Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Nikol18


Nikol18

Nikol18Práva: admin

Reálné jméno: Nikol Machýčková

Bydliště: Počítky

Věk: 30

O mně: Psaní je jako závislost. Je to droga, kterou když okusíte, už nedokážete přestat.
Stejně jako já. Bez psaní bych nedokázala žít.

Kontakt:

E-mail: nitolta5 (zavináč) seznam.cz

Facebook: www.facebook.com/Sorel18

Statistiky:

Moje články: 147

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 6. 2009

Poslední přihlášení: 2. 4. 2024, 18:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Nikol18

Povídky od Nikol18

Na věčnost - rozepsaná
Mé oči se nepletou - v opravě

Nesuď knihu podle obalu, ale obsahu!

Články:

 

Sluncem prozářené

Sluncem prozářenéBásnička o Bellině stálé touze se stát upírkou a zůstat s Edwardem navždy. Můžete si to zařadit, kam chcete, mohlo by to být na více místech.
Moje první báseň na TW. Snad se bude líbit.
Děkuji za komentáře, Nikol18.

 

V medvědích tlapách

V medvědích tlapáchJak již název napovídá, je jasné, o kom povídka bude, ale nečekejte typické Emmettovy vtipy. Za jeho lovem na medvědy se skrýval úplně jiný důvod, který by z nás nikdo nečekal. Víte, proč se tak změnil? Proč byl tak vtipný už za života a kdo ho změnil tak, aby takový byl i v nesmrtelném životě?
Rosalie a Emmett jsou někdy docela nebezpečný pár, ale jak se poprvé potkali? Byla to láska na první pohled a bylo hned jasné, že z Emma bude upír? Nebo to bylo úplně jinak? To se dočtete v této krátké jednorázovce.

 

Milovat dokáže i kámen

Milovat dokáže i kámenLáska dokáže velké věci. Naučí milovat upíra, který věřil, že jeho duše je zatracena, že duši nemá, ale do života mu však vstoupil někdo, kdo mu dokázal, že milovat může každý, ale hlavně, že duši stále má.
První láska našich oblíbených upírů. Carlislea a Esmé.

 

Jsme rozdílné, přesto tě miluji

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jsme rozdílné, přesto tě milujiRáda navazuji na NM a zde to nebude jinak, protože je to skvělá látka pro zpracování. Bella po odchodu Edwarda je na dně. Tak moc, že si sáhne na vlastní tělo. To zahájí sled událostí, který bude mít za následek zajímavý výsledek. Sled, který by nikdo nečekal a ani by si ho nedokázal představit v tom nejdivočejším snu. Trvá dlouho než se člověk dá dohromady a u Belly to platí dvojnásob. Pomohou jí vlkodlačí kamarádi, ale ještě někdo. Někdo od koho by to vůbec nečekala, naváže přátelství, které přeroste v něco víc, brání se tomu, ale lásce neunikne. Ani v jinačí formě než doposud zažila. Její vysněný nemusí být vždy upír nebo vlkodlak a hlavně, kdo mluvil o muži?

 

Osud nezměníš

Osud nezměníšPřemýšlela jsem, jaké by to bylo, kdyby se Bella nepřistěhovala zpátky do Forks za otcem, a místo toho prožila plnohodnotný život smrtelníka bez upírů a vlkodlaků. Život, který není jen šťastný. Prostě život jaký známe. Jenže, co když osud si přeci jenom svoji cestičku najde? Je dáno, co se má stát. Je naprosto jedno kdy. Prostě se to stane. Osud nemůžeme změnit. Proto setkání s Edwardem přijde. Sice až na sklonku života, ale přijde. Jak to nakonec dopadne? Jak se k sobě zachovají?

 

I mrtví milují, Demetri!

I mrtví milují, Demetri!Přemýšlely jste někdy jak to bylo s Demetrim, než se stal upírem? Proč je takový jaký je? Zda-li měl svoji schopnost ještě jako člověk? Jaké má tajemství či zda ukrývá nějakou bolest, kterou má hluboko uvnitř a o níž ví jenom ti, kteří ho znají opravdu blízko? Všechno to v sobě dusí již mnoho desetiletí. Tak co se tedy stalo?!
To se dočtete v této jednorázovce, která čeká na vaše komentáře za něž děkují anamor8 a Nikol18

 

Porcelánová panenka

Porcelánová panenkaNechala jsem se ovlivnit NM, který právě běží v kinech a chtěla jsem nastínit jiné rozhodnutí Belly, která se v této jednorázovce na chvíli vzpamatovala z odchodu Edwarda a to díky Jacobovi, avšak jen do doby než se její nejlepší kamarád přidal ke smečce Quiletských vlků, jejichž existenci pocítila na vlastní kůži. Díky tomu je Bella více a více sama, opět se propadá do nicoty, ale bojuje s ní ze všech sil. Rozhodne se vším skoncovat a vzít všechno do svých rukou. Nechce být jenom porcelánovou panenkou, ale nevymstí se jí to? Děj se odehrává před skokem z útesu, tato jednorázovka jej nahrazuje. Doufám, že se bude líbit. Nezapomeňte komentáře a kritiku.
Tuto jednorázovku bych chtěla věnovat: ZabZe – vrátila jsi mě zpět, eunce, jarusince, Ejdrian, anamor8, Amy26, Nicolette a všem co čtou mou tvorbu.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!