Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Loliana

Loliana

LolianaPráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: V skutočnosti sa volám Lucia, ale všetci ma prezývajú Lola, až na môjho brata, ktorý mi dal prezývku Loliana, ktorá ma ihneď napadla ako prihlasovacie meno. Rada píšem príbehy a v budúcnosti chcem byť novinárkou a spisovateľkou. Tiež rada čítam, najmä fantasy. S veľkým presviedčaním si prečítam aj detektívku, dievčenský román - ale s ničím iným na mňa nechoďte. Z Twilightu mám najradšej upírov a preto moje poviedky budú práve o nich. Ďalej mám rada Volterru. A Emmetta, Alice a Jaspera. Možno aj Rose. Moje ďaľšie obľúbené knihy sú: The Hunger Games, Divergencia, Na vine sú hviezdy, Upírske denníky, Stefanove denníky, Percy Jacskon, Zlodejka duší, Harry Potter atď.

Kontakt:

E-mail: lucyigazova (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 5. 2012

Poslední přihlášení: 29. 10. 2016, 13:53

Články:

 

New life of bree - 2. kapitola

New life of bree - 2. kapitolaVitajte pri mojej ďalšej kapitole. Dnes sa Bree stretne s dievčaťom menom Elisabeth Denaliová. Ako toto stretnutie nakoniec dopadne?

 

You be the queen and I'll be your clown - Prológ

You be the queen and I'll be your clown - PrológBella si vždy pripadala obyčajná. Až do toho čarovného dňa, keď objavila pravdu o upíroch a dostala šancu sa jedným stať. Samozrejme, možnosť prijme. Lenže čo keď sa niečo zvrtne? Čo keď premena nevyjde? Čo bude s Bellou? Jedno je však isté - jej stvoriteľa čakajú ťažké časy...
Prológ je síce krátky, ale sľubujem, že ďalšia kapitola bude dlhšia. Príjemné čítanie a veľmi vás prosím o komentár. Ďakujem, vaša Loliana.

 

New life for Bree - 1. kapitola

New life for Bree - 1. kapitolaBree zavedie rieka do Kanady, odtiaľ pôjde na Aljašku. Čo ju stretne po ceste? A je naozaj v bezpečí? Prosím o komentáre, ktorých som sa veľmi nedočkala pri prológu, veľmi ma nepresvedčili, aby som pokračovala.

 

Dávaj pozor...

Dávaj pozor...Toto je moja prvá poézia. Ani neviem, ako mi to napadlo. Je to o tom, že Jacob mal pravdu o chodení s upírom. Snažila som sa, takže by ma potešil akýkoľvek kladný či záporný komentár. Prajem príjemné čítanie, vaša Loliana.

 

New life for Bree - Prológ

New life for Bree - PrológMoja nová kapitolová poviedka. Je o Bree Tannerovej, ktorá je v mojej poviedke úplne iná, ako ju poznáte zo Zatmenia alebo z novely k nemu. Bree prestane baviť byť v Seattli, pochopí, že tam nemá veľkú šancu na prežitie. Keď zistí jednu dôležitú vec, nič jej nebude brániť v úteku. Kam ide a koho na svojej ceste za šťastím spozná? Do čoho sa zapletie? A nepôjde len z blata do kaluže? Lebo keď je zle, môže byť ešte horšie -, ale je to aj teraz prípad Bree? Prológ síce nie je nič moc, ale dúfam, že sa vám bude páčiť.

Prajem vám príjemné čítanie a dúfam, že tu zanecháte aspoň jeden komentár, aby som vedela, či mám pokračovať. Vaša Loliana.

 

Nič nie je ako sa zdá - 2. kapitola

Nič nie je ako sa zdá - 2. kapitolaSom tu s novou kapitolou. Charlotte ľutuje, čo urobila, porozpráva sa s Carlisleom a nakoniec urobí nerozvážne rozhodnutie. Prosím o komenty, veľmi ma potešia. :) Príjemné čítanie!

 

Nič nie je ako sa zdá - 1. kapitola

Nič nie je ako sa zdá - 1. kapitolaAhojte! Som tu s novou kapitolovkou, ktorej hlavná hrdinka sa volá Charlotte a vracia sa za tým, ktorého kedysi nedobrovoľne opustila - za Edwardom. Lenže Charlotte prichádza v období, kedy do mesta už prišla Bella, čiže v období Súmraku. Nič vám viac nepoviem, dúfam, že sa vám to bude páčiť - nič však nie je tak, ako sa zdá. A prosím vás o komentáre, či mám pokračovať. :))

 

Normálny deň (ne)normálnej rodinky

Normálny deň (ne)normálnej rodinkyMoja prvá paródia. Viem, je trošku krátka, ale no. Veď je prvá! Ako asi vyzerá deň našich Cullenovcov a Belly? Čo sa stane vďaka lepidlu a stávke? Budem vďačná za každý komentár, smajlíka, chválu, či kritiku. Tak smelo do čítania! ;)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!