov? A čte se to tak neuvěřitelně dobře a rychle! Emoticon Emoticon Emoticon
V 4? Říkají mi sova, kterou nic neunaví, ale čtyři jsou na mě moc, držím se tří. Emoticon A ještě psát! Neuvěřitelná pochvala za takovou schopnost! Emoticon Emoticon
Já se na Third Race těším, ale chci to skousnout na jeden, maximálně dva dny, protože jednu povídku jsem četla typem - kapitola obden a bylo to takové roztahané... S mobilem zas nemůžu komentovat a mě na pozdější neužije.
Ke komentáři předchozí kapitoly. Já, jestli jsem ti nějak zkazila překvapení, tak se vážně omlouvám Emoticon , já si zkrátka nemohla pomoct. O to víc se ale těším na část s lodí! Nejsem totiž žádný Sherlock Holmes (Sherlock Holmes: Jak prosté - další milovaný, seriálového závisláka).
S Jacobem... Vážně koukej ho srdceryvně zabít!
Emoticon Emoticon Jane... to je můj andílek!! Emoticon Emoticon Zlaté vlásky a velké červené očíčka - úplný andílek! Další věc, kterou považuji za překvapení a důvod k velkému pocitu těšení. A andílek Jared... ten se mnou bude mít potíž, protože mezi mé tři nejoblíbenější postavy (Finnick, Katniss) patří kdo jiný než -li Haymitch, drahoušek opilý! Jade se mi líbí a to zmiňované haló s dvanáctkou jen dokazuje, jak to máš promyšlené! Emoticon Emoticon
Mě jen pořád nepřichází teorie ohledně čtvrtoher - brzo, já vím - ale dáš tem Bellu, či se bude jen přes sklo obrazovka zamilovávat do jistého splátce? Má náhlá bláznivá teorie: Bella bude trenér a holka pro pětku spáchá sebevraždu, závěr - Slečna Swanová musí do arény (Jak hádám, jde o naprostou blbost Emoticon Emoticon ) No což budu končit a vyhlížet netrpělive kapitolku! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Becky
29.08.2013 (18:20)Shrnutí povídekPovídky od Arnesis Nejlepší je stejně ten první den a otázky typu - Jak ses měla? A kde si byla? A ským si tam byla? A cos jinak dělala? Vážně? A jak že ses to měla? Emoticon
To miluju a pak ten křečovitý a fádní obličej čím dál tím více zašedlé učitelky. Emoticon
Ach, ták... Emoticon No nápad je to skvostný! Emoticon (Ale těch máš klasicky tolik, že oko čtenáře nedohledne! Emoticon Emoticon Co se týče True Blood... Vliv fan stránky v hlavní roli domcamrci... Teď už vidím taky Erica na každém rohu! Emoticon Emoticon Jak to bolelo, když jsem sloupávala jeho plakát namísto megaplákátu Peety a Katniss, jelikož ti mají zákonitě přednost. (Ano, patřím k těm, co se nechali strhnout kusy papírů a izolepy.)

Datum registrace: 2. 6. 2013

Poslední přihlášení: 29. 9. 2014, 20:19

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rebekaah1606

Povídky od Rebekaah1606 Poezie
Vydané
Antikrist / Bez útesů, bez klidného moře / Hořím... / Chodím nebem / Jsem Jane... / Když zemi usnou oči / Mat / Naivita pro žíznící / Plyšové / Říjen, listopad, prosinec... / Sbohem Černobílo / Sfoukávám si svíčky / Slavík na měsíci / Slza pro Alice / Slovo - Čas / Slovo - Smrt / Slovo - Věčná láska / Slovo - Žízeň / Sněžný Anděl / Stíny vzpomínek / Špinavý sníh / V HD rozlišení / V jeden teplý letní večer / Vzhlížíme k nebi, ač ležíme v blátě / Za devatero horami / Zvonkohra / Žít svůj život, smrti
Hotové
Do zlatavých klasů
Poslední chybějící drobky
Rozpustilé múze...

Aktualizace: 19.10

Články:

 

Být kapitánem

Být kapitánemRumunům se podařilo oslabit Itálii jinak než přímým útokem. Zabitím Corin všechny vystavují neuklidnitelným vlnám zloby a deprese Athenodory a Caia, nikdo si tedy nevšímá jedné zmatené upírky mizící z rozbouřeného moře.
Pro KPT, Becky

 

Do zlatavých klasů

Do zlatavých klasůA&J
Děj si zasaďte kamkoliv, pokud je tam najdete...
Pro KPT. Vaše Becky. :)

 

V jeden teplý letní večer

V jeden teplý letní večerIsabella Swanová nebyla právě příkladná upírka. Lidská krev je ale tak sladká a hřejivá, proč si ji odepírat? Nic přílišně hlubokomyslného, čistě spontánní, za sedm minut připraveno k vydání. V jeden teplý letní večer...

 

​Vzhlížíme k nebi, ač ležíme v blátě

​Vzhlížíme k nebi, ač ležíme v blátěNa lovu ulicemi Seattlu s novorozenými.
Vzhlížíme k nebi, ač ležíme v blátě.
Becky

 

Říjen, listopad, prosinec...

Říjen, listopad, prosinec...Za řasy schovaný čas v Novu, tedy omývané téma; Z dlouhé chvíle, ale snaha je doufám, alespoň krajně zaznamenatelná...
Vaše Becky, Pro VJLUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!