Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lorenia

Lorenia

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Klára

Věk: 23

O mně: Twilight sága je moje srdeční záležitost. Před rokem a půl jsem začala prvně psát povídky a neuvěřitelně mě to chytlo. K mým zájmům patří i tvorba grafiky, videa, focení, vizážistika, hudba, zpěv a čtení. Jinak jsem úplně obyčejná holka, občas s velkou fantazií! :)

Kontakt:

E-mail: Lorenia.Star (zavináč) seznam.cz

ICQ: 202776096ICQ status

Statistiky:

Moje články: 118

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 1. 2010

Poslední přihlášení: 10. 4. 2015, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lorenie

Povídky od Lorenie

Kapitolové povídky:

Soumrak noci
Hříchy lásky
Noc patří nám - rozepsaná
Doktor Cullen - rozepsaná
Dvojí tvář - rozepsaná

Jednorázové povídky:

Doktor Cullen
Pouta noci
Tajuplná cizinka
Smrtící touha

Fan made videa:

Stmívání
Stmívání II.
Nový měsíc
Zatmění
Rozbřesk 1. část
Bella and Edward

Články:

 

Doktor Cullen - III. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Doktor Cullen - III. částTak a je tu poslední část mé jednorázovky! Ale nejdřív Vám musím něco oznámit. Moc mě zaujal zájem, který o povídku byl a pravdou je, že mě při psaní dalších dílů napadaly další a další kapitoly a situace, takže jsem se zkrátka rozhodla, že Doktor Cullen bude kapitolová povídka, která bude přímo navazovat na první tři jednorázové díly. Doufám, že aspoň některým z Vás udělám radost. Rozhodně nebude mít tato povídka nějak extra moc kapitol, uvidíme, jak se to vyvine. Takže příjemné čtení a od příště - sekce kapitolových povídek!:) Jinak v tomto díle konečně dojde ke shcůzce Edwarda a Belly. Jak asi dopadne? Vaše Lorenia:)

 

Doktor Cullen - II. část

Doktor Cullen - II. částTááákže! Moc děkuju za všechny komentáře k povídce, to každého autora potěší. Vzhledem k tomu, že jste měly o pokračování zájem, tady ho máte! Jen pro ujasnění: V prvním díle se Bella seznámila s Edwardem, když vyrazila s kamarádkou Jess do baru. Jejich první setkání proběhlo více než slibně, ale Bella prožila zklamání, když Edward znenadání zmizel. Jenže skutečně to bylo proto, že by o Bellu nestál? Nebo ho k tomu vedly jiné důvody? To se dozvíte v druhé části této povídky. Už jsem se pevně rozhodla a napsala i třetí pokračování, takže dnes se stane spoustu zajímavých věcí, ale můžete se těšit i na další příště! Budu moc ráda, když mi tu zanecháte nějaký ten komentík, díky! Takže, co víc říct. Příjemné čtení! Vaše Lorenia :)

Síň slávy

Doktor Cullen

Doktor CullenPo delší době Vám sem vkládám zase jednu mou jednorázovku. Bella pracuje jako novinářka v Seattle Times. Kolegyně a její dobrá kamarádka Jessica ji přemluví k tomu, aby spolu navštívily bar nedaleko redakce. Bella v podniku poznává tajuplného Edwarda, který ji od prvního pohledu nesmírně přitahuje. Cítí to samé i on? A jak jejich seznámení dopadne? To se dočtete v mé jednorázovce. Příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte co nejvíce komentářů!:) Vaše Lorenia:)

 

Pouta noci - 3. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pouta noci - 3. částTak, a máme tu poslední část téhle jednorázové povídky! Můžete se těšit na to, že je opravdu velmi dlouhá. V minulém díle se Edward sblížil s Bellou a slíbil, že ji dostane pryč z nočního podniku. Začíná cítit, že pro něj Bella znamená víc, než si původně myslel, a ona je na tom podobně. Tenhle díl je velmi zlomový a dramatický. Stane se hodně věcí... Předem Vás chci upozornit, že stejně jako v životě nejsou vždy happy endy, v této povídce ho také nenajdete. Doufám, že Vás to neodradí, protože jsem nad psaním tohoto dílu nechala spoustu svých emocí a můžu říct, že mě citově dost vyčerpal. Tak, příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte vážně hodně moc komentářů! Budu ráda! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia :)

 

Pouta noci - 2. část

Pouta noci - 2. částTak a je tu druhý díl Pout noci! V prvním díle jsme se dozvěděli o příběhu Belly, která se hříčkou osudu ocitla v nevěstinci jako hlavní chlouba podniku. Tajemný a šarmantní Edward Cullen se se svými bratry vydal do téhož klubu, kde prvě zahlédne Bellu... Co se stane a jak se zachová? Touha a peníze hrají hlavní roli v tom, co chcete... A když se vášeň dá koupit, podlehneme pokušení? Noc bude plná jiskřivého vzrušení, které dokáže překonat jen jediná věc... Přeju Vám příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte opravdu co nejvíc komentářů! Díky! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Pouta noci - 1. část

Pouta noci - 1. částTuto povídku jsem původně psala pro vánoční soutěž, ale nestihla jsem ji včas dopsat. Bylo mi líto nechat ji jen tak ležet v šuplíku a tak Vám ji sem dávám. Příběh vypráví o křehké Belle, které život změní smrt rodičů. Ocitá se na ulici, nemocná, ztracená a smířená s koncem... Jenže osud s ní má jiné záměry. Temná ulice prozářená neonovým světlem nočního podniku, ve kterém se Bella stává tou nejžádanější... Ale co když jednoho večera pozná tajemného Edwarda, který změní její pohled na svět? Může být život ještě skutečně krásný? Doufám, že se Vám povídka bude líbit a necháte mi tu spoustu komentářů!:) Vzhledem k délce povídky předem upozorňuji, že je rozdělena na tři díly. Hezké čtení! Vaše Lorenia :)

 

Hříchy lásky - 3. část

Hříchy lásky - 3. částJe tu další díl mé povídky Hříchy lásky! Opět jsem si kvůli Vám pospíšila, tak to doufám oceníte.:) Minule jsme skončili u Belly, která se probudila ráno po párty a vzpomínala na minulý večer. V tomhle díle jsem se věnovala pouze pohledu Edwarda. Díky jeho pohledu se dozvíte něco o něm samotném i tom, co ho změnilo. Takže, konečně se Vám dostane vytouženého vysvětlení, i když není tak závratné, jak asi očekáváte.:) Jinak doufám, že se Vám dílek bude líbit a necháte mi tu nějaké komentáře! Čím víc jich bude, tím dřív bude další díl. Díky! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 2. část

Hříchy lásky - 2. částTak a máme tu druhý díl Hříchů lásky. Jessica přemluvila Bellu, aby s ní šla na párty, která se koná kousek od tábora. Ten večer se ale něco stane... A potká Bella Edwarda? To se dozvíte v druhém díle mé povídky. Doufám, že se Vám bude líbit jako ta první a zanecháte mi tady nějaký ten komentík, budu vděčná. Předem říkám, že rozhodně plánuju i třetí část.:) Ale vlastně záleží taky hodně na Vás a vašem zájmu. Pěkné čtení! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 1. část

Hříchy lásky - 1. částBella chodí na střední ve Forks a je to normální dívka plná touhy, ideálů a dravosti. Ve škole bojuje s krásným Edwardem Cullenem, který je hrozný sukničkář. Nevraživost, která panuje mezi nimi se stupňuje každým dnem. Bellina třída vyráží na školní výlet k jezeru. Co se stane Belle a jak se k ní bude Edward chovat? Změní se něco nebo se situace mezi ním a Bellou ještě vyostří? Přeju příjemné čtení a za komentáře budu vděčná! Vaše Lorenia :)

 

Tajuplná cizinka - 2. část

Tajuplná cizinka - 2. částTak po dlouhé době jsem přidávám druhou a závěrečnou část mé povídky "Tajuplná cizinka". Předem upozorňuji, že nekončí happy endem a že třetí pokračování neplánuju. Tak aspoň doufám, že se Vám bude trochu líbit a nebudete mi vyčítat, že končí tak, jak končí. V životě zkrátka nejsou jenom šťastné konce. Jinak co se týče děje: Bella opustila Volterru a Edwarda bez jediného slova rozloučení. Ten je zničený a utápí se ve své bolesti a nevědomosti. Trápí ho, že neví, co se s Bellou stalo a proč odešla. Jednoho večera se ale změní osud Belly i Edwarda. Dozvíme se proč Bella odešla? A co se stane? Příjemné čtení! Vaše Lorenia:)

 

Tajuplná cizinka

Tajuplná cizinkaEdward patří k Volturiovým. Jednoho dne se ale před Arův soud a jistou smrt dostane dívka, která Edwarda naprosto okouzlí. Je to upírka, která se zpronevěřila zákonům Volturiových. Jak se Edward zachová? Pokusí se ji zachránit nebo jí nechá zemřít? A co v jeho životě změní tato tajemná cizinka s překrásným jménem Isabella...Za komentáře budu vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Smrtící touha - 2. část

Smrtící touha - 2. částMěla jsem tu pár žádostí na pokračování téhle jednorázovky a tak ho tu máte. Edward Bellu kousl, ale nezabil ji. Stala se z ní tedy nadpozemsky krásná upírka, která se mu touží pomstít za to, co jí provedl. Dokáže to? Ublíží mu tak jako on jí nebo se stane něco, co změní její pohled a zarazí jí v plánu, který touží uskutečnit? A co Edward? Zůstane dál zlým a krvežíznivým upírem nebo ho setkání s novou Bellou poznamená na věky? To se dozvíte v druhé, závěrečné části mé povídky Smrtící touha. Hezké čtení! PS: Za komentáře budu vděčná, díky. Vaše Lorenia:)

 

Smrtící touha

Smrtící touhaBella je člověk. Krásná dívka, po které touží všichni kluci a ona si je toho vědoma. Jednoho dne se potkává s Edwardem, který v okamžiku, kdy jí spatří, zatouží po jejím těle i krvi. Bella se díky své touze stává nesmírně zranitelnou. Edward totiž není laskavý a hodný upír... Prosím o komentáře:) Vaše LoreniaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!